R=MQL4
R=MQL5

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش اکسپرت نویسی سطح پیشرفته
اموزش برنامه نویسی MQL4
اموزش برنامه نویسی MQL5
اموزش معاملات الگوریتمی در بازار فارکس
اموزش معاملات الگوریتمی در بازار سرمایه گذاری
اموزش هوش مصنوعی در بازار فارکس
بررسی آخرین نسخه آموزش MQL4
آموزش اکسپرت نویسی بصورت حضوری یا آنلاین
اموزش حضوری و اکادمیک اکسپرت نویسی
اموزش خصوصی معاملات الگوریتمی و هوش مصنوعی
اموزش برنامه نویسی ربات معامله گر

دوره آموزش اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی )

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزشی اکسپرت نویسی :

اکسپرت نویسی یا بعبارتی معاملات الگوریتمی در لغت به معنای اتوماسیون فرایند در یک رشته و تخصص خاص میباشد ، در حوزه اقتصاد و بازار معامله گری ، اکسپرت نویسی تحت زبان اختصاصی 5,mql4 به معنای ایجاد یک پلتفرم یا الگوریتم معاملاتی بصورت استاندارد تحت بستر بازار مالی fx است . برای مثال اکسپرت نویسی در حوزه بورس جهانی به معنای ایجاد پلتفرم یا الگوریتم یا سامانه ای است که بتواند بخش یا جزء یا کل وظیفه یک معامله گر را در این حوزه انجام دهد .

دوره اموزش تخصصی اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) تحت زبان برنامه نویسی 5,mql4حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس و سرمایه جهان میباشد، کلیه مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی 5,mql4 ) را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه  را دارند دانست.

در مجموعه سهامیر کلاس های اموزش اکسپرت نویسی ( ربات معامله گر ) بصورت انحصاری و تحت نظارت مستقیم مرکز برگزار میشود ، از طرفی کلاس های اکسپرت نویسی ( ربات تریدر ) در مرکز سهامیر بعنوان تنها مرجع تخصصی برگزاری دوره های اکسپرت نویسی 5,mql4 بصورت کاملا آکادمیک و علمی آموزش داده میشود . 

دانشپذیران و علاقه مندان به اموزش اکسپرت نویسی و معاملات الگوریتمی بمنظور شرکت در دوره اموزشی اکسپرت نویسی میتوانند از طریق همین سامانه بصورت انلاین نسبت به ثبت نام و یا رزرو کلاس اموزشی اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره اکسپرت نویسی :

کلاس های اموزش تخصصی اکسپرت نویسی به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری اکسپرت نویسی 5,MQL4 : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری اکسپرت نویسی تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین اکسپرت نویسی 5,MQL4 : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش انلاین اکسپرت نویسی ( معاملات الگوریتمی ) میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش اکسپرت نویسی و یا معاملات الگوریتیمی تحت زبان 5,mql4 بواسطه برترین اساتید مرکز در دو شرایط اموزش انلاین و اموزش حضوری برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز در حوزه امورزش اکسپرت نویسی دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره اکسپرت نویسیآموزش تخصصی
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان30 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی اکسپرت نویسی :

این دوره برای کلیه علاقه مندان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تخصصی اکسپرت نویسی یا بعبارتی معاملات الگوریتمی مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 36 ساعت در طول مدت 18 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  36 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 16 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

آموزش جامع اکسپرت نویسی اختصاصی .

 • آموزش مباحث تخصصی
 • آموزش مباحث پرفکتال
 • آموزش مباحث مستر

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی تحلیل اکسپرت نویسی 5,mql4 ، دانش پذیر توانایی و قدرت نگارش ربات معامله گر و کسب سود از طریق معاملات الگوریتمی یا بعبارتی اکسپرت نویسی به شرح زیر کسب خواهد نمود.

