امواج الیوت

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
اموزش تخصصی امواج الیوت
اموزش اخرین متد تحلیلی امواج الیوت
اموزش از پایه تا تخصصی امواج الیوت
اموزش حضوری و اکادمیک امواج الیوت
اموزش انلاین امواج الیوت
اموزش خصوصی امواج الیوت

دوره آموزش تخصصی و پیشرفته امواج الیوت

- دوره آموزش امواج الیوت :

اموزش امواج الیوت یکی از مهمترین و کاربردی ترین مباحث در تحلیل تکنیکال و در حوزه بازارهای عرضه و تقاضا بشمار می آید ، امواج الیوت با تمرکز بر موج های اصلی و اصلاحی سعی در شناسایی دقیق وضعیت روند بر مبنای زمان دارد ، در بازار بورس و اوراق بهادار با کمک امواج الیوت میتوان به میزان رشد و یا نزول ارزش یک سهم در آینده پی برد یا به عبارتی امواج الیوت کمک میکند که با بررسی الگوهای موجی و رفتاری یک سهم در گذشته ، وضعیت آتی آن سهم را مشخص نماییم .

دوره اموزش امواج الیوت بورس حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش امواج الیوت را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران و  جهان را دارند دانست.

کلیه متقاضیان و دانشپذیران بمنظور شرکت در دوره اموزشی ایچیموکو میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

- نحوه برگزاری دوره اموزشی امواج الیوت :

هم اکنون کلاس های اموزش امواج الیوت به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری امواج الیوت : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری امواج الیوت میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش امواج الیوت تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین امواج الیوت : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری امواج الیوت میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره امواج الیوتآموزش تخصصی
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور

- سرفصل دوره تخصصی امواج الیوت :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه و بورس مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تخصصی امواج الیوت مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت در طول مدت 12 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  24 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 16 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

معرفی مقدماتی در مورد خصوصیات دوره الیوت به سبک ماینر

جامع بودن سیستم تریدینگ الیوت برای معامله گری

ساده و کاربردی بودن تحلیلهای الیوت در ترید روزانه

مقدمه ای بر تکنیک های فیبوناچی

بازه های زمانی چند گانه و کاربرد  آنها در تکینکال

اهداف قیمتی و زمانی

اهمیت درک شناسایی وجود یا عدم وجود شمارش الیوت در چارت های روزانه

باورهای اشتباه در مورد معامله گری

نمونه ای از روش تحلیل در طول دوره

شناسایی مقدماتی پترن های استاندارد الویت برای روند و حرکات اصلاحی

مقدمه ای بر تکنیک های فیبوناچی

مقدمه ای بر زون های فیبوناچی

مقدمه ای بر تایم فریم های دوگانه و کاربردش در الیوت

نحوه تشخیص پیوت های ماژور و اهمیت کلیدی آنها در تکنیک های فیبوناچی

کلاستر ها

مقدمه ای برای آموزش نحوه کار با نرم افزار DT و نحوه آموزش آن در طول دوره

مبانی الیوت کاربردی ساختار و خصوصیات روند ها و حرکات اصلاحی بحثی در مورد اهمیت شناسایی انتهای کارکشن ها و مقدمه ای در مورد تریگرهای ورودی استفاده از دو بازه زمانی در یک تایم فریم سه ساختار رایج در الیوت به سبک ماینر تشخیص ترند از کانتر ترند در وضعیتهایی که شمارش واضح نداریم کارکشن های کامپلکس و خصوصیات آنها مفهوم اورلپ و کاربرد آن نحوه تشخیص اینکه حرکت جدید بازار روندی جدید است و یا کارکشنی از ترند قبلی نحوه ترسیم تکنیک های فیبوناچی و نسبتهای خاص آنها در شناسایی انتهای هر موج آموزش ترسیم تکنیکهای فیبوناچی در نرم افزار داینامیک تریدر و نحوه تنظیم درصدهای فیبو ترکیب تکنیک های فیبوناچی جهت ایجاد کلاسترها کاربرد تایم فریم دو گانه در ایجاد کلاستر های دقیقتر بحثی مقدماتی در مورد اندیکاتور های تاخیری و پیشرو در تکنیکال بحثی در مورد مقایسه شناسایی کلاسیک انتهای امواج وقیاس با تکنیک های مدرن در این زمینه 

