(5/5) 753 امتیاز  
0 / 5

پکیج اموزش کوچینگ مالی

پکیج اموزش کوچینگ مالی توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری شده است، پکیج اموزش کوچینگ مالی هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، شما میتوانید بمنظور آخرین آپدیت پکیج اموزش کوچینگ مالی از طریق همین صفحه اقدام و خرید خود را انجام دهید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

COUCHING

پکیج آموزش کوچینگ مالی

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش کوچینگ مالی :

پکیج اموزش کوچیگ مالی : کوچینگ با عنوان بالاترین سطح تحلیلگری و معامله گری در دنیا شناخته میشود که سرمایه گذاران ، معامله گران و یا تحلیلگران با طی نمودن این دوره اموزشی به بالاترین سطوح علمی از بازارهای مالی و سرمایه گذاری اتقاع پیدا میکند ، مباحث اموزشی در پکیج آموزش کوچینگ مالی بگونه ای تدوین و گردآوری شده که به جرات میتوان گفت پکیج آموزشی مشابه و در حدود این علم در کشور یافت نمیشود ، مباحث اموزشی در پکیج کوچینگ مالی بر اساس استانداردهای دوره COACHING FI نگارش جهانی بوده که بندرت میتوان علم و تخصص اصیل این رشته را در جایی پیدا نمود!

پکیج اموزش کوچینگ مالی در موسسه سهامیر حاصل بیش از 30 سال فعالیت این مرکز در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد ، این دوره اموزشی هم اکنون طبق شرایط موجود در قالب پکیج اموزشی برگزار میشود و کلیه متقاضیان میتوانند برای تهیه و خرید دوره اموزشی کوچینگ مالی از طریق همین سامانه و بصورت انلاین نسبت به تهیه پکیج اقدام نمایند .

- ویژگی های پکیج کوچینگ مالی :

- مدرسان و اساتید کوچینگ:

پکیج آموزش کوچینگ مالی بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی پکیج کوپینگ:

[table id=67 /]

- سرفصل پکیج آموزش کوچینگ مالی :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازار ندارند.

سرفصل های آموزشی پکیج آموزش کوچینگ مالی مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

سرفصل آموزشی :

_ معرفی فرصت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی

_ معرفی و آموزش سبک های معاملاتی و تحلیلگری ویژه بازارهای مالس و سرمایه گذاری

_ اموزش مباحث سطح توکن  (اختصاصی)

_ اموزش مباحث سطح پرفکتال (اختصاصی)

_ اموزش مباحث سطح مستر (اختصاصی)

- اهداف آموزشی پکیج کوچینگ مالی :

در پایان دوره پکیج آموزش کوچینگ مالی دانش پذیران قادر خواهند بود بر تمامی بازارهای سرمایه گذاری تسلط پیدا کرده و با استفاده از اندوخته های خود در این بازارها ورود و به کسب سود و منافع بپردازد .

- سوالات متداول پکیج کوچینگ مالی :

آیا مباحث آموزشی بصورت عملیاتی تدریس میشوند؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی اختصاص داده میشود.

آیا پکیج های اموزشی خدمات پشتیبانی اموزشی دارد؟

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

آیا مباحث آموزشی در پکیج عینا مشابه دوره های حضوری میباشد؟

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش کوچینگ مالی بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

چطور میتوان نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج های اموزشی اقدام نمود؟

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش کوچینگ مالی :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش کوچینگ مالی اقدام نمایید .