🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

آموزش معامله گری فارکس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش معامله گری فارکس بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های آموزش معامله گری فارکس هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس آموزش معامله گری فارکس برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

برگزاری دوره آموزش معامله گری فارکس

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین آموزش معامله گری فارکس سهامیـــــــــر

چارتـــــــــــــــــــ دوره آموزش معامله گری فارکس

دوره آموزش معامله گری در بازار فارکس بصورت کاملا تخصصی بهمراه مطالب بروز توسط دپارتمان آموزش عالی سهامیر گرداوری و ارائه شده است. این دوره ظرف مدت 30 ساعت آموزش تئوری و عملی و بهمراه ارائه مدارک بین المللی بازار سرمایه به شرح جدول برگزار میشود . متقاضیان بمنظور ثبت نام و حضور در دوره آموزش معامله گری در بازار فارکس معاملاتی میتوانند از طریق لینک ثبت نام در ادامه این صفحه اقدام نمایند.

✅ نــــــــــــام دوره: معامله گر بازار فارکس
✅ سال بروزرسانی: سرفصل های آموزش معامله گر بازار فارکس در سال 2023 در دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفت
✅ سطح علمی دوره: آموزش معامله گر بازار فارکس در دو سطح پیشرفته و تخصصی
✅ مدرس دوره معامله گر بازار فارکس: اختصاصی سهامیر (داخلی و خارجی)
✅ مدت زمان آموزش: 28 الی 30 ساعت کاربردی
✅ پشتیبانی آموزشی: دارد (12 ماه)
✅ تاییدیه ها: CRP-640023 اروپا و آسیا
✅ مدرک بین المللی معامله گر بازار فارکس: صادره از کانادا و آمریکا
✅ مدرک داخلی معامله گر بازار فارکس: سهامیر

تخصصی ترین مرجع آموزش معامله گری فارکس

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه آموزش معامله گری فارکس بصورت تخصصی و سطح بالا به عموم علاقه مندان این حوزه ارائه میکند.

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

نحوه برگزاری دوره های آموزش معامله گری فارکس

آموزش معامله گری فارکس بصورت حضوری و آکادمیک
آموزش معامله گری فارکس بصورت غیرحضوری و آنلاین
آموزش معامله گری فارکس بصورت کلاس های عمومی و خصوصی
آموزش معامله گری فارکس بهمراه اعطا گواهینامه انحصاری و بین المللی

ویژگی های دوره آموزش معامله گری فارکس

بالاترین سطح آموزشی و علمی در حوزه آموزش معامله گری فارکس
360 روز پشتیبانی آموزشی و کاربردی پس از دورهآموزش معامله گری فارکس
آموزش معامله گری فارکس بصورت آکادمیک و علمی
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی
مشاوره و تعیین سطح قبل از ورود به کلاس های آموزش معامله گری فارکس

خدمات حرفه ای آموزش معامله گری فارکس توسط موسسه سهامیر

معرفی دوره آموزش معامله گری فارکس

دوره آموزش معامله گری فارکس یکی از موثرترین و برترین دوره های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این دوره آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند در این دوره اموزشی شرکت نمایند.

مشاوره و تعییین سطح بمنظور شرکت در دوره آموزش معامله گری فارکس

بمنظور ثبت نام در دوره آموزش معامله گری فارکس شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از حضور در این دوره اموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت نام در دوره اموزشی متناسب با خود اقدام نمایید.

آموزش معامله گری فارکس توسط پیشکسوتان و فعالان باتجربه

یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک دوره آموزش معامله گری فارکس باید داشته باشد ، آموزش توسط افراد باتجربه با بعبارتی آموزش توسط افرادی است که خود در این عرصه در حال فعالیت هستند . تیم آموزشی سهامیر با بکارگیری اساتید تخصصی و سطح بالا توانسته برای مدت 20 سال یکی از برترین دوره های آموزشی اثرگذار را در این حوزه برگزار نماید.

آموزش معامله گری فارکس بهمراه آزمون و مدرک معتبر

شما میتوانید پس از گذراندن دوره آموزش معامله گری فارکس در مرکز آموزش عالی سهامیر ، برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.

