PORTFOLIO

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
پکیج آموزش مدیریت سبد سهام
پکیج آموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی
پکیج آموزش مدیریت سرمایه در بازار بورس
6 ماه پشتیبانی و نظارت مستقیم

پکیج اموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش مدیریت سبد سهام :

مدیریت سبد سهام / پوتفوی بمعنای چیدمان پول در مجاری صحیح سرمایه گذاری میباشد ، در بازار بورس مدیریت پورتفوی بمعنی سبدی متشکل از سهام شرکت های مختلف میباشد ، با توجه به اهمیت این مقوله در حفظ سرمایه و رشد سود آوری در بازار سهام را میتوان بعنوان یکی از روشهای علمی بشدت تاثیر گذار در میزان بازدهی اوراق و سهام نام برد .

پکیج اموزشی مدیریت پرتفلیو یا بعبارتی سبد سهام حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد ، این محصول اموزشی در دی ماه 1399 طی فرایندی تحت بروزرسانی قرار گرفته است و آخرین نسخه آن در قالب پکیج اموزش مدیریت پورتفوی با عنوان مدیریت سبد سهام در اختیار عموم قرار گرفته است. 

کلیه مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای سازمان بورس و استاندارد جهانی مدیریت سرمایه QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده است ،  از طرفی داشتن ویژگی هایی همچون شیوه اموزش انحصاری ، سرفصل های آموزش عملیاتی و … این محصول را در نوع منحصر بفرد نموده است . بطوریکه دوره آموزش مدیریت پرتفلیو را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران را دارند دانست.

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

پکیج آموزشی مدیریت پورتفوی بواسطه جمعی از اساتید برتر این مرکز گرداوری شده است … باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث مدیریتی در زمینه پرتفلیو / سبد سهام را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

عنوانشرحسایر
نام محصولمدیریت پرتفویآموزش تخصصی
سال تولیدعرضه 2021بروزترین نسخه
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu193-Iso201اروپا و آسیا

- سرفصل پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو :

مناسب برای معامله گران بازار بورس ایران .

سرفصل های پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو ( سبد سهام ) مشتمل بر یک سرفصل پایه و اصلی بوده که درطول  این دوره مجازی بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت به آموزش آنها می پردازیم.

 • آشنایی با مفاهیم و اصطلاخات پرتفلیو
 • آموزش تخصیص منابع و سرمایه در سبد سهام
 • نحوه و میزان ورودی نقدینگی به هر سهم
 • تعیین میزان تنوع پذیری سهام در پرتفوی
 • مدیریت ریسک و بهره در پرتفلیو
 • ارزیابی و تحلیل عملکرد پرتفلیو
 • نحوه بهینه سازی مستمر پرتفلیو
 • مباحث تکمیلی 
 •  

- اهداف آموزشی :

در پایان این دوره دانش پذیر توانایی مدیریت و توزیع سرمایه گذاری در سبد سهام را به نحوی اصولی و استاندارد جهت کسب حداکثری بازده فرا خواهد گرفت .

– توانایی چیدمان و توزیع سرمایه در سبد سهام بصورت تخصصی ، توانایی مدیریت ریسک و بازده ، توانایی درک نحوه عملکرد سبد سهام ، توانایی بهینه سازی و بهبود کیفی سبد سهام بطور مستمر ، توانایی تشخیص و تخصیص میزان و حجم تنوع پذیری منابع ، توانایی درک و استفاده از مفاهیم بتا، همبستگی، آلفا و … و ….

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

مباحث آموزشی در پکیج اموزش  مدیریت پرتفوی بصورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند نسبت به تهیه و خرید پکیج اموزش مدیریت پورتفوی اقدام کنند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای تهیه پکیج آموزشی مدیریت پورتفوی و اموزش مباحث آن لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج های اموزش آفلاین مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش مدیریت پورتفوی بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزشی مدیریت پرتفلیو اقدام نمایید .

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

100 پاسخ

 1. بر اساس روابط ریاضی می‌توان ثابت کرد که با سرمایه‌گذاری در چند سهام، ریسک کلی سبد سهام کمتر از مجموع ریسک‌های تک‌تک سهام خواهد شد.

 2. سلام همانطور که می‌دانید دوره‌های بهتر و دوره‌های بدتر در معاملات وجود دارد که این همیشه یکسان نیست و کاملا عادی است زمانی که سود معاملات حداقل است، دوره‌هایی کاملا خنثی وجود داشته باشد.

