سنتیمنتال

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش پیشرفته تحلیل سنتیمنتال
اموزش انحصاری تحلیل اموشنال
اموزش از پایه تا تخصصی تحلیل سنتیمنتال
اموزش انلاین تحلیل سنتیمنتال
اموزش حضوری و آکادمیک تحلیل سنتیمنتال
اموزش خصوصی تحلیل سنتیمنتال

دوره آموزش تخصصی سنتیمنتال و اموشنال

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال ( اموشنال ):

اموزش ویژه سنتیمنتال / اموشنال : سنتیمنتال در لغت به معنای احساسات میباشد ، در حوزه اقتصاد و بازار معامله گری ، سنتیمنتال به معنای تمایل و عقیده فعالان ، معامله گران و اقتصاددانان به روند بازار است . برای مثال وقتی گفته میشود سنتیمنتال بازار بر روی شاخص کمپانی اپل مثبت است به این معناست که اکثریت فعالان بازار به روند روبه رشد این کمپانی معتقد هستند. 

دوره اموزش تخصصی تحلیل سنتیمنتال (احساسی) حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس و سرمایه جهان میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال / اموشناال را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه  را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی سنتیمنتال / اموشنال میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره تحلیل سنتیمنتال :

هم اکنون کلاس های اموزش سنتتیمنتال / اموشنال به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری سنتیمنتال : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری سنتیمنتال میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش سنتیمنتال تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین سنتیمنتال : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری سنتیمنتال میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزشی تحلیل سنتیمنتال بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره سنتیمنتالآموزش تخصصی
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی تحلیل سنتیمنتال :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تخصصی تحلیل سنتیمنتال مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت در طول مدت 12 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  24 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 16 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

 • معرفی کامل تحلیل سنتیمنتال و پرایس اکشن
 • تفاوت پرایس اکشن با دیگر روش ها
 • درک عمق بازار
 • نحوه استاندارد سازی تنظیمات زوم و کندل 
 • انواع رفتار و دستور معاملاتی 
 • تاثیر دستورات معاملاتی بر روی حرکات قیمت 
 • شناسایی انواع حرکت و روند قیمت
 • نحوه شروع، ادامه، تغییر و پایان روند صعودی و نزولی 
 • آموزش کامل سطوح تنش  
 •  قاعده Movement 
 • آموزش کامل نحوه شناسایی شاخص تغییرات نقدینگی معامله گرهای در جهت روند
 • آموزش کامل نحوه شناسایی شاخص تغییرات نقدینگی معامله گرهای در خلاف جهت روند
 • آموزش کامل نحوه شناسایی شاخص تغییرات روانی معامله گرهای حاضر در بازار
 • اصول شناسایی ضریب مطلوبیت سهام
 • تئوری خلاف 
 • اصول روند
 • چرخه بازار
 • انواع اصلاح 
 • انواع جریان سفارشات و اهمیت آنها
 • جمع بندی آنچه که تاکنون یاد گرفته اید!
 • شناسایی موقعیت های معاملاتی
 • حد ضرر و فرصت
 • تشخیص جریان سفارشات و شناسایی لبه ورود
 • استراتژی خروج
 • ژورنال معاملاتی 
 •  over trade
 •  محیط مناسب معامله گری
 •  واژه صحیح سود و ضرر
 •  اثر تروکسلر
 •  سروتونین
 •  هدف گذاری کسب سود در بازار
 •  بی غیرت شدن روی ضرر
 •  رفتار شما بعد از کسب سود در بازار

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال ، دانش پذیر توانایی و قدرت تحلیل در حوزه سنتیمنتال را به شرح زیر کسب خواهد نمود.

