تحلیل بنیادی

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش پیشرفته تحلیل بنیادی
اموزش صفر تا صد تحلیل فاندمنتال
اموزش اکادمیک تحلیل بنیادی
برگزاری دوره فشرده تحلیل بنیادی
اموزش مباحث اختصاصی تحلیل بنیادی
اموزش انلاین و غیر حضوری تحلیل بنیادی
اموزش حضوری و اکادمیک تحلیل بنیادی
اموزش خصوصی تحلیل بنیادی

دوره آموزش تخصصی تحلیل بنیادی

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

استاندارد NOD

- دوره آموزش تخصصی تحلیل بنیادی :

اموزش تحلیل بنیادی در بازار بورس و اوراق بهادار تاثیر بسزایی در پیش بینی رفتار یک سهم در دوره های میان مدت و بلند مدت دارد ، با کمک تحلیل بنیادی میتوان با آنالیز دقیق اطلاعات اساسی همچون اطلاعات مالی شرکت ها ، اقتصاد کشور ، تغییرات نرخ ارز ، قانون گذاری های اساسی کشوری و … به رفتار سهام در آینده پی برد یا به عبارتی بواسطه اموزش تحلیل بنیادی میتوان وضعیت ضرر و یا سود یک سهام را در آینده مشخص میکند .

دوره اموزش جامع تحلیل بنیادی بورس حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران و جهان میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش جامع تحلیل بنیادی بورس را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران و جهان را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی تحلیل بنیادی میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره تخصصی تحلیل بنیادی :

دوره اموزش تخصصی و پیشرفته تحلیل بنیادی به دو صورت در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری تحلیل بنیادی : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس تحلیل بنیادی میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری تحلیل بنیادی تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین تحلیل بنیادی : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس انلاین تحلیل بنیادی میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش پیشرفته تحلیل بنیادی بواسطه برترین مدرسان و اساتید مرکز سهامیر و به دو روش اموزش حضوری و اموزش انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره تحلیل بنیادیآموزش پیشرفته
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/10130سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره آموزشی تحلیل بنیادین :

مناسب برای معامله گران و تحلیلگران بازار بورس.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی تحلیل بنیادی بورس ایران مشتمل بر 3 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت در طول مدت 12 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 24 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 12 جلسه .

– 120 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

 • آموزش مباحث و مفاهیم در تحلیل بنیادی
 • آشنایی با ابزار مورد نیاز  تحلیلی
 • آموزش فرمول ها و تکنیک های محاسباتی
 • اصول تحلیل بنیادی در بازار سهام
 • نحوه تشخیص و تحلییل عوامل کمی و عوامل کیفی
 • مرور مباحث مقدماتی

 • تاثیر تغییر نرخ ارز بر روی ارزش سهام
 • تاثییر نرخ ارز بر روی ارزش سهام
 • تاثیر بوودجه کشوری بر روی بازار بورس
 • تاثیر سایر متغیرهای کلان کشوری بر روی بازار بورس و سرمایه

 • بررسی و شناخت ساختار سازمانی ، سرمایه ای انواع شرکت و موسسه
 • شناخت و تحلیل صورت های مالی
 • تحلیل نسبت های ارزیابی سهام
 • تحلیل افزایش سرمایه و محاسبه قیمت سهام
 • تحلیل نسبت های بازدهی شرکت ها
 • تحلیل نسبت های مالی کاربردی
 • محاسبه نرخ رشد شرکت ها
 • آموزش نحوه ارزش گذاری سهام
 • آموزش انواع EPS
 • تجزیه و تحلیل ترازنامه و حساب های سود و زیان

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان این دوره آموزشی دانش پذیر قادر خواهد انواع سهام سازمان، شرکت و موسسات را در تمامی ابعاد و از دیدگاه تحلیل به روش بنیادی مورد بررسی و تحلیل قرار دهد . 

