تحلیل تکنیکال

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال
اموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال
برگزاری دوره اکادمیک تحلیل تکنیکال
برگزاری دوره فشرده تحلیل تکنیکال
برگزاری دوره اموزش خصوصی تحلیل تکنیکال
برگزاری دوره اموزش تخصصی تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال بازارهای مالی
اموزش انلاین و غیر حضوری تحلیل تکنیکال
اموزش حضوری و اکادمیک تحلیل تکنیکال
اموزش خصوصی تحلیل تکنیکال

دوره آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

استاندارد NOD

- دوره آموزش تخصصی تحلیل تکنیکال :

اموزش تحلیل تکنیکال یکی از مهمترین و کاربردی ترین ابزارهای تحلیلی در بازارهای عرضه و تقاضا بشمار می آید ، در بازار بورس و اوراق بهادار با کمک تحلیل تکنیکال میتوان به میزان رشد و یا نزول ارزش یک سهم در آینده پی برد یا به عبارتی تحلیل تکنیکال کمک میکند که با بررسی الگوهای رفتاری یک سهم در گذشته ، الگوهای آتی آن سهم را مشخص نماییم .

دوره اموزش تحلیل تکنیکال بورس حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره اموزش تحلیل تکنیکال بورس را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی تحلیل تکنیکال میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

 

- نحوه برگزاری دوره تخصصی تحلیل تکنیکال :

دوره اموزش تخصصی و پیشرفته تحلیل تکنیکال به دو صورت در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری تحلیل تکنیکال : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس  تحلیل تکنیکال میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری تحلیل تکنیکال تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین تحلیل تکنیکال : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس انلاین تحلیل تکنیکال میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

 

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال بصورت آکادمیک و استاندارد بواسطه برترین اساتید و مدرسان مرکز  و به دو روش اموزش حضوری و اموزش انلاین ( غیر حضوری ) برگزار میشود ، از طرفی همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره تحلیل تکنیکالآموزش پیشرفته
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/10140سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی تحلیل تکنیکال :

مناسب برای معامله گران و تحلیلگران بازار بورس.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره اموزش تحلیل تکنیکال مشتمل بر فهرست مباحث پایه و اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت در طول مدت 12 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 24 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 12 جلسه .

– 120 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

 • آشنایی با علم تحلیل تکنیکال ، ابزارها و مفاهیم مرتبط
 • بررسی و آشنایی با انواع نمودار
 • آموزش جامع تحلیل و کار با انواع اندیکاتورها و اسیلاتورها
 • بررسی و آشنایی با خطوط روند و کانال ها
 • تئوری اقتصاد خرد و  مبانی انواع چارت
 • تحلیل تکنیکال کلاسیک
 • انواع نقاط مقاومت و حمایت
 • تحلیل مدرن و تحلیل اندیکاتوری 
 • تحلیل بازار بورس با استفاده از امواج الیوت
 • آموزش ایچیموکو
 • بررسی و شناخت الگوهای شمعی
 • بررسی و شناخت الگوهایک ژاپنی
 • بررسی و شناخت الگوهای هارمونیک
 • بررسی و آشنایی واگرایی و همگرایی
 • فیبوناچی
 • آموزش تحلیل زمانی 
 • آموزش سایر مباحث تکمیلی
 • جلسه پرسش و پاسخ و آزمون عملی
 • و .....

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره اموزشی پیشرفته تحلیل تکنیکال دانش پذیر توانایی تحلیل کلیه ابعاد و متدهای پیشرفته را در روش تحلیل تکنیکال بدست می آورد .

