TECHNICAL

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
پکیج آموزش تحلیل تکنیکال
پکیج آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال
پشتیبانی 6 ماهه پکیج آموزش تحلیل تکنیکال
جدیدترین متد و سبک تحلیلگری تکنیکال

پکیج آموزش پیشرفته تحلیل تکنیکال

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش تحلیل تکنیکال پیشرفته :

تحلیل تکنیکال در بازارهایی که برپایه عرضه و تقضا تشکیل شده اند بسیار کاربردی و مورد استفاده معامله گران و تجلیلگران جامعه قرار میگیرد ، با کمک این علم تحلیلی در بازار های بورس و اوراق بهادار میتوان رفتار یک سهم را در بازه کوتاه مدت شناسایی نمود ، معامله گران و تحلیل گران بورس با استفاده از تحلیل تکنیکال نقطه سود و زیان سهام را بصورت کوتاه مدت در آینده تشخیص داده و با انجام فرایند معاملاتی سود کسب مینمایند . 

بعبارتی تحلیل تکنیکال تجزیه و تحلیل فنی به دنبال پیش بینی حرکات قیمت با بررسی داده های تاریخی ، عمدتا قیمت و حجم است. این به معامله گران و سرمایه گذاران کمک می کند تا با استفاده از تکنیک هایی مانند تجزیه و تحلیل آماری و اقتصاد رفتاری ، ارزش ذاتی و قیمت بازار را شناسایی کنند. 

پکیج اموزش تحلیل تکنیکال تدوین شده توسط مرکز آموزش عالی سهامیر بعنوان جامع ترین ، تخصصی ترین و کاربردی ترین محتوای آموزشی در زمینه تحلیل فنی بازار بورس و اوراق بهادار میباشد ، پکیج اموزشی تحلیل تکنیکال حاصل دست رنج 30 سال تلاش و حضور در بازارهای معاملاتی میباشد ، در پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال آخرین تکنیک ها و روش های تحلیلی بصورت جزء به جزء گردآوری و با متد آموزش استاندارد و انحصاری این مرکز مورد تعلیم قرار گرفته اند .

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

محتوای اموزشی پکیج تحلیل تکنیکال بواسطه تلاش های جمعی از اساتید و مدرسان مرکز سهامیر گردآوری شده است … همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث تحلیل تکنیکال بازار بورس را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

عنوانشرحسایر
نام محصولتحلیل تکنیکالآموزش تخصصی
سال تولیدعرضه 2021بروزترین نسخه
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu193-Iso201اروپا و آسیا

- سرفصل پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال :

مناسب برای معامله گران و تحلیلگران بازار بورس.

سرفصل های آموزشی پکیج جامع اموزش تحلیل تکنیکال مشتمل بر فهرست مباحث پایه و اصلی بوده که در طول این دوره مجازی بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت به آموزش آنها می پردازیم.

 • آشنایی با علم تحلیل تکنیکال ، ابزارها و مفاهیم مرتبط
 • بررسی و آشنایی با انواع نمودار
 • آموزش جامع تحلیل و کار با انواع اندیکاتورها و اسیلاتورها
 • بررسی و آشنایی با خطوط روند و کانال ها
 • تئوری اقتصاد خرد و  مبانی انواع چارت
 • تحلیل تکنیکال کلاسیک
 • انواع نقاط مقاومت و حمایت
 • تحلیل مدرن و تحلیل اندیکاتوری 
 • تحلیل بازار بورس با استفاده از امواج الیوت
 • آموزش ایچیموکو
 • بررسی و شناخت الگوهای شمعی
 • بررسی و شناخت الگوهایک ژاپنی
 • بررسی و شناخت الگوهای هارمونیک
 • بررسی و آشنایی واگرایی و همگرایی
 • فیبوناچی
 • آموزش تحلیل زمانی 
 • آموزش سایر مباحث تکمیلی
 • جلسه پرسش و پاسخ و آزمون عملی
 • و .....