فیبوناچی پرایس محاسبه انتهای امواج (EOW) توسط تکنیک های فیبوناچی زون های سه گانه برای انتهای هر موج ارایه جدول درصد های فیبوناچی برای کلاستر های خاص انتهای هر موج کاربرد تکنیک های فیبوناچی در زمانی که شمارش واضحی در چارت وجود ندارد آموزش پترن ABC ، پترن های هارمونیک و کاربردشان در تحلیل الیوت کاربرد استفاده همزمان از امواج اصلی و ریز موج ها در یک تایم فریم کاربرد خطوط ساپورت و رزیستنس بازه های زمانی  بزرگتر در تایم فریم های کوچکتر مقدمه ای بر اندیکاتور ها ( تعریف، مفهوم و کاربرد) نواحی اشباع OB ، OS اندیکاتورهای کاربردی در تحلیل الیوت بحث واگرایی و اهمیت کاربردی آن در تحلیل الیوت بحثی در مورد اندیکاتور های MACD، stoch و DT ( تفاوت ها و کاربردها) بررسی چرایی اینکه از اندیکاتور ها به تنهایی استفاده نمی کنیم ولی نقش مکمل آنها در تحلیل الیوت نقش کلیدی دارد آموزش تنظیمات اندیکاتور DT و نحوه تشخیص پارامتر بهینه آن در تایم فریم های مختلف مقایسه ای بین دو اندیکاتور stoch و DT در نواحی اشباع و کارکشن ها 

فیبوناچی تایم تکنیک های فیبوناچی تایم و کاربردشان در تحلیل الیوت ریتریسمنت زمانی اکستنشن زمانی پروجکشن زمانی کلاسترها زمانی بحثی در مورد DTP و نقطه قوت و ضعفش مقایسه فیبوناچی پرایس و فیبوناچی تایم و کاربردشان در تحلیل الیوت 

ایجاد استراتژی ترید بر اساس الیوت ( سیستم تریدینگ ) استراتژی دوال تایم فریم اندیکاتور DT مثال ۱ : چارت یک ساعته و ۱۵ دقیقه مثال ۲ : چارت هفتگی و روزانه استراتژی تشخیص روند اصلی در تایم فریم بالاتر و ورود به بازار در انتهای کارکشن در تایم فریم پایینتر کاربرد DT در نواحی OB و OS ادغام دو استراتژی دوال تایم فریم DT و دوال تایم فریم زمانی تعیین تریگرهای ورودی تعیین حد سود و ضرر بحثی در مورد مقایسه روش ورود به بازار در انتهای کارکشن و یا ورود به بازار پس از شکسته شدن سقف یا کف قبلی 

تدوین استراتژی جامع انجام مباحث پیشین بصورت گام به گام با مثال های متعدد از صفر تا صد ( شناسایی شمارش اولیه الیوتی چارت تا تریگر ورودی ) تکنیک های مفید و مکمل سایر روش های تکنیکال در تحلیل الیوت

- اهداف دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی امواج الیوت ، دانش پذیر بطور کامل توانایی و قدرت تحلیل در حوزه تکنیکال را به بواسطه امواح الیوت کسب خواهد نمود.

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مباحث آموزشی در دوره اموزشی امواج الیوت به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند در دوره های آموزشی امواج الیوت شرکت نمایند 

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی امواج الیوت 24 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 6 روز و و در طول مدت دو هفته در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 4 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 5 الی 4 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی امواج الیوت لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مرکز با توجه به رشته آموزشی، مدارک بین المللی از سازمان اپتک ، مرکز آکسفورد و ، QWA آلمان و دانش پذیران اعطا خواهد شد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی امواج الیوت اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های اموزشی مرتبط :

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

102 پاسخ

 1. سلام بحث فراکتال بودن طبیعت بازار نیز از همینجا نشات می‌گیرد. یک کلم بروکلی را در نظر بگیرید. اگر یک کلم بروکلی بزرگ را به چند تیکه تقسیم کنید، هرکدام از آن تیکه‌ها خود شبیه همان کلم بروکلی بزرگ هستند.

 2. سلام فراکتال بودن در امواج الیوت به چه معنی هستش؟ ممنون از سابت خوبتون

 3. سلام الیوت با ارائه این نظریه ثابت کرد که تغییراتی که در بازارهای مالی به وجود می آید، روند ثابتی دارد و مدام در حال تکرار می باشد.

 4. اگر بخواهم به طور ساده بگویم، حرکت در مسیر یک روند و در راستای آن به 5 موج خلاصه می‌شود که به آن‌ها امواج حرکتی(MOTIVE) گفته می‌شود و سه موج هم بر خلاف جهت یک روند وجود دارند که به آن‌ها امواج تصحیحی (Correction) گفته می‌شود.