– یادگیری عملکرد کلیه ی ابزارهای تحلیل تکنیکال – توانایی تحلیل انواع نمودار از دیدگاه تکنیکال – توانایی بکارگیری استراتژی های معاملاتی در تحلیل تکنیکال – شکل گیری دیدگاه تحلیلی به بازار بورس – شناخت ابزار ورود و خروج از معاملات بورس – توانایی شناسایی و تحلیل خطوط و نقاط مهم در نمودارها – توانایی استفاده از انواع اسیلاتورها و اندیکاتورها – توانایی کار با ابزار فیبوناچی در معاملات – توانایی خرید و فروش سهام بر اساس موج های الیوت و ABC – توانایی استفاده از خاصیت همگرایی و واگرایی

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار بخصوص در بخش تحلیلی و بنیادین یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی تحلیلی اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی تحلیل بنیادی به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه معامله گران و تحلیلگران که با این صنعت آشنایی داشته و بصورت آکادمیک آموزش ندیده اند  میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

این دوره مناسب دامش پذیرانی است که تا حدودی با مباحث پایه معاملات بورس آشنایی داشته باشند لذا برای افرادی که برای اولین بار قصد دارند وارد معاملات بورسی شوند این دوره مناسب نمیباشد و پیشنهاد میشود ابتدا دوره جامع بورس ایران را شرکت نمایند .

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال 24 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 6 روز در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 2 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده تحلیل تکنیکال بصورت ممتد هر روز و ظرف 2 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال در شیفت عصر برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال بورس لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

بعد از اتمام دوره تحلیل تکنیکال و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و QWA آلمان به دانش پذیران اعطا خواهد شد .

توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت 20 روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی تحلیل تکنیکال اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

102 پاسخ

 1. سلام تحلیل تکنیکال در بازار بورس، اوراق بهادار، بازار سکه، بازار طلا، بازار دلار کارایی دارد. همچنین برای تحلیل قیمت نفت، زعفران و پسته نیز کارایی دارد؛ اکنون فعالان اقتصادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. همچنین تحلیل تکنیکال برای تمامی بازارهای جهانی نظیر بازار فارکس کارآمد است. علاوه بر بازارهای گفته شده، حتی برای تحلیل ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، لایت کوین و اتریوم کارایی دارد.

 2. سلام با استفاده از بررسی روند قیمت به کمک ابزارهای تکنیکی مختلف مانند اندیکاتورها، یک تحلیل گر تکنیکال می‌تواند بهترین زمان برای خرید و فروش سهم را تشخیص دهد و انتخاب کند.

 3. سلام با شرکت در این دوره تحلیل تکنیکال سهامیر به چه امتیازی دست پیدا میکنیم ؟

 4. سلام برای شناسایی روند مثبت در تحلیل تکنیکال مجموعه‌‍ای از تغییرات قیمتی که بتوان سه کف قیمتی را با یک خط به یک دیگر متصل کرد به گونه ای که به ازای هر کف یه سقف بالاتر داشته باشیم بدین صورت که کف و سقف سوم از کف و سقف دوم بالاتر و دومی نیز نسبت به اولی بالاتر باشد (اصل سوم قیمت ها براساس روند ها حرکت می‌کند).

 5. سلام خدمت اساتید محترم سهامیر، خواستم بپرسم چطور میشه در تحلیل تکنیکال روند مثبت در بازار را تشخیص داد ؟

 6. سلام کلاس های آمورشی سهامیر جوری محتوای آن تهیه شده است که از مبتدی تا حرفه ای را پوشش می دهد .

 7. سلام بله شما با شرکت در دوره های آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر می توانید در تمامی بازارهای مالی و سرمایه ای از مزیت های این دوره آموزشی استفاده نمایید.

 8. سلام دوره های تحلیل تکنیکال شما ایا در بازارهای دیگر مثل فارکس هم کاربرد دارد ؟

 9. سلام، وقتی با مبلغ کمی وارد بازار شوید، حتی اگر درصد زیادی ضرر کنید، چون میزان سرمایه اولیه کم است میزان ضرر نیز کم خواهد بود. بطور مثال اگر 5 میلیون تومان سهام خریده باشید، اگر 10 درصد ضرر کنید ضرر شما فقط 500 هزارتومان خواهد بود. ولی وقتی میزان سرمایه بالا باشد، میزان ضرر نیز بالاتر خواهد بود. اما از طرف دیگر میزان کسب سود نیز با سرمایه بالاتر، بیشتر است.

 10. سلام و درود، توضیح اینکه هرکدام از نمودارهای چه ویژگیهایی دارند بسیار طولانی است، اما به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد که در تحلیل تکنیکال سه نوع نمودار شمعی، خطی و میله ای داریم.

