🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پکیج آموزش معامله گری فارکس

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش معامله گری فارکس بصورت کاملا انحصاری سطح بالا توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری و در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است، آخرین نسخه پکیج آموزش معامله گری فارکس هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این رشته میباشد، شما میتوانید بمنظور تهیه و خرید آخرین آپدیت پکیج آموزش معامله گری فارکس از طریق همین صفحه اقدام و سفارش خود را ثبت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

جــامع ترین پکیج آموزش معامله گری فارکس

SAHAMIR UNIVERSITY

پیشرفته ترین و حرفه ای ترین پکیج آموزش معامله گری فارکس سهامیـــــــــر

اشتراک گذاری این محتوا :

معامله گری فارکس

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

پکیج معامله گری فارکس

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش معامله گری فارکس :

پکیج آموزش معامله گری فارکس در لغت به معنای تبادل ارزهای خارجی میباشد ، این شبکه مالی به عنوان گسترده ترین و و بزرگترین بازار مالی در دنیا با حجم تبادل 5.6 تریلیون دلار در روز بشمار می آید . معامله گران و یا به عبارتی تریدرها با ورود به این بازار مالی و خرید و فروش ارزها سود کسب میکنند . منشا این سود حاصل از نواسانات نرخ ارز در لحظه میباشد .

پکیج آموزش معامله گری فارکس تدوین شده توسط مرکز سهامیر را میتوان بعنوان یک محصول انحصاری و ویژه نام برد ،  پکیج آموزشی معامله گری فارکس بیش از 20 مرتبه طی دو دهه اخیر دستخوش تغییرات و بروز رسانی قرار گرفته است و در نهایت آخرین تکنیک ها و روش های معاملاتی در بازار فارکس گردآوری و در این محصول گنجانده شده است ، نسخه فعلی این محصول در آوریل 2020 تدوین و در قالب پکیج آموزشی در دسترس عموم قرار گرفته است .

پکیج اموزش معامله گری فارکس در قالب پکیج های اموزشی غیر حضوری برای علاقه مندانی که به دلیل محدودیت زمان شرایط حضور در دوره های اموزشی ترمیک را ندارند بسیار گزینه مناسبی است ، این پکیج های اموزشی دارای جامع ترین مطالب در حوزه بازارهای معاملاتی و معامله گری فارکس میباشند بطوریکه دانشپذیران از زمان تهیه بسته های اموزشی دارای 6 ماه پشتیبانی مستقیم مدرسان و تیم پشتیبان مجموعه هستند.

- ویژگی های محصول معامله گری فارکس :

- مدرسان و اساتید پکیج معامله گری فارکس:

باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی مشابه پکیج اموزش غیر حضوری معامله گری فارکس که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث دوره معامله گری فارکس را در قالب پکیج اموزشی بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی آموزش معامله گری فارکس:

[table id=25 /]

- سرفصل پکیج آموزش معامله گری فارکس :

مناسب دانش پذیرانی که هیچگونه تجربه در زمینه بورس فارکس ندارند.

سرفصل های آموزشی پکیج اموزش معامله گری فارکس مشتمل بر 8 سرفصل اصلی بوده که در طول این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

بخش اول :

معاملات لایو در تایم فریم 1 دقیقه ای

معاملات لایو در تایم فریم 5 دقیقه ای

معاملات لایو در تایم فریم 60 دقیقه ای

معاملات لایو در تایم فریم 5 ساعته

معاملات لایو در تایم فریم 1 روزه

معاملات لایو در تایم فریم هفتگی

- اهداف آموزشی پکیج معامله گری فارکس :

در پایان مطالعه و اتمام مراحل گام به گام پکیج جامع آموزش معامله گری فارکس دانش پذیر قادر خواهند بود کلیه مباحث تئوری و عملیاتی فارکس را از پایه تا تخصصی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و با نفوذ به بازار جهانی فارکس کسب درامد نماید : 

- سوالات متداول پکیج معامله گری فارکس :

آیا مباحث آموزشی بصورت عملیاتی تدریس میشوند؟

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در فارکس  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج اموزشی معامله گری مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و … اختصاص داده میشود.

آیا پکیج های اموزشی خدمات پشتیبانی اموزشی دارد؟

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی معامله گری فارکس دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

آیا امکان کنسلی پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج اموزش معامله گری فارکس در این مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

آیا مباحث آموزشی در پکیج عینا مشابه دوره های حضوری میباشد؟

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش تخصصی معامله گری فارکس بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

چطور میتوان نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج های اموزشی اقدام نمود؟

برای ثبت سفارش و خرید پکیج معامله گری فارکس در این مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش پکیج معامله گری فارکس :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزشی معامله گری فارکس اقدام نمایید .

تخصصی ترین پکیج آموزش معامله گری فارکس در کشور

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه پکیج های آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری به عموم افراد ارائه میدهد ، یکی از این محصولات آموزشی ، پکیج آموزش معامله گری فارکس میباشد که بصورت تخصصی و سطح بالا توسط این مرکز گردآوری شده است

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

پکیج آموزش معامله گری فارکس برای چه افرادی مناسب است؟

پکیج آموزش معامله گری فارکس در دو سطح تخصصی و پیشرفته گردآوری شده است و کلیه افراد چه در سطح مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این پکیج آموزشی استفاده نمایند.
پکیج آموزش معامله گری فارکس همچنین مناسب افرادی است که بتازگی قصد فعالیت در این حوزه را داشته اند.
پکیج آموزش معامله گری فارکس برای حرفه ای های بازار که قصد بروزرسانی اطلاعات خود را دارند یک گزینه مناسب است.

