مدیریت پورتفوی

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش تخصصی مدیریت سبد سهام
اموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی
اموزش از پایه تا تخصصی مدیریت سبد سهام
اموزش حضوری و انلاین مدیریت پورتفوی
اموزش بلندمدت و کوتاه مدت مدیریت پورتفوی
اموزش خصوصی مدیریت پورتفوی

دوره آموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی ( سبد سهام )

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

استاندارد NOD

- دوره آموزش تخصصی مدیریت پرتفلیو :

مدیرت پرتفلیو در بازار بورس و اوراق بهادار به معنای هنر خرید و فروش و نگهداری مجموعه از سهام ها با توجه به عواملی همچون سیاست گذاری ها ، اهداف ، کنترل ریسک و … میباشد ، با کمک علم پرتفلیو میتوان به نحوه صحیح تقسیم سرمایه ، کنترل ریسک ، بهینه سازی ، شناسایی و بهبود سرمایه گذاری  در بین مجموعه ای از سهام ها پی برد .

دوره اموزش تخصصی مدیریت پرتفلیو / سبد سهام حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش مدیریت پرتفلیو را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی مدیریت پورتفوی میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره مدیریت پرتفلیو :

هم اکنون کلاس های اموزش مدیریت پورتفوی به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام دوره اموزش حضوری مدیریت پوتفوی : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری مدیریت پورتفوی میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش مدیریت پورتفوی تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین مدیریت پورتفوی : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری مدیریت پورتفوی میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش تخصصی مدیریت پورتفوی بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، از طرفی باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره مدیریت پرتفویآموزش پیشرفته
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان20 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/10140سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی مدیریت پرتفلیو :

مناسب برای معامله گران بازار بورس ایران .

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره مدیریت پرتفلیو ( سبد سهام ) مشتمل بر یک سرفصل پایه و اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 20 ساعت در طول مدت 10 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 20 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 10 جلسه .

– 100 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

 • آشنایی با مفاهیم و اصطلاخات پرتفلیو
 • آموزش تخصیص منابع و سرمایه در سبد سهام
 • نحوه و میزان ورودی نقدینگی به هر سهم
 • تعیین میزان تنوع پذیری سهام در پرتفوی
 • مدیریت ریسک و بهره در پرتفلیو
 • ارزیابی و تحلیل عملکرد پرتفلیو
 • نحوه بهینه سازی مستمر پرتفلیو
 • مباحث تکمیلی 

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان این دوره دانش پذیر توانایی مدیریت و توزیع سرمایه گذاری در سبد سهام را به نحوی اصولی و استاندارد جهت کسب حداکثری بازده فرا خواهد گرفت .

– توانایی چیدمان و توزیع سرمایه در سبد سهام – توانایی مدیریت ریسک و بازده – توانایی درک نحوه عملکرد سبد سهام – توانایی بهینه سازی و بهبود کیفی سبد سهام بطور مستمر – توانایی تشخیص و تخصیص میزان و حجم تنوع پذیری منابع – توانایی درک و استفاده از مفاهیم ضرائب بتا، همبستگی، آلفا – و ….

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار بخصوص در بخش مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند در دوره های آموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) شرکت نمایند 

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) 20 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 5 روز در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 2 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) بصورت ممتد هر روز و ظرف 2-3 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) در شیفت عصر برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

بعد از اتمام دوره مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و QWA آلمان به دانش پذیران اعطا خواهد شد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مدیریت سبد سهام ( پرتفلیو ) با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت 20 روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده . کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی مدیریت پرتفلیو اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

108 پاسخ

 1. خیر، تنها در صورتی می‌توان با تشکیل سبد ریسک را کاهش داد که نوسانات سهام انتخابی دقیقا مشابه یکدیگر نباشد و به عبارت آماری ضریب همبستگی آنها کمتر از عدد 1 باشد.

 2. هرگز سعی نکنید نسبت ریسک به سود ۲٫۵ به ۱ باشد. این قانون در آمارتان مهم است به خصوص اگر یک معامله‌گر مبتدی و بدون هیچ سابقه تجاری مربوطه باشید. بنابراین نسبت را ۳ به ۱ قرار دهید.