– توانایی تجزیه و تحلیل انواع شرکت از تمام جوانب – توانایی تجزیه و تحلیل اصولی صورت های مالی شرکت ها – توانایی محاسبه ارزش ذاتی سهام – توانایی تجزیه و تحلیل سودآوری شرکت ها – توانایی استفاده از نسبت های ارزشیابی سهام – توانایی محاسبه ناو در شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ – توانایی شناسایی مقاصد ارزشی یک سهام – و …

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار بخصوص در شاخه تحلیل بنیادی یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی تحلیلگری و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی تحلیل بنیادین بورس به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

کلیه ی معامله گران بازار بورس و تحلیل گران این صنعت در هر سطح معلوماتی میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

مدت زمانبرگزاری کلاس های آموزشی تحلیل بنیادی 24 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 6 روز در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 2 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 2 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در شاخه تحلیل بنیادی در شیفت عصر برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی تحلیل بنیادی لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

همچنین کار با ابزارهایی همچون ماشین حساب ، خط کش و ... لازمه شرکت در این دوره آموزشی میباشد .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و تحلیلگر مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و QWA آلمان به دانش پذیران اعطا خواهد شد .

توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی تحلیل بنیادی با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از آغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت 20 روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی تحلیل بنیادی اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های اموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

107 پاسخ

 1. منظور از سهم بنیادی، سهمی است که قیمت بازاری آن کمتر از ارزش ذاتی آن است

 2. سلام رویکردهای تحلیلی را باید در دو دسته بالا به پایین و پایین به بالا تعریف کرد، در رویکرد بالا به پایین نقطه نگاه تحلیلگر از ابعاد کلان صنعت یا اقتصاد شروع و به شرکت می‌رسد و در رویکرد پایین به بالا نقطه نگاه تحلیلگر از شرکت شروع می‌شود.

 3. سلام میشه در مورد رویکرد تحلیلی در تحلیل بنیادی توضیحی بفرمایید؟ ممنون از اساتید سهامیر

 4. سلام در تحلیل بنیادین اساس پیش‌بینی بر مبنای وقایع و رخدادهای واقعی پایه‌گذاری شده‌است. معامله گر با تحلیل اتفاقات و اخبار دنیای واقعی و بر اساس دانش و استراتژی خود، به پیش‌بینی بازار می‌پردازد.

 5. سلام در تحلیل بنیادین اساس پیش‌بینی بر مبنای وقایع و رخدادهای واقعی پایه‌گذاری شده‌است. معامله گر با تحلیل اتفاقات و اخبار دنیای واقعی و بر اساس دانش و استراتژی خود، به پیش‌بینی بازار می‌پردازد.

 6. تحلیل بنیادی درواقع صرف زمان و مطالعه اعداد ترازنامه یک شرکت، وضعیت جریان نقدی، وضعیت درآمد و نحوه کنار هم قرار گرفتن آن‌هاست. اما فراتر از اعداد، یک تحلیلگر بنیادی اهمیت ویژه‌ای به جنبه‌های نامشهود مانند کیفیت مدیریت و سهم بازار را می‌دهد.

 7. سلام بله همان طور که قبلا هم بیان شد در پایان هرجلسه آموزشی با توجه به مبحث آموزش داده شده مثال هایی هم برای عینیت بخشی به موضوع زده می شود.

 8. سلام ایا سهامیر در دوره آموزشی تحلیل بنیادی مثال هایی از وضعیت شرکت هایی بورسی می زند ؟

 9. سلام، بیشتر افراد، بورس را با تحلیل تکنیکال شروع می‌کنند. و ممکن است تا آخر عمر هرگز به سراغ تحلیل بنیادی نروند. با این وجود توصیه همیشگی ما این است که سهم را بنیادی انتخاب کنید و تکنیکال بخرید.

 10. سلام در نه ماهه خراسان 5766 ریال سود ساخته است. انتظار می رود سود زمستان نیز حدود 2131 ریال بوده و سود سال جاری به حدود 7897 ریال برسد. برای سال آینده نیز با توضیحات ارائه شده سود سهم حدود 10140 ریال خواهد بود.

