امروز مورخ ۰۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
مرکز آموزش عالی سهامیر
5/5 - (73 امتیاز)

دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

برگزاری دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم عبلقه مندان به این حوزه است ، همچنین دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود . در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است .

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی مالی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از موسسه PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آموزش آکادمیک و ترمیک

فهرست مطالب

کوادرانت

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۵ /۰۴ /۱۴۰۱ :
اموزش تخصصی و انحصاری کوادرانت
اموزش تحت لیسانس QCC آمریکا
اموزش حضوری و اکادمیک کوادرانت
اموزش انلاین و غیر حضوری کوادرانت
اموزش خصوصی کوادرانت

دوره آموزش انحصاری سبک کوادرانت

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش انحصاری سبک کوادرانت :

دوره اموزشی کوادرانت از برترین دوره های اموزشی سطح بالا و انحصاری بوده که تنها در موسسه سهامیر و با میزبانی این مرکز برگزار میشود ، سبک معاملاتی و تحلیلگری کوادرانت پیشرفته ترین متد معامله گری و تحلیلگری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری (بر مبنای عرضه و تقاضا) را طی یک دوره اموزشی از ابتدا تا انتها به دانشپذیر خواهد آموخت و بدون شک یکی از نقاط عطف سازمان سهامیر در زمینه توسعه علوم معامله گری و تحلیلگری بازارهای مالی میباشد .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره اموزشی کوادرانت میتوانند مراحل ثبت نام و رزرو کلاس را از طریق همین سامانه و بصورت انلاین انجام دهند .

- نحوه برگزاری دوره اموزشی کودرانت :

هم اکنون کلاس های اموزش کوادرانت به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری کوادرانت : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری کوادرانت میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش کوادرانت تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین کوادرانت : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری کوادرانت میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزشی سبک کوادرانت بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره کوادرانتآموزش انحصاری
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان60 ساعت10% تلرانس
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور(با آزمون و هزینه )
مدرک پایان دورهداخلی گواهینامه داخلی مجموعه(بدون آزمون و هزینه )

- سرفصل دوره تخصصی کوادرانت :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره اموزشی کوادرانت مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 60 ساعت در طول مدت 20 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  60 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 20 جلسه.

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت شش ماه.

_ معرفی و آشنایی با سبک تحلیلی و معاملاتی کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح یک کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح دو کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح سه کوادرانت

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی کوادرانت ، دانش پذیر توانایی و قدرت تحلیل و معامله گری بازارهای مالی و سرمایه گذاری را بواسطه متد کوادرانت کسب خواهند نمود.

 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعلگرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی ، تحلیلگری ، محاسبات و ... اختصاص داده میشود.

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی کوادرانت 60 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 60 روز و در طول مدت دو ماه در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های انلاین شرکت نمایند .

متقاضیان در سایر استانها میتوانند در کلاس های غیر حضوری و انلاین شرکت نمایند .

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

5/5 - (73 امتیاز)
  • فرم ثبت همکاری