– توانایی درک و تحلیل بازار بر اساس سنتیمنتال و مفاهیم اساسی ، توانایی تجزیه و تحلیل بازار بورس و سرمایه بر پایه سنتیمنتال ، توانایی شناسایی نقاط اساسی در بازار سرمایه ، و …

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی سنتیمنتال به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند در دوره های آموزشی سنتیمنتال شرکت نمایند 

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی سنتیمنتال 24 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 6 روز و و در طول مدت دو هفته در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 4 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 5 الی 4 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی سنتیمنتال لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مرکز با توجه به رشته آموزشی، مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و ، QWA آلمان و دانش پذیران اعطا خواهد شد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

110 پاسخ

 1. سلام بسیاری از معامله‌گران فکر می‌کنند که در بازارهای مالی، فقط دو نوع تحلیل داریم: تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال. اما یک نوع تحلیل دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد که تحلیل احساسات (Sentiment Analysis) نام دارد. این تحلیل نه فقط در ترید، بلکه در بسیاری از حوزه‌ها کاربرد دارد.

 2. سلام برشما بله؛ با شرکت در این دوره می توانید از مزایای تحلیل در بازارهای خارجی هم استفاده نمایید.

 3. ایا دوره تحلیل احساسات یا سنتیمنتال سهامیر می تواند در فارکس هم قابل استفاده باشد ؟

 4. چنانچه مشهود است تحلیل احساسات، کاربرد قابل توجهی در حوزه های مختلف اقتصاد دارند.

 5. این به شما بستگی دارد که احساس بازار را بفهمید، اینکه احساس بازار صعودی است یا نزولی؟

  سپس شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید درک خود از احساسات بازار را وارد استراتژی تجاریتان نمایید.

 6. سلام تحلیل احساسات را می‌توان به صورت دستی و با جمع‌آوری اطلاعات مکتوب انجام داد، مثلا وقتی تحلیل‌گر جمله «بیت کوین برای صعود آماده می‌شود» را می‌بیند، آن را مثبت قلمداد می‌کند.

 7. با سلام، در بازار های جهانی، این شاخص به شاخص ترس هم معروف است و توسط قیمت های اختیار معامله (Option) تعیین می شود. این شاخص کمتر در بازار ایران مورد استفاده قرار می گیرد. افزایش VIX به معنی نیاز به اطمینان و بیمه در بازارهاست.

 8. معامله گری سنتیمنتال در واقع ترکیبی از مالی رفتاری و مالی عصبی است و نسبت آن به این صورت است که 25 درصد از مالی عصبی و 75 درصد از مالی رفتاری گرفته شده است.

 9. سلام اینکه قادر باشید احساسات بازار را بسنجید یا به آنالیز احساسات بپردازید، می‎تواند ابزار مهمی در جعبه‌ابزار شما به شمار رود.

 10. سلام بسیاری از معامله‌گران فکر می‌کنند که در بازارهای مالی، فقط دو نوع تحلیل داریم: تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال. اما یک نوع تحلیل دیگر هم مورد استفاده قرار می‌گیرد که تحلیل احساسات (Sentiment Analysis) نام دارد. این تحلیل نه فقط در ترید، بلکه در بسیاری از حوزه‌ها کاربرد دارد.

 11. سلام مگه غیر از تحلیل تکنیکال و بنیادی هم تحلیل دیگه ای هم داریم؟

 12. سلام بر شما، شگفتی معامله گری به روش سنتیمنتال در نتایج و سادگی آن است که می‌توانید بعد از یادگیری و دست یافتن به مهارت کافی در آن، در کمتر از 3 ماه به 70 درصد معاملات موفق در هر بازاری برسید.

 13. سلام در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال سهامیر بعد از چه مدتی می توان به مهارت بالا و سود رسید؟

 14. سلام حقیقت امر این است که شما باید به هر سه مسلط باشید. تقریبا مانند یک صندلی سه پایه است. اگر یکی از پایه ها ضعیف باشد، صندلی شکسته و شما به زمین می خورید، برای این منظور سهامیر دوره های مورد نظر را برای علاقه مندان به بازار سرمایه فراهم کرده است.

 15. سلام و درود، از بین تحلیل سنتیمنتال، تکنیکال و بنیادی کدام یک قوی تر و موثر تر ااست؟

 16. سلام برشما، در حال حاضر در بسیاری از کشورها، از روش سنتیمنتال به عنوان متد اصلی برای معاملات خود استفاده می کنند.