1- تدوین و نگارش استراتژی شخصی

2- برنامه و نویسی 5,mql4 و تبدیل استراتژی معاملاتی خود به یک ربات 

3- بهینه سازی و توسعه ربات 

4- اتصال ربات به بازار جهانی فارکس و کسب سود

 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار فارکس و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل ساخت ربات ، تدوین استراتژی ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی اکسپرت نویسی به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند در دوره های آموزشی اکسپرت نویسی شرکت نمایند 

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی اکسپرت نویسی 36 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 9 روز و در طول مدت چهار هفته در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 6 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 6 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

لازمه حضور در دوره های اکسپرت نویسی آشنایی با مباحث تکنیکال و معامله گری در بازار سرمایه میباشد.

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مرکز با توجه به رشته آموزشی، مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و ، QWA آلمان و دانش پذیران اعطا خواهد شد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اکسپرت نویسی MQL4 اقدام نمایید .

سایر دوره های آموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

102 پاسخ

 1. سلام ، اکسپرت نویسی برای استراتژی شما در بازار فارکس یا بازار بورس ایران تحت برنامه متاتریدر پذیرفته میشود.

 2. سلام برای نوشتن اکسپرت باید از یک محیط ویرایش کدهای متا تریدر به اسم Meta Editor استفاده کرد که در قسمت نوار ابزار نرم افزار متاتریدر قابل دسترسی است و محیط ویرایش آن شبیه محیط ویرایش در زبانهای برنامه نویسی تحت پایه ویندوز می باشد.

 3. سلام سوالتون واضح نیست، اما با استفاده از این اکسپرت کپی شما قادر هستید روی یک حساب ترید کرده و روی حساب های دیگر خود نیز این معاملات را انتقال دهید.

 4. سلام این الگوریتم باید ساختاری شفاف و توضیحاتی با جزئیات کامل داشته باشد که اشکالزدایی، ویرایش و بهینه سازی بیشتر را آسان تر نماید.

 5. سلام
  معاملات الگوریتمی برای انجام درست و کامل استراتژی مشخص شده‌‌شان ۴ وظیفه به عهده دارند:

  بر اساس استراتژی تعریف شده در برنامه‌ریزی‌شان، بازار را کامل رصد کرده و سهام و محصولات مختلف را بررسی کنند، تا فرصت‌های معاملاتی را به موقع و درست تشخیص دهند.
  در مرحله‌ی بعد پوزیشن‌گیری کنند.
  پوزیشن‌های بازشده را مدیریت کنند.
  در فرایند معامله (با توجه به دستورالعمل‌های تعریف شده‌‌‌‌شان) مدیریت ریسک و سرمایه‌‌گذاری را بر عهده بگیرند.

 6. سلام وظایف معاملات الگوریتمی رو میشه اساتید سهامیر بفرمایند ؟

 7. سلام مزایای اکسپرت نویسی :

  عدم تاثیر پذیری از هیجانات روانی موجود در بازار
  اجرای خودکار دستورات معاملاتی در بازار و بدون نیاز به حضور کاربر
  قابلیت استفاده چندباره و همیشگی برای تعداد زیادی حساب
  سرعت بسیار بالا در اجرای دستورات
  امکان آزمودن استراتژی در گذشته بازار

 8. سلام ، بله همین طور است، سهامیر اولین و تنهاترین آموزشگاه آموزش اگسپرت نویسی در ایران است.

 9. سلام من میخوام این دوره رو تهیه کنم، فکر کنم بهترین و تنهاترین دوره اکسپرت نویسی مربوط به سهامیر، دوستان من خیلی تعریف می کنند.

 10. سلام هر گونه محاسبه و یا انجام عملی در متا تریدر به کمک اکسپرت ها و برنامه نویسی مقدور است. برای مثال چنانچه شما استراتژی معاملاتی خود را که در طول روز یا هفته بصورت دستی اجرا می کنید، می توان با بهره گیری از اتوتریدینگ بصورت اتوماتیک به اجرا درآورد. یا مثلا شما نیاز به انجام محاسباتی را دارید که سرعت و دقت انجام آن مهم است می توان با برنامه نویسی و طراحی اندیکاتور آنرا در متاتریدر اجرا کرد.