 11. سلام ممنون از سایت خوبتون خواستم بدونم، چنتا نمودار در تحلیل تکنیکال داریم؟ میشه توضیح بدید

 12. تحلیل تکنیکال سهامیر در تمامی بازار‌هایی که نمودار قیمتی دارند، کاربردی است.
  تحلیل تکنیکال سهامیر در بازار بورس، اوراق بهادار، بازار سکه، بازار طلا، بازار دلار کارایی دارد. همچنین برای تحلیل قیمت نفت، زعفران و پسته نیز کارایی دارد؛ اکنون فعالان اقتصادی در این حوزه فعالیت می‌کنند.
  همچنین تحلیل تکنیکال سهامیر برای تمامی بازارهای جهانی نظیر بازار فارکس کارآمد است. علاوه بر بازارهای گفته شده، حتی برای تحلیل ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، لایت کوین و اتریوم کارایی دارد.

 13. سلام دوره تحلیل تکنیکال سهامیر به افراد سرمایه گذار کمک خواهد کرد که آماری درست و دقیق را با توجه به نوع ارزش سهم و قیمت بازار به دست آورند. تجزیه و تحلیل تکنیکال به معامله گران کمک می کند تا با توجه به اطلاعات گذشته، اتفاقاتی را که احتمالاً رخ می دهد، هدایت کنند.

 14. سلام دوره تحلیل تکنیکال سهامیر چه کمکی به علاقه مندان بازار سرمایه و دانش پذیران سهامیر میکند؟

 15. سلام دوره آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر یکی از معدود کلاس هایی است که می توانید آموزش تحلیل تکنیکال را به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی فرا بگیرید و در طول زمان یادگیری با پشتیبانی اساتید و استادیارهای این مجموعه سهم های مختلف را تحلیل و رفع اشکال کنید و با آمادگی کامل وارد بازار سرمایه شوید و معاملات خود را به بهترین شکل انجام دهید.

 16. سلام من تعریف سهامیر رو زیاد شنیدم خواستم از ادمین سایت بپرسم ویژگی برتر آموزشگاه سهامیر نسبت به بقیه آموزشگاه ها چیست ؟

 17. متاسفانه عمده افراد نه تنها برآیند مثبتی نسبت به اصول بازار سرمایه ندارند، بلکه سبب از دست رفتن اصل سرمایه خود و شما نیز می شوند. اولین قدم برای کسب سود ابتدا باید دارایی خود را حفظ آموزش های ضروری در این بازار است، که مهمترین آنان آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر است.

 18. سلام با توجه به وضعیت بازار تحلیل تکنیکال جواب میده ؟ من اسم کلاسای سهامیر رو زیاد شنیدم

 19. سلام باید بدانیم همه چیز در بازار توسط عرضه و تقاضا شکل می‌گیرید، هرچقدر یک شرکت سودساز باشد و شرایط خوبی داشته باشد تا زمانی که تقاضای خرید برای سهام آن شرکت زیاد نشود، قیمت سهم بالا نخواهد رفت و همینطور بالعکس اگر عرضه‌ها زیادتر از تقاضاها نشود قیمت سهم نزول نخواهد کرد. با دوره آموزشی تحلیل تکنیکال سهامیر می‌توان اشتهای بازار را تشخیص داد.

 20. سلام، در دوره آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر ایا عرضه و تقاضا بررسی می شوند؟ ایا این عرضه و تقاضا ها در بورس اهمیتی دارند ؟

 21. سلام دقیقا همین طوره دوره تحلیل تکنیکال سهامیر برای سرمایه گذاران معاملات میان مدت و کوتاه مدت است و مناسب برای کسانی که معاملات آنان به صورت روزانه انجام می شود.

 22. سلام من دید بلند مدتی در بازار بورس ندارم خواستم ببینم دوره تحلیل تکنیکال سهامیر بدرد من می خوره ؟

 23. سلام دوره تحلیل تکنیکال سهامیر از دوره‌های پرطرفدار است که مخاطبان آن فعالان بازار بورس و دیگر بازارهای سرمایه هستند. این تحلیل یک روش بین‌المللی رایج برای پیش بینی بورس و بازارهای سرمایه گذاری است. با شرکت در دوره تحلیل تکنیکال سهامیر می‌توانید ریسک معاملات خود را در بازارهای سرمایه کاهش دهید.