 11. سلام ببخشید، می دونم اینجا نمیشه این مدل سوال ها رو پرسید، اما لطفا به اساتید سهامیر بفرمایید جواب این سوال بنده رو بدهند ممنونم

 12. سلام بر شما بله درست است، تحليل بنيادي سهام دو مرحله دارد. مرحله اول بررسي صورت هاي مالي شرکت مثل صورت سود وزيان، ترازنامه و ارزيابي سودآتي است. در گام دوم ارتباط دادن سودآتي به ارزش بازار است.

 13. سلام من شنیدم خود تحلیل بنیادی دو مرحله و قسمت داره این درست است ؟

 14. سلام در تحلیل بنیادی یک سهام، تحلیل گر بایستی عوامل مختلفی چون درآمد شرکت، عواید کوتاه‌مدت، حاشیه سود، رشد آینده تحلیل را مد نظر قرار دهد.

 15. سلام در تحلیل بنیادی یک سرمایه گذار به چه عواملی باید توجه کند؟ تشکر از سهامیر

 16. سلام بر شما ممنون از سوال خوبتون در بعضی مواقع خاص ممکنه یک تحلیل گر بنیادی به موارد زیر هم برای تحلیل خود احتیاج داشته باشد:

  تحلیل فاکتورها و بازارهای جهانی
  تحلیل فاکتورها و بازارهای منطقه‌ای
  تحلیل فاکتورها و بازارهای ملی
  تحلیل فاکتورها و بازارهای صنعت
  برآورد مقدار تولید شرکت
  برآورد مبلغ فروش شرکت
  برآورد میزان سود شرک
  ارزشگذاری سهام
  مقایسه قیمت و ارزش سهام

 17. سلام در تحلیل بنیادی سهامیر چه مواردی دیگه ای ممکن از به کار یک تحلیل گر بیاد؟

 18. سلام در این دوره آموزشی تمامی مطالب و روش های تحلیل بنیادی به طور کامل آموزش داده شده است، به نحوی که شما نیازی به استفاده از منبع دیگری نخواهید داشت.

 19. سلام ایا در این دوره سهامیر تمامی مطالب آموزشی مربوط به تحلیل بنیادی آموزش داده خواهد شد ؟

 20. یعنی اینکه بتوانی ۳۶۰ درجه به یک موضوعی نگاه کنی و تمامی فاکتورهای موثر بر آن موضوع را ببینی تا بتوانی راجع به آن تصمیم بگیری، پس ذهن یک تحلیلگر لازم است که نسبت به موضوع احاطه کامل یا حداکثری داشته باشد تا بتواند موضوع را آنالیز کرده و اظهار نظر کند.

 21. سلام یک سوال از اساتید سهامیر داشتم، خواستم بدونم تحلیل 360 درجه چی هستش؟

 22. سلام بر شما همراه گرامی ، ما هم ممنونیم از شما اقا موسی با ارزوی موفقیت برای همه دانش پذیران سهامیر.

 23. سلام ممنونم از دوره خوب تحلیل بنیادی سهامیر واقعا آموزنده و مفید بود، برخلاف خیلی از کلاس های آموزشی که مطالب بسیار پیچیده و غبر کاربردی تدریس می کنند، آموزشگاه سهامیر همه اون چه دانش پذیران این دوره احتیاج داشتند رو آموزش کاربردی دادند.

 24. سلام، این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد.

 25. ایا مدارک که شما بعد از پایان دوره تحلیل بنیادی به دانش پذیران اعطا می کنید، در نهادهای مختلف اعتباری دارد؟

 26. سلام برشما، تحلیل بنیادی روشی برای ارزیابی اوراق بهادار است که شامل اندازه‌گیری ارزش ذاتی با در نظر‌ گرفتن همه عوامل مربوط به اقتصاد، مالی و سایر عوامل کمی و کیفی است. موفقیت در بازار سرمایه نیازمند فراگیری اصول و روش‌های کاربردی با استفاده از جدیدترین و بهترین ابزارهای موجود همراه با تمرین عملی می‌باشد. تمامی اساتید سهامیر اطلاعاتشون به روز و کاربردی است.

