پرایس اکشن

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش تخصصی پرایس اکشن محض
اموزش سبک ویژه معاملاتی پرایس اکشن
اموزش از پایه تا پیشرفته پرایس اکشن
اموزش استاندارد منطبق با FUT آمریکا
اموزش انلاین پرایس اکشن
اموزش حضوری و اکادمیک پرایس اکشن
اموزش خصوصی پرایس اکشن

دوره آموزش تخصصی پرایس اکشن محض

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره تخصصی پرایس اکشن :

مبحث اموزش پرایس اکشن محض طبق استانداردهای جهانی بواسطه میزبانی مرکز سهامیر انجام میپذیرد . قبل از اموزش ابتدا با معنای پرایس اکن آشنا میشویم ، پرایس اکشن به معنای ترسیم رفتار قیمت در طول زمان میباشد ، جالب است بدانیم که پرایس اکشن پایه و اساس کلیه تحلیل های فنی در حوزه بازارهای بورسی اعم از سهام و کالا و هرگونه چارت های ترندی مالی است . از  طرفی میتوان اینگونه بیان نمود که کلیه الگوها و تکنیک های تحلیلی در حوزه تکنیکال برگرفته از رفتار قیمتی پرایس اکشن است همچنین میتوان از این علم در تمامی چارتهایی که نشان دهنده قیمت در بازه زمان هستند استفاده نمود . 

 دوره اموزش تخصصی پرایس اکشن حاصل بیش از 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس جهانی میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره اموزشی پرایس اکشن را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس فارکس و جهانی را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی پرایس اکشن میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره تخصصی پرایس اکشن :

کلاس های اموزش پرایس اکشن به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری پرایس اکشن : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری پرایس اکشن میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش پرایس اکشن تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین پرایس اکشن : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری پرایس اکشن میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزش انلاین پرایس اکشن بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و در دو روش ااموزش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر در حوزه بازارهای سرمایه جهانی اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس فارکس و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره پرایس اکشنآموزش تخصصی
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان30 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل آموزشی پرایس اکشن :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه فارکس ندارند.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تخصصی پرایس اکشن مشتمل بر 9 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 30 ساعت در طول مدت 18 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

– 30 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 18 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

 • شناخت انواع بازار های مالی و تقسیم بندی آنها
 • تحولات در سیستم های بین المللی پولی
 • تکنولوژی در بازارهای مالی
 • معرفی سبک تحلیلی و معاملاتی پرایس اکشن
 • معرفی الگو های سطح بالا پرایس اکشن
 • استراتژی های معاملاتی
 • وروذ به بازار و تمرینات عملی
 • آموزش مباحت پرفکتال

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزش پرایس اکشن دانش پذیر قادر خواهند بود کلیه مباحث تئوری و عملیاتی را از پایه تا تخصصی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و با نفوذ به بازار جهانی با سبک پرایس اکشن کسب درامد نماید : 

– درک مفاهیم و اصطلاحات کاربردی پرایس اکشن ، تحلیل بازارهای مالی با کمک علم پرایس اکشن ، ورود به بازار های معاملاتی بصورت عملی

 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار جهانی یک موضوع کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی پرایس اکشن به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش ندیده اند ، میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

آشنایی با مفاهیم پایه در بازارهای مالی و بر پایه  بورس لازمه حضور در دوره پرایس اکشن میباشد .

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی پرایس اکشن 30 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 9 روز در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 4 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده پرایس اکشن بصورت ممتد هر روز و ظرف 4 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی پرایس اکشن در شیفت عصر برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی پرایس اکشن لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و  محاسباتی برخوردار باشد .

همچنین بهتر است تا حدودی به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشد .

بعد از اتمام دوره پرایس اکشن و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و QWA آلمان به دانش پذیران اعطا خواهد شد .

توجه داشته باشید که با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی پرایس اکشن با توجه به اینکه دو تا سه هفته قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت 20 روز زودتر از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید 

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی پرایس اکشن اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

106 پاسخ

 1. سلام برطبق آموزش پرایس اکشن، در یک روند صعودی باید منتظر بمانید تا سه کندل نزولی متوالی را ببینید. سپس، بالای اولین کندل صعودی پس از سه کندل مذکور، اقدام به خرید نمایید.

 2. سلام پرایس اکشن در نمودارهایی که قیمت یک دارایی را در طول زمان نشان می‌دهند، قابل استفاده است. اکثر سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند از نمودار شمعی ژاپنی و یا به اصطلاح کندل استیک استفاده کنند؛ زیرا اطلاعات بسیار زیادی همچون قیمت آغازین، قیمت پایانی، اوج و کف قیمت را در یک شمع به ما نشان می‌دهد.