 24. سلام بر شما، متاسفانه عمده این اعمال نه تنها برآیند مثبتی ندارند، بلکه سبب از دست رفتن اصل سرمایه شما نیز میشود.
  برای کسب سود ابتدا باید دارایی خود را حفظ نمایید.
  بی گدار به آب نزنید، میتوان با کمترین ریسک سود کرد. منتظر حضور گرمتان در آموزشگاه سهامیر هستیم

 25. سلام من وقت خودم رو در بسیاری از صفحات آموزشی اینترنتی تلف کردم، چنجا زدم بهترین آموزشگاه تحلیل تکنیکال، سهامیر رو معرفی کرد ان شا الله از سر ماه آینده در دوره های تکنیکال سهامیر ثبت نام میکنم

 26. سلام آموزش‌ های دوره سهامیر، با همکاری مدرسین مجرب این حوزه تدریس می شود و تاکنون، نزدیک به یکصد هزار نفر، مباحث این حوزه‌ ها را از طریق سهامیر آموخته‌ اند.

 27. سلام ایا از دوره های آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر استقبال شده است؟ تعداد دانش پذیران سهامیر در این دوره چه تعداد بوده است ؟

 28. سلام بر شما، عمر تحلیل تکنیکال یا همان تحلیل فنی، حدود ۳۰۰ سال است و نخستین بار چارلز داو از آن استفاده مستقیم اقتصادی کرده است. بر طبق نظریه داو تنها چیزی که باید مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد، قیمت است زیرا عرضه‌ها و تقاضاها اثر خود را بر روی قیمت می‌گذارند.

 29. سلام، قدمت تحلیل تکنیکال چقدر است؟ ایا اعتباری به این تحلیل با این وضع بازار است ؟

 30. سلام برای شروع به یادگیری تحلیل تکنیکال نیاز است شما در ابتدا با فضای پلت فرم معاملاتی (نرم افزار) آشنایی پیدا کنید. برای تحلیل تکنیکال هر کسی می تواند از هر پلت فرمی که بخواهد استفاده کند و معمولا تغییرات زیادی در پلت فرم های مختلف وجود ندارد فقط باید از آپدیت های بازار استفاده کنید تا آپشن های مختلف را در نرم افزار خود داشته باشید.

 31. سلام من می خواستم در دوره تحلیل تکنیکال سهامیر شرکت کنم، برای شروع به یادگیری چه کاری باید انجام داد؟

 32. سلام از مزایای دوره تحلیل تکلیکال حضوری سهامیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ارتباط با دیگران
  ایجاد ارتباط با افراد دیگری که علاقه‌مند به تحلیل تکنیکال هستند یک جنبه کلیدی است، زیرا می‌توان از تجربیات آنها نیز استفاده کرد و با هم برای پیشرفت در بورس تبادل نظر نمود. با وجودیکه آموزش بورس به روش‌های دیگر بسیار زیاد است، امکان ارتباط چهره‌به‌چهره با کسی که آموزش می‌دهد معمولا وجود ندارد و برخی از افراد فقط با ارتباط مستقیم می‌توانند مهارتی را عمیقا فرا بگیرند.

  تعامل و تمرکز = یادگیری بیشتر

  آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال بیشتر اوقات به دیدن یک فیلم، خواندن مقاله و شنیدن فایل‌های صوتی خلاصه می‌شود. طبیعتا در حین اینکار حواس‌پرتی‌هایی به وجود می‌آید، مثلا یک ایمیل جدید، پیامک، شبکه‌های اجتماعی و چنین حواس‌پرتی‌هایی ممکن است تمرکز شخص را برهم بزند، مگر اینکه یک انضباط قوی در شما وجود داشته باشد و خودتان را مجبور کنید که در تمام مدت، به فیلم و مطالب توجه کامل می‌کنید.

  اما در کلاس حضوری آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر، شما با تمرکز به گفته‌های استاد گوش فرا می‌دهید و چون امکان ارتباط و گفتگوی متقابل وجود دارد، درصد یادگیری و به خاطر سپردن اطلاعات افزایش می‌یابد.