نـــــــــــــــام دوره: آموزش معامله گری فارکس

شرایط آموزش
کلاس عمومی
کلاس خصوصی
آموزش حضوری
تماس بگیرید
تماس بگیرید
آموزش آنلاین
تماس بگیرید
تماس بگیرید

ادامه فرایند ثبت نام

فهرست مطالب

معامله گری فارکس

[kkstarratings]

آموزش معامله گری فارکس

دوره پیشرفته اموزش معامله گری فارکس :

برگزاری دوره های اموزش استاندارد معامله گری فارکس : موسسه سهامیر بعنوان تنها مرجع انحصاری اموزش و معامله گری و تحلیلگری در بازار جهانی فارکس در کشور میباشد که تحت لیسانس NAV و CIO فعالیت میکند ، اموزش معامله گری فارکس در این مرکز در قالب دوره های اموزشی و در بالاترین سطح علمی برگزار میشود .

فارکس برگرفته از کلمه forex exchange  به معنی تبادل ارزهای خارجی میباشد ، در بازار فارکس ارزهای ملی کشورها مورد معامله و خرید و فروش قرار میگیرند . معاملات فارکس بعنوان اولین بازار مالی از نظر میزان حجم مبادلات در دنیا شناخته میشود بطوریکه  بنابر گزارش بانک بین المللی روزانه بیش از 5.6 تریلیون دلار در این بازار مالی تبادل میشود . بستر این معاملات بصورت غیر متمرکز و توسط شبکه الکترونیکی متشکل از بانکها ، کارگزاری ها ، موسسات مالی و … میباشد. در فارکس کلیه اشخاص با ماهیت سازمانی تا سرمایه گذاران و تجار نیازهای ارزی خود را ارسال میکنند تا با سایر سفارشات طرف دیگر در تعامل باشند از طرفی تریدرها یا معامله گران با حضور خود در شبکه مالی فارکس و استفاده از نوسانات نرخ ارز میتوانند سود قابل توجهی را کسب مینماید .

دوره اموزش معامله گری فارکس بصورت صفر تا صد گردآوری شده است  ، این دوره آموزشی حاصل بیش از 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار فارکس میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش جامع بازار فارکس را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد معامله گری حرفه ای در بازار فارکس و بازارهای مالی جهانی را دارند دانست. 

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره های اموزش معامله گری فارکس میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

 

نحوه برگزاری دوره تخصصی اموزش معامله گری فارکس :

دوره اموزش تخصصی و پیشرفته معامله گری فارکس به دو روش در موسسه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری معامله گری فارکس : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزش حضوری معامله گری فارکس میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش حضوری معامله گری فارکس تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین معامله گری فارکس : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش مجازی معامله گری فارکس میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

کلیه علاقه مندان و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره اموزشی معامله گری فارکس میتوانند از طریق همین سامانه بصورت آنلاین نسبت به رزرو و ثبت نام کلاس اموزشی مورد نظر اقدام نمایند.

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های اموزش معامله گری فارکس :

مدرسان و اساتید معامله گری فارکس :

دوره اموزش تخصصی معامله گری فارکس بواسطه برترین اساتید و مدرسان مرکز و در دو روش اموزش حضوری و اموزش انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس معامله گری فارکس و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره فارکس :

[table id=34 /]

سرفصل دوره اموزش معامله گری فارکس :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه معامله گری فارکس ندارند.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره اموزش پیشرفته معامله گری فارکس مشتمل بر  سرفصل های  اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 21 ساعت در طول مدت 7 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 21 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 7 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

ترید در تایم فریم های مختلف

_  استراتژی و ترید در تایم فریم 1 دقیقه 

_ استراتژی و ترید در تایم فریم 5 دقیقه

_ استراتژی و ترید در تایم فریم 1 ساعته

_ استراتژی و ترید در تایم فریم 6 ساعته

_ استراتژی و ترید در تایم فریم 1 روزه

_ استراتژی و ترید در تایم فریم هفتگی

اهداف دوره اموزش معامله گری فارکس :

در پایان دوره آموزش معامله گری فارکس دانش پذیر قادر خواهند بود کلیه مباحث تئوری و عملیاتی معامله گری فارکس را از پایه تا تخصصی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و با نفوذ به بازار جهانی فارکس کسب درامد نماید .

- سوالات متداول معامله گری فارکس :

آیا در کلاس معامله گری فارکس بصورت عملی فعالیت میشود؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار فارکس و معامله گری فارکس و یا بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل معاملات ، تدوین استراتژی ، محاسبات ، تحلیل و … اختصاص داده میشود.