 11. این هم یک زبان برنامه نویسی است و به ما کمک میکنه استراتژی های سود دهی که داریم و یا ایده های خاصی که داریم را به اکسپرت یا اندیکاتور تبدیل کنیم. در واقع شامل یک سری دستورات ساده است فقط و فقط همین. از اسمش نترسید.

 12. سلام بر اساتید سهامیر، میشه بفرمایید زبان برنامه نویسی mql4 اصلا چی هست ؟

 13. آموزش زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی نرم افزارهای گوناگونی به منظور تحلیل در بازارهای مالی و بررسی سهام مختلف وجود خواهد داشت که از بین آن ها نرم افزار متاتریدر از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 14. سلام بر شما بله همین طور است، یکی از حسن های این دوره کاربردی بودن آن است این دوره پر است از مثال های عملی کد نویسی، بعد از شرکت در این دوره و انجام تمرین های آن شما این امکان را دارید که اندیکاتور یا اکسپرتی که در ذهن خود دارید، روی چارت در متاتریدر ۴ پیاده کنید

 15. سلام فک نکنم در ایران هیچ اموزشگاهی کلاس حضوری اکسپرت نویسی داشته باشه، فقط سهامیر هستش که این دوره ها رو برگزار می کنه، ممنون ازتون لطفا ویژگی این کلاس های منحصر به فردتون رو بفرمایید

 16. سلام بله همین طور هستش، بسیاری از دانش پذیران سهامیر بعد از اتمام دوره برای خودشان کسب و کاری در حوزه های که مسلط شده اند را راه اندازی می کنند.

 17. سلام من یکی از دوستام در دوره آموزش اکسپرت سهامیر شرکت کرده و بعد از مسلط شدن کامل به مباحث الان برای خودش کسب درآمد داره حتی از طریق اموزش های شما

 18. سلام بر شما، مزایای استفاده از اکسپرت در معاملات بورس

  – عدم تاثیر پذیری از هیجانات روانی در بازار و نوسانات قیمت.
  – انجام سریع روش هایی که محاسبه های ریاضی زیاد و پیچیده دارند.
  – امکان آزمودن استراتژی و روش کاری معامله در زمان ها و بازه های زمانی بلند مدت در گذشته بازار.
  – سرعت اجرای بسیار بالا در هنگام ارسال دستورات معاملاتی در کمتر یک ثانیه به تعداد بالا.
  – قابلیت استفاده مکرر و همیشگی برای تعداد زیادی حساب.
  – انجام اتوماتیک روش معاملاتی برنامه نویسی شده بدون نیاز به وجود معامله گر در جلوی کامپیوتر.

 19. سلام بله همین طور از اکسپرت نویسی بعنوان یکی از تخصص های سطح بالا و حرفه ای در بازار سرمایه یاد میشود و کمتر کسی را میتوان یافت که بتواند با تسلط به کلیه مباحث اکسپرت نویسی در حال فعالیت در بازارهای مالی باشد

 20. فکر نکنم کسی در ایران غیر از آموزشگاه سهامیر به اکسپرت نویسی مسلط باشه 🙂

 21. سلام، ما هم ممنونیم از حضور و دیدار شما در دوره آموزشی اکسپرت نویسی سهامیر، به امید دیدار مجدد

 22. با سلام
  من میخواستم با استاد این دوره اکسپرت نویسی سمهامی ارتباط بگیرم ولی راه ارتباطی پیدا نکردم
  میخواستم بابت تدریس فوق العادشون تشکر کنم و بهشون عرض کنم که این دوره رو چه زیبا و منظم و کاربردی و عالی تدریس کردن
  پاینده باشید .

 23. سلام
  برخی از مباحث که در دوره تخصصی اکسپرت نویسی سهامیر آموزش داده خواهند شد حتی در منابع انگلیسی نیز قابل یافت نخواهند بود و در واقع از تجربیات اساتید سهامیر به دست آمده است.