 3. براساس پرایس اکشن، بهتر است بالای الگوی Bullish Exhaustion Bar اقدام به خرید کنید و پایین الگوی Bearish Exhaustion Barاقدام به فروش کنید.

 4. اگر در یکی دو جمله خلاصه کنم ، پرایس اکشن Price Action یک تکنیک تحلیل بازار و معامله است که معامله گر فقط بر نوسانات قیمت متمرکز می شود. از هیچ ابزار ، اندیکاتور و غیره استفاده نمی کند.

 5. سلام، الگوی «مثلث افزایشی» (Ascending Triangle) بوجود آمده از بکار بردن خطوط روند در یک نمودار پرایس اکشن، می‌تواند برای پیش‌بینی یک شکست احتمالی استفاده شود زیرا نمودار، نشان‌دهنده این است که معامله‌گران در دفعات متعددی قصد شکستن خط مقاومتی را داشته‌اند و هر بار سریع‌تر و با قدرت بیشتری تلاش کرده‌اند تا این کار را انجام دهند.

 6. معامله گری که از روش پرایس اکشن استفاده می کند را پرایس اکشن تریدر می گویند. این دسته از تریدرها همه چیز را ساده می بینند که در واقع روش بسیار موثری در معامله گری است. همه چیز را ساده ببین!

 7. سبک پرایس اکشن سهامیر برگرفته از مالی رفتاری و اقتصاد رفتاری است خیلی ساده و قدرتمند به شما سرنخ های جریان پول های جاری را نشان می دهد؛ این به معنای دستیابی به جام مقدس بازارهای مالی است.

 8. سلام در اغلب موقعیت‌ها از دو گام زیر برای تحلیل، بهره گرفته می‌شود:

  تشخیص وضعیت: در این گام، معامله‌گر به تشخیص وضعیت موجود می‌پردازد. برای مثال، ممکن است قیمت یک سهم در حال کاهش یا افزایش یافتن باشد یا سهام به کانال قیمت معینی ورود کند یا به سادگی، روند قیمتی، در حال شکستن خطوط مقاومت یا حمایت باشد.

  تشخیص فرصت‌های معاملاتی در هر وضعیت: برای مثال، هنگامی که روند قیمت یک سهم صعودی است، امکان دارد حتی از این اندازه هم بیشتر افزایش یابد و نوسانات زیادی را تجربه کند، یا اینکه بازگشت کند و کاهش یابد. این بستگی به دیدگاه تحلیل‌گر دارد و حتی ممکن است تحلیل‌گران متفاوت، برداشت‌های مختلفی از وضعیتی یکسان داشته باشند.

 9. سلام خواستم بپرسم برای معامله با پرایس اکشن چه مراحلی را باید طی کنیم ؟

 10. سلام بسیاری از سرمایه‌گذاران کوتاه مدت فقط به همین پرایس اکشن‌ها توجه کرده و استراتژی‌های معامله خود را بر اساس شکل و روند‌های استخراج شده از پرایس اکشن می‌چینند.

 11. سلام و درود ، معامله بر اساس پرایس اکشن یکی از ساده‌ترین اَشکال معامله‌ای است که می‌توان آموخت، و چه در بازار سهام معامله کنید، چه ارز و چه بازارهای دیگر، البته یکی از موثرترین‌ها روش‌ها در معاملات به شمار می‌رود.

 12. سلام من میخواستم در دوره پرایس اکشن سهامیر شرکت کنم، ایا یادگیری این مبحث سخت است؟

 13. سلام، همانطور که گفته شد، داده‌های خام قیمتی مبنای داده‌های پرایس اکشن است که می‌توان آن را در قالب‌های مختلف نموداری مانند شمع ژاپنی (کندل استیک) به کار گرفت. نمودار کندل استیک به دلیل نمایش گرافیکی مناسب نوسانات و حرکات قیمتی، به همراه نمایش داده‌هایی چون ارزش باز، بسته، بالاترین و پایین‌ترین به محبوبیت بالایی بین معامله‌گران دست یافته است. الگوهای شمعی هارامی، انگالفینگ و سه سرباز سفید نمونه‌هایی از پرایس اکشن‌های تفسیرشده‌ای هستند که معامله‌گر حین مشاهده آن‌ها می‌تواند تصمیمات معینی را اتخاد کند. الگوهای کندل استیک بسیاری وجود دارند که هر یک از آن‌ها انتظارات خاصی را در تریدر به وجود می‌آورند.

