06 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
اطلاعیه مورخ ۰۲ /۰۲ /۱۴۰۰ : برگزاری دوره آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی Helmen آلمان آغاز شد .

5,R=MQL4

UntitleUd 1 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۲ /۰۲ /۱۴۰۰ :
اموزش اکسپرت نویسی سطح پیشرفته
اموزش برنامه نویسی MQL4
اموزش برنامه نویسی MQL5
اموزش معاملات الگوریتمی در بازار فارکس
اموزش معاملات الگوریتمی در بازار سرمایه گذاری
اموزش هوش مصنوعی در بازار فارکس
بررسی آخرین نسخه آموزش MQL4
آموزش اکسپرت نویسی بصورت حضوری یا آنلاین
اموزش حضوری و اکادمیک اکسپرت نویسی
اموزش خصوصی معاملات الگوریتمی و هوش مصنوعی
اموزش برنامه نویسی ربات معامله گر

دوره آموزش اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی )

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزشی اکسپرت نویسی :

اکسپرت نویسی یا بعبارتی معاملات الگوریتمی در لغت به معنای اتوماسیون فرایند در یک رشته و تخصص خاص میباشد ، در حوزه اقتصاد و بازار معامله گری ، اکسپرت نویسی تحت زبان اختصاصی 5,mql4 به معنای ایجاد یک پلتفرم یا الگوریتم معاملاتی بصورت استاندارد تحت بستر بازار مالی fx است . برای مثال اکسپرت نویسی در حوزه بورس جهانی به معنای ایجاد پلتفرم یا الگوریتم یا سامانه ای است که بتواند بخش یا جزء یا کل وظیفه یک معامله گر را در این حوزه انجام دهد .

دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) تحت زبان برنامه نویسی 5,mql4حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس و سرمایه جهان میباشد، کلیه مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی 5,mql4 ) را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه  را دارند دانست.

در مجموعه سهامیر کلاس های اموزش اکسپرت نویسی ( ربات معامله گر ) بصورت انحصاری و تحت نظارت مستقیم مرکز برگزار میشود ، از طرفی کلاس های اکسپرت نویسی ( ربات تریدر ) در مرکز سهامیر بعنوان تنها مرجع تخصصی برگزاری دوره های اکسپرت نویسی 5,mql4 بصورت کاملا آکادمیک و علمی آموزش داده میشود . 

دانشپذیران و علاقه مندان به اموزش اکسپرت نویسی و معاملات الگوریتمی بمنظور شرکت در دوره اموزشی اکسپرت نویسی میتوانند از طریق همین سامانه بصورت انلاین نسبت به ثبت نام و یا رزرو کلاس اموزشی اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره اکسپرت نویسی :

کلاس های اموزش تخصصی اکسپرت نویسی به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری اکسپرت نویسی 5,MQL4 : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری اکسپرت نویسی تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین اکسپرت نویسی 5,MQL4 : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش انلاین اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش اکسپرت نویسی و یا معاملات الگوریتیمی تحت زبان 5,mql4 بواسطه برترین اساتید مرکز در دو شرایط اموزش انلاین و اموزش حضوری برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز در حوزه امورزش اکسپرت نویسی دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره اکسپرت نویسیآموزش تخصصی
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان30 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی اکسپرت نویسی :

این دوره برای کلیه علاقه مندان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تخصصی اکسپرت نویسی یا بعبارتی معاملات الگوریتمی مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 30 ساعت در طول مدت 10 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  30 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 10 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

آموزش جامع اکسپرت نویسی اختصاصی .

 • آموزش مباحث تخصصی
 • آموزش مباحث پرفکتال
 • آموزش مباحث مستر

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی تحلیل اکسپرت نویسی 5,mql4 ، دانش پذیر توانایی و قدرت نگارش ربات معامله گر و کسب سود از طریق معاملات الگوریتمی یا بعبارتی اکسپرت نویسی به شرح زیر کسب خواهد نمود.

1- تدوین و نگارش استراتژی شخصی

2- برنامه و نویسی 5,mql4 و تبدیل استراتژی معاملاتی خود به یک ربات 

3- بهینه سازی و توسعه ربات 

4- اتصال ربات به بازار جهانی فارکس و کسب سود

 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار فارکس و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل ساخت ربات ، تدوین استراتژی ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 6 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اکسپرت نویسی MQL4 اقدام نمایید .

سایر دوره های آموزشی مرتبط :

010 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
010 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
010 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
010 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5

- پکیج های آموزشی مرتبط :

0011 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
0011 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
0011 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5
0011 - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5

128 پاسخ

 1. البته با داشتن یک مدرک خالی نمی شود مهاجرت کرد و مهاجرت کردن قوانین خاص خودش را دارد اما شما به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دوره های ما می توانید به عنوان تحليلگر مسائل بورس در شرکت های مختلف مشغول به کار شوید و در وب سایت ها و یا نشریات مختلف تحلیل هایتان و ربات هایتان را بفروشید.