 3. ایا در بورس همیشه سود است؟ یعنی می شود طوری سبدها رو مدیریت کرد که همیشه سود ده باشد؟

 4. سلام مدیریت کردن تعداد حجم زیاد از معاملات با دو دست کار آسانی نیست به خصوص اگر که حد سود و ضرر را دستی انجام دهید. شما بایستی قادر باشید معاملات را به صورت دستی جهت احتیاط حرکات قوی در بازار مدیریت نمایید. حتی اگر معامله‌گر روز نباشید اما معامله‌گر سویینگ (یا نوسانگیر) هستید، باز هم ممکن است دشوار باشد. شما باید حداکثر تعداد موقعیت‌های باز را محدود کنید. حداکثر مطلق برای یک فرد تنها هشت پوزیشن باز با هم است. از این محدوده فراتر نروید.

 5. سلام در معاملات بورس خودمون چه تعداد معاملات باز شده می تونیم داشته باشیم؟ ممنون از سهامیر

 6. سلام مدیریت سرمایه شامل سه بخش است:
  یافتن استراتژی مناسب برای خرید
  داشتن طرح برای خروج (چه با سود چه با ضرر)
  داشتن برنامه برای میزان حجم سرمایه درگیر

 7. سلام مدیران پرتفوی ‌هایی با ارزش و حجم بالا، سادگی قادر است با اجرای مدیریت فعال برای جابجایی سهام در پرتفوی خود اقدام کند.

 8. سلام از مباحث تکمیلی میشه به موارد زیر اشاره کرد:

  ابزار های رصد بازار و انتخاب سهام
  استراتژی سرمایه گذاری و معامله گری
  تحلیل شایعات ، اخبار و اطلاعیه های بورسی
  مدل های چهاروجهی قابل استفاده در تحلیل گری
  آشنایی با بازار آتی و بازار اختیار و فعالیت در این بازارها

 9. سلام در پکیج های آموزش مدیریت سبد سهامیر چه مباحث تکمیلی وجود دارد ؟

 10. سلام 5 ریسک بزرگ که ممکن است بتوانید با مدیریت درست در پورتفولیو خود آن را تبدیل به بازده بزرگ کنید

  ریسک نوسانات نرخ ارز
  ریسک اقتصاد مبتنی بر تورم
  ریسک نرخ بهره
  ریسک اقتصاد ستوری(مداخله دولت ها در اقتصاد)
  ریسک تحریم

 11. سلام مدیریت پرتفوی امری کاملا ضروریست که در پکیج مدیریت پرتفو سهامیر راجع به آن به بحث خواهیم کرد. این دوره میتواند برای تمام فعالین بازار سرمایه همراهی باشد تا بتوانند با منطق، درست سبد خود را مدیریت کنند.

 12. سلام دوست عزیز، پاسخ به این سوال بسیار طولانی است اما به طور کلی در سبد سهام کم خطر سهامی برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌شوند که عموماً ضریب بتای بالایی نداشته و نوسانات قیمتی معمولی دارند.

 13. سلام سبد سهام کم‌خطر چه ویژگی هایی داره میشه توضیح بدید تشکر از سهامیر

 14. سلام، یکی دیگر از مشکلات احساسی در بورس که هیچ جایگاهی در پرتفوی یک سرمایه گذار موفق ندارد، وابستگی احساسی به یک سهم یا دارایی است. اگر مقداری سهام از پدر یا پدر بزرگ تان به شما رسیده، احتمالا دوست داشته باشید بدون توجه به روند سهم و وضعیت شرکت، یادگاری پدربزرگتان را تا ابد نگهداری کنید در حالیکه اگر واقع بین باشید باید آن سهام را بررسی کرده و اگر ارزش نگهداری و روند مناسبی ندارد آنرا بفروشید.

 15. سلام من به سبدم وابستگی احساسی دارم شاید باورتون نشه ولی دوست ندارم سهامم رو بفروشم

 16. سلام معامله گران بورس در مقابل سرمایه‌ گذاری که انجام می ‌دهند که همان ریسکی است که متحمل می شوند، باید بازدهی را از بازار کسب نمایند. در واقع میزان سرمایه ‌گذاری انجام شده به وسیله هر سرمایه‌ گذار، به مقادیر بازده و ریسک بستگی دارد. چنانچه دو شرکت را در نظر بگیرید که یک محصول یکسان را تولید می ‌کنند و در مقاطعی شرکت اول دچار بحران می‌ شود و شرکت دوم در حال بازدهی بیشتری ناشی از تولید بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار می ‌باشد و یا برعکس این قضیه رخ دهد؛ شرکت برتر میتواند سود هنگفت خود را به دلیل عدم مدیریت مناسب دارایی ها از دست بدهد و دچار بحران شود و همچنین شرکت بحران زده میتواند با مدیریت مناسب دارایی های خود مجدد به سودآوری رسیده و وضعیت خود را بهبود بخشد.