 14. سلام بر شما، می خواستم بپرسم از اساتید سهامیر پرایس اکشن به معامله‌گر چه می‌گوید؟

 15. سلام بر شما نکات مثبت دوره آموزشی پرایس اکشن سهامیر به شرح زیر است:

  این متد در همه بازارها کار می کند، فارکس، سهام، طلا، نفت، آتی و …
  به نرم افزار، ابزار و اندیکاتور خاصی نیاز ندارد و کاملا رایگان و همیشه قابل انجام است.
  در تمام نرم افزارهای معاملاتی که بروکرهای فارکس ارائه میدهند قابل اجراست. از جمله : بروکر سهامیر
  در مقایسه با سایر متدهای معاملاتی در سریع ترین حالت ممکن وارد معامله میشوید و تاخیر آنها را ندارد.

 16. سلام میشه نکات مثبت دوره آموزشی پرایس اکشن سهامیر رو بفرمایید؟ من میخواستم به پیشنهاد عزیزان در این دوره شرکت کنم، از نظر سنجی ها مشخص که مخاطلبان راضی هستند

 17. سلام بر شما نمودار قیمت بازتابی از تمامی انتظارات بازیگران بازار اعم از بانکها، موسسات سرمایه گذاری، سرمایه گزارن خرد و حتی اکسپرتهای کامپیوتری (روباتهای معامله گر) در دوره های زمانی مشخص (یک دقیقه، یکساعته و …) را نشان می دهد و این انتظارات این معامله گران در قالب نمودار و حرکت قیمت به بازار تجسم می بخشد.

 18. سلام ایا نمودار قیمت در پرایس اکشن بازتاب رفتارهای همه نهادهای مربطه به سهام و بازیگران اصلی است؟

 19. سلام سبک پرایس اکشن در تمامی بازارهای مالی مثل بورس سهام تهران، بورس کالا، آتی زعفران، ارز و سکه و طلا، جفت‌ ارزها، ارز دیجیتال مثل بیت کوین، آپشن و در تمامی تایم‌فریم‌ها (کوتاه مدت و بلندمدت) کاربردی و قابل استفاده هست.

 20. سلام من خیلی علاقه مند هستم که در این دوره پرایس اکشن سهامیر شرکت کنم، خواستم ببین پرایس اکشن در چه بازارهایی کاربرد دارد؟

 21. با سلام بر شما، در این دوره آموزشی سعی شده تا یکی از قوی ترین استراتژی های معاملاتی بازار های مالی معرفی شود. پرایس اکشن یا حرکات قیمتی (Price Action) یکی از ساده ترین و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین سرمایه گذاران خُرد مورد استفاده قرار می گیرد.

 22. سلام در این دوره چه نکاتی گفته می شود، ایا این دوره برای سرمایه گذاران خرد هم مفید است؟

 23. سلام این بدین معنا است که هیچگونه اندیکاتور تاخیری مانند مووینگ اوریج ها برای تعیین سطوح دینامیک حمایت و مقاومت استفاده نمی شود.(سطوح حمایت و مقاومت به دو دسته استایک و دینامیک تقسیم می شود. در سطوح استایک برای تعیین حمایت و مقاومت از خطهای افقی استفاده می شود که در نتیجه نسبت به زمان ثابت است اما در سطوح دینامیک مقادیر حمایت و مقاومت نسبت به زمان تغییر می نماید مانند موینگ اوریج ها که یکی از کاربرد های انها استفاده از آنها بعنوان سطوح حمایت و مقاومت می باشد.) در تمام بازار های مالی اطلاعات قیمت بر اساس پریود هائی از زمان ترسیم می شود. بدین ترتیب انواع نمودار قیمت بر اساس تایم فریم یک دقیفه تا ماهانه قابل دسترسی می باشد. نمودار قیمت بازتابی از تمامی انتظارات بازیگران بازار اعم از بانکها، موسسات سرمایه گذاری، سرمایه گزارن خرد و حتی اکسپرتهای کامپیوتری (روباتهای معامله گر) در پریود زمانی مشخص (یک دقیقه، یکساعته و …) را نشان می دهد و این انتظارات این معامله گران در قالب نمودار و حرکت قیمت به بازار تجسم می بخشد.

 24. سلام چرا در پرایس اکشن تریدر تمام تصمیمات خود را فقط بر اساس نمودار قیمت (بدون اندیکاتور، اکسپرت و…) اخذ می نماید؟

 25. سلام دوست گرامی
  این متد در همه بازارها کار می کند ، فارکس ، سهام ، طلا ، نفت ، آتی و … .