 3. سلام تعریف میزان حداکثر ریسک برای هر موقعیتی می‌تواند فقط کمی متفاوت باشد. بهترین معامله‌گران و مدیران سرمایه توصیه می‌کنند مقادیر بین ۰٫۵٪ تا ۲٪ از کل سرمایه را بکار برند.

 4. سلام طرح مناسب باید موارد زیر را شامل شود:
  میزان سرمایه درگیر در بازار بورس
  حد ضرر یا رد سیگنال دریافت شده (خروج با زیان)
  ذخیره سود (خروج هنگام موفقیت سیگنال)

 5. سلام در زمان برنامه ریزی برای خروج از سهم چه مواردی را باید در نظر بگیریم ؟

 6. سلام این طور فرض کنید که سبد سهام خود را تنها از یک صنعت خاص تشکیل داده‌ اید. در صورت رکود در آن صنعت، در تمامی سهام موجود در پرتفوی خود دچار ضرر خواهید شد؛ لذا توصیه داریم حتما تنوع را رعایت کنید و سبد معاملاتی خود را از سهام شرکت ‌های مختلف پر کنید. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که آن‌ قدر تنوع سهام را زیاد نکنید تا در ادامه برای مدیریت پرتفوی خود با مشکل روبرو شوید.

 7. سلام پرتفوی به منظور کاهش ریسک و به صورتی انتخاب می‌شود تا در شرایط عادی احتمال کاهش بازده همه دارائیها (شامل سهام‌های خریداری شده) نزدیک به صفر باشد

 8. سلام به این منظور سه روش شاخص و مرسوم وجود دارد.

  روش نمونه‌گیری:
  در این استراتژی مدیر پرتفوی فقط برای خرید نمونه‌ای از سهام که در شاخص مبنا وجود دارد، اقدام می‌کند.

  روش پیگیری کامل:
  در این استراتژی تمامی سهام‌های موجود در شاخص به نسبت وزنی که در آن شاخص دارند، خریداری می‌شوند.

  روش بهینه‌سازی یا برنامه‌ریزی غیر خطی:
  در این استراتژی از اطلاعات تاریخی، تغییرات قیمت‌ها و همبستگی میان سهام استفاده می‌شود و بر اساس آن ترکیب، پرتفوی مشخص می‌شود.

 9. سلام مدیریت سرمایه منطقی کاملا شخصی است که هر معامله گری باید به آن تسلط داشته باشد و با توجه به شخصیت، روحیات و اهداف و استراتژی معاملاتی شخص می‌تواند; متفاوت باشد; این مفهوم به خودشناسی نیاز دارد، که در دوره مدیریت سبد سهامیر به نیز پرداخته می شود.

 10. سلام ایا در دوره مدیریت سبد سهامیر خودشناسی هم وجود دارد ؟ اخه من چنجا شنیدم باید خودشناسی هم در مباحث مدیریت سبد سهام آموزش داده بشه

 11. سلام، ميزان سرمايه‌گذاري صورت گرفته توسط هر سرمايه‌گذار، وابسته به مقادير بازده و ريسک است.

 12. سلام در علم مدیریت سبد سهام، میزان سرمایه گذاری فرد به چه عواملی کلی بستگی دارد ؟

 13. سلام بر شما دوست عزیز، به منظور ایجاد پرتفوی با نگاه استراتژی انفعالی، سه روش مرسوم وجود دارد که به شرح زیر است :

  روش پیگیری کامل : در این روش تمامی سهام موجود در شاخص به نسبت وزنشان در آن شاخص خریداری می ‌شوند.
  روش نمونه ‌گیری : در این روش، مدیر پرتفوی تنها برای خرید نمونه ‌ای از سهام که در شاخص مبنا وجود دارد، اقدام خواهد کرد.
  روش بهینه‌ سازی یا برنامه‌ ریزی غیرخطی : در این روش از اطلاعات تاریخی تغییرات قیمت ‌ها و همبستگی بین سهام استفاده می ‌شود و طبق آن ترکیب پرتفوی تعیین می شود.