 17. سلام ایا تحلیل سنتیمنتال در کشورهای اروپایی هم استفاده می شود ؟

 18. سلام در معامله گری سنتیمنتال هیچ اثری از هیچ ابزاری نیست و شما یاد می گیرید که خیلی ساده و تنها با نگاه کردن به وضعیت فعلی قیمت، متوجه مسائل زیر شوید:

  بهترین زمان برای ورود به معامله چه زمانی است؟
  بهترین زمان خروج چه زمانی است؟
  چطور بیشتر سود ممکن را کسب کنید؟
  چطور کمترین خواب سرمایه را تجربه کنید؟
  چطور رد پای پول‌های بزرگ را در بازار تجربه کنید؟
  چطور روند را قبل از تشکیل آن تشخیص و معامله کنید؟
  چطور بدون قرار گرفتن در صف خرید و صف فروش معامله کنید؟
  و ده ها مورد دیگر …

 19. سلام در مورد معامله کردن با سنتیمنتال ایا نیاز به ابزار خاصی است، چه مواردی را آموزش می بینیم؟

 20. اصلی ترین معیار من برای روش معاملاتی سنتیمنال، سوددهی مستمر بدون تاریخ انقضا و به دور از هر گونه پیچیدگی و اتلاف وقت بود.

 21. سلام اصلی ترین معیار برای سنتیمنتال چیست؟ ممنون از اساتید و آموزشگاه سهامیر

 22. سلام، همان طور که احتمالا می‌دانید در پرایس اکشن نیز ما تنها با چارت قیمت سر و کار داریم ولی به سطوحی مثل مقاومت و حمایت و الگوهای کندل استیک توجه زیادی داریم در حالی که این موارد نیز در تحلیل سنتیمنتال به صورت کلاسیک دیده نمی‌شود.

  همچنین یک فردی که به روش پرایس اکشن کار می‌کند بعد از اینکه با تمامی ابزارهای تحلیل تکنیکال کار کرده است به تجربه دریافته است که هر چقدر چارت خالی تر باشد و تمرکز خود را بر روی حرکات خود قیمت بگذارد نتیجه بهتری می‌گیرد، ولی در سنتیمنتال اصولا از ابتدا آموزش‌ها و تکنیک‌ها همگی با چارت خالی انجام می‌شود.

 23. سلام امکان داره تفاوت روش های پرایس اکشن و تحلیل سنتیمنتال رو بفرمایید؟

 24. سلام در تحلیل بنیادی تمامی فاکتورهای تاثیر گذار در ارزیابی سهام شرکتها اعم از مسائل اقتصادی، صنعتی و غیره مورد بررسی قرار می گیرد. هدف اصلی تحلیلگر بنیادی فارکس این است که با ارزیابی اطلاعات شرکت و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، ارزش ذاتی سهام را محاسبه کرده و نسبت به مقایسه آن با ارزش جاری سهام، تصمیم صحیح در مورد خرید و فروش سهام شرکت را اتخاذ نماید

 25. سلام هدف از تحلیل بنیادی فارکس چیست، این دوره را من فقط در آموزشگاه سهامیر دیده ام

 26. سلام بله درست است؛ معامله گری سنتیمنتال راه رسیدن شما به موفقیت و درآمدی مستمر است که بی نیاز از هرگونه روش تحلیلی و بی نیاز از هر اندیکاتور و هر ابزار دیگری بتوانیم در بازار عملکرد موفقی داشته باشید. منتظر حضور گرمتان در آموزشگاه سهامیر هستیم.

 27. سلام ایا با شرکت در دوره های سنتیمنتال از شرکت در دوره های دیگر بی نیاز می شویم ؟

 28. سلام در کشورها برتر دنیا روش های کلاسیک تحلیلی دیگر منسوخ شده است و از نوع دیگری از تحلیل به نام سنتیمنتال که بر اساس مالی رفتاری می باشد نه مالی کلاسیک استفاده می کنند.