 27. سلام من شنیدم تحلیل بنیادی خیلی از نکاتش به روزرسانی شده، خواستم ببینم در دوره تحلیل بنیادی اساتید اطلاعاتشون جدید هستش؟ و این نکات رو هم بیان می کنند؟

 28. سلام تحلیل بنیادی چیزی نیست به جز تحلیل، بررسی و نتیجه‌گیری از عوامل بنیادی. اما عامل‌های بنیادی چه هستند؟ هرچیزی که به سلامت مالی شرکت ربط داشته باشد. مواردی مثل سود، زیان، بدهی، دارایی، ارزش برند و توان مدیریتی شرکت.

 29. سلام می خواستم از اساتید سهامیر بپرسم ابزارهای تحلیل بنیادی چه مواردی هستش؟

 30. سلام، برای آموزش تحلیل بنیادی یک موضوع باید مثل یک تصویر زیبا، از دور ساعت ها به آن خیره بشوید و فکر کنید، تا اصولا ساختاری از آن در ذهن شما حک بشود و شروع کنید ابعاد مختلف آن ساختار رو تجزیه کردن و به مرور به آن ورود کنید و جزئیاتش را آنالیز کنید و در نهایت یک تصویر از آینده ی آن را مطابق با اطلاعات و تا حد امکان نزدیک به واقعیت، این بار خودتون بکشید. (این تصویر قرار نیست آرمانی باشد، قرار بر این است که منطقی ترین و محتمل ترین تصویر کشیده بشود). این دقیقا کاری است که یک تحلیلگر بنیادی انجام می‌دهد.

 31. سلام ایا با یادگیری تحلیل بنیادی همه چیز برای کسب سود در بازار بورس فراهم می شود ؟

 32. سلام بر شما بله همین طور است، یکی از مشکلات دوره های تحلیل بنیادی موجود استفاده واقعی و عملی در بورس ایران برای خرید و فروش سهام خودمان است. در این دوره های سهامیر در مورد تحلیل بنیادی این مشکلات وجود ندارد و شما در دنیای واقعی می توانید در این دوره مثال هایی را مشاهده کنید.

 33. سلام یکی از اصلی ترین مشکلات ما نبود مثال های واقعی است، ایا در دوره تحلیل بنیادی سهامیر این مثال ها وجود دارد؟

 34. سلام در این دوره مهمترین مباحث کاربردی تحلیل بنیادی آموزش داده شده است و در انتهای مجموعه یک جلسه تحت عنوان خرید سهام با کمک تحلیل بنیادی قرار میگیرد تا پس از درک مباحث مطرح شده در مجموعه آموزشی، خود شما بتوانید سهم هایی که ارزش خرید را دارند، از بین سهم ها انتخاب کنید.

 35. سلام در دوره تحلیل بنیادین سهامیر اموزش خرید یک سهم بر مبنای بنیادی را هم برای دانشپذیران آموزش خواهید داد؟

 36. سلام ببینید دوره های تحلیل بنیادی سهامیر، نحوه برگزاری آن حضوری و غیرحضوری

  ثبت نام و حضور برای عموم افراد بالای 18 سال آزاد است
  اهدای گواهینامه گذراندن دوره پس از شرکت دوره‌‌ها امکان پذیر است.
  حضور اساتید معتبر در دوره‌های آموزشی از نقاط قوت این شرکت است.

 37. سلام میشه یه اطلاعاتی در مورد کلاس های تحلیل بنیادی سهامیر به بنده ارائه کنید؟

 38. سلام بر شما، آموزش تحلیل بنیادی یکی از آموزش هایی می باشد که هر سرمایه گذاری به محض ورود به بازار سرمایه آن را بیاموزد و از آن استفاده کند

 39. سلام، ایا دوره جامع بورس سهامیر برای معاملات حرفه ای کافی نیست؟ یا باید دوره تحلیل بنیادی را نیز آموزش ببینیم؟

 40. سلام بر شما با استفاده از این مجموعه، شما به صورت کاملا کاربردی قدم به قدم با تحلیل بنیادی آشنا خواهید شد، سهم های ارزنده بازار را پیدا خواهید کرد، EPS شرکت ها را خودتان تخمین خواهید زد، روش های ارزش گذاری شرکت ها را خواهید آموخت و در انتها میتوانید آینده و ارزش ذاتی یک شرکت را پیش بینی کنید.