 14. سلام، این که سهام یک شرکتی در چند سال اخیر همواره سودآور بوده، دلیل کافی و مناسبی برای ادامه سودآوری آن در آینده نیست و همین طور این که یک سهم را چندین سال است که می شناسید یا حتی در آن کار می کنید هم نمی تواند دلیل کافی و مناسبی برای خرید سهام شرکت باشد و بهتر است برای تشکیل بهترین سبد سهام به فاکتورهای متعددی توجه کنید تا هم ریسک کمتر و هم بازدهی مناسب ‌تری را به دست آورید.

 15. سلام بله، مدیریت سرمایه شامل سه بخش است:

  یافتن استراتژی مناسب برای خرید
  داشتن طرح برای خروج (چه با سود چه با ضرر)
  داشتن برنامه برای میزان حجم سرمایه درگیر

 16. سلام ایا در دوره شما مدیریت سبد تقسیم بندی می شود؟ سهامیر یه توضیحی بده

 17. چنانچه یک سرمایه گذار، سهام خوبی را جهت خرید انتخاب نماید ولی در چیدمان و تخصیص منابع و نحوه مدیریت ریسک سبد دچار مشکل باشد، قطعا به اهداف مالی خود دست پیدا نخواهد کرد.

 18. سلام بر شما دوست عزیز، دوره های مقدماتی تا پیشرفته آموزش مدیریت سبد سهامیر در شعبه اصلی این سازمان واقع در ساختمان خیابان جردن با حضور اساتید برجسته این حوزه برگزار می گردد.

 19. سلام این دوره های شما در کجا برگزار میشه؟ من میخواستم در دوره مدیریت سبد سهامیر شرکت کنم

 20. درود بر شما اقای گودرزی ممنونیم از شما، به امید موفقیت های بیشتر در بازار سرمایه

 21. سلام و خسته نباشید، بسیار خوب و شیوا. مخصوصا برا خودم جالب بود، چون رشته مکانیکم فکر نمیکردم اینقدر مدیریت سبد سهام دلچسب و بدردبخور باشه برای من و به نظرم با همه سختی هایی که برای خیلی ها وجود داره استاد این مجموعه به زیبایی تونست واسه مبتدیان فهم مطالب رو تسهیل کنه.

 22. سلام بر شما، برای انتخاب سیستم مدیریتی، باید از شاخص ریسک سیستماتیک (بتا) استفاده کرد. بتا حساسیت پرتفوی موردنظر با بازده بازار را مشخص می‌کند. مدیریت تهاجمی و فعال در بازار، بتای مخالف یک و مدیریت منفعل، بتای نزدیک به یک دارد و هرچه اختلاف بتا از یک بیش‌تر باشد، مدیریت باید فعال‌تر باشد.

 23. سلام برای انتخاب سیستم مدیریتی سبد باید از چه شاخصی استفاده کرد ؟

 24. سلام بر شما در این سبد، وزن سهام هر شرکت در سبد با توجه به ارزش بازار آن شرکت در مقایسه با دیگر سهم‌های سبد تعیین می‌شود. مثلا اگر ۱۰ سهم با بیشترین ارزش بازار انتخاب شده و ارزش بازار سهم اول نسبت به سهم دوم ۱۵ درصد بیشتر باشد، وزن سهم اول در سبد هم باید ۱۵ درصد بیشتر از وزن سهم دوم باشد. ارزش بازار شرکت برابر تعداد کل سهام شرکت ضرب در قیمت آن سهم است. وزن هر سهم در سبد هم با توجه به نسبت ارزش خرید آن سهم به کل ارزش سبد مشخص می‌شود.

 25. سلام به آموزشگاه سهامیر، سبد مبتنی بر ارزش چیست؟ توضیح میدید؟

 26. سلام بر شما، مدیریت سبد بر طبق کنترل ورشکستگی به تمامی سرمایه‌گذاران، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و تمام مدیر‌هايی که به فعالیت‎های سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار تهران مشغول هستند، توصيه می‌شود تا به این واسطه از رخ دادن اتفاقات غیرمترقبه ناشی از افزایش و کاهش ناگهانی قیمت‌ها جلوگیری کنند.

 27. سلام شرکت در دوره پیشرفته مدیریت پرتفلیو سهامیر به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

 28. سلام گاهی سرمایه گذاران بعد از تحلیل یک سهم، فکر می‌کنند اگر تنها همان یک سهم را بخرند سود بزرگی را نصیب خود خواهند کرد. غافل از اینکه ریسک بسیار زیادی را می‌پذیرند. چون همواره احتمال خطای انسانی در تحلیل سهام وجود دارد. علاوه بر این باید به عنوان یک سرمایه گذار این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است در نتیجه سیل، زلزله یا هر دلیل دیگری، آن شرکت از فعالیت باز بایستد. در این وضعیت اگر شما تک سهم باشید، این سرمایه شما است که با خطر جدی روبه‌رو می‌شود.