 5. سلام ببخشید اولین اصل که باید معامله گران در امواج الیوت اون رو مد نظر قرار بدن چی هستش؟

 6. باسلام دوست عزیز
  سه قسمت در الگوی اصلاح ترکیبی وجود دارد که عبارتند از: مسطح – مثلث – نامنظم

 7. سلام بله تمامی این موارد در دوره های آموزشی سهامیر آموزش داده خواهد شد، الیوت پیش‌بینی‌های دقیقی از بورس سهام را مبتنی بر ویژگی‌های قابل اعتماد و کشف شده در الگوهای امواج انجام داد. طبق نظریه الیوت، یک «موج انگیزشی» (Motive Wave)، که در کل در جهت روند بزرگ‌تر حرکت می‌کند، همیشه در الگوی خود پنج موج دارد. از سوی دیگر، «موج اصلاحی» (Corrective Wave) در جهت مخالف روند اصلی است و سه موج دارد. همچنین، الگوها خود را در مقیاس‌های همیشه کوچک‌تری به نام «اینفینیتوم» (Infinitum) تکرار می‌کنند.

 8. سلام تفسیر نتایج امواج الیوت چگونه است؟ ایا سهامیر این مباحث را در دوره اموزشی امواج الیوت آموزش می دهد ؟

 9. این قانون بیانگر این مطلب است که همیشه ۱ موج از ۳ موج فرعی دارای طول بیشتری است. (البته به یاد داشته باشید که در مقیاس کوچک‌تر و با یک بزرگنمایی خود این موج بلندتر نیز به یک موج پنج‌بخشی کوچک‌تر تقسیم می‌گردد).

 10. ابتدایی‌ترین اصول نظریه امواج الیوت در تحلیل تکنیکال این است که بازار سرمایه ، بر اساس یک ریتم تکرارشونده شامل پنج موج افزایشی حرکت می‌کنند که در ادامه با سه موج کاهشی اصلاح می‌شود.

 11. سلام اصلی ترین موضوع در امواج الیوت چی هستش؟ چی میخواد بگه این امواج ؟

 12. سلام، با استفاده از امواج الیوت، می‌توانیم بهترین نقطه برای ورود به هر بازار مالی را شناسایی کرده و بهترین زمان برای خروج از آن را هم تعیین کنیم. این‌گونه می‌توانیم سود خوبی در بازارهای مالی کسب کنیم و از ضررهای احتمالی پیشگیری کنیم. امواج الیوت، در همه بازارهای مالی کاربرد دارد: طلا، سکه، دلار، نفت، فارکس و سهام

 13. سلام ایا با شرکت در دوره امواج الیوت سهامیر می توانیم در بازارهای دیگر هم از این روش استفاده کنیم؟ مزین این دوره سهامیر چی هستش؟

 14. سلام روز شما هم بخیر، طول هر موج از طریق اندازه گیری فاصله عمودی شروع موج تا پایان آن محاسبه می شود. طول بر اساس یک نقطه از قیمت بیان می شود.

 15. با عرض سلام و خداقوت خدمت اساتید سهامیر خواستم بپرسم که در امواج الیوت طول هر موج به چه صورت اندازه گیری می شود؟ تشکر از آموزشگاه سهامیر

 16. سلام برشما، موج شماری امواج الیوت از قوانین پایه‌ای تبعیت می‌کند که عدم رعایت این نکات باعث می‌شود در شناسایی الگوی صحیح دچار مشکل شوید.

 17. سلام ایا امواج الیوت از قوانین پایه ای تبعیت می کننم؟ باید حتما بر اساس این قوانین حرکت کرد؟ ممنون از آموزشگاه خوب سهامیر

 18. سلام امواج الیوت بر مبنای همین فلسفه شکل گرفته است. یعنی یک سری رفتارهای تکرارشوند بازار در گذشته. نام این ابزار از روی نام آقای رالف نلسون الیوت ، یک حسابدار و نویسنده آمریکایی برداشته شده است. او تحت تاثیر تئوری DOW و مشاهده دقیق طبیعت به این نتیجه رسید که حرکت بازار سهام و بورس با مشاهده و تشخیص یک سری امواج تکرار‌پذیر قابل پیش‌بینی است.

 19. سلام لطفا یه تاریخچه مختصری از این امواج الیوت بیان می کنید؟ تشکر بابت این خدمات سهامیر

 20. سلام، شما همواره می‌توانید با خواندن این مطالب به درک کافی از امواج الیوت برسید اما نکته مهم این است که بدون تمرین و عدم موج‌شماری صحیح، به اشتباه بیفتید.

