(5/5) 753 امتیاز  
0 / 5

اموزش کوچینگ مالی

برگزاری دوره اموزش کوچینگ مالی بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های اموزش کوچینگ مالی هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس اموزش کوچینگ مالی برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

کوچینگ

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۲۷ /۱۲ /۱۴۰۱ :

دوره آموزش ویژه کوچینگ مالی

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش ویژه کوچینگ مالی :

کوچیگ مالی با عنوان بالاترین سطح تحلیلگری و معامله گری در دنیا شناخته میشود که یک سرمایه گذار ، معامله گر و یا تحلیلگر با طی نمودن این دوره اموزشی به بالاترین سطح علمی از بازارهای مالی اتقاع پیدا میکند ، مباحث اموزشی دوره کوچینگ مالی بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که به جرات میتوان گفت دوره مشابه و در حدود این علم در کشور یافت نمیشود ، مباحث اموزشی کوچینگ مالی بر اساس استانداردهای دوره COACHING FI نگارش جهانی بوده که بندرت میتوان علم و تخصص اصیل این رشته را در جایی پیدا نمود!

اموزش کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر حاصل بیش از 30 سال فعالیت این موسسه در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد ، این دوره اموزشی هم اکنون طبق شرایط موجود در موسسه برگزار میشود و کلیه متقاضیان میتوانند برای شرکت و ثبت نام در دوره اموزشی کوچینگ مالی از طریق همین سامانه و بصورت انلاین نسبت به رزرو کلاس اقدام نمایند .

- نحوه برگزاری دوره ویژه کوچینگ :

هم اکنون کلاس های اموزش کوچینگ مالی به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام دوره اموزش حضوری کوچینگ مالی : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری کوچینگ مالی میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش کوچینگ تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین کوچینگ مالی : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری کوچینگ مالی میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند . 

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی کوچینگ مالی :

- مدرسان و اساتید کوچینگ مالی :

دوره اموزشی کوچینگ مالی بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره کوچینگ مالی :

[table id=58 /]

- سرفصل دوره ویژه کوچینگ مالی :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار های سرمایه گذاری مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره ویژه کوچینگ مالی مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 42 ساعت در طول مدت 14 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  42 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 14 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی .

_ معرفی فرصت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی

_ اموزش مباحث سطح توکن

_ اموزش مباحث سطح پرفکتال

_ اموزش مباحث سطح مستر

_ مقدمه ای بر روش های تحلی بازار

 

_ اموزش مباحث تکنیکال

_ اموزش مباحث فاندمنتال

_ اموزش مباحث سنتیمنتال

_ اموزش پرایس اکشن محض

_ اموزش پیشرفته تحلیلگری و معامله گری در بورس ایران

_ اموزش تکنیک های سود اور

_ اموزش نحوه شناسایی سهام طلایی

_ اموزش بازار آتی

_ مباحث اختصاصی 

_ اموزش پیشرفته تحلیلگری و معامله گری در بازار فارکس

_ اموزش تکنیک های سود اور در بازار فارکس

_ اموزش نگارش استراتژی معاملاتی

_ اموزش هوش مصنوعی در بازار فارکس

_ اموزش بازار آتی

_ مباحث اختصاصی 

_ اموزش تحلیلگری و معامله گری در بازار رمز ارزها

_ اموزش سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها

_ اموزش ترید و اکسچنج

_ مباحث اختصاصی 

_ مدیریت ریسک و روان بازار

_ برنامه ریزی سرمایه گذاری با پشتوانه مدیریت ریسک و روانشناسی بازار

_ تکنیک های کنترل ذهن و عوامل روحی در بازار

_ تحلیل اموشنال بازار

_ مدیریت سرمایه گذاری

_ کنترل و مدیریت پرتفلیو

_ معرفرفی شرایط کوچینگ

_ اموزش تکنیک های 12 گانه کوچینگ مالی

_ اموزش مباحث اختصاصی

- اهداف دوره آموزشی کوچینگ مالی :

در پایان دوره آموزشی کوچینگ مالی ، دانش پذیر با طی نمودن مراحل و مباحث اموزشی بدون شک دید متفاوتی از بازار پیدا خواهد نمود ، همچنین با استفاده از علم اکتسابی خود میتواند بطور چشمگیر در بهبود تصمیمات معاملاتی ، تحلیلی و معاملاتی خود کمک کند .