- اهداف آموزشی :

در پایان مطالعه و اتمام مراحل گام به گام پکیج اموزشی پیشرفته تحلیل تکنیکال دانش پذیر توانایی تحلیل کلیه ابعاد و متدهای پیشرفته را در روش تحلیل تکنیکال بدست می آورد .

– یادگیری عملکرد کلیه ی ابزارهای تحلیل تکنیکال ، تحلیل انواع نمودار از دیدگاه تکنیکال ، توانایی بکارگیری استراتژی های معاملاتی در تحلیل تکنیکال ، شکل گیری دیدگاه تحلیلی به بازار بورس ، شناخت ابزار ورود و خروج از معاملات بورس ، توانایی شناسایی و تحلیل انواع خطوط و نقاط مهم در نمودارها ، روش استفاده از انواع اسیلاتورها و اندیکاتورها ، روش کار با ابزار فیبوناچی در معاملات ، خرید و فروش سهام بر اساس تحلیل موج های الیوت و ABC ، توانایی استفاده از خاصیت همگرایی و واگرایی

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

مباحث آموزشی در پکیج اموزش  تحلیل تکنیکال به صورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند نسبت به تهیه و خرید پکیج اموزش تحلیل تکنیکال اقدام کنند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای حضور در کلاس های آموزشی غیر حضوری ..... لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج های اموزش آفلاین مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش تحلیل تکنیکال بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزشی تحلیل تکنیکال اقدام نمایید .

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

102 پاسخ

 1. سلام تحلیل تکنیکال ذهنی به معنای تماشای الگو‌های نمودار است. فعالان بازار با تماشای نمودار سهام یکسری از الگو‌های تحلیل را برداشت می‌کنند وطبق آن اشکال نظر می‌دهند ممکن است برخی افراد بنا بر دلایلی آن الگو را شناسایی نکنند. به این نوع تحلیل، تحلیل ذهنی می‌گویند.

 2. سلام سه مبحث ابتدایی به عنوان پایه های مباحث منطقی تحلیل تکنیکال به شرح ذیل می‌باشند :
  1ـ همه چیز در قیمت لحاظ شده است .
  2ـ قیمت ها بر اساس روندها حرکت می کنند .
  3ـ تاریخ تکرار می شود .

 3. سلام بفرمایید لطفا مباحث اصلی تحلیل تکنیکال بر چه پایه ای است ؟

 4. سلام الگو های کلاسیک شامل رفتاری خاص در نمودارها می‌باشد که هرگاه نوعی ارایش خاص در نمودارها ایجاد می‌شود میتواند براساس آن رفتار آینده نمودار را پیش بینی کرد این ابزار براساس اصل دوم تکنکیال می‌باشد که پس بررسی ۱۰۰ ساله نمودارها و بررسی دقیق آن‌ها اسم گذاری شده اند.

 5. سلام ایا الگوی های کلاسیک می توانند قیمت ها را در آینده پیش بینی کنند؟

 6. سلام دوست عزیز، جواب این سوال رو بارها خدمت عزیزان سهامیری عرض کردیم که سهم را بنیادی انتخاب کنید و تکنیکالی خرید و فروش کنید.

 7. سلام ایا در تحلیل تکنیکال میشه هم زمان از بنیادی هم استفاده کرد ؟

 8. سلام، پس از یادگیری مفاهیم اولیه بورس، باید بدانید کدام سهام یا اوراق بهادار را در چه زمانی بخرید و چه زمانی بفروشید تا بتوانید کسب سود کنید. اینکار از طریق یادگیری روانشناسی بازار، تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال میسر است و همزمان با یادگیری نیاز به کسب تجربه و تمرین دارد.

 9. سلام پس از تهیه پکیج شما بسیاری از مطالب را آموزش دیدم و برایم بسیار مفید بود، خواستم بپرسم برای حرفه ای تر شدن چه باید کرد ؟

 10. سلام نمودارهای مختلف در تحلیل تکنیکال کمک می‌کنند تا نتیجه گیری در مورد تحلیل بازار با دقت بیشتری انجام شود. هر کدام از انواع نمودارهای تحلیل تکنیکال کاربرد و ویژگی‌های خاص خود را دارد.

