🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پکیج اموزش بورس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

پکیج اموزش بورس بصورت کاملا انحصاری سطح بالا توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری و در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است، آخرین نسخه پکیج اموزش بورس هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این رشته میباشد، شما میتوانید بمنظور تهیه و خرید آخرین آپدیت پکیج اموزش بورس از طریق همین صفحه اقدام و سفارش خود را ثبت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

جــامع ترین پکیج اموزش بورس

SAHAMIR UNIVERSITY

پیشرفته ترین و حرفه ای ترین پکیج اموزش بورس سهامیـــــــــر

اشتراک گذاری این محتوا :

قسمتـــــی از ویــــــدیو آموزش بورس ایـــــــران :

SEO-IRADV

پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران :

پکیج آموزش پیشرفته بازار بورس ایران یکی از برترین محصولات آموزشی در حوزه بازار بورس و اوراق بهادار کشور میباشد ، در پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران آخرین متد و تکنیک های تحلیلگری و معامله گری در بازار بورس به دانشپذیران آموزش داده میشود ، محتوای آموزش در پکیج اموزش پیشرفته بورس بواسطه جمعی از برترین اساتید و معامله گران مرکز گرداوری و تدوین شده است که میتوان آنرا محصولی انحصاری و منحصر بفرد نامید .

کلیه متقاضیان و علاقه مندان بمنظور تهیه پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران میتوانند از طریق همین بخش و بصورت آنلاین نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند .

- ویژگی های پکیج آموزشی بورس :

- مدرسان و اساتید پکیج بورس ایران:

پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی مرکز سهامی گرداوری شده است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث فارکس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی پکیج بورس :

[table id=63 /]

- سرفصل پکیج آموزش پیشرفته بورس ایران :

مناسب فعالان و تحلیلگران بازار سرمایه .

سرفصل های آموزش پیشرفته بورس ایران مشتمل بر یک سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

بخش اول : تابلوخوانی

معرفی و آموزش تکنیک های تابلو خوانی

بخش دوم : پول هوشمند

آموزش تکنیک های شناسایی پول هوشمند و یا میزبانی پول هوشمند

بخش سوم : فیلتر نویسی

آموزش فیلتر نویسی پیشرفته بهمراه معرفی پربازده ترین فیلترها در بازار بورس کشور

بخش چهارم : سهام طلایی

آموزش نحوه شناسایی سهام طلایی 

بخش پنجم : سرخطی

آموزش سرخطی اختصاصی

بخش شش: فاندمنتال

آموزش شناسایی سریع سهام بواسطه تکنیک های بنیادی

- اهداف آموزشی پکیج بورس :

در پایان دوره آموزش پیشرفته بورس ایران دانش پذیران قادر خواهند بود با استفاده از برترین تکنیک های تحلیلگری و معامله گری در بازار بورس ایران به خرید و فروش سهام بپردازند .

- سوالات متداول پکیج آموزشی بورس:

آیا مباحث آموزشی بصورت عملیاتی تدریس میشوند؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و … اختصاص داده میشود.

آیا پکیج های اموزشی خدمات پشتیبانی اموزشی دارد؟

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج های اموزش غیرحضوری مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

آیا مباحث آموزشی در پکیج عینا مشابه دوره های حضوری میباشد؟

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش پیشرفته بورس ایران بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

چطور میتوان نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج های اموزشی اقدام نمود؟

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش پکیج بورس :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزش پیشرفته بورس ایران اقدام نمایید .

تخصصی ترین پکیج اموزش بورس در کشور

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه پکیج های آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری به عموم افراد ارائه میدهد ، یکی از این محصولات آموزشی ، پکیج اموزش بورس میباشد که بصورت تخصصی و سطح بالا توسط این مرکز گردآوری شده است

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

پکیج اموزش بورس برای چه افرادی مناسب است؟

پکیج اموزش بورس در دو سطح تخصصی و پیشرفته گردآوری شده است و کلیه افراد چه در سطح مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این پکیج آموزشی استفاده نمایند.
پکیج اموزش بورس همچنین مناسب افرادی است که بتازگی قصد فعالیت در این حوزه را داشته اند.
پکیج اموزش بورس برای حرفه ای های بازار که قصد بروزرسانی اطلاعات خود را دارند یک گزینه مناسب است.

