امروز مورخ ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
مرکز آموزش عالی سهامیر
2931 امتیاز
5/5

دوره اموزش ارز دیجیتال

برگزاری دوره اموزش ارز دیجیتال بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره اموزش ارز دیجیتال هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم عبلقه مندان به این حوزه است ، همچنین دوره اموزش ارز دیجیتال برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود . در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است .

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی مالی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از موسسه PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آموزش آکادمیک و ترمیک

فهرست مطالب

ارز دیجیتال

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

دوره آموزش تخصصی ارز دیجیتال

آموزش انحصار EX

سطح دانشپذیران EX

تایید جهانی NOD

- دوره آموزش تخصصی ارز دیجیتال :

اموزش ارز دیجیتال یکی از مباحث اموزشی و پرکاربرد در بازار سرمایه جهانی میباشد ، ارزهای دیجیتال از جمله مارکت های نو ظهور بشمار می آید که کمتر کسب به آن بطور جدی توجه کرده است ، اموزش ارز دیجیتال یکی از مهم ترین نکات قبل از شروع فعالیت در این بازار بشمار می آید .

دوره اموزش بازار ارز دیجیتال حاصل 30 سال تجربه و حضور در بازارهای مالی جهانی میباشد ، این دوره توسط دپارتمان اموزش عالی سهامیر در بالاترین سطح اموزشی ممکن گرداوری شده و هم اکنون برای عموم قابل استفاده میباشد .

کلیه متقاضیان و علاقه مندان به تحلیل بازار رمز ارزها میتوانند از طریق همین سامانه و بصورت انلاین نسبت به رزرو کلاس اموزشی تحلیل گری و معامله گری ارزهای دیجیتال اقدام نمایند .

- نحوه برگزاری دوره ارز دیجیتال :

هم اکنون کلاس های اموزش ارز دیجیتال به دو روش در مجموعه سهامیر برگزار میشود:

1- ثبت نام در دوره اموزش حضوری  ارز دیجیتال : در این دوره اموزشی کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش حضوری تحلیل بازار ارزهای دیجیتال میبایست راس ساعت تعیین شده و تاریخ معین بصورت فیزیکی در کلاس اموزشی حضور داشته باشند ، توجه داشته باشید کلاس های اموزش تحلیل ببازار ارزهای دیجیتال تنها در محل مراکز سهامیر برگزار میشود .

2- ثبت نام در دوره اموزش انلاین ارز دیجیتال : این دوره اموزشی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود بگونه ای که کلیه دانشپذیران بمنظور شرکت در کلاس اموزش غیر حضوری تحلیل ببازار ارزهای دیجیتال میبایست در ساعات اعلام شده و تاریخ معین بواسطه یک سیستم کامپیوتر و یا حتی موبایل بصورت انلاین با فضای اموزشی و مدرس در ارتباط باشند .

- تجهیزات مجهز آموزشی :

- ویژگی دوره های آموزشی ارز دیجیتال :

- مدرسان و اساتید ارز دیجیتال:

دوره اموزشی تحلیل بازار ارز های دیجیتال بواسطه جمعی از برترین اساتید و مدرسان مرکز و به دو روش حضوری و انلاین برگزار میشود ، همچنین باید توجه داشت که مرکز آموزش عالی سهامیر اکنون بالغ 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد و از طرفی مدرسان و اساتید مرکز دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در مارکت ارزهای دیجیتال و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- شرایط عمومی دوره ارز دیجیتال :

عنوانشرحسایر
عنوان دوره تحلیل بنیادیبازار فارکس
سال ارائه1400-1399بروزترین دوره
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان15 ساعت10% تلرانس
تاییدیه جهانیeu194-Iso241اروپا و آسیا
مدرک پایان دورهبین المللیتایید 34 کشور(با آزمون و هزینه)
مدرک پایان دورهداخلی گواهینامه داخلی مجموعه (بدون آزمون و هزینه )

- سرفصل دوره تخصصی ارز دیجیتال :

این دوره برای کلیه علاقه مندان و فعالان بازار رمز ارزها مناسب میباشد.

رتبه آموزشی
9.7/10

سرفصل های آموزشی دوره تحلیل بازار رمز ارز مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل ظرف مدت 28 ساعت در طول مدت 9 جلسه به آموزش آنها می پردازیم.

–  28 ساعت آموزش تئوری و عملی ظرف مدت 9 جلسه .

– 160 ساعت پشتیبانی و  رفع اشکال ظرف مدت یک ماه .