برای دانش پذیران شهرستانی کلاس های فشرده چگونه برگزار میشود؟

کلاس های فشرده معامله گری فارکس  بصورت ممتد هر روز و ظرف 6 روز برگزار خواهد شد 

من شاغل هستم آیا میتونم در ساعات غیر کاری در کلاس شرکت کنم؟

بله ، آغاز کلاس های آموزشی معامله گری فارکس در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از پایان دوره آیا گواهینامه به دانش پذیران اعطا میشود؟

بعد از اتمام دوره معامله گری فارکس و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت نام وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی معامله گری فارکس در مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

چطور میتوان در کلاس های آموزشی ثبت نام نمود؟

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی معامله گری فارکس  در مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- دانلود نرم افزارهای کاربردی :

از طریق این قسمت میتوانید ابزار و نرم افزارهای کاربردی برای تحلیل و ترید در بازار فارکس را دانلود نمایید . 

- ادامه فرایند ثبت نام معامله گری فارکس :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام  میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی ترمیک معامله گری فارکس اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :
- پکیج های اموزشی مرتبط :

بهترین آموزشگاه معامله گری فارکس

آموزشگاه سهامیر بعنوان بهترین آموزشگاه معامله گری فارکس در کشور شناخته شده و در حال حاضر یکی از مراجع مهم و اصلی در حوزه آموزش و توسعه علوم یرمایه گذاری در کشور بشمار می آید ، این مرکز از سال 2016 با کسب رتبه برتر توانست عنوان بهترین اموزشگاه معامله گری فارکس را به خود اختصاص دهد . هم اکنون بیش از 17000 نفر دانش آموخته در زمینه سرمایه گذاری در بازار فارکس توسط این مجموعه روانه بازار شده است . واحد اموزش معامله گری فارکس در دپارتمان آموزش عالی سهامیر متشکل از 30 نفر هیئت مدیره که تماما از تریدرها و تحلیلگران بازار جهانی میباشند تشکیل شده است . 

بهترین مدرس و استاد معامله گری فارکس

مدرسان و اساتید معامله گری فارکس در مجموعه سهامیر دارای بورد مالی تخصصی از انجمن مالی cifo آمریکا بوده که در نوع خود دارای بالاترین سطح تخصصی در بازار فارکس میباشند . بهترین استاد و مدرس معامله گری فارکس را میتوان به شخصی نسبت داد که دارای سوابق و تجربه بالا در حوزه بازار فارکس باشند و از طرفی بهترین استاد و مدرس معامله گری فارکس شخصی است که جدا از تجربه ارز علم و تئوری بازار سرمایه اطلاع کافر داشته باشد . تمامی مدرسان و اساتید در مرکز اموزش عالی سهامیر بواسطه سرمایه گذاری های مرکز دارای دارای بروزترین و بالاترین سطح علمی تحلیلی و معاملاتی در بازار فارکس هستند .

آموزش آنلاین معامله گری فارکس

دوره های اموزش آنلاین معامله گری فارکس بصورت غیرحضوری یا مجازی تحت بستر نرم افزار کلاس آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان و علاقه مندان که شرایط لازم برای شرکت در کلاس های ترمیک سهامیر را ندارند میتوانند در کلاس های اموزش انلاین معامله گری فارکس شرکت نمایند ، شرایط برگزاری در دوره های اموزش انلاین بگونه ای اس که دانشپذیران میتوانند همچون کلاس های حضوری در محیط کلاس به بحث و پرسش و پاسخ بپردازند و در مورد نظرات سایرین اظهار نظر نمایند یا اینکه صفحه اسکرین مانیتور خود را با سایرین در کلاس به اشتراک بگذارند ، سطح آموزش کلاس های اموزش انلاین معامله گری فارکس بدون شک بسیار بالا بوده و از لحاظ کیفیت در نوع خود بی مانند است .