 33. سلام مزیت های دوره های حضوری تحلیل تکنیکال سهامیر چی هستش میشه بفرمایید؟

 34. سلام اینکه استاد دوره خودش در بازار بورس فعال باشد و تمام مطالب را خارج از حالت تئوریک و به صورت کاربردی به شما بیاموزد اولین حسن دوره تحلیل تکنیکال سهامیر است

 35. سلام امکان دارد یکی از حسن هایی دوره تحلیل تکنیکال سهامیر را نسبت به دوره های آموزشگاه های دیگر بیان کنید؟

 36. سلام بر شما، از تحلیل تکنیکال بیشتر برای معاملات کوتاه مدت و با هدف نوسان گیری استفاده می شود و بهترین ابزار برای تشخیص نقاط ورود و خروج می باشد. بررسی روند قیمت های گذشته بر روی نمودار پیش بینی مورد اعتمادی را از روند آینده ایجاد می نماید.

 37. سلام ممنون از اینکه پاسخ همه علاقه مندان به بازار سرمایه را می دهید، ممنون میشم اگر در رابطه با تحلیل تکنیکال و هدف اون یک مقدار توضیح بفرمایید

 38. سلام بر شما تحلیل تکنیکال روشی است که در آن رفتار سهامداران به شکل الگوهایی درآمده و با توجه به اینکه انسان‌ها در شرایط مشابه (پس از نزول و صعود قیمت ها) رفتار یکسان از خود نشان می‌دهند، بله با دوره صفر تا صد تحلیل تکنیکال می‌توانیم رفتار بعدی سهامداران را پیش‌بینی کنید.

 39. سلام ایا با شرکت در دوره صفر تا صد تحلیل تکنیکال سهامیر می توانیم رفتار بعدی سهامداران را شناسایی کنیم؟

 40. سلام، هرچند هیچ چیز در بورس قطعی و ۱۰۰٪ نیست اما با آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر به عنوان بهترین دوره تحلیل تکنیکال و قطعا در کنار آن تمرین و تجربه می‌توان سودهای بسیاری با معامله‌گری از این روش بدست آورد.

 41. سلام من خواستم ببینم آیا دوره تحلیل تکنیکال سهامیر جز بهترین دوره ها در ایران هست؟ اگر اینطور است من بعد از دوره خیالم از سودآوری 100 درصد باشد؟

 42. سلام بر شما دانش پذیر گرامی سهامیر، بله شما می توانید از این فرصت استفاده نموده و ضمن شناسایی نقاط و ورود خروج برای خود سود فراوانی را نسبت به بقیه افراد آموزش ندیده کسب نمایید.

 43. سلام من میتونم با شرکت در دوره های تحلیل تکنیکال مجموعه سهامیر تمامی نقاط ورود و خروج رو خودم تشخیص بدم ؟

 44. سلام بر شما دوست عزیز، ببینید علم تحلیل تکنیکال یک علم جهانی است که از هزاران بار رفتار حرکتی نمودارهای قیمت سهام بدست آمده است. در واقع با توجه به اینکه عموما انسانها در برخورد با اتفاقات یکسان، عموما واکنش های شبیه به یکدیگر انجام می‌دهند، علم تکنیکال با الگوهای مختلفی شکل گرفته است. این تحلیل در کلیه‌ی بازارهای سهام داخلی و خارجی قابل استفاده است.

 45. سلام بر اساتید آموزشگاه سهامیر؛ این تحلیل تکنیکال از کجا آمده و چه چیزی را بیان می کند؟

 46. سلام بر شما، بله همون طور که در سرفصل دوره توضیح داده ایم تمامی جزئیات مربوط به تحلیل تکنیکال و نکات اصلی در این دوره سهامیر مورد آموزش قرار خواهد گرفت، منتظر حضور گرم شما عزیزان در دوره های تحلیل تکنیکال سهامیر هستیم.

 47. سلام در تحلیل تکنیکال که سهامیر آموزش می دهد آیا نکات اصلی و تحلیلی هم گفته می شود؟

 48. سلام، برای شروع یک معامله درست و تخصصی، باید علاوه بر بررسی و تحلیل بنیادی ، قیمت سهام نیز از منظر تکنیکال به صورت حرفه ای و کاملا دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.