 29. سلام من شنیدم روش های کلاسیک تحلیلی دیگ چواب نمیده باید سنتیمنتال رو یاد بگیریم، از دوستام سوال پرسیدم آموزشگاه سهامیر رو معرفی کردند

 30. سلام تحلیل سنتیمنتال (احساسات) آموزش فارکس ، این نوع تحلیل نه فقط برای ترید بلکه در بسیاری از حوزه ها کاربرد دارد تحلیل احساسات فرآیندی است که در آن احساسات مثبت منفی و خنثی در یک متن جمله و یا عبارت وجود دارد تشخیص داده می شود تا بتوان با استفاده از بررسی احساسات بازار درباره آینده پیشبینی کرد، بنابر این کار تحلیل احساسات این است با استفاده از داده های متنی احساسات مثبت منفی در داده های مکتوب را شناسایی کند تا تحلیلگر درباره آینده تصمیم بگیرد.

 31. ایا تحلیل سنتیمنتال در بازارها و حوزه های دیگر هم کاربرد دارد؟

 32. سلام و درود، در معامله گری سنتیمنتال هیچ اثری از هیچ ابزاری نیست و شما یاد می گیرید که خیلی ساده و تنها با نگاه کردن به وضعیت فعلی قیمت، متوجه مسائل شوید.

 33. سلام بر شما، مثلا وقتی گفته می شود سنتیمنتال بازار روی شاخص داوجونز آمریکا مثبت است یعنی تمایلات و عقاید اکثر فعالان و معامله گران روی رشد و صعود آن هم نظر هستند.

 34. سلام ممنونم از اساتید محترم سازمان سهامیر، یک سوال در مورد سنتیمنتال داشتم، خواستم بپرسم وقتی میگن سنتیمنتال یک سهم مثبه یعنی چی؟

 35. سلام بر شما، تحلیل سنتیمنتال که برگرفته از مالی رفتاری و اقتصاد رفتاری است خیلی ساده و قدرتمند به شما سرنخ های جریان پول های بزرگ را نشان می دهد؛ که این به معنای دستیابی به جام مقدس بازارهای مالی است.

 36. سلام خدمت اساتید بزرگوار سهامیر، خواستم بدونم تحلیل سنتیمنتال برگرفته از چیست و چه چشم انداز یا هدفی را به ما نشان میدهد؟

 37. سلام بر شما بزرگوار؛ اگر مدیر و یا سرمایه گذاری هستید که به دنبال راهی برای حفظ ارزش و رشد سرمایه در برابر نوسانات نرخ ارز و تورم می باشید، می توانید با استفاده از دوره سنتیمنتال سهامیر و به کارگیری آن به نهایت اطمینان و رضایت برسید. سطح کیفیت محتوا و اطلاعاتی که شما عزیزان در این دوره دریافت می کنید، کاملا برابر با سطح کیفیت محتوا و اطلاعات دوره های برتر خارج از کشور در زمینه معامله گری بازار سرمایه می باشد.

 38. سلام،بنده مدیرعامل یک شرکت خصوصی و بزرگ هستم، شنیدم سهامیر در زمینه سنتیمنتال خیلی دقیق و حرفه ای عمل می کنه، خواستم برای مدیریت سهام شرکت در برابر مشکلات اقتصادی پیش رو در دوره سنتیمنتال سهامیر شرکت کنم، ممنونم میشم توضیح بدید

 39. دوره سنتیمنتال سهامیر شامل ابزار بسیار حرفه ای است که برای معاملات امروز بازارهای جهانی باید بدانید. این دوره در قالب کارگاه های آموزشی منحصر به فرد برگزار می شود. کارگاه هایی که در آن استاد با تک تک افراد به صورت مجزا حل تمرین و راهنمایی خواهد داشت. این کارگاه ها، دوره کاملی برای یادگیری اصول حرفه ای تحلیل سنتیمنتال است.

 40. سلام در این دوره حضوری سنتیمنتال سهامیر ایا حل تمرین برای تک تک افراد وجود دارد؟ یعنی آموزش ها دقیق و دلسوزانه است؟

 41. سلام بر شما دوست و همراه گرامی، دوره صفر تا صد سنتیمنتال سهامیر چه در دوره‌های رونق و رشد بازار و چه در دوره رکود بازار می‌تواند به شما کمک کند و شما را یک گام از بازار و معامله گران بازار جلوتر نگه دارد چرا که شما در این دوره حرکات معامله‌گران بزرگ و حرفه‌ای بازار را شناسایی خواهید کرد. این روش بر این موضوع تاکید دارد که یک معامله گر باید زبان قیمت و حرکات قیمت یک سهم را بفهمد و عمیقا دلیل آن را متوجه شود.