 29. سلام اگر من تک سهم باشم مشکلی پیش میاد؟ چون یک سهم خوب رو از یکی که بهم گفته خریدم و میخوام نگهش دارم

 30. سلام بر شما، در منابع مالی، معمولا گفته می‌شود که تعداد معدودی سهم مثلا بیش از ۱۰ سهم ( البته با توجه به میزان سرمایه گذاری) می‌تواند ریسک غیرسیستماتیک را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

 31. سلام ببخشید می خواستم بپرسم چه موقع ریسک یک سبد کاهش پیدا می کنه؟

 32. سلام بر شما ، در دنیای علم اقتصاد، اندازه احتمالی حرکت دو اوراق بهادار نسبت به هم را همبستگی می‌نامند. این نسبت یا ضریب، عددی بین 1- و 1+ است. ضریب همبستگی مثبت نشان‌دهنده این است که هر دو قیمت با هم نوسان می‌کنند و جهت بالا یا پایین رفتن هر دو قیمت با هم یکسان و هم جهت است و به همین ترتیب برای ضریب همبستگی منفی برعکس این حالت است. اما ضریب همبستگی صفر به‌این معنا است که هیچ کدام از دو قیمت به همدیگر وابستگی ندارند و کاملا به صورت متفاوت از عملکرد یکدیگر عمل می‌کنند.

 33. سلام میشه بفرمایید در سبدسهام ضریب همبستگی به چه معنایی است؟ ممنون از آموزشگاه برتر سهامیر

 34. سلام، برای دیدهای متفاوت سرمایه گذاری از کوتاه مدت تا بلند مدت مراحل انتخاب سهم و میزان تاثیرگذاری هر کدام از روش های تحلیلی را شرح خواهیم داد تا بتوانید با هر نگرش سرمایه گذاری، نقشه راه پیش روی خود داشته باشید.

 35. سلام در دوره مدیریت سبد سهام سهامیر، نگرش های مختلف در مورد زمان های سود مثل کوتاه مدت و بلند مدت هم آموزش داده می شود؟

 36. شسلام دوست عزیز
  شما همه روزه از ساعت 07:00 صبح لغایت 20:00 میتوانید بصورت حضوری به مجموعه مراجعه نمایید ، با تشکر

 37. سلام بر شما، بله همین طور است در دوه صفر تا صد مدیریت سبد سهام سهامیر موارد مد نظر شما تدریس می شود. این کاهش ریسک اهمیتی در حد کسب بازده دارد که متأسفانه در جامعه سرمایه‌گذاران ما نادیده گرفته می‌شود. در این دوره سعی خواهد شد چیدمان صحیح و بهینه سبد سهام را تبیین کنیم.

 38. سلام در دوه صفر تا صد مدیریت سبد سهام سهامیر، ایا چیدمان صحیح سهام ها هم در پرتفولیو آموزش داده می شود؟

 39. سلام بر شما، یکی از اصلی ترین ارکان موفقیت در بازار سهام نحوه تشکیل و چیدمان سبد سهام می باشد. یک سرمایه گذار در کنار نحوه تجزیه و تحلیل سهام می آموزد چگونه سهام شرکت های مختلف را در یک سبد چیده و بهینه مدیریت نماید. در این زمینه بهترین دوره آموزشی را سهامیر ارائه می دهد.

 40. سلام من بهترین دوره آموزشی سهامیر که تحلیل تکنیکال هست رو شرکت کردم و خیلی خوب بود، ایا نیازی به شرکت در دوره مدیریت سبد سهام است؟

 41. سلام دوست عزیز بله شما باید در دوره های مدیریت پرتفولو شرکت نمایید، سیگنال های که برخی کانال های تلگرامی می دهند گاها ضررهای جبران ناپذیری را به افراد وارد می نمایید

 42. سلام خسته نباشید می گم به اساتید سهامیر، ایا تشکیل یک سبد سهام ارزشمند نیازمند حضور در دوره است ؟ یا بر اساس سیگنال کانال های تلگرامی می توان عمل کرد ؟

 43. سلام بر شما دوست عزیز، خیر این طور نیست، یکی از اصلی ترین اهداف دوره پیشرفته آموزش مدیریت پرتفلیو سهامیر این است که اگر یک شرکت پس از مدتی زیانده شناسایی شد، فقط بخشی از دارایی شما با کاهش قیمت مواجه شود.