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازارهای مالی و سرمایه گذاری مستلزم داشتن تجربه عملی در این بازار میباشد ، لذا در دوره اموزشی کوچینگ مالی کلیه مباحث و فرایند اموزش بگونه ای تدوین شده است 

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند در دوره های آموزشی کوچینگ مالی شرکت نمایند متقاضیان میتوانند از اقشار عمومی ، تحلیلگران ، معامله گران و سرمایه گذاران باشند .

دانشپذیران شهرستانی میتوانند در دوره انلاین کوچینگ مالی شرکت کنند .

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت عصرها و صبح ها برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام کوچینگ مالی :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس کوچینگ مالی  اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :
- پکیج های آموزشی مرتبط :

بهترین آموزشگاه کوچینگ مالی

آموزشگاه سهامیر بعنوان بهترین آموزشگاه کوچینگ مالی در کشور شناخته شده و در حال حاضر یکی از مراجع مهم و اصلی در حوزه آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری در کشور بشمار می آید ، این مرکز از سال 2016 با کسب رتبه برتر توانست عنوان بهترین اموزشگاه کوچینگ مالی را به خود اختصاص دهد . هم اکنون بیش از 17000 نفر دانش آموخته در زمینه سرمایه گذاری در بازار فارکس توسط این مجموعه روانه بازار شده است . واحد اموزش کوچینگ مالی در دپارتمان آموزش عالی سهامیر متشکل از 30 نفر هیئت مدیره که تماما از تریدرها و تحلیلگران بازار جهانی میباشند تشکیل شده است . 

بهترین مدرس و استاد کوچینگ مالی

مدرسان و اساتید کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر دارای بورد مالی تخصصی از انجمن مالی cifo آمریکا بوده که در نوع خود دارای بالاترین سطح تخصصی در بازار فارکس میباشند . بهترین استاد و مدرس کوچینگ مالی را میتوان به شخصی نسبت داد که دارای سوابق و تجربه بالا در حوزه بازار فارکس باشند و از طرفی بهترین استاد و مدرس کوچینگ مالی شخصی است که جدا از تجربه ارز علم و تئوری بازار سرمایه اطلاع کافر داشته باشد . تمامی مدرسان و اساتید در مرکز اموزش عالی سهامیر بواسطه سرمایه گذاری های مرکز دارای دارای بروزترین و بالاترین سطح علمی تحلیلی و معاملاتی در بازار فارکس هستند .

آموزش آنلاین کوچینگ مالی

دوره های اموزش آنلاین کوچینگ مالی بصورت غیرحضوری یا مجازی تحت بستر نرم افزار کلاس آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان و علاقه مندان که شرایط لازم برای شرکت در کلاس های ترمیک سهامیر را ندارند میتوانند در کلاس های اموزش انلاین کوچینگ مالی شرکت نمایند ، شرایط برگزاری در دوره های اموزش انلاین بگونه ای اس که دانشپذیران میتوانند همچون کلاس های حضوری در محیط کلاس به بحث و پرسش و پاسخ بپردازند و در مورد نظرات سایرین اظهار نظر نمایند یا اینکه صفحه اسکرین مانیتور خود را با سایرین در کلاس به اشتراک بگذارند ، سطح آموزش کلاس های اموزش انلاین کوچینگ مالی بدون شک بسیار بالا بوده و از لحاظ کیفیت در نوع خود بی مانند است .