  به نرم افزار ، ابزار و اندیکاتور خاصی نیاز ندارد و کاملا رایگان و همیشه قابل انجام است.
  در تمام نرم افزارهای معاملاتی که بروکرهای فارکس ارائه میدهند قابل اجراست. از جمله : ترید استیشن، نینجا تریدر، متاتریدر و …
  در مقایسه با سایر متدهای معاملاتی در سریع ترین حالت ممکن وارد معامله میشوید و تاخیر آنها را ندارد.

 26. سلام بر شما دوست عزیز، چون سبک معاملاتی پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران حاضر در بازار هست و در تمامی بازارهای مالی دنیا، این انسان‌ها هستند که در حال معامله و به وجود آوردن جبهه عرضه و تقاضا می‌باشند و با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی انسان‌ها دارای یک سری رفتارها و ویژگی‌های روانی مشخص در زمان‌های تحمل فشارهای روانی (مانند حس ترس، طمع، انتقام و ..) هستند، لذا سبک پرایس اکشن در تمامی بازارهای مالی مثل بورس سهام تهران، بورس کالا، آتی زعفران، ارز و سکه و طلا، جفت‌ ارزها، ارز دیجیتال مثل بیتکوین، آپشن و در تمامی تایم‌فریم‌ها (کوتاه مدت و بلندمدت) کاربردی و قابل استفاده هست.

 27. سلام بر اساتید حرفه و محترم آموزشگاه سهامیر، در چه بازارهایی می‌توان از پرایس اکشن استفاده کرد؟

 28. سلام بر شما دوست عزیز و همراه سهامیری ، به طور کلی استراتژی‌های چیده شده بر اساس پرایس اکشن در تحلیل تکنیکال اغلب برای معاملات کوتاه و میان مدت مناسب است.

 29. سلام و درود بر سرمایه گذاران سهامیر و تحلیل گران این سازمان، من میخواستم در دوره پرایس اکشن شرکت کنم، خواستم ببینم که ایا رویکرد پرایس اکشن کوتاه مدت یا بلندمدت چون من علاقه ای به سرمایه گذاری در بلندمدت ندارم، ممنون میشم توضیح بدید با تشکر

 30. سلام بر شما دوست و همراه سهامیرف ببینید معامله بر اساس پرایس اکشن در واقع استفاده از نمودار قیمت بدون اندیکاتور و دیگر ابزارهای کمکی نظیر مووینگ اوریج ها می باشد. نمودار قیمت همه باورها و عملکردهای معامله گران را نشان می دهد. در واقع همه وقایع و اخبارهای سیاسی اقتصادی در نمودار قیمت خود را نشان می دهد.

  داده های اقتصادی و خبرهای جهانی کاتالیزرهایی برای حرکت قیمت به حساب می آیند. حرکت قیمت می تواند سیگنال های سود ده با دقت بالا را فراهم کند. این سیگنال ها پرایس اکشن نامیده می شوند.

 31. سلام دوره آموزش پرایس اکشن سهامیر چه مزیتی دارد؟ ایا می توان با شرکت در این دوره صرفا بر اساس پرایس اکشن معاملات خود را انجام داد؟ ممنون از اساتید بزرگوار سهامیر که پاسخ علاقه مندان به این حوزه را میدهند

 32. سلام بر شما در مورد سوال اول قطعا بله – اصول و قوانین آموزش داده شده در دوره پرایس اکشن مبتنی بر ساختار فراکتالی و در تمام تایم فریمها یکسان است.این اصول وابسته به تایم فریم خاصی نیست. بنابراین تریدر براساس ویژگی های شخصیتی خود،می تواند این اصول را در تایم فریمهای یک دقیقه تا یکساعته-روزانه-هفتگی و ماهیانه اجرا کند و بصورت اسکالپ یا میان مدت و بلندت مدت به معامله گری پرداخته و از بازار کسب سود کند.
  در مورد سوال دوم نیز درصورتی که روزانه چند ساعت مفید تمرین کنید حدود ۴ ماه بعد از اتمام ارائه اطلاعات دوره برای تسلط برروی مطالب زمان نیاز دارید. که میتوانید یک درآمد ثابت و پایدار را برای خودتان داشته باشید.

