🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

اموزش ویژه سبک کوادرانت

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

برگزاری دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های اموزش ویژه سبک کوادرانت هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس اموزش ویژه سبک کوادرانت برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین اموزش ویژه سبک کوادرانت سهامیـــــــــر

چارتـــــــــــــــــــ دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

دوره آموزشی کوادرانت بصورت کاملا تخصصی بهمراه مطالب بروز توسط دپارتمان آموزش عالی سهامیر گرداوری و ارائه شده است. این دوره ظرف مدت 50 ساعت آموزش تئوری و عملی و بهمراه ارائه مدارک بین المللی بازار سرمایه به شرح جدول برگزار میشود . متقاضیان بمنظور ثبت نام و حضور در دوره آموزشی کوادرانت میتوانند از طریق لینک ثبت نام در ادامه این صفحه اقدام نمایند.

✅ نــــــــــــام دوره: سبک تحلیلی معاملاتی کوادرانت
✅ سال بروزرسانی: سرفصل های آموزش سبک تحلیلی معاملاتی کوادرانت در سال 2023 در دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفت
✅ سطح علمی دوره: آموزش کوادرانت در دو سطح پیشرفته و تخصصی
✅ مدرس دوره کوادرانت : اختصاصی سهامیر (داخلی و خارجی)
✅ مدت زمان آموزش: 50 الی 60 ساعت کاربردی
✅ پشتیبانی آموزشی: دارد (12 ماه)
✅ تاییدیه ها: CRP-640023 اروپا و آسیا
✅ مدرک بین المللی کوادرانت: صادره از کانادا و آمریکا
✅ مدرک داخلی کوادرانت: سهامیر

تخصصی ترین مرجع اموزش ویژه سبک کوادرانت

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت تخصصی و سطح بالا به عموم علاقه مندان این حوزه ارائه میکند.

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

نحوه برگزاری دوره های اموزش ویژه سبک کوادرانت

اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت حضوری و آکادمیک
اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت غیرحضوری و آنلاین
اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت کلاس های عمومی و خصوصی
اموزش ویژه سبک کوادرانت بهمراه اعطا گواهینامه انحصاری و بین المللی

ویژگی های دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

بالاترین سطح آموزشی و علمی در حوزه اموزش ویژه سبک کوادرانت
360 روز پشتیبانی آموزشی و کاربردی پس از دورهاموزش ویژه سبک کوادرانت
اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت آکادمیک و علمی
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی
مشاوره و تعیین سطح قبل از ورود به کلاس های اموزش ویژه سبک کوادرانت

خدمات حرفه ای اموزش ویژه سبک کوادرانت توسط موسسه سهامیر

معرفی دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت یکی از موثرترین و برترین دوره های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این دوره آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند در این دوره اموزشی شرکت نمایند.

مشاوره و تعییین سطح بمنظور شرکت در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت

بمنظور ثبت نام در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از حضور در این دوره اموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت نام در دوره اموزشی متناسب با خود اقدام نمایید.

اموزش ویژه سبک کوادرانت توسط پیشکسوتان و فعالان باتجربه

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت باید داشته باشد ، آموزش توسط افراد باتجربه با بعبارتی آموزش توسط افرادی است که خود در این عرصه در حال فعالیت هستند . تیم آموزشی سهامیر با بکارگیری اساتید تخصصی و سطح بالا توانسته برای مدت 20 سال یکی از برترین دوره های آموزشی اثرگذار را در این حوزه برگزار نماید.

اموزش ویژه سبک کوادرانت بهمراه آزمون و مدرک معتبر

شما میتوانید پس از گذراندن دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت در مرکز آموزش عالی سهامیر ، برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.

نـــــــــــــــام دوره: اموزش ویژه سبک کوادرانت

شرایط آموزش
کلاس عمومی
کلاس خصوصی
آموزش حضوری
تماس بگیرید
تماس بگیرید
آموزش آنلاین
تماس بگیرید
تماس بگیرید

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

کوادرانت

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: [wikiwordpress] :

دوره آموزش انحصاری سبک کوادرانت

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش انحصاری سبک کوادرانت :

دوره اموزشی کوادرانت از برترین دوره های اموزشی سطح بالا و انحصاری بوده که تنها در موسسه سهامیر و با میزبانی این مرکز برگزار میشود ، سبک معاملاتی و تحلیلگری کوادرانت پیشرفته ترین متد معامله گری و تحلیلگری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری (بر مبنای عرضه و تقاضا) را طی یک دوره اموزشی از ابتدا تا انتها به دانشپذیر خواهد آموخت و بدون شک یکی از نقاط عطف سازمان سهامیر در زمینه توسعه علوم معامله گری و تحلیلگری بازارهای مالی میباشد .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره اموزشی کوادرانت میتوانند مراحل ثبت نام و رزرو کلاس را از طریق همین سامانه و بصورت انلاین انجام دهند .