 11. سلام، تحلیل تکنیکال چه کمکی به معامله گر می کنه، ممنون از اساتید سهامیر میششه توضیح بدید؟

 12. سلام در این تحلیل، با بررسی تغییرات، نوسان‌های قیمت‌ها، حجم معاملات و عرضه و تقاضا می‌توان وضعیت قیمت‌ها در آینده را پیش‌بینی کرد.

 13. سلام ایا می توانیم با تهیه پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال سهامیر، قیمت ها را در آینده پیش بینی کنیم؟

 14. سلام کسانی که این نوع تحلیل را انجام دهند طیف وسیعی از موارد مشخصی برای انجام تحلیل دارند که می توانند با استفاده از آنها روش ها و الگوها را در نمودارها کشف کنند. این ابزار شامل میانگین متحرک ، سطح پشتیبانی و مقاومت ، بولینگرها … است که در دوره های سهامیر این موارد تدریس خواهد شد.

 15. سلام ایا تحلیل تکنیکال سهامیر دارای طیف وسیعی از آموزش ها و موارد کاربردی است؟

 16. سلام بر شما تحلیل گران تکنیکال بر این باورند که عوامل بسیار زیادی همچون فاکتورهای اقتصادی کلان و روان شناسی بازار سرمایه و بسیاری فاکتور های دیگر، قیمت سهام را تعیین می کند که این فقط تحلیل رفتار نمودار قیمت است که حاصل از بررسی عرضه و تقاضا برای یک سهم خاص در بازار است، به آن توجه دارد.

 17. سلام می خواستم بدونم حرف اصلی و پایه تحلیل گران بزرگ تحلیل تکنیکال چی هستش؟

 18. سلام بر شما ، ما هم خیلی خوشحالیم از این پیشرفت دانشجویان سهامیر، امروز تعداد زیادی از دانشجویان قدیمی را در کسوت استادی میبینیم و به این مساله افتخار می کنم.

 19. سلام ممنونم از اساتید حرفه ای سهامیر که زمان زیادی رو برای اموزش بچه ها در پکیج ها و دوره های آموزشی سهامیر گذاشتند،من دانشجوی سهامیر بودم اما الان در حوزه بورس تدریس می کنم، از همتون ممنونم

 20. سلام بله با تحلیل تکنیکال می‌توان میزان عرضه و تقاضا را از روی رفتار سهامداران صرفا با مشاهده نمودارها بدست آورد.

 21. سلام ایا با تهیه پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال سهامیر می توان رفتار سهامداران را تشخیص داد؟

 22. سلام بله تحلیل تکنیکال برای هر محصولی که دارای قیمت است از قبیل: کالا، سهام، شاخص‌ ها، قراردادهای آتی و ارزهای دیجیتال، کاربرد دارد.

 23. سلام ایا پکیج آموزشی سهامیر را می توان برای تحلیل همه بازارهای بورس استفاده کرد؟

 24. سلام بر شما، پکیج تحلیل تکنیکال سهامیر شامل مباحث آموزشی تکنیکال از مبتدی تا حرفه‌ای و پاسخگوی کلیه نیازهای شما در این زمینه به طور کامل و جامع می‌باشد.

 25. سلام می خواستم بپرسم ایا پکیج آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر، مباحث مقدماتی رو هم شامل میشه یا فقط برای افراد حرفه ای ؟

 26. اگر میخواهید با چشمان باز سرمایه گذاری کنید باید به علم مجهز شوید، در غیر اینصورت مانند خیل کثیری از مردم بدنبال راه های سرمایه گذاری در کانال های مختلف میگردید تا سیگنالی برای ورود یا خروج از بازار پیدا کنید. منتظر حضور گرمتان در آموزشگاه سهامیر هستیم

 27. سلام من در یک کانال تلگرامی تحلیل تکنیکال عضو شدم ضرر کردم شدید، می خوام خودم با شرکت در دوره های تحلیل تکنیکال سهامیر به این مبحث مسلط بشم

 28. سلام قیمت همه‌چیز است! در واقع قیمت تنها چیزی است که باید مورد تحلیل قرار گیرد، چراکه تمام عوامل عرضه و تقاضا بر روی قیمت اثرات خود را گذاشته است.

