🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

کتاب جادوگران بازارهای نوین حاصل مصاحبه با حرفه‌ای‌های بازار سرمایه می‌باشد. سرمایه‌گذاران موفق در این مصاحبه شانسی بودن موفقیت را به چالش کشیده‌اند. این جادوگران الگوهایی هستند که به ما می‌گویند برای موفقیت در بازار به چه چیزهایی نیاز داریم.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین سهامیـــــــــر

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین

کتاب جادوگران بازارهای نوین حاصل مصاحبه با حرفه‌ای‌های بازار سرمایه می‌باشد. سرمایه‌گذاران موفق در این مصاحبه شانسی بودن موفقیت را به چالش کشیده‌اند. این جادوگران الگوهایی هستند که به ما می‌گویند برای موفقیت در بازار به چه چیزهایی نیاز داریم.

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین

معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین​

در این گزارش قصد داریم یک کتاب به علاقه مندان بازار سرمایه معرفی کنیم، نام این کتاب جادوگران بازارهای نوین است.  این کتاب حاصل مصاحبه با حرفه‌ای‌های بازار سرمایه می‌باشد. سرمایه‌گذاران موفق در این مصاحبه شانسی بودن موفقیت را به چالش کشیده‌اند. این جادوگران الگوهایی هستند که به ما می‌گویند برای موفقیت در بازار به چه چیزهایی نیاز داریم.

نویسنده کتاب معروف جادوگران بازار نوین کیست

نویسنده کتاب معروف جادوگران بازار نوین کیست

جک شواگر متولد ۱۹۴۸ است . وی درسال ۱۹۷۰ در دانشگاه بروکلین موفق به دریافت مدرک کارشناسی اقتصاد شد و در سال ۱۹۷۱ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد خود را در دانشگاه برون دریافت نمود. او در حال حاضر مدیر عامل چند شرکت سهامی و صندوق سرمایه گذاری است. او همچنین مشاور شرکت Catalytic Investment Group یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری در سنگاپور است. تجربه قبلی او شامل ۲۲ سال مدیریت تحقیق و توسعه برای برخی از شرکت های پیشرو وال استریت و ۱۰ سال به عنوان مدیر کل CTA است.

شواگر به طور گسترده در خصوص معامله گران بزرگ در تمام بازارهای مالی نوشته است. شاید او بیشتر به خاطر بهترین مصاحبه اش با بهترین مدیران صندوق در دو دهه گذشته مورد توجه و شناخت بازار قرار گرفته است.

از جمله آثار او میتوان به جادوگران بازار، جادوگران بازار نوین و جادوگران بازار سهام اشاره کرد. آخرین کتاب در این سری Hedge Fund Market Wizards  در ماه مه ۲۰۱۲ منتشر شد. اولین کتاب شواگر راهنمای کامل برای بازارهای فیوچر (۱۹۸۴) یکی از کارهای مرجع کلاسیک در این زمینه است

کتاب جادوگران بازار نوین: تجربه ای نوین از معامله گری در بازار مالی

کتاب جادوگران بازار نوین: تجربه ای نوین از معامله گری در بازار مالی

جک شواگر نویسنده کتاب جادوگران بازار مالی می باشد. کتابی که حرف های زیادی برای گفتن دارد؛ کتابی که نمونه هایی از تجربه های موفق و یا درداور معامله گری در بازار سرمایه است.

این کتاب حاصل مصاحبه با بسیاری از معامله گران بزرگ بازارهای مالی می باشد که از تجربه های خود می گویند و علت موفقیت و شکست خود را توضیح میدهند.

برای فعالیت در بازارهای مالی دو راه وجود دارد. راه اول این است که شروع به فعالیت در بازار کنید و آرام ارام تجربه کسب کنید ولی در این راه باید هزینه زیادی هم پرداخت کنید ولی راه دوم این است که تجربات معامله گران موفق دنیا را مطالعه کنید و از همان ابتدا از زیان هایی که ممکن است به وجود اید جلوگیری کنید. این کتاب در واقع هدف دوم را پوشش میدهد.

کتاب جادوگران بازارنوین کتابی مبتنی بر مصاحبه هایی با تریدرهای برتر دنیا می باشد که به قلم شواگر گردآوری شده است. در این کتاب نظم و انضباط معامله گران حاصل موفقیت های آنها در بازارهای مالی می باشد.