 41. سلام ممنون از سایت خوبتون، در دوره آموزشی تحلیل بنیادی چه مباحثی تدریس می شود این دوره سهامیر چه اهدافی دارد؟

 42. سلام هدف نهایی دوره صفر تا صد تحلیل بنیادی سهامیر، به دست آوردن ارزشی است که سرمایه‌گذار بتواند آن را با قیمت کنونی اوراق بهادار مقایسه کند. در صورتی که قیمت بازاری سهم مورد بررسی، اختلاف فاحشی با ارزش محاسباتی تحلیلگر بنیادی داشته باشد (قیمت محاسباتی سهم نسبت به ارزش بازاری آن خیلی بیشتر باشد) فرد می‌تواند نسبت به خرید آن سهم اقدام نماید. در این دوره تلاش می‌شود تا دانش‌پذیران به این سطح از مهارت دست یابند و بتوانند سهم‌های موجود در بازار را تحلیل نمایند.

 43. سلام، هدف از برگزاری دوره صفر تا صد تحلیل بنیادی سهامیر چیست؟

 44. سلام دوست عزیز، آموزشگاه سهامیر، بهترین دوره آموزشی تحلیل بنیادی را ارائه می دهد و اهداف این دوره شامل موارد زیر است :

  آموزش کاربردی تجزیه و تحلیل شرکت ها از تمام جوانب
  آموزش کاربردی تجزیه و تحلیل حرفه ای صورت های مالی شرکت ها
  آموزش محاسبه ارزش ذاتی(ارزش واقعی سهام)
  بررسی نحوه تجزیه و تحلیل کیفیت سودآوری EPS شرکت ها
  یادگیری تخصصی استفاده از نسبت های ارزش یابی سهام
  آموزش نحوه محاسبه NAV شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ
  یادگیری نحوه محاسبه اهداف قیمت سهام براساس تحلیل بنیادی

 45. سلام اهداف این دوره به عنوان بهترین دوره تحلیل بنیادی در ایران چیست؛ در واقه چه اهدافی دارد؟

 46. سلام دوست عزیز، تحلیل بنیادی به عوامل تأثیرگذار بر عرضه و تقاضا تمرکز داشته و به مطالعه صورت‌های مالی می‌پردازد و سعی دارد ارزش ذاتی شرکت را محاسبه نماید

 47. سلام امکانش هست یک تعریفی از تحلیل بنیادی بفرمایید، ممنونم میشم از سهامیر

 48. سلام، بله 100 درصد همین طور هستش و ما این نکات را در دوره تحلیل بنیادی سهامیر آموزش خواهیم داد، ببینید در صورتی که ما قیمت بالاتری نسبت به قیمت امروز سهم بدست بیاوریم، آن سهم را خواهیم خرید و اگر بدرستی تحلیل کرده باشیم، به زودی بازار آن سهم را با قیمت های بالاتری خواهد خرید و ما می‌توانیم سود شناسایی کنیم.

 49. سلام ایا در دوره های تحلیل بنیادی سهامیر می توانیم قیمت مناسب بازار را با استفاده از تحلیل بنیادی شناسایی کنیم ؟

 50. سلام دوست عزیز، تحلیل بنیادی سهام یا تحلیل Fundamental به روشی از تحلیل می‌گوییم که در آن با بررسی اطلاعات و صورتهای مالی شرکت، میزان سود آن شرکت را محاسبه کنیم

 51. سلام، ممنونم از اینکه پاسخگوی علاقه مندان بازار بورس هستید، ایا تحلیل بنیادی همان فاندامنتال است ؟

 52. سلام ، شما با هر کدام از دو روش به تنهایی می‌توانید به خرید و فروش سهام بپردازید. این به شما بستگی دارد که ترجیح می‌دهید کدام علم را برای شروع انتخاب کنید. در نهایت می‌توانید اول یکی را آغاز کنید و اگر تمایل به گسترش دانش خود در این زمینه داشتید، روش دیگر را هم یاد بگیرید. هر چند می‌توانید هر دو روش را با هم یاد بگیرید، چون جزئیات مطالب کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و هیچ کدام پیش نیاز یکدیگر نمی‌باشند.