 29. خسته نباشید یه سوال داشتم از سهامیر، نظریه داو در تحلیل تکنیکال چه می‌گوید؟

 30. سلام پکیج تحلیل تکنیکال سهامیر می‌تواند یکی از کاربردی‌ترین روش‌های مورد استفاده برای ارزیابی وضعیت بازار و سهام باشد. با توجه به وجود ابزارها و تکنیک‌های مختلف موجود در این روش همه افراد می‌توانند برای انتخاب گزینه‌های سرمایه‌گذاری خود از آن استفاده کنند و به پیش‌بینی روند قیمت‌ها بپردازند.

 31. سلام آیا با تهیه پکیج آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر می توانیم قیمت ها را پیش بینی نماییم؟

 32. سلام بله تا حدودی درست است، یادگیری بورس و بازار های مالی دنیا بسته به یادگیری تحلیل تکنیکال است .

 33. سلام آیا این حرف درسته که یادگیری بورس نیازمند یادگیری تحلیل تکنیکال است؟

 34. سلام ماهم ممنونیم از شما خانم دارابی، آینده مالی شما به یادگیری نحوه کارکرد پول، سرمایه و سرمایه‌گذاری بستگی دارد. هرچقدر شما در این رابطه اطلاعات و دانش خودتان را از منابع و اساتید معتبر بدست آورید و آنها به کار گیرید، هوش مالی‌تان و در نتیجه، درآمد و ثروت‌تان افزایش می‌یابد.

 35. سلام من برای اینده مالی خودم و اینکه بتونم در بازار سرمایه موفق بشم، پکیج تحلیل تکنیکال سهامیر رو تهیه کردم واقعا ازتون ممنونم بسیار مفید و آموزنده

 36. سلام بر شما دانش پذیر عزیز، از فعالیت های اساتید این آموزشگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  مولف ده ها کتاب
  کارشناس بورس رادیو اقتصاد
  تحلیلگر سایت سهامیر
  گوینده روانشناسی بازار رادیو سهام
  عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
  مدرس دوره آشنایی با تحلیل بازار های مالی
  مدرس دوره پیشرفته تحلیلگری دانشکده اقتصاد
  مدرس دوره پرطرفدار و بی نظیر سهامیر

 37. سلام میشه رزومه اساتیدی که پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال سهامیر رو تدریس می کنند رو بفرمایید؟

 38. سلام بله کلیه افراد از شهرهای دیگر می‌توانند دوره آنلاین یا مجازی (پکیج های آموزشی) را تهیه کرده و از کلاس به طور کامل استفاده نمایند. افرادی که در دوره آنلاین ثبت‌نام می‌کنند می توانند به مدت 6 ماه پس از آغاز دوره، سوالات و مشکلات احتمالی را به صورت آنلاین مطرح کنند و سپس پاسخ آنرا دریافت کنید.

 39. سلام این دوره های آموزش مجازی تحلیل تکنیکال سهامیر، همون پکیج های سهامیر، در شهرستان ها ایا می توان این ها رو تهیه کرد؟

 40. سلام بر شما، خیر، نمودار نمودار است. شما با پکیج صفر تا صد آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر در هر بازاری که نمودار وجود داشته باشد می‌تواند از تحلیل تکنیکال استفاده کنید، زیرا نمودارها نشان‌دهنده رفتار است و در واقع، ما با مشاهده نمودار در حال بررسی رفتار و احساسات افراد هستیم. پکیج صفر تا صد آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر به جز بورس ایران، در بازار آتی سکه طلا، بورسهای خارجی، جفت ارزها و… کاربرد دارد.

