امروز مورخ ۰۵ /۰۷ /۱۴۰۱ : برگزاری سمینار آموزشی ویژه بازار فارکس با حضور کمپانی هلمن گروپ کشور آلمان و مدیر ارشد رگولاتوری سی اف انگلیس .
مرکز آموزش عالی سهامیر
2931 امتیاز
5/5

پکیج اموزش کوچینگ مالی

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی مالی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از موسسه PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آموزش آکادمیک و ترمیک

COUCHING

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۵ /۰۷ /۱۴۰۱ :

پکیج آموزش کوچینگ مالی

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش کوچینگ مالی :

پکیج اموزش کوچیگ مالی : کوچینگ با عنوان بالاترین سطح تحلیلگری و معامله گری در دنیا شناخته میشود که سرمایه گذاران ، معامله گران و یا تحلیلگران با طی نمودن این دوره اموزشی به بالاترین سطوح علمی از بازارهای مالی و سرمایه گذاری اتقاع پیدا میکند ، مباحث اموزشی در پکیج آموزش کوچینگ مالی بگونه ای تدوین و گردآوری شده که به جرات میتوان گفت پکیج آموزشی مشابه و در حدود این علم در کشور یافت نمیشود ، مباحث اموزشی در پکیج کوچینگ مالی بر اساس استانداردهای دوره COACHING FI نگارش جهانی بوده که بندرت میتوان علم و تخصص اصیل این رشته را در جایی پیدا نمود!

پکیج اموزش کوچینگ مالی در موسسه سهامیر حاصل بیش از 30 سال فعالیت این مرکز در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد ، این دوره اموزشی هم اکنون طبق شرایط موجود در قالب پکیج اموزشی برگزار میشود و کلیه متقاضیان میتوانند برای تهیه و خرید دوره اموزشی کوچینگ مالی از طریق همین سامانه و بصورت انلاین نسبت به تهیه پکیج اقدام نمایند .

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

پکیج آموزش کوچینگ مالی بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

عنوانشرحسایر
نام محصولکوچینگآموزش ویژه
سال تولیدعرضه 2022بروزترین نسخه
مدرسسهامیراختصاصی
تاییدیه جهانیeu193-Iso201اروپا و آسیا

- سرفصل پکیج آموزش کوچینگ مالی :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازار ندارند.

سرفصل های آموزشی پکیج آموزش کوچینگ مالی مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

_ معرفی فرصت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی

_ معرفی و آموزش سبک های معاملاتی و تحلیلگری ویژه بازارهای مالس و سرمایه گذاری

_ اموزش مباحث سطح توکن  (اختصاصی)

_ اموزش مباحث سطح پرفکتال (اختصاصی)

_ اموزش مباحث سطح مستر (اختصاصی)

- اهداف آموزشی :

در پایان دوره پکیج آموزش کوچینگ مالی دانش پذیران قادر خواهند بود بر تمامی بازارهای سرمایه گذاری تسلط پیدا کرده و با استفاده از اندوخته های خود در این بازارها ورود و به کسب سود و منافع بپردازد .

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

با توجه به اینکه سیستم ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش کوچینگ مالی بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش کوچینگ مالی اقدام نمایید .