 24. سلام ایا مطالبی که در دوره تخصصی اکسپرت نویسی سهامیر آموزش داده می شود؟ بکر و دست اول می باشید ؟

 25. سلام بر شما همراه گرامی سهامیر بعد از شرکت در این دوره و انجام تمرین های آن شما این امکان را دارید که اندیکاتور یا اکسپرتی که در ذهن خود دارید روی چارت در متاتریدر پیاده کنید و فعالیت های خود را به بهترین نحو ادامه دهید.

 26. سلام ایا بعد از شرکت در دوره اکسپرت نویسی سهامیر می توانیم خودمان در این حوزه کار کنیم و مشغول فعالیت شویم ؟

 27. سلام اکسپرت یک برنامه کامپیوتری است که استراتژی ما تبدیل به برنامه شده و جای ما رفتار می‌کند. برای نوشتن این‌چنین برنامه‌ای باید به یک برنامه‌نویس کامپیوتر که هم برنامه‌نویسی بلد باشه + بورس و سهام و آتی سکه و.. بدونه چیه و تجربه اینکار رو داشته باشه باید مراجعه کرد تا بتونم با سفارش اکسپرت به برنامه نویس اکسپرتم خودم رو سفارشی بسازم. شما می تونید با شرکت در دوره های اکسپرت نویسی سهامیر خودتان همه این کارها را انجام دهید

 28. سلام این دوره توسط استاتید سهامیر، دکتری برنامه نویسی با 15 سال سابقه تدریس انجام می شود. ایشان طراح و برنامه نویس سیستم های هوشمند می باشند.

 29. سلام بر شما دوست عزیز، در دوره مقدماتی مواردی همچون :
  مفاهیم آغازین برنامه نویسی، آشنایی با محیط کار و روش اجرای برنامه ها
  آشنایی با مفاهیم متغیر، عملگر های محاسباتی، دستورات شرطی، حلقه ها، آرایه ها
  استفاده از اندیکاتورها در برنامه
  مقدمات اکسپرت نویسی و آزمایش بر روی دیتا
  در این دوره رویکرد اصلی آموزش برنامه نویسی است و انجام تمرینات و پیاده سازی در محیط متاتریدر تلاش در جهت بالا بردن توانایی برنامه نویسی دانش پژوهان می باشد.

  در دوره پیشرفته نیز مباحثی همچون :

  نمونه کد نویسی اکسپرت و استفاده از اندیکاتور ها
  آشنایی با مفاهیم متغیر سراسری و مدیریت حافظه
  محاسبه نقاط پیوت و طراحی اندیکاتور
  کار با فایل
  اکسپرت های مولتی تایم و مالتی فریم و مالتی سیمبل
  در این دوره رویکرد اصلی آموزش پیاده سازی استراژی است و با انجام تمرینات و پیاده سازی در محیط متاتریدر تلاش در جهت بالا بردن توانایی دانش پذیران توسط سهامیر انجام می شود.

 30. سلام در دوره مقدماتی و پیشرفته اکسپرت نویسی میشه چنتا از عنوان های که مطرح میشه بفرمایید ؟

 31. ممنونم از شما آقای تابش عزیز، بله خیلی از دوستان از دوره های صفر تا صد سهامیر احساس رضایت دارند، ممنونیم از همه شما، در مورد اکسپرت نویسی باید عرض کنم که نرم افزار برنامه نویسی در بازار سرمایه را در اصلاح اکسپرت یا ربات معامله گر می گویند و بسته به روش کاری یا بازاری که در آن کار می کند و یا سلیقه طراح آن برایش نام نیز انتخاب می شود. معامله گران بازار فارکس بطور کلی به این نرم افزار ها اکسپرت فارکس یا روبات فارکس نیز می گویند.