 33. سلام برای ترید اسکالپ میان مدت و بلند مدت مناسب است؟ تسلط به مطالب چقدر زمان نیاز دارد؟

 34. سلام بر شما دوست عزیز ببینید علاوه بر همه­‌ی مزایایی که روش پرایس اکشن دارد، برای تسلط روی آن به تمرین مداوم احتیاج خواهید داشت. همچنین، استفاده از روش­‌های دیگر تحلیلی برای تأیید تحلیل­‌های شما نقش مهمی ایفا می‌­کند. که تمام این مهارت‌ها را در دوره آموزش پرایس اکشن سهامیر خواهید آموخت.

 35. سلامم دوره پرایس اکشن از یک شرکت دیگری تهیه کردم، خیلی سخت و پیچیده و بد توضیح داده شده بود، من تعریف سهامیر رو خیلی شنیده ام، اکثر دوستام میگن دوره های سهامیر خیلی مفید، خواستم ببینم بدون تمرین میتونیم پرایس اکشن رو حرفه ای شیم؟

 36. سلام بر شما دوست عزیز، در دوره صفر تا صد آموزش پرایس اکشن سهامیر شما می توانید بدون استفاده از اندیکاتورها و ابزارهای پیچیده و فقط با استفاده از تکنیک های این استراتژی در معاملات خود به سادگی سود کنید. این دوره حاصل چندین سال تحقیق، بررسی و تحلیل در بازارهای مالی مختلف مانند فارکس، بورس و ارزهای دیجیتال می باشد که در طی چندین سال بهبود و ارتقا یافته و نیاز شما را از شرکت در دوره های مشابه بر طرف می سازد.

 37. سلام بر اساتید حرفه ای سهامیر، خواستم اگر امکانش هست یک توضیحی در مورد دوره صفر تا صد آموزش پرایس اکشن سهامیر بدهید؟ ایا با شرکت در این دوره از دوره های پرایس اکشن دیگر بی نیاز می شیم؟

 38. سلام ممنون از لطف شما جناب کاظمی ماهم خوشحالیم که دانش پذیران عزیزی رو همچون جنابعالی در بهترین آموزشگاه بورس ایران داریم، در مورد پرایس اکشن هم ببینید حرکت قیمت می تواند سیگنال های سود ده با دقت بالا را فراهم کند. این سیگنال ها پرایس اکشن نامیده می شوند.

 39. سلام من در دوره تحلیل تکنیکال شما شرکت کردم، می تونم بگم در ایران هیچ کجا این نوع آموزش رو ندیده بودم، خیلی کامل و جامع و دقیق و دلسوزانه تدریس شد، ممنونم از اساتید سهامیر، راست میگن که سهامیر بهترینه، در مورد دوره پرایس اکشن میشه یه توضیحی بفرمایید خیلی کوتاه؟

 40. سلام، در روش پرایس اکشن تلاش بر اینست که معامله گر با واقعیت بازار روبرو شود. هرچه با رفتار معامله گران بهتر آشنایی صورت گیرد، بهتر و سریع تر موقعیت های سودآور بازار شناسایی می گردند. در حقیقت تصمیمات تریدرها باعث حرکت نمودار در یک جهت مشخص می شود.

 41. سلام، ایا این درست است که تصمیمات حرکت نمودار ها را در پرایس اکشن مشخص می کند؟

 42. سلام بر شما، معاملات بر اساس پرایس اکشن به این معناست که مبنای تصمیمات معامله‌گری را بر پایه حرکات قیمت یک دارایی قرار دهید.

 43. سلام معامله بر اساس پرایس اکشن یکی از ساده‌ترین اَشکال معامله‌ای است که می‌توان آموخت، و چه در بازار سهام معامله کنید، چه ارز و چه بازارهای دیگر، البته یکی از موثرترین‌ها روش‌ها در معاملات به شمار می‌رود. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد ما این است که در دوره آموزش پرایت اکشن سهامیر شرکت نمایید

 44. سلام چه ارزهایی را می توان با پرای اکشن معامله کرد، ایا این روش کاربردی است ؟

 45. سلام، برخلاف سایر استراتژی های بازار که با نمودار ها و روش های پیچیده ای مواجه هستیم، استراتژی حرکات قیمتی تنها بر خود قیمت تمرکز دارد. اصل استراتژی حرکات قیمتی بر معاملات بازگشتی یا عکس روندی استوار است. یعنی معامله گر به دنبال بازگشت های قوی بازار است، با این حال استفاده از استراتژی حرکات قیمتی در پیش بینی نقاط آغازین بازار موجب شده که حتی تحلیلگران پیرو روند هم از این استراتژی استفاده کنند.