 21. سلام به نظر مباحث سختی داره امواج الیوت ایا با تهیه پکیج امواج الیوت سهامیر میشه به این مباحث مسلط شد ؟

 22. با سلام و احترام
  لطفاً طی ساعات 7 تا 20 با بخش آموزش آموزشگاه سهامیر تماس بگیرید.

 23. با سلام و عرض ادب و احترام خدمت کارشناسان سهامیر.
  من مدت کوتاهی هست که وارد بورس شدم ولی آموزش بسیار کمی دیدم و یعنی اصلاً چیزی از معاملات، خرید و فروش، انواع تحلیل ها و تمام مفاهیمی که در بورس وجود داره رو نمیدونم و خیلی مشتاقم که امواج الیوت را یادبگیرم و کار کنم.
  اگر بشه منو راهنمایی کنید تا بتونم راه و چاه رو بشناسم و حرفه ای بشم.

 24. سلام بله کاملا درسته ، امواج الیوت در بازار بورس ایران برای شناسایی رشد های خیره کننده بازار بورس قدرت تحلیلگر تکنیکال را دو چندان می کند. یکی از ابزار های قدرتمند در شناخت نقاط برگشتی و نوسان گیری در بازار های نزولی استفاده از امواج الیوت است.

 25. سلام من در دوره تحلیل تکنیکال شما شرکت کردم بسیار عالی بود، برادرم میگه برای دوبرابر شدن قدرت تحلیل گری امواج الیوت هم باید یاد بگیرم، ایا این حرف درسته ؟

 26. سلام، یکی از مشکلاتی که تحلیلگران بازارهای مالی با آن مواجه هستند این موضوع است که مطمئن باشند موج شماری را از نقطه مناسب و درستی شروع کرده‌اند که به این منظور باید موج شماری را از پایین‌ترین قیمت چند ماه گذشته شروع کنند.

 27. سلام موج شماری در امواج الیوت رو از کجا باید آغاز کرد؟ شما در دوره امواج الیوت سهامیر اون رو آموزش میدید ؟

 28. ما هم ممنونیم از حضور گرم شما اقا پیمان هاشمی باهوش، به امید دیدار مجدد

 29. با سپاس فراوان از استاد ارجمند
  کلاسی که از مدتها پیش منتظر تشکیل شدنش بودیم
  و سپاس از شما که وقت خود را برای آموزش این دانش ارزشمند صرف می کنید. در ضمن شیوه آموزش هم عالی است. دروس جدید و تمرین که امیدوارم این مسیر ادامه دار باشد.

 30. سلام و درود اصول اولیه نظریه امواج الیوت در تحلیل تکنیکال بیان میکند که نمودار قیمتی بازار سرمایه، طبق یک روند تکراری که همانطور که در تصویر زیر میبینید طبق پنج موج افزایشی حرکت می‌کنند و در ادامه روند با سه موج کاهشی اصلاح خواهد شد.

 31. سلام میخواستم بپرسم که امواج الیوت چی رو مشخص میکنه؟ ایا شرکت در دوره تحلیل تکنیکال کافی نیست ؟

 32. سلام و درود بله تمامی این مباحث و امواج های متخلف به همراهی تاکتیک های معاملاتی و روش های خرید و فروش در دوره های آموزش امواج الیوت سهامیر تدریس خواهد شد.

 33. سلام امواج الیوت خیلی امواج مختلف و متعددی داره، شما در دوره آموزشی امواج الیوت سهامیر این مباحث رو تدریس میکنید؟

 34. سلام بر شما دوست عزیز، ببینید الگوسازی از رفتار انبوه مردم در مواجه با تغییرات قیمت و دقت به بازگشت ها و تصمیمات سرمایه گذاران، می‌تواند به تحلیل بازار کمک شایانی نماید. “الیوت” براساس الگوهای رفتاری افراد، قانونی را به نام امواج الویت بنا کرد که این قاعده کلی اساس تحلیل مدل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر قرار گرفته است. اصل قاعده کلی امواج الیوت بر پنج موج متحرک که با اعداد مشخص می‌شود و سه موج اصلاحی که با حرف نمایش داده می‌شود، استوار است.

