🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پکیج اموزش کوادرانت

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

پکیج اموزش کوادرانت بصورت کاملا انحصاری سطح بالا توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری و در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است، آخرین نسخه پکیج اموزش کوادرانت هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این رشته میباشد، شما میتوانید بمنظور تهیه و خرید آخرین آپدیت پکیج اموزش کوادرانت از طریق همین صفحه اقدام و سفارش خود را ثبت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

جــامع ترین پکیج اموزش کوادرانت

SAHAMIR UNIVERSITY

پیشرفته ترین و حرفه ای ترین پکیج اموزش کوادرانت سهامیـــــــــر

اشتراک گذاری این محتوا :

نـــــــــــــــام : پکیج اموزش کوادرانت

شرایط آموزش
شرح
توضیحات محضول
نـــــام پکیج
پکیج آموزش کوادرانت
انحصاری 2023
سطح آموزش
سطح بالا و حرفه ای
عملی و کاربردی

ادامه فرایـــــــــــند ثبت سفارش

مشخصات پکیج اموزش کوادرانت

پکیج آموزش کوادرانت در سال 2023 توسط جمعی از تریدرها و تحلیلگران خبره و اختصاصی در مجموعه سهامیر تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون آخرین نسخه ان در قالب بسته آموزشی ارائه شده است. پکیج آموزش کوادرانت حاصل بیش از 20 سال تجربه و حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری  میباشد و یک از قدرتمندترین و موثرترین مباحث آموزشی را در خود جای داده است.

⭕ نــــــــــــام محصول: پکیج آموزش کوادرانت
⭕ سال بروزرسانی: پکیج آموزش کوادرانت در سال 2023 بروزرسانی شد!
⭕ مدت زمان آموزش: 50 ساعت آموزش کوادرانت بصورت کاربردی و عملیاتی
⭕ مدرس پکیج: اختصاصی سهامیر (داخلی و خارجی)
⭕ پشتیبانی آموزشی: دارد (360 روز)
⭕ پشتیبانی معاملاتی: دارد (360 روز)
⭕ تاییدیه ها: CRP-640023 اروپا و آسیا
⭕ مدرک بین المللی: صادره از کانادا و آمریکا بهمراه آزمون

QUADRANT

پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت :

پکیج اموزش کوادرانت از برترین محصولات اموزش سطح بالا و انحصاری در حوزه بازار سرمایه بوده که تنها در موسسه سهامیر و با میزبانی این مرکز برگزار میشود ، سبک معاملاتی و تحلیلگری کوادرانت پیشرفته ترین متد معامله گری و تحلیلگری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری (بر مبنای عرضه و تقاضا) را طی یک دوره اموزشی و در قابل پکیج اموزشی از ابتدا تا انتها به دانشپذیر خواهد آموخت و بدون شک یکی از نقاط عطف سازمان سهامیر در زمینه توسعه علوم معامله گری و تحلیلگری بازارهای مالی میباشد .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور تهیه پکیج اموزش کوادرانت میتوانند از طریق همین سامانه و بصورت انلاین سفارش خود را ثبت نمایند .

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

[table id=62 /]

- سرفصل پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازار ندارند.

سرفصل های آموزشی پکیج آموزش سبک انحصاری کوادرانت مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

بخش اول :

_ معرفی سبک تحلیلی و معاملاتی کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح یک کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح دو کوادرانت

_ آموزش مباحث سطح سه کوادرانت

- اهداف آموزشی :

در پایان دوره آموزش سبک انحصاری کوادرانت دانشپذیران قادر خواهند بود با استفاده از اندوخته های علمی خود به تحلیل انواع بازارهای سرمایه گذاری بپردازند و در نهایت با سرمایه گذاری در بازارهای مالی و سرمایه گذاری سود و منفعت بدست آورند . 

- سوالات متداول :

آیا مباحث آموزشی بصورت عملیاتی تدریس میشوند؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی اختصاص داده میشود.

آیا پکیج های اموزشی خدمات پشتیبانی اموزشی دارد؟

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

آیا مباحث آموزشی در پکیج عینا مشابه دوره های حضوری میباشد؟

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش کوادرانت بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

چطور میتوان نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج های اموزشی اقدام نمود؟

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش سبک انحصاری کوادرانت اقدام نمایید .

تخصصی ترین پکیج اموزش کوادرانت در کشور

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه پکیج های آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری به عموم افراد ارائه میدهد ، یکی از این محصولات آموزشی ، پکیج اموزش کوادرانت میباشد که بصورت تخصصی و سطح بالا توسط این مرکز گردآوری شده است

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

پکیج اموزش کوادرانت برای چه افرادی مناسب است؟

پکیج اموزش کوادرانت در دو سطح تخصصی و پیشرفته گردآوری شده است و کلیه افراد چه در سطح مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این پکیج آموزشی استفاده نمایند.
پکیج اموزش کوادرانت همچنین مناسب افرادی است که بتازگی قصد فعالیت در این حوزه را داشته اند.
پکیج اموزش کوادرانت برای حرفه ای های بازار که قصد بروزرسانی اطلاعات خود را دارند یک گزینه مناسب است.