 46. سلام در دوره های آموزشی پرایس اکشن سهامیر با چه موارد رو به رو هستیم ؟ چه اهمیتی دارد شرکت در این دوره ؟

 47. سلام بر شما، در این دوره آموزشی سعی شده تا یکی از قوی ترین استراتژی های معاملاتی بازار های مالی معرفی شود. پرایس اکشن یا حرکات قیمتی (Price Action) یکی از قوی ترین استراتژی های معاملاتی است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین سرمایه گذاران خُرد مورد استفاده قرار می گیرد.

 48. سلام در این دوره سهامیر چه مواردی آموزش داده می شود، ایا پرایس اکشن مورد استفاده شرکت های بزرگ مالی هم هست؟

 49. سلام ممنون از شما، بله سهامیر غیر از کانال سیگال یک دوره پرایس اکشن هم دارد. پرایس اکشن Price Action یک تکنیک تحلیل بازار و معامله است که معامله گر فقط بر نوسانات قیمت متمرکز می شود. از هیچ ابزار ، اندیکاتور و غیره استفاده نمی کند.

 50. سلام بر اساتید بزرگوار سازمان سهامیر، من در دوره بورس شما شرکت کرده ام و تشکر از شما بابت دوره عالیتون، یک سوال دوره نوسان قیمتی هم دارید شما؟

 51. سلام بله این دوره ها، از ابتدا مباحث ابتدایی گفته می شود تا تکنیکی ترین مباحث و برای علاقه مندان در این زمینه توسط سهامیر ارائه می شود

 52. در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش تحلیل حرکات قیمتی یا تحلیل پرایس اکشن در بازار فارکس وجود دارد. وره کوتاه و دوره بلند مدت. در این دوره های آموزشی تحلیل فارکس سعی شده تا افرادی که در شهرستان زندگی میکنند بتوانند شرکت کنند و بلند مدت برای افرادی که در تهران زندگی میکنند. پرایس اکشن یا حرکات قیمتی (Price Action) یکی از ساده ترین و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی فارکس است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین معامله گران خرد مورد استفاده قرار می گیرد.
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام پرایس اکشن کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 53. تحلیل پرایس اکشن از تحلیل تکنیکال سرچشمه گرفته است. روش تحلیل بازار فارکس بر اساس استراتژی پرایس اکشن (حرکات قیمتی) روشی ساده و در عین حال کارآمد برای تحلیل بازارهای مالی محسوب می گردد. پرایس اکشن تلاش می کند محتمل ترین سناریو بازار را پیش بینی کند و با استفاده از الگوهای حرکات قیمت نقطه ورود و خروج معامله را مشخص نماید. معامله گران در این سبک، ابتدا به بررسی و ارزیابی وضعیت فعلی بازار فارکس پرداخته و سپس با استفاده از اصول و قوانین اساسی حرکات قیمتی، محتمل ترین سناریو بازار را پیش بینی و با استفاده از الگوهای حرکات قیمتی اقدام به معامله می کنند

 54. سلام و درود
  بله پرایس اکشن روش نوینی در تحلیل بازارهای مالی محسوب میشود که با یادگیری و اموزش و شرکت در دورهای پرایس اکشن شما میتوانید به سودآوری مستمر در بازارهای مالی برسید
  دوره های آموزشی پرایس اکشن مجموعه سهامیر کمک میکند تا شما و تمام دانشپذیران محترم به درآمد مستمر در بازار فارکس برسید

 55. سلام با آموزش پرایس اکشن چگونه میتوانم به سود در بازار فارکس و بورس برسم؟

 56. تمام دنیای سرمایه‌گذاری در ۲ کلمه خلاصه‌شده، ریسک و بازده و بقیه صحبت‌ها، تفسیر این دو واژه است.
  یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای به دنبال فرصت‌های سودآوری است که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد. در اوایل صحبت‌هایم گفتم ما به‌عنوان یک نوسان گیر به دنبال سود گیری نوسانی هستیم که در آن‌ها ریسک زیاد است . حال ما به‌عنوان فرد حرفه‌ای باید ریسک را در سبد دارایی خود پخش‌کنیم و من به‌عنوان مدرس در دوره آموزشی پرایس اکشن این دوره آموزشی به شما پیشنهاد می‌کنم که نهایتا 1% سرمایه خودتون رو ریسک کنید.

