امروز مورخ ۲۶ /۰۲ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .

ارز دیجیتال

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۲۶ /۰۲ /۱۴۰۱ :
اموزش پیشرفته تحلیل بنیادی بازار فارکس
اموزش اختصاصی تحلیل بنیادی بازار فارکس
اموزش انلاین و غیر حضوری تحلیل بنیادی بازار فارکس
اموزش پیشرفته حضوری و ترمیک تحلیل بنیادی بازار فارکس

دوره آموزش تخصصی ارز دیجیتال

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش تخصصی ارز دیجیتال :

اموزش ارز دیجیتال یکی از مباحث اموزشی و پرکاربرد در بازار سرمایه جهانی میباشد ، ارزهای دیجیتال از جمله مارکت های نو ظهور بشمار می آید که کمتر کسب به آن بطور جدی توجه کرده است ، اموزش ارز دیجیتال یکی از مهم ترین نکات قبل از شروع فعالیت در این بازار بشمار می آید .

دوره اموزش بازار ارز دیجیتال حاصل 30 سال تجربه و حضور در بازارهای مالی جهانی میباشد ، این دوره توسط دپارتمان اموزش عالی سهامیر در بالاترین سطح اموزشی ممکن گرداوری شده و هم اکنون برای عموم قابل استفاده میباشد .

کلیه متقاضیان و علاقه مندان به تحلیل بازار رمز ارزها میتوانند از طریق همین سامانه و بصورت انلاین نسبت به رزرو کلاس اموزشی تحلیل گری و معامله گری ارزهای دیجیتال اقدام نمایند .

- نحوه برگزاری دوره ارز دیجیتال :

هم اکنون کلاس های اموزش ارز دیجیتال به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری تحلیل بازار ارزهای دیجیتال : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری تحلیل بازار ارزهای دیجیتال میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش تحلیل ببازار ارزهای دیجیتال تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری تحلیل ببازار ارزهای دیجیتال میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی :

- مدرسان و اساتید مرکز :

دوره اموزشی تحلیل بازار ارز های دیجیتال بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در مارکت ارزهای دیجیتال و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره تحلیل بنیادیبازار فارکس
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان15 ساعت10% تلرانس
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور(با آزمون و هزینه)
مدرک پایان دورهداخلی گواهینامه داخلی مجموعه (بدون آزمون و هزینه )

- سرفصل دوره تخصصی ارز دیجیتال :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار رمز ارزها مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تحلیل بازار رمز ارز مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 28 ساعت در طول مدت 9 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  28 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 9 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

-مقدمه ای بر ارزهای رمزنگاری شده

-بررسی اصطلاحات رایج در حوزه بلاکچین و رمز ارزها 

-انواع فرصت های سرمایه گذاری در بازارهای رمز ارز پایه

-بررسی ساختار بلاکچین 

-بررسی جامع رمز ارز بیت کوین

-بررسی آلت کوین ها و روش های سرمایه گذاری در آنها

-بررسی انواع روش های ذخیره رمز ارز 

-بررسی انواع کیف پول های رمز ارز

-آموزش نحوه ذخیره، ارسال و دریافت رمز ارز 

-معرفی و بررسی مراجع مهم در حوزه بلاکچین 

 

 

-آموزش سرمایه گذاری در ICO

-آموزش تحلیل و تشخیص نوع ICO

-آشنایی با سایت COINMARKETCAP

-آموزش نحوه ایجاد COP

 

-آموزش تحلیل تکنیکال 

 •  اصول تحلیل تکنیکال 
 • انواع نمودار ها 
 • انواع روند ها 
 • انواع الگوهای کندل استیک 
 • انواع اندیکاتور و اسیلاتورهای پر کاربرد آشنایی با ابزار فیبوناچی 
 • اموزش انواع روش های سیگنال گیری 
 • تحلیل با استفاده از علوم پرایس اکشن
 • انواع روش های معاملاتی 

-آموزش تحلیل فاندامنتال 

 • اصول تحلیل فاندامنتال در مارکت رمز ارز
 • بررسی مراجع اطلاعاتی معتبر در بازار 
 • تاثیر شاخص های مختلف بر ارزش یک رمز ارز

-آموزش استخراج رمز ارز 

بررسی و معرفی مراجع اصلی در حوزه استخراج رمز ارز 

-تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای ماینینگ 

- اهداف دوره آموزشی رمز ارزها :

در پایان دوره آموزشی ارزهای دیجیتال ، دانش پذیر توانایی و قدرت تحلیل بنیاد و تکنیکال ارز های دیجیتال را کسب خواهد نمود. 

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار ارز های دیحیتال و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی ارز های دیحیتال 28 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 9جلسه و در طول مدت 3 هفته در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 7 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 5 الی 4 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی معامله گری و تحلیلگری بازار ارز دیجیتال اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :

- پکیج های آموزشی مرتبط :

5/5 - (55 امتیاز)