شواگر در این کتاب به نتیجه ای رسد و این بود که وقتی توانایی زیان کردن ندارید؛ داد و ستد نکنید. این جمله نشان میدهد که فعالیت در بازارخای مالی ممکن است با زیان همراه باشد و یک فعال بازار سرمایه باید توانایی تحمل زیان را داشته باشد

چرا کتاب جادوگران بازار نوین را مطالعه کنیم

در کتاب جادوگران بازار نوین به دو گونه مخاطب اشاره شده است : افراد حرفه ای که مشاغل مرتبط با داد و ستد در بازارها دارند یا دانشجویان جدی بازارهای مالی و خواننده های عادی که علاقه وافری به بازارهای مالی دارند و کنجکاوند در باره کسانی که در بازارهای مالی موفق شده اند بیشتر بدانند؛ بازاری که اکثریت وسیعی وارد ان می شوند مال خود را می بازند.

سرفصل های کتاب جادوگران بازار نوین

مقدمه

مقدمه مترجم

قدردانی

پیشگفتار

بخش اول : چشم انداز تجارت

بدبیاری در تجارت

معامله ی بد صدام حسین

بخش دوم : بزرگترین بازار جهان

بیل لیپ شات : سلطان ارزها

بخش سوم : بازار آتی،  بازاری پر از تنوع

بازار آتی،  شناخت اصول

راندی مک کی : معامله گر کهنه کار

ویلیام اکهارت : ریاضیدان

سکوت لاک پشت ها

مایکل کار

هوارد سایدلر

مونرو تراوت : بهترین نتیجه ای که ریسک کم می تواند به ارمغان بیاورد

الاوایس : دایره المعارف انسانی نمودارها

بخش چهارم : مدیران سرمایه و زمان سنج ها

استنلی دراکن میلر : هنر سرمایه گذاری سلسله مراتبی ( از بالا به پایین)

ریچارد دریهاوس : هنر معامله از کف به سقف

گیل بلیک : استاد ثبات

ویکتور اسپراندو : بازارها هم پیر می شوند

بخش پنجم : بازیگران چند گانه ی بازار

تام باسو : آقای آرامش

لیندا برادفورد : خواندن موسیقی بازار

بخش ششم : ماشین پول سازی

سی آر تی : ماشین تجارت

مارک ریتچی : خدا در مغاک

جوریتچی

بلر هال : موقعیت یابی

جف یاس : ریاضیات استراتژی

بخش هفتم : روانشناسی داد و ستد

زن و هنر تجارت

چارلز فالکنر : ذهن انسان موفق

رابرت کراوس : نقش ذهن ناآگاه

بخش هشتم : زنگ خداحافظی

خرد بازار

ضمیمه : آپشن، درک مبانی

واژه نامه

9 پاسخ

    1. شما وقتی معامله گران بزرگ بشناسید میتونید با خلق و خوی یک معامله گر بزرگ اشنا بشید و سعی کنید که خودتون رو با این خلق و خو وقف بدید . زیرا خلق و خوی شما باید معامله گر باشد تا تحلیلگر

    1. هرکتابی به نحوه خود تاثیر مثبتی رو روند معاملات و معامله گری شما میزاره اما به دلیل ماهیت یکی روانشاسی معامله گری شما باید ابتدا روانشناسی معامله گری خودتون رو افزایش بدید . زیرا بازار جای گرونی است برای شناختن شخصیتتون.

    1. خیر معامله گربودن و معامله گری یکی از شیرین ترین کارهاست که یک تریدر و معامله گر میتونه تجربه کنه اما سختی و آسونی این کار بستگی به شما داره که چقدر سخت بگیرید بازار رو . در این کتاب متوحه میشید که معامله کردن بسیار کار راحتی است.

    1. شما از همه معامله گران میتونید اقتباس کنید اما نتیجه کار شما باید روی شناخت خودتون باشه . شما با خواندن این کتاب و شاختن افراد معامله گر باید به یک شناختی به خودتون برسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (معرفی کتاب توسط مجموعه سهامیر: جادوگران بازارهای نوین)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر