امروز مورخ ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
مرکز آموزش عالی سهامیر
2931 امتیاز
5/5

پکیج اموزش انحصاری کوادرانت

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی مالی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از موسسه PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آموزش آکادمیک و ترمیک

QUADRANT

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۱ :

پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت :

پکیج اموزش کوادرانت از برترین محصولات اموزش سطح بالا و انحصاری در حوزه بازار سرمایه بوده که تنها در موسسه سهامیر و با میزبانی این مرکز برگزار میشود ، سبک معاملاتی و تحلیلگری کوادرانت پیشرفته ترین متد معامله گری و تحلیلگری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری (بر مبنای عرضه و تقاضا) را طی یک دوره اموزشی و در قابل پکیج اموزشی از ابتدا تا انتها به دانشپذیر خواهد آموخت و بدون شک یکی از نقاط عطف سازمان سهامیر در زمینه توسعه علوم معامله گری و تحلیلگری بازارهای مالی میباشد .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور تهیه پکیج اموزش کوادرانت میتوانند از طریق همین سامانه و بصورت انلاین سفارش خود را ثبت نمایند .

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

عنوانشرحسایر
نام محصولکوادرانتآموزش انحصاری
سال تولیدعرضه 2022بروزترین نسخه
مدرسسهامیراختصاصی
تاییدیه جهانیeu193-Iso201اروپا و آسیا

- سرفصل پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازار ندارند.

سرفصل های آموزشی پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

_ معرفی سبک تحلیلی و معاملاتی کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح یک کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح دو کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح سه کوادرانت

- اهداف آموزشی :

در پایان دوره آموزش سبک انحصاری کوادرانت دانشپذیران قادر خواهند بود با استفاده از اندوخته های علمی خود به تحلیل انواع بازارهای سرمایه گذاری بپردازند و در نهایت با سرمایه گذاری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری سود و منفعت بدست آورند . 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

با توجه به اینکه سیستم ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش کوادرانت بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش سبک انحصاری کوادرانت اقدام نمایید .