 2. آیا با مدرک کلاس های اکسپرت نویسی اموزشگاه شما میتوان مهاجرت کرد؟

 3. سلام و درود
  بله اگر شما حاضر به ثبت نام در کلاس شدید آموزشگاه ما چند ربات بسیار پیشرفته با هوش مصنوعی هم در پایان دوره به شما دانشپذیران عزیز اعطا میکند

 4. سلام و درود
  ربات فارکس همواره بوده و هست و خواهد بود و شما می توانید از ربات ها به عنوان دستیار استفاده کنید ولی ربات ها به تنهایی توانایی ترید کردن با موفقیت بالا را ندارند. پس اگر جایی تبلیغ رباتی دیدید که ادعا می کنند خودش اتوماتیک معامله می کند و سود می کند باید حواستان را خیلی جمع کنید. اکثر این ربات ها بعد از مدتی به ضرر می افتند، ضمنا سابقه سوددهی آنها تضمین نمی کند که در آینده هم سودده باشند. بنابر این از آنها فقط برای گرفتن سیگنال استفاده کنید و سپس سیگنال ها را خودتان بررسی کنید و تحلیل کنید.
  مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید این هست که به اصول معامله گری و تحلیلگری به طور کامل مسلط باشید تا بتوانید تشخیص دهید چه زمانی دست به معامله بزنید و از ربات فقط برای اینکه در بازار بگردد و فرصت های خوب را برایتان پیدا کند استفاده کنید.
  اما کلاس های اکسپرت نویسی به شما کمک میکند تا استراتژی خودتون رو تبدیل به ربات کنید و هرماه ربات خودتون رو اپدیت کنید این کار باعث میشه شما ضرر نکنید و خرید ربات رو پیشنهاد نمیدم چون قابلیت آپدیت شدن رو نداره توسط شما.
  موفق باشید

 5. سلام و درود
  بله قطعا شما برای حضور در کلاس های اکسچرت نویسی باید تسلط کامل به تحلیل تکنیکال و بقیه موارد داشته باشین تا بتونین بهترین روش معاملاتی رو تبدیل به اکسپرت و ربات هایم معامله گر بکنید

 6. سلام برای شرکت در کلاس های اکسپرت نویسی باید تحلیل تحلیل تکنیکال یا موارد تحلیلی رو بلد باشیم؟

 7. سلام دوست عزیز
  بله هدف مجموعه از برگزاری این دوره از کلاس ها همین موضوع هست که شما تمام استراتژی هاتون رو تبدیل به ربات کنید و بتونین از بازار سود های بزرگی بگیرید

 8. سلام میخواستم بدونم بعد از این دوره ما هر استراتژی ای رو میتونیم به ربات تبدیل کنیم و اندیکاتورش رو هم بنویسیم؟

 9. سلام دوست عزیز
  کلاس های اکسپرت نویسی برای طراحی ربات های معامله گر کاملا اتوماتیک برگزار میشود و یکی از روش های جدید معاملاتی محسوب میشود که دیگه نیازی نیست خودتون پای چارت بشینید و تمام خرید و فروش هارو خود ربات بصورت اتوماتیک با رعایت مدیریت سرمایه انجام میده.

 10. سلام لطفا راجب کاربرد اکسپرت نویسی بیشتر توضیح بدید و راهنمایی کنید؟

 11. سلام و عرض ادب
  بله برای تمامی بازارها و نرم افزارها قابلیت داره این دوره آموزشی و همچنین شما نوشتن و طراحی اندیکاتور هم آموزش میبینید

 12. سلام و دردود
  داشتن علم IT خیلی به شما کمک میکنه ولی اگر شما خیلی از علم بلد نباشید هیچ مشکلی بوجود نمیاد و میتونید تو دوره های آموزشی و تخصصی مجموعه ما شرکت کنید

 13. من از شهرستان میخوام بیام تو دوره اکسپرت نویسی شما شرکت کنم میخواستم بدونم اگه علم IT رو بلد نباشم بازهم میتونم چیزی یادبگیرم؟

 14. سلام
  بله کلاس های اکسپرت نویسی همان ربات های معامله گر هستند البته ربات های معامله گر بخشی از کلاس های اکسپرت نویسی در دوره آموزشی مجموعه سهامیر محسوب میشوند.

 15. سلام دوست عزیز.
  بله در دوره های آموزشی اکسپرت نویسی علاوه بر هوش مصنوعی و طراحی ربات شما میتوانید اندیکاتور هم طراحی کنید

 16. سلام تو کلاس اکسپرت نویسی شما اندیکاتور هم میشه نوشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

captcha code file - دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی mql4 و mql5