 41. سلام ایا این پکیج صفر تا صد آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر فقط برای بورس ایران کاربرد دارد؟

 42. سلام بر شما دوست گرامی، با تحلیل تکنیکال می‌توان میزان عرضه و تقاضا را از روی رفتار سهامداران صرفا با مشاهده نمودارها بدست آورد. بهترین پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال نیز در این زمینه مربوط به سهامیر است.

 43. سلام تهیه بهترین پکیج آموزش تحلیل تکنیکال در ایران چه مزیت هایی دارد، چه دستاوردی برای دانش پذیران دارد؟

 44. سلام بر شما دوست عزیز ببینید تحلیل تکنیکال بر سه اصل استوار است:

  همه چیز در نمودار قیمت دیده شده است.
  قیمت ها طبق روند مشخصی حرکت می کنند.
  تاریخ تکرار می شود.

 45. سلام من با تعریف هایی که از دوستان شنیدم قصد دارم این پکیج ها رو تهیه کنم، خواستم بپرسم تحلیل تکنیکال بر چه اصولی استوار است؟

 46. سلام بر شما ، تحلیل تکنیکال در بازارهای مختلف دیگر نیز کاربرد دارد. اینکه تا چه میزان تحلیل بازارهای مختلف با ابزار و نمودارهای تحلیل تکنیکال منطقی باشد، موضوعی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
  برای مثال استفاده از تحلیل تکنیکال برای بررسی وضعیت بازار مسکن امری مرسوم و کاملا کاربردی است. هرچند مسکن هم همانند دلار و طلا، نشان داده که غیر قابل پیش بینی است؛ اما در شرایط ثبات می‌توان از نمودارهای تحلیل تکنیکال برای بررسی آن استفاده کرد. علاوه بر این در بسیاری از موارد تحلیل تکنیکال در سرمایه‌گذاری‌های کلان و حتی خرد کمک دهنده است. برای مثال ممکن است برخی از نمودارهای تحلیل تکنیکال برای سرمایه‌گذاری در بازار پوشاک، لوازم خانگی و… به شما دید بهتری از میزان سود و زیان بدهد. البته این در شرایطی است که بتوانید نمودارهای صحیح و بر اساس دانش و تجربه مهیا سازید که لازم است یا در دوره های سهامیر شرکت نمایید یا از پکیج های آن استفاده نمایید

 47. سلام من میخواستم با خرید پکیج آموزش تحلیل تکنیکال سهامیر در بازار های دیگر هم امکان تحلیل برایم فراهم شود، ایا این امکان وجود دارد؟

 48. سلام بهترین زمان برای خرید سهام در بورس زمانی که است که از لحاظ تکنیکالی سهم در کف قیمتی و حمایت قوی قرار داشته باشد و انواع اندیکاتورهای بورسی سیگنال خرید سهم را صادر کنند و تابلوی معاملاتی سهم هم نشان از ورود نقدینگی و پول هوشمند به سهم داشته باشد و تعداد خریداران از فروشندگان کمتر باشد که نشان از قدرت بیشتر خریداران داشته باشد.

 49. سلام بر اساتید محترم مجموعه و سازمان سهامیر، خواستم بپرسم بهترین زمان برای خرید سهام از نظر تحلیل تکنیکال کی است؟

 50. سلام در صورتی که در زمینه بورس و نحوه انجام معاملات در بازار بورس آشنایی و تخصصی ندارید اما تمایل به سرمایه گذاری در بازار بورس و خرید سهام و اوراق بهادار دارید، امکان ضرر های بسیار زیاد برای شما دوست عزیز محتمل است، بنابراین با اساتید و کارشناسان مجموعه سهامیر در ارتباط باشید.