 42. سلام ایا دوره صفر تا صد سنتیمنتال سهامیر، در دوره رکود بازار هم پاسخگو نیازهای مخاطبان این دوره است؟ یا فقط مخصوص دوره رونق بازار است ؟

 43. سلام، ممنونیم از شما بله همین طور هست، هیچ آموزشگاهی آموزش تحلیل سنتیمنتال را ندارد و از این لحاظ نیز سهامیر جز بهترین ها است. این روش برای نخستین بار در کشور با عنوان «تحلیل سنتیمنتال» طی همکاری با سازمان های بین المللی متعددی در کشورهای اروپایی و آمریکایی توسط سهامیر راه‌اندازی شد.

 44. سلام من هر سایتی رو که دیدم آموزش درست و حسابی و دوره کاملی از تحلیل سنتیمنتال نداشت، واقعا ممنونم از شما حقا که بهترین آموزشگاه بورس در ایران هستید

 45. سلام بر شما سهامیری های عزیز اگر دنبال ویژگی های زیر هستید مارو دنبال کنید:
  – یه شغل خاص و باکلاس ،در رده جهانی
  – دستیابی به درآمد مستمر و بدون محدودیت با هر میزان سرمایه اولیه
  – بی نیاز از هر مدرک تحصیلی، سابقه کاری یا هر نوع مجوز
  – آموزش 0 تا 100 به صورت گام به گام با استانداردهای روز بین المللی
  – در کمتر از 6 ماه در مسیر رسیدن به استقلال و آزادی مالی قرار خواهید گرفت
  – رئیس خود باشید. انتخاب مکان و زمان فعالیت و میزان سرمایه گذاری با خودتان است.

 46. سلام به سهامیر، می خواستم بپرسم اهداف دوره سنتیمنتال چیه و چه ویژگی های داره ؟

 47. سلام ، خیر این یک نوع تحلیل است که خیلی سال در فضای بازار حاکم است، اما سهامیر جز اولین و برترین آموزشگاه هایی بود که این نوع تحلیل را وارد فضای بازار ایران کرد، بنابراین نوع تحلیلی نظر و عقیده هر شخص، که با پوزیشن آنها مشخص می شود، سنتیمنت (جو یا فضای) کلی بازار را تعیین می کند.

 48. سلام بر شما، حقیقت امر این است که شما باید به هر سه مسلط باشید. تقریبا مانند یک صندلی سه پایه است. اگر یکی از پایه ها ضعیف باشد، صندلی شکسته و شما به زمین می خورید!
  اگر تحلیل شما در یکی از پایه ها ضعیف باشد و یا آن را نادیده بگیرید، شانس باختن شما بسیار افزایش میابد

 49. سلام این همه دوره، آخر نفهمیدیم ما کدوم یک ازین دوره های سهامیر را باید شرکت کنیم ؟

 50. معامله گری سنتیمنتال راه رسیدن شما به موفقیت و درآمدی مستمر است که بی نیاز از هرگونه روش تحلیلی و بی نیاز از هر اندیکاتور و هر ابزار دیگری برای آموزش بیشتر میتوانید در دوره های سنتیمنتال سهامیر ثبت نام کنید.

 51. سلام معاملات سنتیمنتال چیست؟ ایا دوره های سنتیمنتال سهامیر برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای نیاز است ؟

 52. سلام، دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال سهامیر سه هدف اساسی را برآورده می کند. هدف نخست، کمک به جوانان کشور برای دستیابی به شغلی با درآمد مناسب و پرستیژ کاری عالی است. هدف دوم، آموزش معامله گری سازمانی و روش صحیح بررسی و ارزیابی بازار بدون استفاده از هیچ ابزار تحلیل گری به مدیران، سازمان ها، صندوق های سرمایه گذاری می باشد. هدف سوم، کمک به حفظ ارزش سرمایه ها در برابر نوسانات نرخ ارز و تورم، ضمن ایجاد تعادل نقدینگی در جامعه.