ویژگی های پکیج آموزش معامله گری فارکس

پکیج آموزش معامله گری فارکس دارای بروزترین محتوای آموزشی بوده
پکیج آموزش معامله گری فارکس شامل 360 روز پشتیبانی توسط کارشناسان خبره سهامیر است
با تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس شما میتوانید در آزمون های مربوطه شرکت نموده و مدرک بین المللی و داخلی دریافت نمایید.
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی سال 1402
پکیج آموزش معامله گری فارکس دارای تاییدیه آموزش استاندارد و نماد توکن آموزش حرفه ای است

ارائه پکیج آموزش معامله گری فارکس توسط موسسه سهامیر

معرفی پکیج آموزش معامله گری فارکس

پکیج آموزش معامله گری فارکس یکی از موثرترین و برترین پکیج های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این پکیج آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند این پکیج اموزشی را تهیه نمایند.
8604450

مشاوره رایگان تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس

بمنظور ثبت سفارش و تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از خرید پکیج آموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اموزشی اقدام نمایید.
245450

با خرید پکیج آموزش معامله گری فارکس مدرک بین المللی دریافت کنید

شما میتوانید پس از تهیه و خرید پکیج آموزش معامله گری فارکس برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.
634563463

سایر ویژگی های پکیج آموزش معامله گری فارکس

از مهمترین ویژگی هایی پکیج آموزش معامله گری فارکس عبارتند از : آموزش توسط اساتید انحصاری و باتجربه ، آموزش کاربردی و موثر ، سرفصل بندی های منظم و دقیق ، پشتیبانی 12 ماهه ، ثابلیت اخذ مدرک بین المللی و ….
8604450

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش معامله گری فارکس

SAHAMIR UNIVERSITY

پکیج آموزش معامله گری فارکس سهامیـــــــــر

ایا پکیج آموزش معامله گری فارکس برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، پکیج آموزش معامله گری فارکس بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند از آن استفاده نمایند .

مدت زمان پکیج آموزش معامله گری فارکس چقدر است؟

طول مدت پکیج آموزش معامله گری فارکس با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 20 الی 36 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان پکیج آموزشی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم پکیج آموزش معامله گری فارکس تهیه کنم؟

شما میتوانید بمنظور خرید و تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس از طریق وب سایت رسمی مجموعه سهامیر سفارش خود را ثبت و خرید خود را نهایی کنید . پس از ثبت سفارش پکیج آموزش ظرف مدت کمتر از چند 48 ساعت به آدرس شما پست میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج آموزش معامله گری فارکس وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی هزینه پکیج آموزش معامله گری فارکس وجود ندارد و متقاضی میبایست بمنظور تهیه پکیج آموزشی مبلغ آنرا بصورت یکجا پرداخت نماید.

آیا با تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس میتوانیم گواهینامه دریافت کنیم؟

بله ، شما با تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون بین المللی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی مدرک بین المللی دریافت کنید.

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با تهیه پکیج آموزش معامله گری فارکس میتوانید بکمرتبه بصورت رایگان در آزمون شرکت نمایید ، دقت داشته باشید درصورت رد شدن در آزمون برای اینکه بتوانید مجدد در آزمون شرکت کنید میبایست مبلغ 93 دلار پرداخت نمایید.

چطور میتوان پکیج آموزش معامله گری فارکس را خریداری نمود؟

بمنظور خرید پکیج آموزش معامله گری فارکس میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت سفارش پکیج های آموزشی از طریق وب سایت رسمی سهامیر امکانپذیر میباشد. 

پکیج آموزش معامله گری فارکس چه سالی تهیه شده است؟

پکیج آموزش معامله گری فارکس در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون بروزترین نسخه آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

قیمت پکیج آموزش معامله گری فارکس چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج آموزش معامله گری فارکس میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

آیا میتوانم برای خرید پکیج آموزش معامله گری فارکس کد تخفیف تهیه کنم؟

بله بمنظور خرید پکیج آموزش معامله گری فارکس با استفاده از کد تخفیف بالای همین صفحه میتوانید اقدام به خرید نمایید ، شما همچنین میتوانید از 6 الی 7 درصد تخفیف دائمی مربوط به پرداخت از روش کریپتو استفاده نمایید.

پکیج آموزش معامله گری فارکس تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

پکیج آموزش معامله گری فارکس حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی سهامیر بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام پکیج آموزشی میتوانند بصورت 100% عملی و کاربردی از آنچه آموخته اند در بازارهای مالی و سرمایه گذاری استفاده نمایند.

مدرس و استاد پکیج آموزش معامله گری فارکس چه شخصی است؟

مدرسان و اساتیدی که پکیج آموزش معامله گری فارکس را تهیه و گردآوری کرده اند، بصورت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.