 17. سلام، استراتژی مدیریت سبد سهام در بورس چگونه هستش؟ ممنون از سهامیر

 18. سلام بر شما دست عزیز علم مدیریت سرمایه، علمی است که مشخص می‌کند در چه بازاری، با چه مقدار سرمایه، در چه جهتی و با چه میزان ریسکی وارد معامله و یا از آن خارج شویم. به‌عبارت‌دیگر اجرای درست مدیریت سرمایه ریسک شمارا سرشکن کرده و هنگام مواجه با زیان، حداقل تأثیر و هنگام گرفتن سود، میزان حداکثری آن را دریافت خواهید کرد.

 19. سلام لطفا در مورد مدیریت سرمایه و تعریف اون اساتید سهامیر یه توضیحی بدن ؟

 20. سلام، بله کاملا درسته یک سرمایه گذار ممکن است با انتخاب سهام معمولی ولی با چیدمان درست سبد سهام به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

 21. سلام ایا این درسته که انتخاب سبد در سودآوری سهام بسیار تاثیر گذاره ؟

 22. سلام به ارزش مالی و نقدی پرتفوی هر شخص حقیقی یا حقوقی، ارزش پرتفوی گویند. برای قیمت گذاری شرکت‌های سرمایه گذاری پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، مهم ترین عامل ارزش پرتفوی این شرکت هاست.

 23. سلام ارزش پرتفوی چیه، میشه یه توضیحی بدید؟ ممنون از سایت آموزشگاه سهامیر

 24. درود بر شما آقای نیازی ما هم از توجه و رضایت شما بسیار خوشحالیم. به امید موفقیت های بیشتر برای جنابعالی

 25. محشر بود. من با بحث های آماری کلا مشکل داشتم. هر چقدر بیشتر میخوندم کمتر مسلط میشدم. الان با این آموزش حتی علاقمند هم شدم. خیلی ممنون. عالی بود دقیقا همونی که نیاز داشتم

 26. سلام، عموما به انجام معاملات بورسی با در نظر گرفتن تمامی جوانب اقتصادی و سیاسی و با بکارگیری انواع استراتژی های مدیریت سهام و استفاده از ابزار و روش های تحلیل سهام همچون تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال را مدیریت سبد دارایی و مدیریت پرتفوی می گویند.

 27. سلام بر شما هر چه قدر تعداد سهم‌های یک سبد بیشتر و وابستگی بازده سهم‌ها به هم کمتر یا حتی منفی باشد، ریسک غیرسیستماتیک هم کمتر می‌شود. اما تنوع بخشی در عمل با چالش‌هایی مثل «هزینه» همراه است.
  حتی اگر یک سرمایه گذار بتواند سهام تمام شرکت‌های بورسی را خریداری کند در عمل هزینه‌های معاملاتی یا همان کارمزدها آن قدر بالا می‌رود که مزیت‌های ناشی از تنوع بخشی را بی‌معنا می‌کند. علاوه بر این، اداره یک سبد بزرگ از سهام نیاز به صرف زمان و امکانات قابل توجه دارد. همچنین موضوعاتی مانند تعیین وابستگی بازده سهم‌ها به هم حتی در تئوری هنوز یک چالش است.

 28. سلام موارد مورد تدریس در ابتدای صفحه توضیح داده شده است.
  مفروضات مدل مارکویتز:
  مفروضات مدل مارکویتز عبارتند از :

  1- سرمایه ‏گذاران ریسک گریزند و مطلوبیت مورد انتظار افزایشی‏ است.
  2- سرمایه‏ گذاران پرتفولیو را بر مبنای میانگین و واریانس مورد انتظار عایدی انتخاب كنند.
  3- هر سرمایه‏ گذاری تا بی‏نهایت قابل تقسیم است.
  4- سرمایه‏ گذاران افق زمانی یک دوره‏ای داشته و این برای همه‏ سرمایه‏گذاران مشابه است.