-مقدمه ای بر ارزهای رمزنگاری شده

-بررسی اصطلاحات رایج در حوزه بلاکچین و رمز ارزها 

-انواع فرصت های سرمایه گذاری در بازارهای رمز ارز پایه

-بررسی ساختار بلاکچین 

-بررسی جامع رمز ارز بیت کوین

-بررسی آلت کوین ها و روش های سرمایه گذاری در آنها

-بررسی انواع روش های ذخیره رمز ارز 

-بررسی انواع کیف پول های رمز ارز

-آموزش نحوه ذخیره، ارسال و دریافت رمز ارز 

-معرفی و بررسی مراجع مهم در حوزه بلاکچین 

 

 

-آموزش سرمایه گذاری در ICO

-آموزش تحلیل و تشخیص نوع ICO

-آشنایی با سایت COINMARKETCAP

-آموزش نحوه ایجاد COP

 

-آموزش تحلیل تکنیکال 

 •  اصول تحلیل تکنیکال 
 • انواع نمودار ها 
 • انواع روند ها 
 • انواع الگوهای کندل استیک 
 • انواع اندیکاتور و اسیلاتورهای پر کاربرد آشنایی با ابزار فیبوناچی 
 • اموزش انواع روش های سیگنال گیری 
 • تحلیل با استفاده از علوم پرایس اکشن
 • انواع روش های معاملاتی 

-آموزش تحلیل فاندامنتال 

 • اصول تحلیل فاندامنتال در مارکت رمز ارز
 • بررسی مراجع اطلاعاتی معتبر در بازار 
 • تاثیر شاخص های مختلف بر ارزش یک رمز ارز

-آموزش استخراج رمز ارز 

بررسی و معرفی مراجع اصلی در حوزه استخراج رمز ارز 

-تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای ماینینگ 

- اهداف دوره آموزشی رمز ارزها :

در پایان دوره آموزشی ارزهای دیجیتال ، دانش پذیر توانایی و قدرت تحلیل بنیاد و تکنیکال ارز های دیجیتال را کسب خواهد نمود. 

- سوالات متداول ارز دیجیتال :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار ارز های دیحیتال و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین علت کلاس های آموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

مدت زمان برگزاری کلاس های آموزشی ارز های دیحیتال 28 ساعت در نظر گرفته شده است که ظرف مدت 9جلسه و در طول مدت 3 هفته در شرایط عادی به اتمام خواهد رسید . از طرفی دانش پذیران شهرستانی میتوانند در کلاس های فشرده شرکت نمایند که ظرف 7 روز بصورت ممتد کلاس ها برگزار خواهد شد .

کلاس های فشرده بصورت ممتد هر روز و ظرف 5 الی 4 روز برگزار خواهد شد 

بله ، آغاز کلاس های آموزشی در تمامی رشته ها در دو نوبت بعد از ظهر و صبح برگزار میشود لذا دانش پذیران شاغل میتوانند بعد از اتمام کار نسبت به حضور در کلاس های آموزشی اقدام نمایند .

بعد از اتمام دوره و تایید صلاحیت دانش پذیر توسط مدرس و کسب نمره حد نصاب از آزمون مذکور، مدرک بین المللی به دانش پذیران اعطا خواهد شد . (شرکت در آزمون شامل هزینه بوده و کلیه متقاضیان میتوانند برای حضور در آزمون از طریق صفحه ثبت نام آزمون اقدام کنند .

با توجه به اینکه سیستم ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

برای ثبت نام و رزرو کلاس های آموزشی مرکز با توجه به اینکه در مدت یکماه قبل از اغاز کلاس ها ظرفیت مجموعه تکمیل میشود ، لازم است حداقل به مدت یک ماه پیش از موعد آغاز کلاس ها ثبت نام شما تکمیل شده باشد . برای ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی میتوان از طریق همین سامانه و بصورت اینترنتی ثبت نام قطعی خود را انجام داده و کد رهگیری دریافت نمایید .

- ادامه فرایند ثبت نام ارز دیجیتال :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس آموزشی معامله گری و تحلیلگری بازار ارز دیجیتال اقدام نمایید .

- سایر دوره های اموزشی مرتبط :
- پکیج های آموزشی مرتبط :

بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال

آموزشگاه سهامیر بعنوان بهترین آموزشگاه ارز دیجیتال در کشور شناخته شده و در حال حاضر یکی از مراجع مهم و اصلی در حوزه آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری در کشور بشمار می آید ، این مرکز از سال 2016 با کسب رتبه برتر توانست عنوان بهترین اموزشگاه ارز دیجیتال را به خود اختصاص دهد . هم اکنون بیش از 17000 نفر دانش آموخته در زمینه سرمایه گذاری در بازار فارکس توسط این مجموعه روانه بازار شده است . واحد اموزش ارز دیجیتال در دپارتمان آموزش عالی سهامیر متشکل از 30 نفر هیئت مدیره که تماما از تریدرها و تحلیلگران بازار جهانی میباشند تشکیل شده است . 

بهترین مدرس و استاد ارز دیجیتال

مدرسان و اساتید ارز دیجیتال در مجموعه سهامیر دارای بورد مالی تخصصی از انجمن مالی cifo آمریکا بوده که در نوع خود دارای بالاترین سطح تخصصی در بازار فارکس میباشند . بهترین استاد و مدرس ارز دیجیتال را میتوان به شخصی نسبت داد که دارای سوابق و تجربه بالا در حوزه بازار فارکس باشند و از طرفی بهترین استاد و مدرس ارز دیجیتال شخصی است که جدا از تجربه ارز علم و تئوری بازار سرمایه اطلاع کافر داشته باشد . تمامی مدرسان و اساتید در مرکز اموزش عالی سهامیر بواسطه سرمایه گذاری های مرکز دارای دارای بروزترین و بالاترین سطح علمی تحلیلی و معاملاتی در بازار فارکس هستند .