- نحوه برگزاری دوره اموزشی کودرانت :

هم اکنون کلاس های اموزش کوادرانت به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری کوادرانت : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری کوادرانت میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش کوادرانت تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین کوادرانت : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری کوادرانت میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزشی سبک کوادرانت بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

[table id=60 /]

- سرفصل دوره تخصصی کوادرانت :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره اموزشی کوادرانت مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 42 ساعت در طول مدت 14 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  42 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 14 جلسه.

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت شش ماه.

بخش اول : سرفصل آموزشی

_ معرفی و آشنایی با سبک تحلیلی و معاملاتی کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح یک کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح دو کوادرانت

_ آموزش مباحث ویژه سطح سه کوادرانت

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی کوادرانت ، دانش پذیر توانایی و قدرت تحلیل و معامله گری بازارهای مالی و سرمایه گذاری را بواسطه متد کوادرانت کسب خواهند نمود.

 

- سوالات متداول :

آیا در کلاس بصورت عملی مباحث تحلیل کوادرانت انجام میشود؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعلگرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی ، تحلیلگری ، محاسبات و … اختصاص داده میشود.

مدت زمان برگزاری کلاس چند روز است؟

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی کوادرانت 60 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 60 روز و در طول مدت دو ماه در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های انلاین شرکت نمایند .

برای دانش پذیران شهرستانی چه شرایطی در نظر گرفته میشود؟

متقاضیان در سایر استانها میتوانند در کلاس های غیر حضوری و انلاین شرکت نمایند .

من شاغل هستم آیا میتونم در ساعات غیر کاری در کلاس شرکت کنم؟

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از پایان دوره آیا گواهینامه به دانش پذیران اعطا میشود؟

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت نام وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

چطور میتوان در کلاس های آموزشی ثبت نام نمود؟

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

بهترین آموزشگاه سبک کوادرانت

آموزشگاه سهامیر بعنوان بهترین آموزشگاه سبک کوادرانت در کشور شناخته شده و در حال حاضر یکی از مراجع مهم و اصلی در حوزه آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری در کشور بشمار می آید ، این مرکز از سال 2016 با کسب رتبه برتر توانست عنوان بهترین اموزشگاه سبک کوادرانت را به خود اختصاص دهد . هم اکنون بیش از 17000 نفر دانش آموخته در زمینه سرمایه گذاری در بازار فارکس توسط این مجموعه روانه بازار شده است . واحد اموزش سبک کوادرانت در دپارتمان آموزش عالی سهامیر متشکل از 30 نفر هیئت مدیره که تماما از تریدرها و تحلیلگران بازار جهانی میباشند تشکیل شده است . 

بهترین مدرس و استاد سبک کوادرانت

مدرسان و اساتید سبک کوادرانت در مجموعه سهامیر دارای بورد مالی تخصصی از انجمن مالی cifo آمریکا بوده که در نوع خود دارای بالاترین سطح تخصصی در بازار فارکس میباشند . بهترین استاد و مدرس سبک کوادرانت را میتوان به شخصی نسبت داد که دارای سوابق و تجربه بالا در حوزه بازار فارکس باشند و از طرفی بهترین استاد و مدرس سبک کوادرانت شخصی است که جدا از تجربه ارز علم و تئوری بازار سرمایه اطلاع کافر داشته باشد . تمامی مدرسان و اساتید در مرکز اموزش عالی سهامیر بواسطه سرمایه گذاری های مرکز دارای دارای بروزترین و بالاترین سطح علمی تحلیلی و معاملاتی در بازار فارکس هستند .