  اما از آنجاییکه بازار سرمایه ایران عمق بسیار کمی دارد و امکان دستکاری قیمتی در آن بسیار راحت است، گاهی پیش می آید که برای سهام شرکت خاصی به راحتی مقاومت و حمایت کاذب ساخته میشود و به پشتوانه کانال های بورسی موجود در شبکه های مجازی حمایت و مقاومت کاذب ایجاد شده به عنوان نقطه عطف قوی به سهامداران کم تجربه قبولانده میشود و در نتیجه افزایش حجم معاملات در آن نقطه، مهر تاییدی بر صحت آن بوده و اینگونه تعبیر می شودکه تحلیل تکنیکال بسیار کاربردی تر از تحلل بنیادی است.

 49. سلام خدمت اساتید مجموعه سهامیر یک سوالی داشتم از شما آیا تحلیل تکنیکال بهتر از بنیادی است؟

 50. سلام بر شما دوست عزیز، 100 درصد همین طور هستش توانایی شناسایی علائم روند قیمت در بازار ، یکی از مولفه های اصلی هر استراتژی تجاری است. همه معامله گران باید یک روش برای تعیین بهترین نقاط ورود و خروج در یک بازار تهیه کنند و استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل تکنیکالی که در دوره تحلیل تکنیکال سهامیر آمده، روش بسیار محبوب برای انجام این کار است.

 51. سلام آیا بعد از شرکت در دوره تحلیل تکنیکال سهامیر می توانیم، زودتر از بقیه نقاط ورود و خروج را تشخیص دهیم ؟

 52. سلام، تحلیل تکنیکال در بازار های مالی روشی برای پیش بینی رفتار احتمالی نمودار از طریق داده های گذشته همچون قیمت و تغییرات آن، حجم معاملات و … است. این روش در تمام بازار هایی که بر اساس عرضه و تقاضا فعالیت می کنند کاربرد دارد، بازار هایی همچون ارزهای خارجی، بورس اوراق بهادار و بازار طلا، فلزات گران بها و مسکن را با استفاده از این روش می توان تحلیل کرد.

 53. درود فراوان بر شما اساتید محترم سهامیر، اگر امکان دارد مقداری در مورد تحلیل تکنیکال به بنده توضیح می دهید؟

 54. در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش تحلیل تکنیکال در بازار بورس وجود دارد. دوره کوتاه و دوره بلند مدت. در این دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال سعی شده تا افرادی که در شهرستان زندگی میکنند بتوانند شرکت کنند و بلند مدت برای افرادی که در تهران زندگی میکنند. تحلیل تکنیکال یکی از ساده ترین و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی فارکس و بورس است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین معامله گران خرد مورد استفاده قرار می گیرد.
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام تحلیل تکنیکال کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 55. سلام و درود
  ذات برگزاری کلاس های آموزشی تحلیل تکنیکال یادگیری کامل تحلیل تکنیکال و نکات معامله گری است که شما بعد از پایان دوره آموزشی تحلیل تکنیکال بتوانید در بازاری فعالیت کنید و تحلیل گری و معامله گری انجام دهید

 56. با آموزش های مجموعه سهامیر چقدر زمان میبرد تا من بتوانم یک سهم رو تحلیل کنم؟

 57. سلام
  تحلیل تکنیکال روشی است که سالها در بازارهای مالی از آن استفاده میشود تحلیل تکنیکال در اصل روش سودآوری بزرگان بازار محسوب میشود و بسیاری از معامله گران در جهان از تحلیل تکنیکال استفاده میکنند و سودهای بسیار خوبی هم کسب کرده اند در دوره های اموزشی تحلیل تکنیکال علاوه بر یادگیری استراتژی های پیشرفته یادخواهید گرفت که چگونه به سودآوری در بازارهای مالی با استفاده از تکنیک های پیشرفته از تحلیل تکنیکال برسید

 58. تمام دنیای سرمایه‌گذاری در ۲ کلمه خلاصه‌شده، ریسک و بازده و بقیه صحبت‌ها، تفسیر این دو واژه است.
  یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای به دنبال فرصت‌های سودآوری است که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد. در اوایل صحبت‌هایم گفتم ما به‌عنوان یک نوسان گیر به دنبال سود گیری نوسانی هستیم که در آن‌ها ریسک زیاد است . حال ما به‌عنوان فرد حرفه‌ای باید ریسک را در سبد دارایی خود پخش‌کنیم و من به‌عنوان مدرس در دوره آموزشی تحلیل تکنیکال این دوره آموزشی به شما پیشنهاد می‌کنم که نهایتا 1% سرمایه خودتون رو ریسک کنید.