 51. سلام بدون داشتن علم تکنیکال و تحلیل گری نمیشه وارد بازار شد؟ من بعضی از دوستان سود کردند، میشه از سهامیر درخواست کنم جواب من رو بدهند؟

 52. سلام دوست عزیز تحلیل تکنیکال حدود سه قرن قدمت دارد و استفاده از شاخص های تکنیکال و ترسیم نمودارهای تکنیکال را می‌توان در نوشته های قرن هفدهم و هجدهم میلادی نیز مشاهده کرد. شاید بتوان گفت که نخستین استفاده مستقیم اقتصادی مشهور از تحلیل تکنیکال را چارلز داو انجام داده است. چارلز داو که بنیان گذار وال استریت ژورنال است، شاخص میانگین صنعتی داو جونز را نیز طراحی کرد که هنوز، با وجود نواقص این شاخص و نقدهایی که بر آن وارد است، از جمله شاخص‌ های مهم اقتصادی محسوب می‌شود. در مورد قسمت دوم سوالتون هم بله به صورت کامل در این پکیج جزییات آموزش تحلیل تکنیکال بیان شده است.

 53. سلام من میخواستم بدونم دقیقا تحلیل تکنیکال چی هستش؟ آیا در این پکیج آموزشی سهامیر به صورت کامل بیان شده است ؟

 54. سلام تحلیل تکنیکال در بازارهای عرضه و تقضا بسیار کاربردی و مورد استفاده معامله گران قرار میگیرد، با کمک این علم تحلیلی در بازار های بورس و اوراق بهادار میتوان رفتار یک سهم را در بازه کوتاه مدت شناسایی نمود

 55. سلام ممنون از سایت و مدیریت خوب سهامیر، خواستم بپرسم که تحلیل تکنیکال الان هم در بازار جواب میده؟ پکیج های آموزشی سهامیر به چه صورت هستش؟

 56. سلام بر شما همراه عزیز و دوست داشتنی سهامیر، ببینید مسلط بودن به اندیکاتورها، تا ۹۵٪ اطمینان احتمال خرید و فروش سودده را افزایش می‌دهد. سرمایه‌گذاران زیانده تصمیمات خود را احساسی می‌گیرند، نه بر اساس تحلیل تکنیکال در بورس. اندیکاتورها در تحلیل تکنیکال به ما کمک می‌کنند تا بر اساس واقعیات و آینده‌نگری تصمیم بگیریم.

 57. سلام بر سهامیر
  من میخواستم ببینم اهمیت یادگیری تحلیل تکنیکال در چیه؟ و چرا باید این تحلیل رو یاد بگیریم؟ ایا صرفا خرید و فروش سهم های معرفی شده توسط حرفه ای ها کافی نیست ؟

 58. سلام بر شما دوست و همراه عزیز، بله مجموعه سهامیر قابلیت ارسال پکیج های آموزشی رو هم بصورت مشاهده در سامانه هم بصورت ارسال فیزیکی برای علاقه مندان فراهم کرده است.

 59. سلام برای پکیج های آموزشی سهامیر ارسال فیزیکی هم دارید؟ من دوست دارم این پکیج سهامیر رو تهیه کنم اما امکان حضور برام فراهم نیست؟

 60. سلام همراه سهامیر، بله هنر تحلیل تکنیکال (با تاکید بر واژه‌ی هنر) تشخیص زمان تغییر روند قیمتها در نخستین مراحل تغییر قیمت و سوار شدن بر موج جدید قیمتهاست. تا زمانی که شواهد جدید نشان بدهد که روند جدیدتری در حال شکل گیری است و تحلیل گر تکنیکال، قبل از اینکه تمام بازار، متوجه تغییر روند بشود، تصمیم های سرمایه گذاری جدید را انتخاذ کند.