 53. سلام، آموزشگاه سهامیر چه هدفی از برگزاری این دوره دارد و چه نتیجه ای را می توان برای این دوره در نظر گرفت؟

 54. سلام بله، روش سنتیمنتال چه در دوره‌های رونق و رشد بازار و چه در دوره رکود بازار می‌تواند به شما کمک کند و شما را یک گام از بازار و معامله گران بازار جلوتر نگه دارد چرا که شما در این روش حرکات معامله‌گران بزرگ و حرفه‌ای بازار را شناسایی خواهید کرد. این روش بر این موضوع تاکید دارد که یک معامله گر باید زبان قیمت و حرکات قیمت یک سهم را بفهمد و عمیقا دلیل آن را متوجه شود.

 55. سلام من شنیدم تحلیل سنتیمنتال در دوره های رکود بازارهم مورد استفاده قرار می گیرد، خواستم نظر اساتید آموزشگاه سهامیر رو هم بدونم ؟

 56. سلام بر شما، تحلیل سنتیمنتال (احساسات) در بازار فارکس ، این نوع تحلیل نه فقط برای ترید بلکه در بسیاری از حوزه ها کاربرد دارد تحلیل احساسات فرآیندی است که در آن احساسات مثبت منفی و خنثی در یک متن جمله و یا عبارت وجود دارد تشخیص داده می شود تا بتوان با استفاده از بررسی احساسات بازار درباره آینده پیشبینی کرد، بنابر این کار تحلیل احساسات این است با استفاده از داده های متنی احساسات مثبت منفی در داده های مکتوب را شناسایی کند تا تحلیلگر درباره آینده تصمیم بگیرد.

 57. در بخش آموزش، آموزشگاه سهامیر دو دوره آموزشی جهت آموزش تحلیل سنتیمنتال یا عصبی رفتاری در بازار فارکس وجود دارد. دوره کوتاه و دوره بلند مدت. در این دوره های آموزشی تحلیل فارکس سعی شده تا افرادی که در شهرستان زندگی میکنند بتوانند شرکت کنند و بلند مدت برای افرادی که در تهران زندگی میکنند. تحلیل سنتیمنتال یکی از ساده ترین و در عین حال قوی ترین استراتژی های معاملاتی فارکس است که توسط موسسات مالی سرمایه گذاری و همچنین معامله گران خرد مورد استفاده قرار می گیرد.
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام تحلیل سنتیمنتال کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 58. سلام
  سنتیمنتال روشی خاص برای سودآوری در بازار های مالی محسوب میشود که بر پایه شناخت رفتار و هیجانات معامله گران برنامه ریزی شده و اموزشگاه سهامیر برنامه مدون در جهت آموزش تحلیل سنتیمنتال پایه ریزی کرده است که بزرگرین مزیت آن کسب سودآوری مستمر در تمام بازارهای مالی است

 59. آیا یادگیری سنتیمنتال میتواند من را به سود در فارکس برساند؟

 60. سلام و درود
  بله تحلیل سنتیمنتال روش نوینی در تحلیل بازارهای مالی محسوب میشود که با یادگیری و اموزش و شرکت در دورهای سنتیمنتال شما میتوانید به سودآوری مستمر در بازارهای مالی برسید
  دوره های آموزشی سنتیمنتال مجموعه سهامیر کمک میکند تا شما و تمام دانشپذیران محترم به درآمد مستمر در بازار فارکس برسید

 61. سلام با آموزش تحلیل سنتیمنتال چگونه میتوانم به سود در بازار فارکس برسم؟

 62. تمام دنیای سرمایه‌گذاری در ۲ کلمه خلاصه‌شده، ریسک و بازده و بقیه صحبت‌ها، تفسیر این دو واژه است.
  یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای به دنبال فرصت‌های سودآوری است که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد. در اوایل صحبت‌هایم گفتم ما به‌عنوان یک نوسان گیر به دنبال سود گیری نوسانی هستیم که در آن‌ها ریسک زیاد است . حال ما به‌عنوان فرد حرفه‌ای باید ریسک را در سبد دارایی خود پخش‌کنیم و من به‌عنوان مدرس در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال این دوره به شما پیشنهاد می‌کنم که نهایتا 1% سرمایه خودتون رو ریسک کنید.