 53. سلام ، یه سوالی از کارشناسان سازمان سهامیر داشتم، من می خواستم در دروه آموزش تحلیل بنیادی شرکت کنم ، برای یادگیری تحلیلی بورس، اول تحلیل بنیادی سهام را آغاز کنیم و یا تحلیل تکنیکال؟

 54. سلام، در این دوره سعی شده است که کلیه مباحث مورد نیاز یک تحلیلگر بنیادی به طور جامع و عملی آموزش داده شود. افراد پس از گذراندن این دوره قادر خواهند بود بر انواع شیوه های ارزش گذاری سهام تسلط یابند و سهام را از روش های متفاوت تحلیل و ارزش گذاری نمایند.

 55. سلام دوره های تحلیل بنیادی سهامیر چه ویژگی های دارد؟ ایا می توانیم بعد از این دوره روی مباحث ارزش گذاری سهام مسلط شویم؟

 56. سلام بر شما، در تحلیل سهام، یک تحلیلگر بنیادی با در نظر گرفتن عواملی مانند درآمد شرکت، عواید کوتاه‌مدت، حاشیه سود، رشد آینده تحلیل را انجام می‌دهد. به‌عبارت‌دیگر، وضعیت مالی یک شرکت مدنظر است.

 57. سلام خدمت اساتید آموزشگاه سهامیر، در تحلیل بنیادی چه عواملی را باید در نظر گرفت که بتوانیم که بنیادی کار قوی محسوب شویم ؟

 58. سلام بر شما دوست عزیز بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و تحلیلگر مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و QWA آلمان به دانش پذیران اعطا خواهد شد .

 59. آیا مدرکی که سهامیر برای دوره تحلیل بنیادی ارائه می دهد، معتبر است؟

 60. در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش تحلیل بنیادی در بازار بورس وجود دارد. دوره کوتاه و دوره بلند مدت. در این دوره های آموزشی تحلیل بنیادی سعی شده تا افرادی که در شهرستان زندگی میکنند بتوانند شرکت کنند و بلند مدت برای افرادی که در تهران زندگی میکنند. مدیریت پرتفلیو بسیار ساده و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی بورس است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین معامله گران کلان مورد استفاده قرار می گیرد.
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام تحلیل بنیادی کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 61. سلام و درود
  روش بنیادی روشی است که برپایه تحلیل ذات یک سهم یا دارایی بنا شده و بررسی تمام نکات یک دارایی کار سخت و دشواری اما شیوه اموزشی اموزشگاه سهامیر که باعث تمایز سهامیر با دیگر آموزشگاه ها شده است در این شیوه آموزشی شما بجای تحلیل یک ماهه یک دارایی امکان تحلیل سریع و فوری در زمان یک هفته رو انجام میدهید و همچنین دقت تحلیل هم بالا تر میرود.

 62. سلام
  تحلیل بنیادی روشی است که سالها در بازارهای مالی از آن استفاده میشود تحلیل بنیادی در اصل روش سوداوری بزرگان بازار محسوب میشود و بسیاری از معامله گران در جهان از تحلیل بنیادی استفاده میکنند و سودهای بسیار خوبی هم کسب کرده اند در دوره های اموزشی تحلیل بنیادی علاوه بر یادگیری استراتژی های پیشرفته یادخواهید گرفت که چگونه به سودآوری در بازارهای مالی با استفاده از تکنیک های پیشرفته از تحلیل بنیادی برسید

 63. سلام و درود
  خیر دوره فیلترنویسی جداگانه برگزار میشود و هیچ ارتباطی به دوره آموزشی تحلیل بنیادی ندارد و کسانی که علاقه مند هستند میتوانند یا مجموعه سهامیر تماس بگیرند