آموزش آنلاین سبک کوادرانت

دوره های اموزش آنلاین سبک کوادرانت بصورت غیرحضوری یا مجازی تحت بستر نرم افزار کلاس آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان و علاقه مندان که شرایط لازم برای شرکت در کلاس های ترمیک سهامیر را ندارند میتوانند در کلاس های اموزش انلاین سبک کوادرانت شرکت نمایند ، شرایط برگزاری در دوره های اموزش انلاین بگونه ای است که دانشپذیران میتوانند همچون کلاس های حضوری در محیط کلاس به بحث و پرسش و پاسخ بپردازند و در مورد نظرات سایرین اظهار نظر نمایند یا اینکه صفحه اسکرین مانیتور خود را با سایرین در کلاس به اشتراک بگذارند ، سطح آموزش کلاس های اموزش انلاین سبک کوادرانت  بدون شک بسیار بالا بوده و از لحاظ کیفیت در نوع خود بی مانند است .

آموزش حضوری سبک کوادرانت

دوره های اموزش حضوری سبک کوادرانت در موسسه سهامیر بصورت کاملا ترمیک و با حضور دانشپذیر در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش حضوری سبک کوادرانت در کلاس های مجهز بصورت کاملا آکادمیک و از پایه برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی میبایست از قبل ثبت نام و رزرو انجام دهند .کلاس های اموزش حضوری سبک کوادرانت  در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های حضوری سبک کوادرانت همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش حضوری سبک کوادرانت متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

گواهینامه و مدرک بین المللی سبک کوادرانت

کلیه متقاضیان و دانشپذیران سهامیر میتوانند بمنظور اخذ مدرک و گواهینامه بین المللی  سبک کوادرانت در انتهای دوره نسبت به ثبت نام در ازمون بین المللی اقدام نمایند ، این ازمون توسط اداره امور مالی آزاد اروپا در سه سطح برگزار میشود که دانش اموختگان این دوره میتوانند در ازمون سطح یک سبک کوادرانت شرکت نمایند و در صورت اخذ نمره قبولی گواهینامه و مدرک انحصاری سبک کوادرانت فارکس را دریافت نمایند . دانشپذیرانی که موفق به دریافت گواهینامه و مدرک بین المللی سطح یک بازار فارکس شده اند میتواند در آزمون سطح 2 آن شرکت نموده و مدرک بین المللی تحلیل گر حرفه ای بازار فارکس را دریافت کنند . لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در ازمون بصورت غیرحضوری و آنلاین برگزار میشود .

آموزش صفر تا صد سبک کوادرانت

دوره های اموزش صفر تا صد سبک کوادرانت در موسسه سهامیر بصورت جامع و صفر تا صد در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش صفر تا صد سبک کوادرانت در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت کامل و جامع و در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش از پایه میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام نمایند .کلاس های اموزش صفر تا صد سبک کوادرانت در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های صفر تا صد سبک کوادرانت همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش صفر تا صد سبک کوادرانت متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش تخصصی سبک کوادرانت

دوره های اموزش تخصصی سبک کوادرانت در موسسه سهامیر بصورت کاملا تخصصی  در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش تخصصی سبک کوادرانت در کلاس های مجهز و بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش تخصصی میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش تخصصی سبک کوادرانت در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی سبک کوادرانت همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش تخصصی سبک کوادرانت متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش پیشرفته سبک کوادرانت

دوره های اموزش پیشرفته سبک کوادرانت در موسسه سهامیر بصورت کاملا پیشرفته در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش پیشرفته سبک کوادرانت در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی و پیشرفته میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش پیشرفته سبک کوادرانت در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی سبک کوادرانت همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش پیشرفته سبک کوادرانت متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با اموزش ویژه سبک کوادرانت

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین اموزش ویژه سبک کوادرانت سهامیـــــــــر

ایا دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت چقدر است؟

طول دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت اموزش ویژه سبک کوادرانت شرکت نمایید

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت وجود دارد

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی اموزش ویژه سبک کوادرانت وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی اموزش ویژه سبک کوادرانت که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید .

ساعات برگزاری دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های اموزش ویژه سبک کوادرانت در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی سهامیر دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت بصورت آنلاین برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری اموزش ویژه سبک کوادرانت که در محل آموزشگاه سهامیر برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های اموزش ویژه سبک کوادرانت چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای اموزش ویژه سبک کوادرانت بصورت فشرده ویژه شهرستانی ها چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره اموزش ویژه سبک کوادرانت در مجموعه سهامیر بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.