 32. سلام من دوره صفر تا صد فارکس رو تهیه کردم، واقعا عالی بود، امکان داره در مورد اکسپرت نویسی توضیح بدید؟ خواستم تو این دوره هم شرکت کنم، باتشکر از همه اساتید بزرگ و عالم سهامیر

 33. سلام بر شما ممنونیم از لطفتون بله همین طور هست سهامیر بهترین دوره های آموزشی اکسپرت نویسی رو تدریس می کنه؛ در بازارهای پیشرفته دنیا، بازیگران اصلی (Market Maker ها، بانک‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری) از کامپیوتر برای تحلیلی و معاملات خود استفاده می‌کنند. با استفاده از کامپیوترها معامله‌گران می‌توانند تحلیل‌های پیچیده‌تری انجام دهند و بسیار سریع، وارد موقعیت معاملاتی شوند یا از آن خارج شوند.

 34. سلام همه میگن سهامیر بهترین دوره های رو برگزار میکنه، من فکر کنم کسی در ایران نباشه که بتونه اکسپرت نویسی رو مثل سهامیر تدریس کنه

 35. سلام، برای نوشتن اکسپرت باید از یک محیط ویرایش کدهای متا تریدر به اسم Meta Editor استفاده کرد که در قسمت نوار ابزار نرم افزار متاتریدر قابل دسترسی است و محیط ویرایش آن شبیه محیط ویرایش در زبانهای برنامه نویسی تحت پایه ویندوز می باشد.

 36. سلام، ببینید این طور مباحث در دوره های آموزشی سهامیر تدریس می شود اما به طور کلی به این صورت است که شما باید در دستور شرطی باز کردن پوزیشن یک شرط دیگه هم اضافه کنید تا تعداد پوزیشن های باز شما از اون تعدادی که میخواید بیشتر نشه.

 37. سلام ممنون از سایت خوب سهامیر، من یک اکسپرت ساخته ام ولی زمان اجرا خیلی پوزیشن همزمان باز میکنه,
  میتونید راهنماییم کنید یا ایمیل اساتید رو بهم بدید؟

 38. سلام خدمت شما بزرگوار، پاسخ به این سوال در اینجا امکان پذیر نیست، شما می توانید با حضور در دوره های اکسپرت نویسی سهامیر تمامی مشکلات این حوزه را رفع نمایید. با کارشناسان سهامیر تماس بگیرید.

 39. سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم آموزشگاه سهامیر
  دوستانی که اشنایی دارند میخواستم نحوه کد نویسی جهت ساخت اندیکاتور تاریخ شمسی و اضافه نموندن ان به بالای تاریخ میلادی بنده را راهنمایی کنند؟

 40. سلام بر شما دوست عزیز، اصولاً در انجام کارهای تکراری مغز انسان بسیار ضعیف‌تر از کامپیوتر است. در معاملات هم مسئله مهم همین است: اجرای یک استراتژی معاملاتی با شرایط مختلف بر روی محصولات مختلف و انتخاب بهترین آن‌ها. تازه بازی به همین‌جا ختم نمی‌شود، این کار باید دائماً در حال اجرا باشد تا در صورت تغییر شرایط بازار، ما هم استراتژی خود را بهینه کنیم. یادگیری اکسپرت نویسی سهامیر به صورتی که بتوانید استراتژی‌های مختلف را به‌صورت ربات‌های هوشمند درآورید و آن‌ها را بهینه‌سازی کنید، توانایی است که از شما یک ماشین پول‌سازی می‌سازد.

 41. سلام اکسپرت نویسی به چه درد میخوره؟ خودمون معاملات رو انجام میدیم دیگ؟

 42. سلام و درود به شما، ممنونم از حسن توجه شما به سهامیر، ببینید در حال حاضر تقاضای زیادی از استان های مختلف برای حضور در دوره ها داریم، برنامه ریزی هایی هم در رابطه صورت گرفته اما در حال حاضر شما می توانید یا پکیج های آموزشی سهامیر استفاده نمایید یا اینکه در کلاس های حضوری فشرده مخصوص عزیزانی که خارج از تهران هستند شرکت کنید. ممنون از توجه شما

 43. سلام بر سهامیری های عزیز، واقعا با نحوه ی تدریس شما هر کسی میتونه موفق باشه به شرطی که قدم قدم نکات رو رعایت کنه من بعد از شرکت در دوره آموزشی اکسپرت نویسی سهامیر برای خودم یک برنامه نویس شدم، خیلی مطلب یاد گرفتم عالییی و واقعا انگیزه دهنده هست تا راهتو پیدا کنی، اگر امکانش هست برای دوستان ما که در استان های دیگر هم هستند این امکان را فراهم کنید.