 44. سلام مدیریت سبد به چه دردی میخوره؟ دست نزنی ارزش سهام میره بالا دیگ

 45. سلام، قیمت روزانه هر سهم با جزئیات و همچنین عرضه و تقاضاهای یک سهم را به صورت زنده و با تغییرات لحظه ای می‌توان از سایت سازمان بورس به آدرس http://www.TSETMC.com مشاهده کرد.

 46. سلام، یک سوال از سهامیر داشتم من قیمت اصلی و روزانه هر سهام را چگونه مشاهده کنم؟

 47. سلام بر شما دوست عزیز، برای داشتن یک سرمایه‌ گذاری پر سود، باید سهمی را انتخاب کنید که احتمال افزایش قیمت بیشتری داشته باشد. این پیش‌بینی بر اساس تجزیه و تحلیل بازار انجام می‌شود. روش‌های مختلفی برای تحلیل بازار وجود دارد که در این میان، علم مدیریت پرتقوی و سهام در این دوره سهامیر به شما آموزش داده خواهد شد.

 48. سلام می خواستم بگم که من بعه هیچ کدام ازین کانال های تلگرامی اعتماد ندارم، خودم میخوام سهامم رو انتخاب کنم، ایا با شرکت در این دوره های سهامیر میتوانم پرتفویم را مدیریت کرده و سهامم را خودم انتخاب کنم؟؟

 49. سلام بله قطعا شما با شرکت در دوره آموزش مدیریت پرتفوی سهامیر می توانید جز حرفه ای های بازار باشید و برای خود بهترین سهام های بازار را خریداری نموده و جزو موفق ترین ها باشید.

 50. سلام در دوره مدیریت سرمایه یعنی چی ؟ ایا می تونیم بعد از شرکت در این دوره بهترین سبدهای سهام رو خریداری کنیم؟

 51. سلام دوست عزیز، ببنید شما با شرکت در کلاس های آموزشی سهامیر در حوزه مدیریت سبد سهام، خودتان می توانید سبدی از بهترین سهام را برای سودآوری در کوتاه مدت و بلند مدت تهیه کنید، گرچه در این مسیر استاتید سهامیر نیز در خدمت شما دوستداران بازار سرمایه هستند.

 52. سلام آیا با شرکت در کلاس های مدیریت پرتفوی سهامیر یک بسته سبد پیشنهادی را در بازار بورس برای بلند مدت به دانش پذیران سهامیر می دهید؟

 53. سلام لزوما داشتن یک سهم در بلندمدت سودآوری لازم را برای شما ندارد. با داشتن علم مدیریت پرتقو می توانید درصد سودآوری خود را به شدت افزایش دهید.

 54. سلام سود آوری در بازار بورس نیازمند داشتن علم مدیریت پرتفوی است؟

 55. در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش مدیریت پرتفلیو در بازار بورس وجود دارد. دوره کوتاه و دوره بلند مدت. در این دوره های آموزشی مدیریت پرتفلیو سعی شده تا افرادی که در شهرستان زندگی میکنند بتوانند شرکت کنند و بلند مدت برای افرادی که در تهران زندگی میکنند. مدیریت پرتفلیو بسیار ساده و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی بورس است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین معامله گران خرد مورد استفاده قرار می گیرد.
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام مدیریت پرتفلیو کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 56. سلام و درود
  بله . بعد از پایان دوره های امورشی مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی آموزشگاه سهامیر و موفقیت در آزمون نهایی شما میتوانید مدرک معتبر جهت استحدام در زمینه کاری مربوط به بورس ایران استخدام شوید .