ویژگی های پکیج اموزش کوادرانت

پکیج اموزش کوادرانت دارای بروزترین محتوای آموزشی بوده
پکیج اموزش کوادرانت شامل 360 روز پشتیبانی توسط کارشناسان خبره سهامیر است
با تهیه پکیج اموزش کوادرانت شما میتوانید در آزمون های مربوطه شرکت نموده و مدرک بین المللی و داخلی دریافت نمایید.
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی سال 1402
پکیج اموزش کوادرانت دارای تاییدیه آموزش استاندارد و نماد توکن آموزش حرفه ای است

ارائه پکیج اموزش کوادرانت توسط موسسه سهامیر

معرفی پکیج اموزش کوادرانت

پکیج اموزش کوادرانت یکی از موثرترین و برترین پکیج های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این پکیج آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند این پکیج اموزشی را تهیه نمایند.
8604450

مشاوره رایگان تهیه پکیج اموزش کوادرانت

بمنظور ثبت سفارش و تهیه پکیج اموزش کوادرانت شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از خرید پکیج آموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اموزشی اقدام نمایید.
245450

با خرید پکیج اموزش کوادرانت مدرک بین المللی دریافت کنید

شما میتوانید پس از تهیه و خرید پکیج اموزش کوادرانت برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.
634563463

سایر ویژگی های پکیج اموزش کوادرانت

از مهمترین ویژگی هایی پکیج اموزش کوادرانت عبارتند از : آموزش توسط اساتید انحصاری و باتجربه ، آموزش کاربردی و موثر ، سرفصل بندی های منظم و دقیق ، پشتیبانی 12 ماهه ، ثابلیت اخذ مدرک بین المللی و ….
8604450

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با پکیج اموزش کوادرانت

SAHAMIR UNIVERSITY

پکیج اموزش کوادرانت سهامیـــــــــر

ایا پکیج اموزش کوادرانت برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، پکیج اموزش کوادرانت بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند از آن استفاده نمایند .

مدت زمان پکیج اموزش کوادرانت چقدر است؟

طول مدت پکیج اموزش کوادرانت با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان پکیج آموزشی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم پکیج اموزش کوادرانت تهیه کنم؟

شما میتوانید بمنظور خرید و تهیه پکیج اموزش کوادرانت از طریق وب سایت رسمی مجموعه سهامیر سفارش خود را ثبت و خرید خود را نهایی کنید . پس از ثبت سفارش پکیج آموزش ظرف مدت کمتر از چند 48 ساعت به آدرس شما پست میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزش کوادرانت وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزش کوادرانت وجود ندارد و متقاضی میبایست بمنظور تهیه پکیج آموزشی مبلغ آنرا بصورت یکجا پرداخت نماید.

آیا با تهیه پکیج اموزش کوادرانت میتوانیم گواهینامه دریافت کنیم؟

بله ، شما با تهیه پکیج اموزش کوادرانت میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون بین المللی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی مدرک بین المللی دریافت کنید.

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با تهیه پکیج اموزش کوادرانت میتوانید بکمرتبه بصورت رایگان در آزمون شرکت نمایید ، دقت داشته باشید درصورت رد شدن در آزمون برای اینکه بتوانید مجدد در آزمون شرکت کنید میبایست مبلغ 93 دلار پرداخت نمایید.

چطور میتوان پکیج اموزش کوادرانت را خریداری نمود؟

بمنظور خرید پکیج اموزش کوادرانت میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت سفارش پکیج های آموزشی از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

پکیج اموزش کوادرانت چه سالی تهیه شده است؟

پکیج اموزش کوادرانت در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون بروزترین نسخه آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

قیمت پکیج اموزش کوادرانت چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج اموزش کوادرانت میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

آیا میتوانم برای خرید پکیج اموزش کوادرانت کد تخفیف تهیه کنم؟

بله بمنظور خرید پکیج اموزش کوادرانت با استفاده از کد تخفیف بالای همین صفحه میتوانید اقدام به خرید نمایید ، شما همچنین میتوانید از 6 الی 7 درصد تخفیف دائمی مربوط به پرداخت از روش کریپتو استفاده نمایید.

پکیج اموزش کوادرانت تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

پکیج اموزش کوادرانت حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام پکیج آموزشی میتوانند بصورت 100% عملی و کاربردی از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد پکیج اموزش کوادرانت چه شخصی است؟

مدرسان و اساتیدی که پکیج اموزش کوادرانت را تهیه و گردآوری کرده اند، بصورت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.