قوانین برگزاری کلاس

آخرین تاریخ بروزرسانی : 1402/10/07

ضمن خوش آمد گویی به دانشپذیران عزیز توجه به این موارد ضروری است:

بند ۱ -) تعداد جلسات و شهریه هر ترم طبق آیین نامه مؤسسه تعیین می گردد.

بند 2 -) تاریخ و ساعت کلاس طبق جدول زمانبندی مؤسسه و انتخاب دانشپذیر تعیین می شود و دانشپذیر موظف است رأس ساعت مقرر در کلاس حضور یابد تأخیر جزء ساعت کلاس محسوب و غیبت جزء جلسات ترم منظور می گردد.

بند 3 -) در صورتی که شهریه در ابتدای ترم کامل تسویه شده باشد دانشپذیر می تواند در طول دوره با اطلاع قبلی حداقل یک روز قبل و در صورتی که مؤسسه قادر باشد دانشپذیر دیگری را جایگزین نماید و وقت استاد خالی نماند، فقط یک غیبت مجاز داشته باشد. در غیر اینصورت عدم حضور در کلاس حتی با اطلاع قبلی به منزله غیبت تلقی می شود و جزء جلسات منظور خواهد گردید.

بند 4 -) در صورت عدم ادامه حضور دانشپذیر در کلاس به دلیل موجه ، مؤسسه حداکثر تا پایان آن ترم جلسات دانشپذیر را نگه می دارد و پس از آن غیبت دانشپذیر لحاظ شده و جلسات باقیمانده منظور خواهد شد.

بند 5 -) هنگام ثبت نام دوره ، شهریه باید کامل تسویه گردد، تقسیط شهریه از ترم دوم امکان پذیر می باشد.

بند 6 -) دانشپذیر می بایست قبل از جلسه آخر ترم نسبت به پرداخت شهریه ترم جدید اقدام نماید تا برای دوره بعدی ثبت نام شود درغیر اینصورت سیستم به صورت خودکار وقت دانشپذیر را آزاد کرده و این وقت به دانشپذیر دیگر تعلق می گیرد.

بند 7 -) در صورت انصراف دانشپذیر تا 24 ساعت قبل از شروع دوره ۳۰ درصد از مبلغ شهریه کسر و مابقی مرجوع خواهد شد.

بند 8 -) چنانچه دانشپذیر در طول ترم حتی بعد از تشکیل اولین جلسه انصراف دهد، به هیچ عنوان شهریه وی قابل برگشت نخواهد بود.

بند 9 -) در طول ترم شرایطی پیش خواهد آمد که مؤسسه مجبور به جابجایی ساعت انتخابی دانشپذیر می شود که این تغییر با رضایت دانشپذیر صورت خواهد گرفت.

بند 10 -) برای ورود به کلاس داشتن برگه حضور الزامی است در صورت داشتن بدهی برگه حضور صادر نخواهد شد. 

بند 11 -) در صورت تشکیل نشدن کلاس از طرف مؤسسه در ایام سوگواری یا مناسبت های دیگر و یا عدم حضور مدرس، کلاس جبرانی برگزار خواهد شد و دانشپذیر موظف است در ساعت تعیین شده در مؤسسه حضور یابد عدم حضور به منزله غیبت محسوب می شود.

بند 12 -) مبلغی بابت هزینه ثبت نام و تشکیل پرونده دریافت می گردد.

بند 13 -) هرگونه شکایت ، اعتراض یا پیشنهاد در خصوص نحوه تدریس و رفتار اساتید، مشکلات کیفی و فنی ، برخورد منشی و ….. مستقیماً به مدیر مؤسسه اعلام گردد.

بند 14 -) دانشپذیران گرامی پس از ثبت نام با دریافت نام کاربری و رمز عبور خود می توانند از امکانات پورتال اینترنتی مؤسسه استفاده نمایند امکانات پورتال شامل سوابق ثبت نام دوره ها، ثبت نام آنلاین دوره های مختلف و . . . . می باشد.

بند 15 -) رفتار و برخورد مناسب ، نشان شخصیت و اخلاق حرفه ای هر فرد است.

 

  • هر 90 دقیقه برگزاری در کلاس‌های عمومی ۱۵ دقیقه و در کلاس های خصوصی ۱۰ دقیقه زمان استراحت در نظر گرفته می شود.
  • تاریخ شروع کلاس‌ها قطعی نبوده و ممکن است تا ۷ روز تغییر را داشته باشد.
  • آموزشگاه می‌تواند در شرایط خاص (مانند: وجود مشکل برای مدرس، مشکلات فنی و …) کلاس را لغو نماید، بدیهی است این موضوع از قبل به اطلاع دانشپذیران خواهد رسید و متعاقبا کلاس جبرانی در نظر گرفته خواهد شد تا حقی از هنرجویان ضایع نشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قوانین و مقررات برگزاری کلاس‌ها، می‌توانید به راحتی از طریق آدرس usahamir@gmail.com با ما در ارتباط باشید.