 57. آیا با مدرک مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی مجموعه سهامیر میتوانم در شرکت های سبدگردان استخدام شوم؟

 58. سلام و درود
  بله شما در هرصورت برای خرید و فروش در هر بازار سرمایه ای نیاز به دانش مدیریت پرتفلیو دارید . خرید و فروش در بازارهای مالی سکه و طلا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد
  شما با شرکت در دوره اموزش مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی میتوانید ریسک خودتون رو در بازاری پایین بیاورید و قدرت خرید و سود خود را بالا ببرید
  علاوه بر این که شما در دوره اموزشی مدیریت پرتفلیو به شیوه نوین خرید و فروش طلا و سکه تسلط پیدا خواهید کرد.

 59. آیا خرید و فروش طلا و سکه هم جزو آموزش سبدگردانی و مدیریت پرتفلیو میشود یا فقط مختص به بورس است؟

 60. بله روش معاملاتی و اموزشی مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی تست‌شده و پاسخ خود را پس داده و من در طول دوره آموزشی مدیریت پرتفلی و سبدگردانی نیز این موضوع را به شما ثابت خواهم کرد.
  در معاملات زنده‌ای که با من انجام می‌دهید توصیه اکید می‌کنم که با سرمایه کوچک، مثلاً ۱ میلیون تومان وارد شوید تا به روش مسلط شوید و ظرف اعتمادبه‌نفس شما پر شود. بعدازآن توصیه من این است که یک‌سوم کل سرمایه‌ای را که می‌خواهید در بورس معامله کنید را به این روش اختصاص دهید؛ یعنی با دوسوم دیگر سهم‌های بنیادین می‌خرید که پتانسیل‌های رشد بالایی در بلندمدت دارند و با یک‌سوم دیگر نوسان گیری می‌کنید.

 61. سلام
  آموزش مدیریت پرتفلیو اموزشگاه سهامیر یکی از جدیدترین مندهای اموزشی است که استاتیذ آموزش دیده با مدارک بین المللی یکی از بهترین دوره های مدیریت پورتفلیو رو ارئه میدهند

 62. من مدیریت پرتفلیو رو بلدم آیا دوره جامع مدیریت پرتفلیو شما به درد من میخورد؟

 63. سلام و درود فراوان
  بله آموزشگاه سهامیر برای تمامی دانشپذیران خود در خازج تهران کلاس های فشره کاملا برنامه ریزی شده همراه با اقامت برگزار میکند تا دانشپذیران عزیزی که از شهرستان قصد شرکت در کلاس ها رو دارند بتوانند نهایت استفاده رو بکنند

 64. آیا برای کلاس های مدیریت پورتفلیو کلاس های فشرده هم برگزار میکنید؟

 65. این که شما به سود مستمر برسید به پارامترهای زیادی بستگی دارد که مهم ترین انها میتواند مدیریت سرمایه باشد که کلاس های آموزشی مدیریت سرمایه و مدیریت پورتفلیو آموزشگاه سهامیر توانسته تا شرایطی رو فراهم کنه که اکثر دانشپذیران خود به سود مستمر برسند

 66. پورتفو، پورتفوی یا Portfolio واژه‌ای است که به یک مفهوم ساده اشاره دارد: مجموعه‌ای از دارایی‌ها و سهامی که یک فرد خریداری کرده است. با تشکیل این سبد، ریسک غیر سیستماتیک کاهش می‌یابد. وقتی چند نوع سهم را خریداری کرده باشید، ریسک ضرر خود را کاهش داده‌اید. در واقع سود یک سهم می‌تواند ضرر یک سهم دیگر را جبران کند. علاوه بر این بهتر است تمام تخم‌مرغ‌هایتان را داخل یک سبد نگذارید، چون بورس واقعا قابل پیش‌بینی نیست! خرید چند سهم عاقلانه‌تر از خرید یک سهم است که خیال می‌کنید بهتر از آن وجود ندارد!

 67. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 68. آیا برای شرکت در دوره آموزش مدیریت پرتفلیو امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 69. دانش و تمرین زیاد از مهم ترین عوامل موفقیت در این بازار هستند اما بدون تشکیل سبد و مدیریت سرمایه امکان سودآوری در بازار کمتر خواهد بود. که تمام نکات مدیریت سبدگردانی و پورتفلیو رو در کلاس های اموزشی در اختیار شما دانشپذیران عزیز قرار میدیم.