 35. سلام ممنونم اموزشگاه سهامیر و دوره های کاربردی و مفیدش، می خواستم بپرسم قائده های اصلی در امواج الیوت چیست؟

 36. سلام، امواج الیوت گل سر سبد تحلیل تکنیکال و قوی ترین ابزار این علم در پیش بینی روند قیمت است. در حال حاضر در دنیا حرفه ای ترین مشاوران سهام استفاده از الیوت را در پیش بینی آینده قیمتی سهام ابزار اصلی خود می دانند.

 37. سلام ممنون از دوره های کاربردی و خوب سهامیر، میخواستم بپرسم آیا امواج الیوت بهترین روش برای پیش بینی قیمت ها است؟

 38. سلام بر شما نظریه امواج الیوت در دهه 1930 توسط فردی به نام رالف نلسون الیوت توسعه پیدا کرد. به اعتقاد الیوت هیچ چیز در بازار بورس به صورت تصادفی و بی نظم رخ نخواهد داد و تمامی رفتارها پیرو الگوهایی تکراری می باشند. جزئیات بیشتر را در دوره صفر تا صد امواج الیوت خدمتتان عرض خواهیم کرد.

 39. سلام ممنون از دوره های خوبتون، خواستم یه توضیحی در مورد دوره صفر تا صد امواج الیوت بدید، اینکه توسط چه شخصی اختراع شد و چه می گوید؟

 40. سلام ممنون از اینکه سهامیر رو بهترین آموزشگاه بورس معرفی می کنید، بله یکی از دلایل بزرگی که باعث می گردد اکثر سهامداران در بازار بورس ضرر کنند، ندانستن تئوری امواج الیوت است. دوره های آموزشی سهامیر برای علاقه مندان این حوزه می تونه بهترین انتخاب باشه.

 41. سلام سهامیر آموزشگاهی که بهترین دوره های الیوت رو برگزار می کنه، میتونه این حرف رو تایید کنه که دونستن علم امواج الیوت ضروری هستش درسته ؟

 42. سلام اموج الیوت ترکیبی از تکنیک‌های مختلف است. نزدیک به ۶۰ درصد از این تکنیک‌ها ساده و روشن هستند و فقط ۴۰ درصد از آن‌ها بخصوص برای افراد مبتدی مشکل می‌باشند.

 43. سلام بر اساتید محترم سازمان سهامیر، ایا همه تکنیک های موجود در امواج الیوت دشوار هستند؟

 44. سلام بر شما همراه سهامیر، این سوال توسط نیتین باغده پرسیده شده است. در امواج الیوت سنتی قواعد بسیار کمی درخصوص پیچیدگی مجاز بین امواج وجود دارد. برای آشنایی با جزئیات این دوره به پایگاه اطلاعاتی سهامیر مراجعه نموده و یا در دوره های آموزشی امواج الیوت ثبت نام نمایید.

 45. سلام، آیا بین پیچیدگی X موج و پیچیدگی الگوهایی که توسط آن جدا شده است، رابطه ای وجود دارد؟ ممنون میشم اگر اساتید آموزشگاه سهامیر پاسخ این سوال بنده رو بدهند

 46. سلام، این سوال به مفهوم نقاط تماس در نئوویو اشاره دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاعاتی سهامیر مراجعه نموده و یا در دوره های آموزشی امواج الیوت ثبت نام نمایید.

 47. سلام آیا یک X موج می تواند پس از یک الگوی تخت قرار گیرد حتی اگر آن الگوی تخت بطور کامل کانال بندی نشده باشد؟ این موضوعات در دوره های آموزشی سهامیر توضیح داده می شود؟

 48. سلام اصل موج الیوت یک شکل از تحلیل تکنیکال است که معامله گران مالی برای تجزیه و تحلیل چرخه بازار مالی و پیش بینی روند بازار با شناسایی شدت در روانشناسی سرمایه گذار، قیمت ها و دیگر عوامل جمعی استفاده می کنند. این نوع تحلیل قواعد و قوانین مخصوصی دارد که باعث شده این نوع تحلیل از انواع دیگر تحلیل تکنیکال مجزا باشد. برخلاف باورهای عموم که تصور میکنند بازار سهام به طور تصادفی و بی نظم رفتار می‌کنند، الیوت معتقد بود قیمت‌ها در واقع در الگوهای تکراری اتفاق می‌افتند.الیوت بر اساس مشاهدات و تحقیقات خود نظریه ای را بر اساس رفتار و تغییرات قیمت ارائه داد که بر اساس آن دوره های حرکتی بازار را در قالب الگوهای مشخص و تکرار شونده امواج توضیح می داد.نظریه موج الیوت نکات ظریف و جزئی مهمی دارد که باید هنگام تشخیص روند آنها را در نظر گرفت.هر چقدر میزان عرضه و تقاضا و فعالیت سرمایه گذاران در بازار بیشتر باشد کارایی و دقت این نوع تحلیل افزایش می یابد. به کارگیری امواج الیوت، برای شاخص‌های بازار و یا شاخص های صنایع تحلیل مطمئن تری است تا به کارگیری آن در سهم های کوچک و جزئی. به جز چند قانون این امواج کلیه قوانین این نوع تحلیل به سادگی قابل آموختن است ولی برای تسلط و مهارت در آن نیاز به شرکت در دوره های امواج الیوت سهامیر، تمرین و تجربه دارد.

