(5/5) 753 امتیاز  
0 / 5

پکیج اموزش بورس

پکیج اموزش بورس توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری شده است، پکیج اموزش بورس هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، شما میتوانید بمنظور آخرین آپدیت پکیج اموزش بورس از طریق همین صفحه اقدام و خرید خود را انجام دهید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

قسمتـــــی از ویــــــدیو آموزش بورس ایـــــــران :

SEO-IRADV

پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران :

پکیج آموزش پیشرفته بازار بورس ایران یکی از برترین محصولات آموزشی در حوزه بازار بورس و اوراق بهادار کشور میباشد ، در پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران آخرین متد و تکنیک های تحلیلگری و معامله گری در بازار بورس به دانشپذیران آموزش داده میشود ، محتوای آموزش در پکیج اموزش پیشرفته بورس بواسطه جمعی از برترین اساتید و معامله گران مرکز گرداوری و تدوین شده است که میتوان آنرا محصولی انحصاری و منحصر بفرد نامید .

کلیه متقاضیان و علاقه مندان بمنظور تهیه پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران میتوانند از طریق همین بخش و بصورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند .

- ویژگی های پکیج آموزشی بورس :

- مدرسان و اساتید پکیج بورس ایران:

پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی پکیج بورس :

[table id=63 /]

- سرفصل پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران :

مناسب فعالان و تحلیلگران بازار سرمایه .

سرفصل های آموزش پیشرفته بورس ایران مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

معرفی و آموزش تکنیک های تابلو خوانی

آموزش تکنیک های شناسایی پول هوشمند و یا میزبانی پول هوشمند

آموزش فیلتر نویسی پیشرفته بهمراه معرفی پربازده ترین فیلترها در بازار بورس کشور

آموزش نحوه شناسایی سهام طلایی 

آموزش سرخطی اختصاصی

آموزش شناسایی سریع سهام بواسطه تکنیک های بنیادی

- اهداف آموزشی پکیج بورس :

در پایان دوره آموزش پیشرفته بورس ایران دانش پذیران قادر خواهند بود با استفاده از برترین تکنیک های تحلیلگری و معامله گری در بازار بورس ایران به خرید و فروش سهام بپردازند .

- سوالات متداول پکیج آموزشی بورس:

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش پیشرفته بورس ایران بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش پکیج بورس :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش پیشرفته بورس ایران اقدام نمایید .