 44. سلام، اکسپرت نویسی در حوزه بورس جهانی به معنای ایجاد پلتفرم یا نرم افزار یا سامانه ای است که بتواند بخش یا جزء یا کل وظیفه یک معامله گر را در این حوزه انجام دهد. شما با شرکت در این دوره تمامی جزئیات و مواردی که در عناوین این دوره آمده است را توسط بهترین اساتید آموزش خواهد دید.

 45. سهامیر جان معنای دقیق اکسپرت نویسی چیست؟ ثبت نام در دوره اکسپرت نویسی سهامیر چه مزیت هایی دارد؟

 46. سلام بر شما دوست عزیز، مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز در حوزه امورزش اکسپرت نویسی دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ می باشند

 47. این هم یک زبان برنامه نویسی است و به ما کمک میکنه استراتژی های سود دهی که داریم و یا ایده های خاصی که داریم را به اکسپرت یا اندیکاتور تبدیل کنیم . در واقع شامل یک سری دستورات ساده است .فقط و فقط همین . از اسمش نترسید . که در دوره آموزش اکسپرت نویسی به صورت کامل آموزش داده خواهد شد.

 48. سلام
  ذات برگزاری کلاس های اکسپرت نویسی نوشتن اکسپرت و ربات های سودآور در بازارهای مالی هست که شما هرزمانی میتوانید هر استراتژی رو بنویسید و از آن کسب سود کنید و هر زمانی میتوانید رباتی را که نوشتید را آپدیت کنید.

 49. سلام و درود
  شما با شرکت در دوره آموزش اکسپرت نویسی ابتدا با شیوه های معاملاتی و استراتژی ها اشنا میشوید سپس شروع به آموزش اکسپرت نویسی میشود و بعد از آموزش اکسپرت نویسی و تسلط بر نوشتن هر استراتژی ای شما میتوانید استراتژی مورد نظر را بنویسید و در بازار آنرا فعال کنید و به سود مستمر در بازارهای مالی برسید

 50. سلام با آموزش اکسپرت نویسی چگونه میتوانم به سود در بازار فارکس برسم؟

 51. بک تست یا تست در گذشته به عملی گفته می‌شود که در آن استراتژی معاملاتی را در گذشته بازار تست می‌کنیم و پارامترهای خروجی آن را برای بررسی عملکرد استراتژی مورد بررسی قرار می‌دهیم.
  پارامترهای خروجی بک تست می توانند میزان سود، میزان زیان، یا ریسک معاملات باشند.
  برای بررسی صحت یک تست در گذشته پارامترهای زیادی علاوه بر موارد گفته شده باید بررسی شوند که بررسی همه آنها نیاز به ابزارهای خاصی دارند.
  ما دردوره آموزشی اکسپرت نویسی کاملا راجع به جدیدترین شیوه بک تست گیری شمارو آشنا میکنیم .