 57. اگر این روش پرایس اکشن دوره آموزشی سهامیر سودمند است چرا با تمام سرمایه خود را به این روش اختصاص ندهم؟

 58. سلام و درود
  بله قطعا پرایس اکشن کلاسیک یک روش قدیمی است و فرصت های ورود و خروج رو دیرتر نشون میده ولی تحلیل پزایس اکشن نوین ورود بیشتری نسبت به تحلیل های دیگر نشان میدهد

 59. من پرایس اکشن کلاسیک رو بلدم آیا دوره پرایس اکشن شما به درد من میخورد؟

 60. پرایس اکشن سبکی است که در لحظه شما میتوانید تصمیم بگیرید و وارد بازار شوید و میزان سود آوری بسیار خوبی دارد و ضرر های بهینه ای برای معاملات در نظر گرفته میشود در دوره های آموزش پرایس اکشن آموزشگاه سهامیر به شما یاد داده خواهد شد که چطوری از بازار سود مستمر داشته باشید

 61. سلام و درود
  شما با استفاده ار کلاس های پرایس اکشن میتواند شمارو از تمام سبک هایی که میشناسید راحت کند و چنان آرامش و قدرتی را در معاملات شما ایجاد کند که تصور کردنش برایتان سخت باشد.

 62. سلام و درود
  تمام مباحثی که تدریس میشه بروزترین روزش های معاملاتی در بازار است پس تمام استاتیدی که تدریس میکنند خودشان هم براساس هم روش ها معامله میکنند.
  ما در تمامی دوره های اموزشی آموزشگاه سهامیر سعی کردیم بروزترین متدهای آموزشی روز دنیا رو تدریس کنیم که باعث سودآوری مستمر باشد

 63. آیا همان روشی رو که تدریس میکنید معامله هم میکنید در پرایس اکشن؟

 64. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 65. آیا برای شرکت در دوره آموزش پرایس اکشن امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 66. باسلام
  چون سبک معاملاتی پرایس اکشن بر اساس روانشناسی معامله‌گران حاضر در بازار هست و در تمامی بازارهای مالی دنیا، این انسان‌ها هستند که در حال معامله و به وجود آوردن جبهه عرضه و تقاضا می‌باشند و با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی انسان‌ها دارای یک سری رفتارها و ویژگی‌های روانی مشخص در زمان‌های تحمل فشارهای روانی (مانند حس ترس، طمع، انتقام و ..) هستند، لذا سبک پرایس اکشن در تمامی بازارهای مالی مثل بورس سهام تهران، بورس کالا، آتی زعفران، ارز و سکه و طلا، جفت‌ ارزها، ارز دیجیتال مثل بیتکوین، آپشن و در تمامی تایم‌فریم‌ها (کوتاه مدت و بلندمدت) کاربردی و قابل استفاده هست.

 67. مهم‌ترین نکته در این زمنیه این هست که استاتید برجسته در دوره‌های آموزشی آموزشگاه سهامیر هستند که خود اساتید با روشی که آموزش می‌دهند سال‌ها به صورت مستمر در حال معامله در بازارهای مالی مطرح و تراز اول جهانی هستند و این مورد باعث میشه که بتونند ایرادات و مشکلات معامله‌گران در این بازارها را کاملاً درک کرده و آموزش‌های متناسب عملی (و نه یک سری ویدیو‌های تئوری غیرکاربردی، امری که متأسفانه تمامی مؤسسات آموزشی دیگر مشغول آن هستند) را در این زمینه ارائه کنند.
  ضمن اینکه آموزشگاه تنها آکادمی در سطح ایران و کشورهای فارسی زبان منطقه هست که آموزش‌های کاملاً عملی و کاربردی را بر پایه تمرینات هوشمند تعاملی طراحی کرده و در اختیار دانشجویان عزیز آکادمی قرار داده است که می‌توانید برتری فوق‌العاده این سیستم آموزشی را در نظرات دانشجویان فعلی آکادمی به همراه کارنامه معاملاتیشان در بازارهای مالی را مشاهده بفرمایید.

 68. مزیت دوره‌های شما نسبت به سایر دوره‌های آموزشی معامله‌گری چیست؟

 69. این بازار برای دسترسی عموم مردم ایجاد شده است و افراد نیازى به تحصیلات تخصصى در زمینه اقتصاد یا حسابداری ندارند. لازمه شرکت در کلاس های پرایس اکشن تسلط به تحلیل تکنیکال است تا يادگيرى تخصصی رو برای شما راحت تر کند و تمرين و پشتکار زمینه اصلی موفقیت شما دوست عزیز

 70. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتواند در کلاس های آموزشی پرایس اکشن شرکت کند؟

 71. سلام و ردود
  پرایس اکشن سبکی است بسیار حرفه ای بر پایه سفارشات غول های بازار که متناسب با هر بازاری رفتار و معامله های خاص خودش را دارد
  اما شما با ثبت نام در کلاس های پرایس اکشن به سودی چشم گیر در اکثر بازار های مالی خواهید رسید