 64. آیا دوره بنیادی مجموعه آموزشی شما شامل آموزش فیلترنویسی هم میشود؟

 65. تحلیل بنبادی به روش آموزش آموزشگاه سهامیر یکی از بهترین آموزش های تحلیل بنیادی هست که به شما آموزش میدهد تا بهترین سهام های بازار رو پیدا کنید و یک سرمایه گذاری ناب داشته باشبد

 66. من تحلیل بنیادی رو بلدم آیا دوره جامع تحلیل بنیادی شما به درد من میخورد؟

 67. سلام و درود فراوان
  بله آموزشگاه سهامیر برای تمامی دانشپذیران خود در خازج تهران کلاس های فشره کاملا برنامه ریزی شده همراه با اقامت برگزار میکند تا دانشپذیران عزیزی که از شهرستان قصد شرکت در کلاس ها رو دارند بتوانند نهایت استفاده رو بکنند همچنین آموزشگاه سهامیر شرایطی را برای تمام دانشپذیران خود فراهم کرده که یادگیری بسیار آسان در زمان کم و سوداوری مستمر گردد

 68. وظیفه تحلیلگران بنیادی، بررسی شرایط اقتصادی جهان، کشور و بررسی وضعیت جاری و گذشته شرکت از طریق ارزیابی صورت های مالی دوره ای و سالیانه و در نهایت پیش بینی صورت سود و زیان سال های آتی بر اساس اخرین اطلاعات می باشد.
  وظیفه اصلی تحلیلگران بنیادی، محاسبه “اثر” خبر منتشر شده، بر سود آوری شرکت است.
  دوره های آموزشی بنیادی سهامیر توانسته تا تمام پارامترهای لازم برای بررسی بنیادی رو آموزش تا دانشپذیران زمان کمتری رو برای رسیدن به سود مستمر سپری کنند

 69. سلام و درود
  تحلیل تکنیکال و بنیادی هردو مکمل هم هستند و کارکاردن و دونستن هردوی انها کمک بیشتری به شما میکند تا به تنهایی اما در هرصورت شما میتوانید هرکدام راهم بصورت جداگانه تحلیل کنید
  اموزشگاه سهامیر بیشتر در تمامی کلاس ها به آموزش هردوی این دونوع سبک تحلیلی میپردازد.

 70. سلام
  تحلیل تکنیکال در بورس تاثیر بیشتری دارد یا تحلیل بنیادی؟عموم معامله گران در چه دسته ای هستند؟

 71. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 72. ایا برای شرکت در دوره آموزش تحلیل بنیادی امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 73. سلام و درود
  بله قطعا شما از تحلیل بنیادی استفاده میکنید تا از ارزش ذاتی واقعی سهم یا هرچیز دیگه با خبر بشید و ببینید آیا سهمی که میخواهید خریداری کنید واقعا ارزشش رو داره یا واقعا ارزش ریسک رو داره
  ما در کلاس های اموزش بنیادی به تمام این موارد پرداختیم تا شما بتوانید راحت تر خرید و فروش کنید و همیشه سوداور باشید

 74. سلام
  برگزاری دوره های آموزشی در بورس آپدیت با احترام به قوانین جاری کشور می باشد. تمامی تحلیل ها صرفا از نظر اقتصادی بوده و در راستای کمک به سرمایه گذاران خواهد بود.هرگونه اظهارنظر دیگری از جانب تیم برگزاری و داشنجویان مجاز نیست.

 75. آیا در دوره شرایط کشور از لحاظ اقتصادی، علمی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، بین‌المللی تحلیل می شود؟

 76. سلام و درود
  تمام افزاد جامعه میتوانند در این کلاس ثبت نام کنند دوست عزیز فقط کافیه در آموزشگاه سهامیر و کلاس آموزش تحلیل بنیادی سهامیر ثبت نام کنید تا همیشه پرسود باشید

 77. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتوانند در کلاس تحلیل بنیادی ثبت نام کنند؟