 52. سلام و درود
  بله شما کلاس های اکسپرت نویسی محصوص هوش مصنوعی و ربات های معامله گر هست و برنامه نویسی و آیتی فقط به راحتی آموزش شما کمک خواهد کرد

 53. من برنامه نویسی و آیتی رو بلدم آیا دوره اکسپرت نویسی شما به درد من میخورد؟

 54. سلام و درود
  هم اکنون 50 درصد معاملات بازار فارکس با ربات انجام میزار فارکس شود که این آمار روز به روز به نفع ربات ها پیش میروند ربات ها نقش مهمی در معاملات در بازار فارکس دارند که شما برای درآمد بیشتر نیاز به یک استراتژی دارید که بتونید اون رو به ربات تبدیل کنید
  در رابطه با سوال دوم شما باید بگم که ربات ها کاملا قابل اعتماد هستند ولی به یک شرط و اون هم این که با تست 99 درصد انجام شود که مجموعه سهامیر با تحربه بسیار بالا در زمینه اکسرپت و ربات توانسته تمام آموزش ها و ربات های خود را با تست 99 درصد به دانشپذیران خود ارایه بدهد

 55. علل استقبال معامله گران به ربات های معامله گر چیست؟ آیا این ربات های معامله گر قابل اعتماد هستند؟

 56. سلام و درود
  شما با استفاده ار کلاس های اکسپرت نویسی میتواند شمارو از نشستن های زیاد پشت کامپیوتر راحت کند و چنان آرامش و قدرتی را در معاملات شما ایجاد کند که تصور کردنش برایتان سخت باشد.

 57. بله آموزشگاه سهامیر ده ها استراتژی سودآور و مفید رو در بازار فارکس طراحی کرده که سال هاست بصورت مستمر در حال سوذآوری هستند
  این امکان برای شما هم وجود داره تا بعدازثبت نام در کلاس ها تمام استراتژی ها رو به ربات تبدیل کنید و از بازار به راحتی و بدون صرف زمان سود کسب کنید

 58. آیا شما اکسپرت سودآوری با سیستم و استراتژی خودتون در MT4 ساخته اید که نمایش بدید؟

 59. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 60. آیا برای شرکت در دوره آموزش اکسپرت نویسی و ربات معامله گر امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 61. سلام دوست عزیز
  بله امکان نوشتن ربات الیوت به صورت شخصی هم وحود دارد و شما میتوانید بعد از پایان دوره آموزش اکسپرت نویسی تمامی استراتژی های روز دنیا رو به و بصورت اکسپرت بنویسید.

 62. سلام
  بله اما .تجربه نشان داده است دانشجو در زمان شرکت در کلاس مطالب را بهتر درک می کند و به خاطر می سپارد.با توجه به کاربردی بودن مباحث و پشتیبانی آموزشی در صورتی که دانشجویان دوره نیاز به تکرار مطالب داشته باشند و در صورت فراهم بودن شرایط و برنامه زمانی استاد و اجازه استاد دوره کلاس فوق برنامه و رفع اشکال برگزار می شود

 63. این بازار برای دسترسی عموم مردم ایجاد شده است و افراد نیازى به تحصیلات تخصصى در زمینه اقتصاد یا حسابداری ندارند. لازمه سرمايه گذارى در بورس، آشنایی عمومی در استفاده از کامپیوتر، يادگيرى تخصصی بورس و تمرين و پشتکار است ولی اگر به برنامه نویسی هم تسلط داشته باشید کمک بهتری در یادگیری خواهد کرد

 64. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتواند در کلاس های آموزشی اکسپرت نویسی شرکت کند؟

 65. البته با داشتن یک مدرک خالی نمی شود مهاجرت کرد و مهاجرت کردن قوانین خاص خودش را دارد اما شما به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دوره های ما می توانید به عنوان تحليلگر مسائل بورس در شرکت های مختلف مشغول به کار شوید و در وب سایت ها و یا نشریات مختلف تحلیل هایتان و ربات هایتان را بفروشید.