 29. سلام، مفروضات مدل مارکویتز چیست؟ ایا این را در پکیج مدیریت پرتفوی سهامیر توضیح می دهید ؟

 30. سلام بر شما، ممنون از سوال خوبتون اولین و مهم‌ترین چیزی که موجب شده تا اصطلاح پرتفوی اهمیت بسیار زیادی پیدا کند مفهومی به نام ریسک است. ریسک را می‌توان خطر معنا کرد. اما وقتی پای سرمایه شما در میان باشد، آن را این‌طور معنا می‌کنید: «خطر از دست رفتن سرمایه، از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است»

 31. سلام مهمترین نکته در نگهداری سبد سهام چیست ؟ ممنوم از اساتید محترم سازمان سهامیر

 32. سلام، در واقع سرمايه‌گذار با خريد بخشي از سهام دو شركت اقدام به تشكيل پرتفوی (سبد سهام portfolio) كرده است. معني ساده واژه پرتفوی، سبد سرمايه‌گذاري به طور عام و سبد سهام از تركيب دارایی‌های سرمايه‌گذاري شده توسط يك سرمايه‌گذار است.

 33. سلام به سهامیری ها، چه موقع یک سرمایه گذار یک سبد پرتفوی تشکیل می دهد؟

 34. سلام بر شما در این پکیج در مورد سبدهایی همچون

  1- سبد تهاجمی (Aggressive Portfolio)
  2- سبد دفاعی (محتاطانه) (Defensive Portfolio)
  3- سبد درآمدی (Income Portfolio)
  4- سبد سوداگرانه ( Speculative Portfolio )
  5- سبد هیبریدی (ترکیبی) – The Hybrid Portfolio

  صحبت و آموزش های لازم تدریس خواهد شد.

 35. سلام، میشه بفرمایید چه نوع سبدهایی را در پکیج آموزشی سهامیر آموزش خواهید داد ؟

 36. سلام بر شما بله همین طور هستش، افراد با توجه به ویژگی های شخصی خود مانند ریسک‌پذیری، میزان سرمایه و دید سرمایه‌گذاری می‌توانند نسبت به تعیین استراتژی معاملاتی برای تشکیل سبد سهام خود اقدام کنند. مهمترین فاکتورهای مرتبط با پایبندی به استراتژی معاملاتی بیان خواهد‌شد و شرکت کنندگان در پایان دوره آموزش مجازی قادر خواهند ‌بود برنامه از پیش تعیین شده ای برای معاملات خود تعریف کنند.

 37. سلام در این پکیج آمورش مجازی و غیر حضوری سهامیر ایا همه افراد با نگرش های مختلف می توانند نتیجه کار خود را بهبود ببخشند؟

 38. سلام ممنون از شما، به طور کلی، هرچه ریسک بیشتری را تحمل کنید، پرتفوی شما تهاجمی تر خواهد بود و بخش بیشتری را به سهام و بخش کمتری را به اوراق بهادار و سایر اوراق با درآمد ثابت اختصاص می دهید.

 39. سلام ممنون از این پکیج های صفر تا صدی مدیریت سبد سهام سهامیر، می خواستم بپرستم که میشه بفرمایید سبد تهاجمی چی هستش؟ ممنون میشم توضیح بدید

 40. سلام، بر شما بله پکیج های آموزشی سهامیر یکی از بهترین پکیج های آموزشی است، که اهداف زیر را دنبال می کند:

  آموزش حرفه ای و تخصصی چیدمان سبد سهام
  آموزش مدیریت ریسک و بازده (پرتفوی)
  آموزش نحوه ارزیابی عملکرد سبد سهام
  نحوه بهینه سازی مستمر پرتفوی
  آموزش نحوه و میزان تنوع پذیری سهام
  آموزش نحوه تخصیص منابع در سبد سهام
  آموزش مفاهیم ضریب بتا، ضریب همبستگی، نسبت شارپ انحراف معیار، ضریب آلفا و …

 41. سلام این پکیج به عنوان بهترین پکیج آموزشی در مورد مدیریت پرتفولیو چه اهدافی دارد؟

 42. سلام بر شما، تشکیل یک سبد سهام، نسبت به خرید یک شاخص بورسی (مجموعه‌ای از سهام مختلف) کاملاً متفاوت بوده و نیاز به تلاش و بررسی دقیق بازار دارد. پس از تشکیل سبد سهام شخصی، شما باید همواره سهام و اوراق و… موجود در آن را تحلیل و بررسی کنید و تعادل سبد خود را همواره حفظ کرده و آن را ارتقا دهید که این ثبات سرمایه‌گذاری به وجود آمده موجب می‌شود، کمیسیون‌های پرداختی شما کاهش یابند.

 43. سلام بر شما اساتید دلسوز و محترم سازمان سهامیر، تشکیل یک سبد سهام به چه عواملی بستگی دارد؟ چه زمانی یک سبد سهام خب شکل می گیرد؟

 44. درود، برای داشتن یک سرمایه‌گذاری پر سود، باید سهمی را انتخاب کنید که احتمال افزایش قیمت بیشتری داشته باشد. این پیش‌بینی بر اساس تجزیه و تحلیل بازار انجام می‌شود. روش‌های مختلفی برای تحلیل بازار وجود دارد که در این میان، تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال شهرت و رواج بیشتری دارند.