آموزش آنلاین ارز دیجیتال

دوره های اموزش آنلاین ارز دیجیتال بصورت غیرحضوری یا مجازی تحت بستر نرم افزار کلاس آنلاین برگزار میشود ، کلیه متقاضیان و علاقه مندان که شرایط لازم برای شرکت در کلاس های ترمیک سهامیر را ندارند میتوانند در کلاس های اموزش انلاین ارز دیجیتال شرکت نمایند ، شرایط برگزاری در دوره های اموزش انلاین بگونه ای اس که دانشپذیران میتوانند همچون کلاس های حضوری در محیط کلاس به بحث و پرسش و پاسخ بپردازند و در مورد نظرات سایرین اظهار نظر نمایند یا اینکه صفحه اسکرین مانیتور خود را با سایرین در کلاس به اشتراک بگذارند ، سطح آموزش کلاس های اموزش انلاین ارز دیجیتال بدون شک بسیار بالا بوده و از لحاظ کیفیت در نوع خود بی مانند است .

آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره های اموزش حضوری ارز دیجیتال در موسسه سهامیر بصورت کاملا ترمیک و با حضور دانشپذیر در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش حضوری ارز دیجیتال در کلاس های مجهز بصورت کاملا آکادمیک و از پایه برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی میبایست از قبل ثبت نام و رزرو انجام دهند .کلاس های اموزش حضوری ارز دیجیتال  در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های حضوری ارز دیجیتال همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش حضوری ارز دیجیتال متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

گواهینامه و مدرک بین المللی ارز دیجیتال

کلیه متقاضیان و دانشپذیران سهامیر میتوانند بمنظور اخذ مدرک و گواهینامه بین المللی  ارز دیجیتال در انتهای دوره نسبت به ثبت نام در ازمون بین المللی اقدام نمایند ، این ازمون توسط اداره امور مالی آزاد اروپا در سه سطح برگزار میشود که دانش اموختگان این دوره میتوانند در ازمون سطح یک ارز دیجیتال شرکت نمایند و در صورت اخذ نمره قبولی گواهینامه و مدرک انحصاری ارز دیجیتال فارکس را دریافت نمایند . دانشپذیرانی که موفق به دریافت گواهینامه و مدرک بین المللی سطح یک بازار فارکس شده اند میتواند در آزمون سطح 2 آن شرکت نموده و مدرک بین المللی تحلیل گر حرفه ای بازار فارکس را دریافت کنند . لازم به ذکر است کلیه مراحل ثبت نام و شرکت در ازمون بصورت غیرحضوری و آنلاین برگزار میشود .

آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال

دوره های اموزش صفر تا صد ارز دیجیتال در موسسه سهامیر بصورت جامع و صفر تا صد در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش صفر تا صد ارز دیجیتال در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت کامل و جامع و در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش از پایه میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام نمایند .کلاس های اموزش صفر تا صد ارز دیجیتال در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های صفر تا صد ارز دیجیتال همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش صفر تا صد ارز دیجیتال متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش تخصصی ارز دیجیتال

دوره های اموزش تخصصی ارز دیجیتال در موسسه سهامیر بصورت کاملا تخصصی  در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش تخصصی ارز دیجیتال در کلاس های مجهز و بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در دوره های اموزش تخصصی میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش تخصصی ارز دیجیتال در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی ارز دیجیتال همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش تخصصی ارز دیجیتال متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

آموزش پیشرفته ارز دیجیتال

دوره های اموزش پیشرفته ارز دیجیتال در موسسه سهامیر بصورت کاملا پیشرفته در محل اموزشگاه برگزار میشود ، اموزش پیشرفته ارز دیجیتال در کلاس های مجهز این اموزشگاه بصورت ویژه  در سطوح بالا و همچنین در قالب دوره های آکادمیک برگزار میشوند و دانشپذیران و متقاضیان بمنظور شرکت در این دوره های اموزشی و پیشرفته میبایست نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند .کلاس های اموزش پیشرفته ارز دیجیتال در مجموعه سهامیر دارای بالاترین سطح استاندارد بوده و اساتید دوره های تخصصی ارز دیجیتال همگی از تحلیلگران و معامله گران تیم کپی ترید و تحلیل سهامیر میباشند . در پایان دوره اموزش پیشرفته ارز دیجیتال متقاضیان میتوانند در آزمون خارجی تحلیل بازار جهانی فارکس شرکت نمایند و در صورت کسب نمره گواهینامه انصاری در این حوزه دریافت کنند.

 • Hidden

  فرم ثبت همکاری