آموزش حضوری کوچینگ مالی

دوره های اموزش حضوری کوچینگ مالی در موسسه سهامیر بصورت کاملا ترمیک و با حضور دانشپذیر در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش حضوری کوچینگ مالی در کلاس های مجهز بصورت کاملا آکادمیک و از پایه برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی میبایست از قبل ثبت نام و رزرو انجام دهند .کلاس های اموزش حضوری کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های حضوری کوچینگ مالی همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش حضوری کوچینگ مالی متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

گواهینامه و مدرک بین المللی کوچینگ مالی

کلیه متقاضیان و دانشپذیران سهامیر میتوانند بمنظور اخذ مدرک و گواهینامه بین المللی  کوچینگ مالی در انتهای دوره نسبت به ثبت نام در ازمون بین المللی اقدام نمایند ، این ازمون توسط اداره امور مالی آزاد اروپا در سه سطح برگزار میشود که دانش اموختگان این دوره میتوانند در ازمون سطح یک کوچینگ مالی شرکت نمایند و در صورت اخذ نمره قبولی گواهینامه و مدرک انحصاری کوچینگ مالی فارکس را دریافت نمایند . دانشپذیرانی که موفق به دریافت گواهینامه و مدرک بین المللی سطح یک بازار فارکس شده اند میتواند در آزمون سطح 2 آن شرکت نموده و مدرک بین المللی تحلیل گر حرفه ای بازار فارکس را دریافت کنند . لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در ازمون بصورت غیرحضوری و آنلاین برگزار میشود .

آموزش صفر تا صد کوچینگ مالی

دوره های اموزش صفر تا صد کوچینگ مالی در موسسه سهامیر بصورت جامع و صفر تا صد در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش صفر تا صد کوچینگ مالی در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت کامل و جامع و در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش از پایه میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام نمایند .کلاس های اموزش صفر تا صد کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های صفر تا صد کوچینگ مالی همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش صفر تا صد کوچینگ مالی متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش تخصصی کوچینگ مالی

دوره های اموزش تخصصی کوچینگ مالی در موسسه سهامیر بصورت کاملا تخصصی  در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش تخصصی کوچینگ مالی در کلاس های مجهز و بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش تخصصی میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش تخصصی کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی کوچینگ مالی همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش تخصصی کوچینگ مالی متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش پیشرفته کوچینگ مالی

دوره های اموزش پیشرفته کوچینگ مالی در موسسه سهامیر بصورت کاملا پیشرفته در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش پیشرفته کوچینگ مالی در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی و پیشرفته میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش پیشرفته کوچینگ مالی در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی کوچینگ مالی همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش پیشرفته کوچینگ مالی متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات کاربران در زمینه اموزش کوچینگ مالی پاسخ داده شده است

کارشناسان ما بصورت تلفنی در ساعات 8 لغایت 9 شب پاسخگو هستند.

بمنظور ثبت نام در دوره اموزش کوچینگ مالی میتوانید بصورت از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش کوچینگ مالی بصورت آنلاین در آموزشگاه سهامیر شرکت نمایید و همچنین میتوانید ثبت نام خود را از طریق فرم ثبت نام در سایت نهابی کنید.

شهریه دوره اموزش کوچینگ مالی از طریق فرم ثبت نام در پایین همین صفحه قابل استعلام است . شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات دقیق در خصوص شهریه ثبت نام در دوره های اموزشی از طریق این فرم اقدام نمایید.

بله ، کلاس های اموزش کوچینگ مالی کاملا عملی و کاربری محور بوده و دانشپذیر پس از طی کردن کلاس میتواند وارد بازار کار شود.

در پایان دوره اموزش کوچینگ مالی دانشپذیر میتواند با شرکت در آزمون نسبت به اخذ گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و یا اخذ گواهینامه بین المللی اروپا اقدام نماید .

کلاس های مجهـــــز آموزشـــــــــی
استفاده از تجهیزات روز دنیا
17000+
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 22 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.