آموزش حضوری معامله گری فارکس

دوره های اموزش حضوری معامله گری فارکس در موسسه سهامیر بصورت کاملا ترمیک و با حضور دانشپذیر در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش حضوری معامله گری فارکس در کلاس های مجهز بصورت کاملا آکادمیک و از پایه برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی میبایست از قبل ثبت نام و رزرو انجام دهند .کلاس های اموزش حضوری معامله گری فارکس در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های حضوری معامله گری فارکس همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش حضوری معامله گری فارکس متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

گواهینامه و مدرک بین المللی معامله گری فارکس

کلیه متقاضیان و دانشپذیران سهامیر میتوانند بمنظور اخذ مدرک و گواهینامه بین المللی  معامله گری فارکس در انتهای دوره نسبت به ثبت نام در ازمون بین المللی اقدام نمایند ، این ازمون توسط اداره امور مالی آزاد اروپا در سه سطح برگزار میشود که دانش اموختگان این دوره میتوانند در ازمون سطح یک معامله گری فارکس شرکت نمایند و در صورت اخذ نمره قبولی گواهینامه و مدرک انحصاری معامله گری فارکس را دریافت نمایند . دانشپذیرانی که موفق به دریافت گواهینامه و مدرک بین المللی سطح یک بازار فارکس شده اند میتواند در آزمون سطح 2 آن شرکت نموده و مدرک بین المللی تحلیل گر حرفه ای بازار فارکس را دریافت کنند . لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در ازمون بصورت غیرحضوری و آنلاین برگزار میشود .

آموزش صفر تا صد معامله گری فارکس

دوره های اموزش صفر تا صد معامله گری فارکس در موسسه سهامیر بصورت جامع و صفر تا صد در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش صفر تا صد معامله گری فارکس در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت کامل و جامع و در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش از پایه میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام نمایند .کلاس های اموزش صفر تا صد معامله گری فارکس در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های صفر تا صد معامله گری فارکس همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش صفر تا صد معامله گری فارکس متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش تخصصی معامله گری فارکس

دوره های اموزش تخصصی معامله گری فارکس در موسسه سهامیر بصورت کاملا تخصصی  در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش تخصصی معامله گری فارکس در کلاس های مجهز و بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش تخصصی میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش تخصصی معامله گری فارکس در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی معامله گری فارکس همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش تخصصی معامله گری فارکس متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش پیشرفته معامله گری فارکس

دوره های اموزش پیشرفته معامله گری فارکس در موسسه سهامیر بصورت کاملا پیشرفته در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش پیشرفته معامله گری فارکس در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی و پیشرفته میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش پیشرفته فارکس در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی معامله گری فارکس همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش پیشرفته معامله گری فارکس متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 40 هزار دانشپذیر در بازار سرمایه

رویدادهای آموزشی در مرکز آموزش عالی سهامیر به صورت دوره های اموزش آکادمیک ، سمینارهای مرتبط با بازار مالی داخلی و خارجی ، ورکشاپ های معامله گری و پکیج های آموزش آفلاین و کلاس های لایو و زنده بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با آموزش معامله گری فارکس

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین آموزش معامله گری فارکس سهامیـــــــــر

ایا دوره آموزش معامله گری فارکس برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره آموزش معامله گری فارکس بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره آموزش معامله گری فارکس چقدر است؟

طول دوره آموزش معامله گری فارکس با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره آموزش معامله گری فارکس شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت آموزش معامله گری فارکس شرکت نمایید

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره آموزش معامله گری فارکس وجود دارد

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره آموزش معامله گری فارکس وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی آموزش معامله گری فارکس وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی آموزش معامله گری فارکس که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید .

ساعات برگزاری دوره آموزش معامله گری فارکس به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های آموزش معامله گری فارکس در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره آموزش معامله گری فارکس چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره آموزش معامله گری فارکس با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی سهامیر دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره آموزش معامله گری فارکس میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره آموزش معامله گری فارکس ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره آموزش معامله گری فارکس میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های آموزش معامله گری فارکس بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های آموزش معامله گری فارکس بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های آموزش معامله گری فارکس بصورت بصورت آنلاین برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری آموزش معامله گری فارکس که در محل آموزشگاه سهامیر برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های آموزش معامله گری فارکس چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های آموزش معامله گری فارکس بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره آموزش معامله گری فارکس چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره آموزش معامله گری فارکس میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای آموزش معامله گری فارکس بصورت فشرده ویژه شهرستانی ها چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره آموزش معامله گری فارکس را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره آموزش معامله گری فارکس تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره آموزش معامله گری فارکس حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره آموزش معامله گری فارکس چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره آموزش معامله گری فارکس در مجموعه سهامیر بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.