 70. همواره کسب و کارها و شرکت‌ها با خطرات گوناگونی در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصاد کلان، قانونی، سیاسی و…. درگیر هستند. به منظور پیشگیری از وقوع این خطرات و آسیب به سازمان و کسب و کارها مدیریت ریسک بهترین ابزار است. این دوره شما را در مقام یک کارشناس یا مدیر با مفهوم مدیریت ریسک آشنا ساخته، توانایی تحلیل ریسک در سازمان را در شما ایجاد کرده و شما را توانمند می‌سازد تا گزارش‌های مدیریت ریسک را تهیه کنید.

 71. بسته به نوع سرمايه گذارى شما، زمان سوددهى متفاوت است و می توانید از چند دقیقه تا چندین ماه متغیر باشد.

 72. بله، ما فرض را بر این گذاشته ایم که دانشپدیران صفر هستند و هیچی درباره بورس نمیدانند و همه چیز را از پایه آموزش داده ایم. حتی اگر شما قبلا آموزش هایی دیده اید، شاید نکات جالب و فوت و فن های ریزی در لابلای آموزش های ما پیدا کنید که تکمیل کننده دانش شما باشند. دوره آموزش بورس و فارکس ما از صفر شروع میشود و شما را به جایی می رساند که بتوانید از بازار درآمد کسب کنید. درصد خیلی بالایی از دانشپذیران ما از جایی شروع کردند که هیچی از این بازار نمی دانستند ولی الان به موفقیت و درآمد خوبی رسیده اند.

 73. سلام و دورد
  بله این امکان برای شما وجود داره که بعد از پایان دوره و دریافت مدرک معتبر سهامیر بتوانید در شغل مربوطه استخدام شوید

 74. سلام و درود
  بله ما در تمامی کلاس های آموزشی و هر زمینه کتاب ها و فیلم و ویدیوهای مربوطه را به شما دوستان عزیز معرفی میکنیم مخصوصا در زمینه روانشناسی بازار های مالی کتاب های فراونی است که معرفی میکنیم.

 75. آیا شما کتاب و ویدیو و فیلم در زمینه آموزش مدیریت پوترفلیو هم معرفی میکنید

 76. سلام دوست عزیز
  خیر هیچ نیازی نیست شما برای شرکت در این کلاس آموزشی مدرک خاصی داشته باشین مدیریت پورتفوی هیچ پیش نیازی هم لازم نداره

 77. برای شرکت در کلاس مدیریت پورتفوی باید مدرک اقتصادی داشته باشیم یا برای عموم آزاد هستش؟

 78. سلام و درود
  تمامی کلاس های آموزشگاه سهامیر بصورت خصوصی هم برگزار میشه و هیچ مشکلی برای برگزاری خصوصی کلاس ها نداریم فقط هزینه بیشتری نسبت به کلاس های عمومی یا نیمه خصوصی داره

 79. سلام درود
  پورتفو، پوتفوی یا Portfolio واژه‌ای است که به یک مفهوم ساده اشاره دارد: مجموعه‌ای از دارایی‌ها و سهامی که یک فرد خریداری کرده است. با تشکیل این سبد، ریسک غیر سیستماتیک کاهش می‌یابد. وقتی چند نوع سهم را خریداری کرده باشید، ریسک ضرر خود را کاهش داده‌اید. در واقع سود یک سهم می‌تواند ضرر یک سهم دیگر را جبران کند. تمامی این موارد در دوره اموزشی گنجانده شده.

 80. سلام و درود
  بله هدف اصلی از برگزاری این دوره کلاس ها طراحی کردن سبدسهام و چیدن پورتفوی های مناسب هستش

 81. سلام . من میخواستم ثبت نام کنم فقط یک سوال داشتم که شما در این دوره سبدسهام هم طراحی میکنید؟

 82. سلام درود
  بله دوست عزیز قطعا. ما در تمام کلاس های حضوری و آموزشی مجموعه سهامیر مدرک مخصوص به همان دوره اعطا میکنیم .

 83. سلام
  بله امکان برگزاری کلاس های خصوصی در تمامی دوره های آموزشی مجموعه سهامیر وجود داره.

 84. سلام دوست عزیز
  بله سبدگردانی هم بخشی از مدیریت پرتفلیو هست و شما در این دوره آموزشی تمامی سبک های جدید مدیریت سرمایه را فرامیگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code