ویژگی های پکیج اموزش بورس

پکیج اموزش بورس دارای بروزترین محتوای آموزشی بوده
پکیج اموزش بورس شامل 360 روز پشتیبانی توسط کارشناسان خبره سهامیر است
با تهیه پکیج اموزش بورس شما میتوانید در آزمون های مربوطه شرکت نموده و مدرک بین المللی و داخلی دریافت نمایید.
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی سال 1402
پکیج اموزش بورس دارای تاییدیه آموزش استاندارد و نماد توکن آموزش حرفه ای است

ارائه پکیج اموزش بورس توسط موسسه سهامیر

معرفی پکیج اموزش بورس

پکیج اموزش بورس یکی از موثرترین و برترین پکیج های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این پکیج آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند این پکیج اموزشی را تهیه نمایند.
8604450

مشاوره رایگان تهیه پکیج اموزش بورس

بمنظور ثبت سفارش و تهیه پکیج اموزش بورس شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از خرید پکیج آموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اموزشی اقدام نمایید.
245450

با خرید پکیج اموزش بورس مدرک بین المللی دریافت کنید

شما میتوانید پس از تهیه و خرید پکیج اموزش بورس برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.
634563463

سایر ویژگی های پکیج اموزش بورس

از مهمترین ویژگی هایی پکیج اموزش بورس عبارتند از : آموزش توسط اساتید انحصاری و باتجربه ، آموزش کاربردی و موثر ، سرفصل بندی های منظم و دقیق ، پشتیبانی 12 ماهه ، ثابلیت اخذ مدرک بین المللی و ….
8604450

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با پکیج اموزش بورس

SAHAMIR UNIVERSITY

پکیج اموزش بورس سهامیـــــــــر

ایا پکیج اموزش بورس برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، پکیج اموزش بورس بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند از آن استفاده نمایند .

مدت زمان پکیج اموزش بورس چقدر است؟

طول مدت پکیج اموزش بورس با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان پکیج آموزشی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم پکیج اموزش بورس تهیه کنم؟

شما میتوانید بمنظور خرید و تهیه پکیج اموزش بورس از طریق وب سایت رسمی مجموعه سهامیر سفارش خود را ثبت و خرید خود را نهایی کنید . پس از ثبت سفارش پکیج آموزش ظرف مدت کمتر از چند 48 ساعت به آدرس شما پست میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزش بورس وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی هزینه پکیج اموزش بورس وجود ندارد و متقاضی میبایست بمنظور تهیه پکیج آموزشی مبلغ آنرا بصورت یکجا پرداخت نماید.

آیا با تهیه پکیج اموزش بورس میتوانیم گواهینامه دریافت کنیم؟

بله ، شما با تهیه پکیج اموزش بورس میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون بین المللی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی مدرک بین المللی دریافت کنید.

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با تهیه پکیج اموزش بورس میتوانید بکمرتبه بصورت رایگان در آزمون شرکت نمایید ، دقت داشته باشید درصورت رد شدن در آزمون برای اینکه بتوانید مجدد در آزمون شرکت کنید میبایست مبلغ 93 دلار پرداخت نمایید.

چطور میتوان پکیج اموزش بورس را خریداری نمود؟

بمنظور خرید پکیج اموزش بورس میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت سفارش پکیج های آموزشی از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

پکیج اموزش بورس چه سالی تهیه شده است؟

پکیج اموزش بورس در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون بروزترین نسخه آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

قیمت پکیج اموزش بورس چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج اموزش بورس میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

آیا میتوانم برای خرید پکیج اموزش بورس کد تخفیف تهیه کنم؟

بله بمنظور خرید پکیج اموزش بورس با استفاده از کد تخفیف بالای همین صفحه میتوانید اقدام به خرید نمایید ، شما همچنین میتوانید از 6 الی 7 درصد تخفیف دائمی مربوط به پرداخت از روش کریپتو استفاده نمایید.

پکیج اموزش بورس تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

پکیج اموزش بورس حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام پکیج آموزشی میتوانند بصورت 100% عملی و کاربردی از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد پکیج اموزش بورس چه شخصی است؟

مدرسان و اساتیدی که پکیج اموزش بورس را تهیه و گردآوری کرده اند، بصورت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.