 72. سلام دوست عزیز
  بله سبک پرایس اکشن سبکی است که شما میتوانید با هر اندیکاتور یا سبک های تحلیل دیگر تلفیق کنید و نتایج شکفت انگیزی بگیرید
  ما در دوره های اموزشی پرایس اکشن سعی کردیم که این سبک رو با سبک های مختلف دیگر ترکیب کنیم و در اموزش هامون استفاده کنیم

 73. سبک پرایس رو میتوان با سبک های دیگر تلفیق کرد؟ شما هم تلفیق سبک پرایس اکشن با سبک های دیگه رو آموزش میدین؟

 74. سلام و درود فراوان
  تمرين و شركت در جلسات آموزشی مي توانيد در استفاده از اصول مديريت ريسك تجربه كسب كرده و احتمال ضرر را كاهش دهيد. اصول مدیریت ریسک بر اساس قوانین اثبات شدهٔ ریاضی‌ طراحی‌ شده اند و از این رو کاملا قابل اطمینان هستند. و اما پرایس اکشن یک روش معاملاتی ای هست که میتواند به تنهایی تمام کارهای مدیریت سرمایه رو هم برای شما محیا کنه
  ما در کلاس های اموزشی آموزشگاه سهامیر سعی کردیم تا تمام دانشپذیران را ابتدا با ضرر کم و سپس به سود مستمر برسانیم

 75. چقدر امکان مدیریت ریسک و کاهش احتمالی ضرر در پرایس اکشن وجود دارد؟ آیا واقعا پرایس اکشن ضررهای مارو بهینه میکنه؟

 76. سلام و درود
  ایچیموکو و پرایس اکشن سبک های کاملا متفاوتی هستند ولی مجموعه سهامیر هردوی این هار و تلفیق کرده و سبک خاصی رو پدید آورده
  هردوی این ها مناسب هستند برای معامله کردن در بازار حهانی ولی ایچیموکو برای بازار ایران کاربردی تر هست

 77. سلام و عرض ادب من تحلیل تکنیکال رو بلدم میخواستم بدونم بین پرایس اکشن و ایچیموکو کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

 78. سلام دوسا عزیز
  ما سبک خاصی از پرایس اکشن رو آموزش نمیدیم
  آموزش ما نتیجه 15 سال تحربه اساتید و یک سبک تلفیقی و مدرن که بر اساس سفارشات بانک انجام میشه و بسیار کاربردی هستش که باعث میشه شما به سود مستمر برسید

 79. سلام دوست عزیز
  بله سبک نوین و بسیار جدید پرایس اکشن که توسط مجموعه سهامیر آماده شده در تمامی بازارها قابل استفاده و معامله و تحلیل میباشد

 80. سلام پرایس اکشن تو بازار ارزهای دیجیتال یا کیریپتوکارنسی ها کاربرد داره؟

 81. سلام و درود فراوان
  شما ابتدا بهتر هستش که آموزش تحلیل تکنیکال رو در آموزشگاه ما ثبت نام کنید و بعد از مدتی کار کردن با تحلیل تکنیکال و کسب تجربه و برای تکمیل اطلاعاتتون و بهینه سازی استراتژیتون کلاس های پرایس اکشن رو ثبت نام کنید.

 82. سلام استاد اول باید تحلیل تکنیکال رو یاد بگیرم یا پرایس اکشن رو؟

 83. سلام و درود
  بله دوره آموزشی فارکس ما بسیار پیشرفته است و شما بعد ازشرکت در این کلاس متوجه میشید که ضررهای کوچیکتر و سودهای خیلی بزرگتری میکنید
  اصل معامله گری پرایس اکشن هست

 84. سلام . من تحلیل تکنیکال رو بلدم و کمی و بیش سود میگیرم میخواستم بدونم کلاس آموزشی پرایس اکشن شما به روند سوددهی من چه کمکی میکنه؟

 85. سلام دوست عزیز
  بله ذات پرایس اکشن این است که بدون اندیکاتور قابل معامله باشد و کندل شناسی هم بخشی از پرایس اکشن در دوره آموزشی مجموعه سهامیر میباشد

 86. با سلام دوست عزیز . بله بعد از دوره آموزشی پرایس اکشن شما قادر خواهید در تمامی بازارها فعالیت کنید که این آموزش در بورس ایران هم بکار میاد

 87. سلام . پرایس اکشن برای بازار ایران هم مناسب هست و بکار میاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code