 78. سلام و درود
  اگر شما تمامل مراحل تمرینی رو به درستی انجام دهید و نکات توجه داشته باشین حدود 4 ماه زمان میبرد تا شما به درجه خوبی از تحلیل بنیادی برسید و به کسب درامد فکرکنید
  دوره های آموزشی سهامیر تنها به هدف رسیدن سود مستمر دانشپذیران خود فکر میکند و کمکی که میتوانیم به شما بکنیم رسیدن به یک درامد غیرفعال در بازار است

 79. چقدر زمان میبره من به تحلیل بنیادی مسلط شوم و دوره های شما چه کمکی بمن میکند؟

 80. سلام و درود
  بله ما سعی کردیم در تمامی دوره های آموزشی آموزشگاه سهامیر به غیر از آموزش صحیح به حل تمارین و مثال های مربوطه بپردازیم تا تمام سوالات و مشکلات شما ودستان عزیز برطرف شود و یکسری مطالب و تحلیل های اماده هم در اخیتار شما دوستان عزیز قرار میدهیم

 81. در کلاس های اموزشی شما تحلیل بنیادی آماده بعضی از شرکت ها رو در اختیار ما قرار میدید؟

 82. سلام و درود
  راه های ارتباطی برای وصل شذن شما به کارشناسان و اساتید در هر زمینه آموزشی هم از طریق چت سایت و هم از طریق واتساپ امکان پذیر است که بعد از ثبت نام در کلاس های اموزشی یا تهیه پکیج های اموزشی تمام راه ای ارتباطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 83. سلام و دورد
  بله کاملا . بعد از دریافت مدرک این فرصت برای شما فراهم خواهد شد تا بتوانید جای مورد نظرتون استخدام شید

 84. سلام و درود
  خواهش میکنم نظر لطف شماست
  تحلیل بنیادی خیلی سخت نیست و با نوع آموزش اموزشگاه سهامیرو استاید قطعا راحت تر هم میشود و جای نگرانی برای نوع آموزش نیست
  تحلیل بنیادی کمک یزرگی برای انتخاب سهم های مناسب در بازار میکند

 85. سلام استاد من دوره تحلیل تکنیکال شمارو شرکت کردم خیلی مفید و کاربردی بود میخواستم بدونم که یاد گرفتن تحلیل بنیادی سخته؟

 86. سلام دوست عزیز
  هردوی این تحلیل رو آموزشگاه سهامیر به بهترین شکل اموزش میده ولی هردوی این نوع تحلیل بسیار متفاوت هستند
  اما بهتر است که شما تمامی این تحلیل ها رو آموزش ببنید و ابتدا از تحلیل تکنیکال شروع کنید.

 87. من میخوام ثبت نام کنم ولی نمیدونم تحلیل بنیادی بهتره برای بورس یا تکنیکال؟

 88. سلام و درود
  خیر. اما دونستن تحلیل تکنیکال کمک شایانی به شما برای خرید و فروش هاتون میکنه که میتونید دوره آموزشی تحلیل تکنیکال رو هم در آموزشگاه ما ثبت نام کنید.

 89. سلام برای ثبت نام در این دوره باید تحلیل تکنیکال رو بلدباشم؟

 90. سلام و درود
  خیر نیازی نیست ولی اگر شما با مبانی بازار و تابلو خوانی یک آشنایی ابتدایی داشته باشین میتونه بهتر کمکتون کنه
  هدف مجموعه سهامیر ساپورت تمام دانشپدیران با هرسطح علمی در دورهای آموزشی و آموزشگاه است.

 91. برای شرکت تو دوره تحلیل بنیادی باید مدرک خاصی داشته باشم یا پیش نیاز خاصی داره؟

 92. سلام و درود
  بله قطعا دوره های آموزشی بنیادی مجموعه سهامیر کمک میکنه شما سهم های بهتری پیدا کنید و تحلیل تکنیکال هم نقاط وردو و خروج دقیق تری به شما میدهد.

 93. سلام و احترام دوست عزیز
  خیر این دوره آموزشی مختص به بورس ایران هست و تحلیل بنیادی یا فاندامنتال رو در دوره آموزش فارکس به صورت پیشرفته و حرفه ای برگزار میشود

 94. سلام و عرض ادب
  تحلیل بنیادی بورس ایران و فارکس متفاوت هستش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code