 63. اگر این روش تحلیل سنتیمنتال دوره آموزشی سهامیر سودمند است چرا با تمام سرمایه خود را به این روش اختصاص ندهم؟

 64. سلام و درود
  بله قطعا تحلیل تکنیکال کلاسیک یک روش قدیمی است و فرصت های ورود و خروج رو دیرتر نشون میده ولی تحلیل سنتیمنتال ورود بیشتری نسبت به تحلیل های دیگر نشان میدهد

 65. من تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن رو بلدم آیا دوره سنتیمنتال شما به درد من میخورد؟

 66. تحلیل سنتیمنتال از دسته تحلیل هایی است شما فقط در لحظه تصمیم به ورود و خروج از بازار در هرتایم فریمی میکنید آموزشگاه سهامیر یکی از آموزشگاه های برتری است که تحلیل سنتیمنتال رو در بهترین سطح آموزش میدهد تا تمام علاقه مندان به بازار فارکس به سود برسند

 67. معامله گری سنتیمنتال روشی است که می تواند شما را از شر همه روش های تحلیل تکنیکال، فاندامنتال، الگوهای هارمونیک، الگوهای کلاسیک، الیوت، گن، ایچیموکو، الگوهای کندل استیک استیو نیسون، چنگال اندروز، ستاره شناسی و هر چیز دیگه ای که شما می شناسید و در این لیست نیامده است، راحت کند و چنان آرامش و قدرتی را در معاملات شما ایجاد کند که تصور کردنش برایتان سخت باشد.
  چون در معامله گری سنتیمنتال هیچ اثری از هیچ ابزاری نیست و شما یاد می گیرید که خیلی ساده و تنها با نگاه کردن به وضعیت فعلی قیمت، متوجه شوید

 68. معامله گری سنتیمنتال چیست و چرا برترین سیستم معامله گری در دنیاست؟

 69. تحلیل سنتیمنتال (احساسات) در بازار فارکس ، این نوع تحلیل نه فقط برای ترید بلکه در بسیاری از حوزه ها کاربرد دارد تحلیل احساسات فرآیندی است که در آن احساسات مثبت منفی و خنثی در یک متن جمله و یا عبارت وجود دارد تشخیص داده می شود تا بتوان با استفاده از بررسی احساسات بازار درباره آینده پیشبینی کرد، بنابر این کار تحلیل احساسات این است با استفاده از داده های متنی احساسات مثبت منفی در داده های مکتوب را شناسایی کند تا تحلیلگر درباره آینده تصمیم بگیرد.

 70. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 71. آیا برای شرکت در دوره آموزش تخصصی سنتیمنتال امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 72. سلام دوست عزیز
  بله امکان نوشتن ربات تسنتیمنتال به صورت شخصی هم وحود دارد و شما میتوانید بعد از پایان دوره آموزش اکسپرت نویسی تمامی استراتژی های روز دنیا رو به و بصورت اکسپرت بنویسید. ولی لازمه نوشتن تحلیل سنتیمنتال شرکت در این دوره است که میتونه شمارو به سودآوری دائم برسونه.

 73. سلام و درود
  تمامی سوالات و پاسخ‌های صحیح پیرامون این موضوع مهم را جناب دکتر اناری در یکی از وبینارهای خودشان با نام حد سوددهی متداول در بازارهای مالی برای دانشجویان به صورت کامل باز کرده‌اند. این دوره آموزشی تخصصی سنتیمنتال میباشد و راه رسیدن به سود مستمر رو برای شما دوست عزیز هموار میکند.