 66. آیا با مدرک کلاس های اکسپرت نویسی اموزشگاه شما میتوان مهاجرت کرد؟

 67. سلام و درود
  بله اگر شما حاضر به ثبت نام در کلاس شدید آموزشگاه ما چند ربات بسیار پیشرفته با هوش مصنوعی هم در پایان دوره به شما دانشپذیران عزیز اعطا میکند

 68. سلام و درود
  ربات فارکس همواره بوده و هست و خواهد بود و شما می توانید از ربات ها به عنوان دستیار استفاده کنید ولی ربات ها به تنهایی توانایی ترید کردن با موفقیت بالا را ندارند. پس اگر جایی تبلیغ رباتی دیدید که ادعا می کنند خودش اتوماتیک معامله می کند و سود می کند باید حواستان را خیلی جمع کنید. اکثر این ربات ها بعد از مدتی به ضرر می افتند، ضمنا سابقه سوددهی آنها تضمین نمی کند که در آینده هم سودده باشند. بنابر این از آنها فقط برای گرفتن سیگنال استفاده کنید و سپس سیگنال ها را خودتان بررسی کنید و تحلیل کنید.
  مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید این هست که به اصول معامله گری و تحلیلگری به طور کامل مسلط باشید تا بتوانید تشخیص دهید چه زمانی دست به معامله بزنید و از ربات فقط برای اینکه در بازار بگردد و فرصت های خوب را برایتان پیدا کند استفاده کنید.
  اما کلاس های اکسپرت نویسی به شما کمک میکند تا استراتژی خودتون رو تبدیل به ربات کنید و هرماه ربات خودتون رو اپدیت کنید این کار باعث میشه شما ضرر نکنید و خرید ربات رو پیشنهاد نمیدم چون قابلیت آپدیت شدن رو نداره توسط شما.
  موفق باشید

 69. سلام و درود
  بله قطعا شما برای حضور در کلاس های اکسچرت نویسی باید تسلط کامل به تحلیل تکنیکال و بقیه موارد داشته باشین تا بتونین بهترین روش معاملاتی رو تبدیل به اکسپرت و ربات هایم معامله گر بکنید

 70. سلام برای شرکت در کلاس های اکسپرت نویسی باید تحلیل تحلیل تکنیکال یا موارد تحلیلی رو بلد باشیم؟

 71. سلام دوست عزیز
  بله هدف مجموعه از برگزاری این دوره از کلاس ها همین موضوع هست که شما تمام استراتژی هاتون رو تبدیل به ربات کنید و بتونین از بازار سود های بزرگی بگیرید

 72. سلام میخواستم بدونم بعد از این دوره ما هر استراتژی ای رو میتونیم به ربات تبدیل کنیم و اندیکاتورش رو هم بنویسیم؟

 73. سلام دوست عزیز
  کلاس های اکسپرت نویسی برای طراحی ربات های معامله گر کاملا اتوماتیک برگزار میشود و یکی از روش های جدید معاملاتی محسوب میشود که دیگه نیازی نیست خودتون پای چارت بشینید و تمام خرید و فروش هارو خود ربات بصورت اتوماتیک با رعایت مدیریت سرمایه انجام میده.

 74. سلام لطفا راجب کاربرد اکسپرت نویسی بیشتر توضیح بدید و راهنمایی کنید؟

 75. سلام و عرض ادب
  بله برای تمامی بازارها و نرم افزارها قابلیت داره این دوره آموزشی و همچنین شما نوشتن و طراحی اندیکاتور هم آموزش میبینید

 76. سلام و دردود
  داشتن علم IT خیلی به شما کمک میکنه ولی اگر شما خیلی از علم بلد نباشید هیچ مشکلی بوجود نمیاد و میتونید تو دوره های آموزشی و تخصصی مجموعه ما شرکت کنید

 77. من از شهرستان میخوام بیام تو دوره اکسپرت نویسی شما شرکت کنم میخواستم بدونم اگه علم IT رو بلد نباشم بازهم میتونم چیزی یادبگیرم؟

 78. سلام
  بله کلاس های اکسپرت نویسی همان ربات های معامله گر هستند البته ربات های معامله گر بخشی از کلاس های اکسپرت نویسی در دوره آموزشی مجموعه سهامیر محسوب میشوند.

 79. سلام دوست عزیز.
  بله در دوره های آموزشی اکسپرت نویسی علاوه بر هوش مصنوعی و طراحی ربات شما میتوانید اندیکاتور هم طراحی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code