 61. سلام بر عزیزان و اساتید گرامی، دوره تحلیل تکنیکال سهامیر ایا بر معنای واقعی کلمه تکنیکال را آموزش می دهد ؟

 62. سلام و درود
  بله در پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال استاد طبق آموزش هایی که به شما داده است معاملات ریل و واقعی را روی حساب خودش انجام میدهد تا مباحث آموزشی برای شما کاملا جا بیفتاد که ببنید که تمام مباحث آموزشی کاملا کاربرذی و سودساز هستند و متوجه شوید که ریسک تمام بازارهای مالی قابل کنترل است. و در کمترین زمان هر سهمی را میتوانید تحلیل کنید

 63. آیا در پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال استاد معاملات آنلاین در راستای آموزش هایی داده است هم انجام میدهد که مطالب بهتر جا بیفتد؟

 64. سلام و درود فراوان
  بله قطعا این اتفاق خواهد افتاد . شیوه آموزشی مجموعه سهامیر طوری است که نه تنها به آموزش تحلیل تکنیکال میپردازد بلکه سعی میکند نکات معامله گری ای رو به دانشپذیران خود آموزش دهد که شما بتوانید در هر بازاری با استفاده از شیوه های آموزشی ما به سود مستمر برسید.

 65. آیا پکیج آموزش تکنیکال مجموعه سهامیر من رو به سود در بازار بورس میرساند؟

 66. سلام
  تحلیل تکنیکال روشی است که سالها در بازارهای مالی از آن استفاده میشود تحلیل تکنیکال در اصل روش سودآوری بزرگان بازار محسوب میشود و بسیاری از معامله گران در جهان از تحلیل تکنیکال استفاده میکنند و سودهای بسیار خوبی هم کسب کرده اند در پکیج اموزشی تحلیل تکنیکال علاوه بر یادگیری استراتژی های پیشرفته یادخواهید گرفت که چگونه به سودآوری در بازارهای مالی با استفاده از تکنیک های پیشرفته از تحلیل تکنیکال برسید

 67. پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال به روش آموزش آموزشگاه سهامیر یکی از بهترین پکیج های آموزشی تحلیل تکنیکال هست که به شما آموزش میدهد تا بهترین سهام های بازار رو پیدا کنید و یک سرمایه گذاری ناب داشته باشبد

 68. سلام من با مبانی تحلیل تکنیکال آشنایی دارم آیا پکیج آموزشی تحلیل تکنیکال شما به کار من میاد؟ میتونم مطالب جدیدتری یادبگیرم؟

 69. مواردی همچون شناسایی سهام ارزنده و شناسایی نقاط ورود و خروخ یک سهم و میزان سود و زیان و تمام مواردی که لازم هست برای انتخاب یک سهم مناسب رو در این پکیج آموزشی تکنیکال گنجانده ایم

 70. تحلیل تکنیکال ابزاری است که هر پارامتری چارت یا نمودار داشته باشد رو میتواند تحلیل و بررسی کند لذا اگر طلا هم دارای نمودار باشد قابل تحلیل و بررسی است

 71. سلام و درود
  بله مطالب پکیج آموزش تحلیل تکنیکال از مقدمات تا پیشرفته رو به صورت شفاف و خیلی ساده استاتید آموزشگاه سهامیر بیان کرده اند و مناسب برای تمامی افراد میباشد چه مبتدی چه حرفه ای

 72. میخواستم بدونم این پکیج شما آموزش تحلیل تکنیکال از صفر هستش؟؟

 73. سلام و درود
  خیر پکیج های آموزشی فقط به صورت فیزیکی در تمام نقاط ایران یا جهان پست خواهد شد لطفا برای اطلاعات بیشتر به یکی از شماره های آموزشگاه سهامیر تماس بگیرید

 74. سلام و درود
  به راحتی می توانید از تجربیات خود در زمینه تحلیل تکنیکال استفاده نمایید و پکیج های مقدماتی تا پیشرفته ما را خریداری کنید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره و کلاس آنلاین ما نیز استفاده نمایید.

 75. من در بازار بورس ایران فعال بودم چگونه می توانم وارد بازار بورس شوم؟

 76. در این دوره دانشجو می آموزد که سهام ارزشمند از نظر بنیادی را جهت سرمایه گذاری شناسایی کند و با تحلیل تکنیکال در نقطه مناسب به سهم ورود یا از آن خارج شود.مدیریت ریسک و سرمایه گذاری،استراتژی تشکیل سبد سرمایه گذاری و روانشناسی معامله گری آموزش داده می شود.