 74. این کلاس آموزشی هیچ نیازی به سن مورد نظر یا تحصیل خاص یا مدرک دانشگاهی یا موقعیت کاری ندارد و تنها دانستن تحلیل تکنیکال و مبانی کامپیوتر نیاز است

 75. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتواند در کلاس های تحلیل سنتیمنتال شرکت کند؟

 76. سلام و درود
  هیچ کاه نمیتوان هیج سبکی رو نسبت به سیک های دیگر برتر دانست تمام سبکهای معامله گری مفید و خوب هستند فقط باید به درستی آموزش داده شوند تا به سود مستمر و دائم از بازار رسید
  تنها هدف مجموعه سهامیر رساندن دانشپذیران گرامی به سود مستمر و دائم از بازار است که تا الان اکثر دانشپذیران به این مهم دست یافتند

 77. سلام و درود
  خیر تحلیل سنیتیمنتال بدون هیچ اندیکاتوری در این دوره آموزشی ارئه میشود و نکته خوب این تحلیل استفاده نکردن از هیچ یک از اندیکاتور هاست

 78. سلام و درود فراوان
  بله هستند افراد بسیار معدودی که خودشان با مطالعه و صرف وقت فراوان و همچنین ضررهای فراوان به نتیجه رسیدند ولی واقعیت این هست که آموزش بدون استاد راهنما خیلی سخت هست چون مباحث خیلی زیادی وجود دارند که شما باید به خوبی آنها را یاد بگیرید و این کار بدون داشتن استاد راهنما بسیار وقت گیر خواهد بود. همانطور که می دانید وقت طلاست و منطقی نیست شما راهی را که می توانید با یک استاد در طول 4 ماه مثلا طی کنید و حرفه ای شوید، خودتان بخواهید با آزمون و خطا پیش بروید و چه بسا سالها طول بکشد تا به موفقیت برسید.
  مورد دیگر اینکه بدون استاد راهنما، بازخوردی از خودتان دریافت نمی کنید و متوجه ضعف هایتان نمی شوید. همین نقاط ضعف می توانند در بازار لایو باعث ضررهای بزرگی بشوند. ضررهایی به مراتب بیشتر از شهریه یک دوره آموزشی ! هر فرد دانایی از تجربیات دیگران استفاده می کند تا سریع تر و کم هزینه تر به نتیجه برسد.

 79. سلام و درود دوست عزیز
  بله قطعا روش سنتیمنتال یک روش حاملا منحصربفرد و کامل هست و تمام نیازهای شما رو در بازار فارکس رفع میکند

 80. سلام اگه من این دوره رو ثبت نام کنم میتونم در فارکس سود کنم؟؟؟

 81. سلام و درود
  قطعا شما راضی خواهید شد ولی درهرصورت آموزشگاه با دوره بعدی و با یک استاد دیگر برای شما کلاس برگزار میکند.

 82. سلام اگه من از دوره راضی نبودم یا متوجه نشدم آموزشگاه شما چه اقدامی انجام میده؟

 83. سلام
  تحلیل سنتیمنتال یکی از جدیرترین روشهای معاملاتی آموزشگاه سهامیر است که براساس پیش بینی احساسات معامله گران و تحلیل مالی رفتاری و عصبی شناسی بازار نقاط قوت و ضعف و اشباع خرید و فروش رو با دقت بالایی مشخص میکنند

 84. سلام و درود
  بله تحلیل سنتیمنال یک سبک تحلیل مالی و رفتاری و عصبی هستش که در تمام بازارهای مالی کاربرد داره

 85. سلام مخواستم بدونم تحلیل سنتیمنتال برای بازار ایران هم جواب میده؟

 86. سلام و درود
  بله قطعا تحلیل سنتیمنتال یک سیستم معاملاتی کاملا جدید و بهینه سازی شده تمام استراتژی ها و پرایس اکشن است که مجموعه ما این دوره آموزشی را با بهترین کیفیت برگزار میکنه.

 87. سلام
  خیر اندیکاتور خاصی نداره و کندل شناسی هم جزو سنتمنتال هست اما شما بیشتر هیجانات بازار رو در این دوره آموزش میبینید.

 88. سلام دوست عزیز
  بله از زیرشاخه های پرایس اکشن هست و شما میتوانید با آموزش سنتیمنتال به سبک و نوعی جدید از رفتار شناسی بازار برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code