 49. سلام کاربرد امواج الیوت در تحلیل بورسی چیست؟ چه زمانی می‌توان از امواج الیوت در تحلیل تکنیکال استفاده کرد؟

 50. سلام و درود فراوان، از دیدگاه الیوت، ویژگی های حرکات بازارهای مالی بر مبنای شرایط احساسی،معقول،ابهام و منطق گروهی شکل گرفته است و تغییرات قیمت از سه اصل: الگو،نسبت و زمان ساختار می پذیرد.الیوت عقیده داشت هر اتفاقی که در بازار روی می دهد ریشه در گذشته قیمت دارد و با تحلیل الگوهای تکرار شونده پیشین می توان آن ها را به حال و آینده ارتباط و گسترش داد.

 51. سلام بر اساتید محترم اموزشگاه سهامیر، از دیدگاه الیوت شروط پیش بینی بازارهای مالی کدامند؟

 52. سلام، شما نباید هیچ وقت دنبال موج سومی باشید که از دو موج دیگر کوتاه تر باشد. در بعضی مواقع موج سوم در نقاط برابری پایان می یابد ولی هیچ گاه کوتاه تر نیست. برای این قانون هیچ استثنائی وجود ندارد. بله در دوره های امواج الیوت سهامیر همه این مباحث تدریس می شود.

 53. سلام خدمت اساتید سهامیر این جمله یعنی چی؟ موج سوم هیچ وقت نباید کوتاه ترین موج باشد، ایا در دوره های آموزشی امواج الیوت این مباحث تدریس می شود؟

 54. سلام بله در این دوره سهامیر تایم فریم های بهینه نیز به منظور دقیق تر شدن در یک سهم و سودآوری بیشتر توسط اساتید مجموعه آموزش داده خواهد شد.

 55. سلام و درود
  استراتژی امواج الیوت بسیار سیستم پیشرفته ای است که سیگنال های بسیار بسیار معتبری میدهد و هم برای کسانی که میخواهند بازارهای مالی را تازه شروع کنند و هم برای معامله گرانی که نتیجه خوبی نتونستند از بازار بگیرند بسیار مناسب هست و میتونه به سوداوری مستمر به شما کمک کند
  شما برای ثبت نام فقط کافیه در بخش ثبت نام الیوت کلیک کنید و فرم را کامل کنید و رزرو کنید یا با مجموعه سهامیر تماس بگیرید

 56. چگونه میتوانم آموزش الیوت رو ثبت نام کنم و یاد بگیرم؟آیا الیوت بدرد من میخورد؟

 57. سلام و درود
  شیوه آموزشی امواج الیوت بر پایه ی راز و رمز های این استراتژی قدرتمند طراحی شده و این نکات باعث میشود که شما بتوانید در هر بازاری به سود دلخواه خود برسید . الیوت استراتژی ای بسیار قدرتمند و برپایه دانش قوی ساخته شده و ترکیب این اندیکاتور با استراتژی های دیگر که در دوره های آموزشی آموزش داده میشود باعث سود مستمر در بازار میشود.

 58. آیا آموزش الیوت برای بازار فارکس مناسب استفاده سـت؟ میتونم روش به عنوان یک استراتژی نوسانگیری استفاده کنم؟

 59. سلام
  الیوت روشی است که سالها در بازارهای مالی از آن استفاده میشود الیوت در اصل استراتژی و سبک منحصربفرد است اما به قدری قدرتمند و پیشرفته است که به تنهایی یک استراتژی محسوب میشود و بسیاری از معامله گران در جهان از این استراتژی استفاده میکنند و سودهای بسیار خوبی هم کسب کرده اند در دوره های اموزشی الیوت علاوه بر یادگیری این اندیکاتور پیشرفته شماذ یادخواهید گرفت که چگونه به سودآوری در بازارهای مالی با استفاده از تکنیک های پیشرفته این استراتژی قدرتمند برسید