 59. اگر این روش دوره تحلیل تکنیکال مجموعه سهامیر سودمند است چرا با تمام سرمایه خود را به این روش اختصاص ندهم؟

 60. تحلیل تکنیکال به روش آموزش آموزشگاه سهامیر یکی از بهترین آموزش های تحلیل تکنیکال هست که به شما آموزش میدهد تا بهترین سهام های بازار رو پیدا کنید و یک سرمایه گذاری ناب داشته باشبد

 61. من تحلیل تکنیکال رو بلدم آیا دوره جامع بورس شما به درد من میخورد؟

 62. سلام و درود
  آموزشگاه سهامیر در تمامی دوره های فنی خود از تمامی بازارها مثل بورس فارکس و … آموزش های کافی و اصلی را ارایه میدهد و مثال های مربوط به همان دوره آموزشی را بیان میکند تا تمام دانشپذیران بتوانند به سودآوری مستمر برسند

 63. آیا در دوره تحلیل تکنیکال مثال هایی از بازار جهانی فارکس هم زده میشود؟

 64. تحلیل تکنیکال ابزاری است که هر پارامتری چارت یا نمودار داشته باشد رو میتواند تحلیل و بررسی کند لذا اگر مسکن هم دارای نمودار باشد قابل تحلیل و بررسی است

 65. سلام و درود
  تحلیل تکنیکال و بنیادی هردو مکمل هم هستند و کارکاردن و دونستن هردوی انها کمک بیشتری به شما میکند تا به تنهایی اما در هرصورت شما میتوانید هرکدام راهم بصورت جداگانه تحلیل کنید
  اموزشگاه سهامیر بیشتر در تمامی کلاس ها به آموزش هردوی این دونوع سبک تحلیلی میپردازد.

 66. سلام
  تحلیل تکنیکال در بورس تاثیر بیشتری دارد یا تحلیل بنیادی؟عموم معامله گران در چه دسته ای هستند؟

 67. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 68. ایا برای شرکت در دوره آموزش تحلیل تکنیکال امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 69. سلام و درود
  تحلیل تکنیکال یا تحلیل فنی یکی از روش‌های تحلیل بازارهای مالی از جمله بازار سهام یا همان بورس است که طرفداران زیادی بین اهالی بورس پیدا کرده است و بیشتر معامله گران سهام در ایران به دنبال یادگیری و آموزش این روش تحلیلی هستند. به علت سادگی بیشتر و همچنین دلایل روانشناختی از جمله بصری بودن این روش تحلیلی، اکثر افراد مبتدی تحلیل تکنیکال را بر تحلیل بنیادی ترجیح میدهند و جذب متدهای این روش تحلیلی می‌شوند بنابراین شما میتوانید در ثبت نام در کلاس های آموزش تحلیل تکنیکال این شانس رو داشته باشید تا بروزترین متدهای تحلیل گری رو در آموزشگاه سهامیر بیاموزید و به صورت سمتمر در تمامی بازارهای مالی سودآوری کنید.

 70. سلام و درود
  این دوره دانشجو می آموزد که سهام ارزشمند از نظر بنیادی را جهت سرمایه گذاری شناسایی کند و با تحلیل تکنیکال در نقطه مناسب به سهم ورود یا از آن خارج شود.مدیریت ریسک و سرمایه گذاری،استراتژی تشکیل سبد سرمایه گذاری و روانشناسی معامله گری آموزش داده می شود.