 77. سلام و درود
  بله آموزشگاه سهامیر برای آموزش تحلیل تکنیکال علاوه بر مباحث تحلیل تکنیکال مقدماتی و پایه یک شیوه نوین نفس گیری رو به تمام دانشپذیران اموزش میدهد که در هیچ جای دنیا مشابه ندارد و تمام دلایل رسیدن به سود مستمر دانشپذیران در بازارهای مالی استراتژی های موفق سهامیر هست

 78. سلام ودرود
  اگر فرد فعال و پویایی باشید و به همه تمارین عمل کرده باشید و روی خودتان مسلط باشید معمولا ظرف 3 تا 4 ماه به درآمد میرسید

 79. با پکیج تحلیل تکنیکال آموزرشگاه شما میتونم به درآمد در بورس برسم؟

 80. سلام و درود دوست عزیز
  بله قطعا یکی از کاربرد های تحلیل تکنیکال تحلیل روی دلار و طلا و سکه است که شما میتوانید با استفاده ار این ابزار به تمام نیاز های تحلیل خود پاسخ بدید
  ما سعی کردیم در این پکیج آموزشی از تحلیل دلار هم استفاده بکنیم

 81. سلام دوست عزیز
  بله این امکان وجود دارد که شما با گوشی تلفن همراه هم تحلیل کنید که در این پکیج آموزشی به تمام این نکات حتی تحلیل و معامله در گوشی پرداخته شده تا تمام مخطابان بتوانند ثبت نام و از این پکیج استفاده کنند

 82. سلام دوست عزیز
  بله تحلیل تکنیکال یک روش اروپایی هست و بعضی از مثال ها از بازار جهانی زده میشه و بعضی مثال ها از ارز دیجیتال و بعضی مثال ها از بازار بورس ایران و تمام آموزش ها مبنی بر تمامی بازارهای سرمایه هست و به همه آنها پرداخته میشود.

 83. شما در پکیج تحلیل تکنیکال به تحلیل بازار جهانی هم میپردازین ومثال میزنید؟؟

 84. سلام دوست عزیز
  اگه برای بورس ایران میخواین هم همین پکیج مناسب هست هم دوره جامع اموزش بورس
  اگر هم برای فارکس میخواین باید پکیج آموزشی جامع فارکس رو تهیه کنید

 85. من میخوام پکیج آموزشی شمارو تهیه کنم و صفر صفر هستم و نمیدونم کدوم پکیج شمارو تهیه کنم؟

 86. سلام دوست عزیز
  پکیج های آموزشی برای همه معاملاگران حتی مبتدی یا حرفه ای فراهم شده که تمامی افراد بتونن نهایت استفاده رو ببرن از صفرتاصد به مطالب پرداخته شده

 87. سلام من میخواستم بدونم منی که خیلی مبتدی هستم میتونم پکیج شمارو تهیه کنم و یادبگیرم؟

 88. سلام و درود به شما دوست عزیز
  بله امکانش هست ولی بهتر هست که شما ابتدا تحلیل تکنیکال رو آموزش ببینید و سپس مطالب دیگر مثل پرایس اکشن ایچیموکو و مدیریت سرمایه رو جلوببرید

 89. سلام استاد میخواستم بدونم میشه همزمان با تحلیل تکنیکال مباحث دیگه رو هم تهیه کرد و جلو برد؟

 90. سلام و درود
  بله پکیج های آموزشی و غیرحضوری ما بخاطر کرونا تهیه شدن و این پکیج ها رو برای تمام دوستان عزیزی که در هرجای ایران هستند ارسال میکنیم تا بتونن از اطلاعات مجموعه سهامیر استفاده کنند

 91. من بندرعباس هستم امکان ارسال برای شما وجود داره که این پکیج آموزشی رو برای من ارسال کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code