 60. تمام دنیای سرمایه‌گذاری در ۲ کلمه خلاصه‌شده، ریسک و بازده و بقیه صحبت‌ها، تفسیر این دو واژه است.
  یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای به دنبال فرصت‌های سودآوری است که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد. در اوایل صحبت‌هایم گفتم ما به‌عنوان یک نوسان گیر به دنبال سود گیری نوسانی هستیم که در آن‌ها ریسک زیاد است . حال ما به‌عنوان فرد حرفه‌ای باید ریسک را در سبد دارایی خود پخش‌کنیم و من به‌عنوان مدرس در دوره آموزشی الیوت این دوره آموزشی به شما پیشنهاد می‌کنم که نهایتا 1% سرمایه خودتون رو ریسک کنید.

 61. اگر این روش معاملاتی الیوت آموزشگاه سهامیر سودمند است چرا با تمام سرمایه خود را به این روش اختصاص ندهم؟

 62. سلام و درود
  بله سبک های الیوت متفاوت هستند و آموزشگاه سهامیر یکی از بهترین سبک های الیوت رو با جدیدترین متد آموزشی سعی کرده تا دانشپذیرانی که به سبک الیوت علاقه دارند رو به نهایت معامله گری برساند

 63. امواج الیوت سبکی منحصر بفرد در زمنیه بازارهای سرمایه هست که برای بازه های زمانی بلند مدت بیشتر استفاده میشود و سیگنال های بسیار دقیق رو ارایه میدهد
  آموزشگاه سهامیر یکی از بهترین سبکهای الیوت رو که چندین ساله تجربه تدریس در اون رو داره به تمام دانشپذیران خود اریه میدهد تا همه بتوانند در بازار فارکس سود مستمر بگیرند

 64. سلام و درود
  خیر سبک الیوت سبکی قدیمی است ولی هیچگاه منسوخ نشده است و بعد از ساخت استراتژی اصلی الیوت افراد دیگری با استفاده از سبک اصلی سبکهای جدیدی رو درست کردند که تا به امروز بسیار کاربردی و سودآور بوده
  آموزشگاه سهامیر با بررسی تمام سبک های الیوت سبکی رو که کمترین خطا و بیشترین سودآوری رو دارد آموزش میدهد که باعث رضایت تمام دانشپذیران و سودآوری مستمر انها شده است

 65. سلام
  کلاس های الیوت استاتید همگی به سبک ماینر است. همچنین شما می توانید برای بررسی بیشتر به بخش اطلاعات بیشتر دوره آموزشی مراجعه فرمایید و سرفصل های کلاس آموزشی را مورد بررسی قرار دهید.

 66. می خواستم بدونم این دوره با اون دوره فرق داره یا اینکه همون الیوت به سبک ماینره؟

 67. سلام و درود
  بله درصورتی که چک کارمندی یا چک معتبر بانکی داشته باشین امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های تماس مجموعه سهامیر تماس بگیرید.

 68. آیا برای شرکت در دوره آموزش امواج الیوت امکان پرداخت اقساطی هم وجود دارد؟

 69. سلام و دورد
  الیوت یکی از کامل ترین و بهترین روش های استراتژی دنیا است که میتواند به شما مسیر و راه حرکت قیمت را به خوبی نشان دهد و با استراتژی الیوت شما هیچ نیازی به دیگر استراتژی ها نخواهید داشت

 70. آیا واقعا الیوت بهترین روش پیش بینی است؟ با امواج الیوت آینده رو بهتر پیش بینی میشه کرد؟

 71. قطعاً بله، دوره الیوت مربوط به آموزش های امواج الیوت هست فقط که هست اما دوره فارکس اختصاصی که بخشی از دوره جامع آموزشگاه سهامیر هست، روش شخصی سازی شده و ساده شده استاید برجسته هست که خودشان هم با همین متد ترید می کنند. این دوره شامل کارگاه ها و تمرینات هوشمند متعدد بوده و از پشتیبانی و وبینارهای زنده استاد و مربیان برخوردار است.