 71. سلام و درود
  تمام افزاد جامعه میتوانند در این کلاس ثبت نام کنند دوست عزیز فقط کافیه در آموزشگاه سهامیر و کلاس آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر ثبت نام کنید تا همیشه سودآوری داشته باشید

 72. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتوانند در کلاس آموزشی تحلیل تکنیکال ثبت نام کنند؟

 73. اگر شما تمامل مراحل تمرینی رو به درستی انجام دهید و نکات توجه داشته باشین حدود 4 ماه زمان میبرد تا شما به درجه خوبی از تحلیل تکنیکال برسید و به کسب درامد فکرکنید
  دوره های آموزشی سهامیر تنها به هدف رسیدن سود مستمر دانشپذیران خود فکر میکند و کمکی که میتوانیم به شما بکنیم رسیدن به یک درامد غیرفعال و پویا در بازار است

 74. سلام و درود دوست عزیز
  بله قطعا یکی از کاربرد های تحلیل تکنیکال تحلیل روی دلار و طلا و سکه است که شما میتوانید با استفاده ار این ابزار به تمام نیاز های تحلیل خود پاسخ بدید
  ما سعی کردیم در این پکیج آموزشی از تحلیل دلار هم استفاده بکنیم

 75. سلام ودرود فراوان
  برای تحلیل کردن و استفاده از تحلیل تکنیکال شما هم میتوانید از کامپیوتر استفاده کنید و هم از گوشی همراه ولی بر اساس تجریبات استفاده از گوشی همراه برای تحلیل کردن توصیه نمیشود.و بهتر اسا که حتما از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید.

 76. برای استفاده از تحلیل تکنیکال باید حتما کامپیوتر داشت یا با گوشی هم میتوان کار کرد؟

 77. سلام و درود
  قطعا شما در هیچ کجا مانند کیفیت آموزش و استاد هایی که برای اموزش هستند و سیستم های معاملاتی سودآور نوین جایی نخواهید دید و میتوانید از دانشپذیران دوره های قبلی اطمینان حاصل کنید

 78. سلام من خیلی جاها دوره رفتم میخواستم بدونم سطح کلاس های شما چقدره ؟ برای منی که دوره رفتم جاهای دیگه میتونه مفید باشه؟

 79. سلام
  علم تحلیل تکنیکال با قدمت صد ساله جزء علوم انسانی می باشد که درجه قطعیت بالایی (بالای 80 درصد ) دارد و کاربردش در این است که با تشخیص حرکت سرمایه و پول از یک بازار به بازاری دیگر می تواند کف یا سقف بازار را تشخیص داده و به شما بگوید که سهام و سکه طلا یا دلار خود را در پایین ترین قیمت بخرید و در بالا ترین قیمت بفروشید .

 80. سلام و درود
  تحلیل تکنیکال بیس و پایه تحلیل است و برای تمامی بازارها مناسب هست اما برای بازار فارکس روش جدید تری رو میتونید آموزش ببیند

 81. سلام من اگه تحلیل تکنیکال رو ثبت نام کنم میتونم در فارکس هم کار کنم یا فقط مربوط به بورس ایرانه؟

 82. سلام
  بله قطعا بهترین دوره ای که میتونه به شما کمک کنه دوره آموزشی پیشرفته تحلیل تکنیکال هست به این دلیل که از صفر تا 100 تحلیل تکنیکال رو به شما آموزش میدیم

 83. سلام . من هیچی از تحلیل تکنیکال اطلاعاتی ندارم بنظر شما این دوره آموزشی بدرد من میخوره؟

 84. سلام دوست عزیز
  بله یکی از خصوصیات خوب مجموعه سهامیر ارایه کلاس های اموزشی برای دوستانی که خارج از تهران زندگی میکنند هست.

 85. سلام من تو لرستان هستم میتونم تو دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال شما شرکت کنم؟

 86. سلام و درود
  بله هم مبانی تکنیکال و تحلیل گری و هم اندیکاتور و هم نوشتن استراتژی معاملاتی براساس شخصیت شما در این دوره آموزشی به صورت کاملا پیشرفته ارائه میشود.

 87. سلام
  تو این کلاس اموزشی تحلیل تکنیکال اندیکاتور هم آموزش میدید؟

 88. سلام دوست عزیز
  بله تحلیل تکنیکال پایه و اساس تحلیل کردن در تمامی بازارها هست و بدون تحلیل تکنیکال شما خیلی سخت میتونید تحلیلگری کنید

 89. سلام
  با آموزش تحلیل تکنیکال میتونم تو تمامی بازارها فعالیت داشته باشم و تحلیل کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code