 72. . لازمه شرکت در کلاس های الیوت تسلط به تحلیل تکنیکال است تا يادگيرى تخصصی رو برای شما راحت تر کند و تمرين و پشتکار زمینه اصلی موفقیت شما دوست عزیز و این بازار برای دسترسی عموم مردم ایجاد شده است و افراد نیازى به تحصیلات تخصصى در زمینه اقتصاد یا حسابداری ندارند

 73. چه کسانی در طبقه سنی تحصیلی یا کاری میتواند در کلاس های آموزشی الیوت شرکت کند؟

 74. سلام و درود
  سبک های الیوتی را میتوان با تمامی سبکهای تحلیل ترکیب کرد و به یک سبکی فوق العاده دست یافت
  دوره های آموزشی سهامیر جزو تنها کلاس هایی است که سبکهای تلفیقی الیوت با دیگر سبک ها رو هم آموزش میده و بابتش مدرک اعطا میکند

 75. سلام ترکیب الیوت و ایچیموکو جالب درمیاد؟ من ایچیموکو رو در دوره شما گذراندم و عالی بود میخواستم با الیوت ترکیب کنم آیا مناسب هست؟

 76. سلام و درود
  بله الیوت سبکی است که شما میتونید اون رو با تمامی سبکها تلفیق کنید و همیشه قبل هر تحلیل اول الیوت رو چک کنید
  آموزشگاه سهامیر در کلاس اموزش الیوت به تلفیق این سبک با سبک های دیگر هم توجه کرده است

 77. شما در این مکلاس آموزشی ترکیب سبک الیوت با سبکهای دیگه هم اموزش میدین؟

 78. سلام و درود فراوان
  بله تمامی کلاس ها و دوره های حضوری آموزشگاه سهامیر به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی برگزار خواهد شد و باتوجه به نیازشما ما پاسخگو هستیم و انواع کلاس ها با هر نیازی پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 79. سلام و درود
  خیر ابزار خاصی نداره ولی اگر هم موردی بود یا ابزار خاص یا نرم افزار خاصی خواستین استاد و آموزشگاه در اختیارتون میزارن تا نیاز شما برطرف بشه

 80. سلام من ثبت نام کردم کلاس آموزشی الیوت رو میخواستم بدونم ابزار یا نرم افزار خاصی داره که تهیه کنم برای ورود به کلاس؟

 81. سلام و درود
  تمامی آموزش ها سبک خاصی از تحلیل بازار هستند معمولا الیوت برای تمامی بازارها و در تایم فریم ها بزرگ بکار میره و ایچیموکو برای تایم های پایین تر و بستگی به شخص شا داره که بتونین باکدوم روش ارتباط برقرار کنید و در بازاری بخواین ازش استفاده کنید

 82. سلام من تحلیل تکنیکال رو بلدم و بین ایچیموکو الیوت نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید

 83. سلام و درود برشما
  بله الیوت برای بازار ایران که روندهای بلندمدت داره بسیار مناسب هستش و من توصیه میکنم حتما دراین کلاس ثبت نام کنید
  البته الیوت برای تمامی بازارها مناسب هستش

 84. سلام استاد من شنیدم که الیوت برای بازار ایران خیلی خوب جواب میده بنظرشما چیه؟ اگه خیلی خوب جواب میده من ثبت نام کنم یذره بیشتر سودکنم

 85. سلام دوست عزیز
  بله دراصل شما برای یادگیری الیوت میبایست ابتدا به تحلیل تکنیکال و کندل خوانی واقف باشید و بعد از آن الیوت مسیر راه رو خیلی خوب به شما نشان میدهد.

 86. سلام . من تحلیل تکنیکال و کندل خوانی رو بلدم میخواستم بدونم اگه من در این دوره آموزشی ثبت نام کنم به روند معاملاتم در فارکس کمکی میکنه الیوت؟ روش سختی نیست؟

 87. سلام دوست عزیز
  این دو استاتژی های متفاوت هستن ولی خصوصیت آموزشگاه سهامیر ساختن و ترکیب کردن انواع استراتژی هاست و قطعا حضور شما در این کلاس معاملات شما را بهتر خواهد کرد

 88. سلام. من هارمونیک کار هستم بنظر شما اگه تو دوره آموزشی الیوت شما شرکت کنم نتیجه معاملاتم بهتر میشه؟

 89. سلام دوست عزیز
  بله شما برای شرکت در کلاس های الیوت میبایست به تحلیل تکنیکال واقف باشید

 90. پیش نیاز شرکت در کلاس های اموزشی شما تو الیوت چیه؟اصلا پیش نیازی داره؟

 91. سلام
  خیر فقط یکی از سبکهای الیوت آموزش داده میشه ولی بصورت حرفه ای و تخصصی

 92. سلام
  شما تو دوره اموزشی الیوت تمام سبکهای الیوت رو آموزش میدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code