 45. ما از کجا بفهمیم که چه سبدی را باید انتخاب کنیم، ایا پکیج ها سهامیر در این راستا به ما کمک می کنند؟

 46. سلام پورتفو، پوتفوی یا Portfolio واژه‌ای است که به یک مفهوم ساده اشاره دارد: مجموعه‌ای از دارایی‌ها و سهامی که یک فرد خریداری کرده است. با تشکیل این سبد، ریسک غیر سیستماتیک کاهش می‌یابد. وقتی چند نوع سهم را خریداری کرده باشید، ریسک ضرر خود را کاهش داده‌اید. در واقع سود یک سهم می‌تواند ضرر یک سهم دیگر را جبران کند.

 47. سلام بر شما، سبد سهام یعنی سرمایه خود را به چند قسمت تقسیم کنید و سهام شرکت‌های مختلف را خریداری کنید و به اینصورت، هیچگاه فقط سهم یک شرکت را نخواهید داشت، به این طریق ریسک سرمایه گذاری شما بسیار پایین خواهد آمد. یعنی اگر یک شرکت پس از مدتی زیانده شناسایی شد، فقط بخشی از دارایی شما با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

 48. سلام ممنون از اینکه سوالات علاقه مندان رو جواب میدید، ببخشید یک سوال از سهامیر داشتم منظور از سبد سهام چیست؟

 49. سلام بر شما کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده و از طرفی داشتن ویژگی هایی همچون شیوه اموزش انحصاری ، سرفصل های آموزش عملیاتی و … این محصول را در نوع منحصر بفرد نموده است .

 50. سلا ایا اساتیدی که در آموزشگاه سهامیر این پکیج هارو تهیه کردن اطلاعاتشون به روز هستش؟ ما می تونیم به محتوای علمی این پکیج اعتماد کنیم ؟

 51. سلام بر شما دوست عزیز ممنونم از توجه شما، ببینیدپکیج اموزشی تحلیل بنیادی حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران و جهان میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این محصول مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه پکیج اموزشی تحلیل بنیادی را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزش مجازی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران و جهان را دارند دانست.

 52. سلام من از چندجا آموزش سهام داری یا همون مدیریت سهام رو تهیه کردم اما از اساتیدش راضی نبودم، چند وقتیه تعریف سهامیر رو زیاد می شنوم، خواستم ببینم اساتید سهامیر تسلط کافی در ارائه مباحث رو دارند ؟

 53. سلام من پکیج آموزش مدیریت پرتفلیو سهامیر رو تهیه کردم و با اینکه قیمتش از جاهای دیگ کمتر بود اما محتوای که در اون ارائه شده را جای دیگری ندیده بودم.

 54. سلام و درود
  بله در پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو استاد طبق آموزش هایی که به شما داده است معاملات ریل و واقعی را روی حساب خودش انجام میدهد تا مباحث آموزشی برای شما کاملا جا بیفتاد که ببنید که تمام مباحث آموزشی کاملا کاربرذی و سودساز هستند و متوجه شوید که ریسک تمام بازارهای مالی قابل کنترل است و سبدهای تشکیل دهنده کاملا سودآور هستند

 55. آیا در پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو استاد معاملات آنلاین در راستای آموزش هایی داده است هم انجام میدهد که مطالب بهتر جا بیفتد و سبدهایی که تشکیل میدهید امکان دیدنش هست؟

 56. سلام و درود برشما
  پکیج اموزشی مدیریت پرتفلیو آموزشگاه سهامیر به شما کمک میکند که از ضرر های احتمالی جلوگیری کنید و این پکیج آموزشی به شما کمک میکند که سود بیشتری در بازار کسب کنید و به سود مستمر در بازار برسید و سبدهای متوعی رو تشکیل بدید که امکان ضرر وجود نداشته باشه.

 57. آیا پکیج آموزش مدیریت پرتفلیو مجموعه سهامیر من رو به سود در بازار بورس میرساند؟

 58. سلام و درود
  بله شما در هرصورت برای خرید و فروش در هر بازار سرمایه ای نیاز به دانش مدیریت پرتفلیو دارید . خرید و فروش در بازارهای مالی سکه و طلا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد
  شما با خرید پکیج اموزش مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی میتوانید ریسک خودتون رو در بازاری پایین بیاورید و قدرت خرید و سود خود را بالا ببرید
  علاوه بر این که شما در این پکیج اموزشی مدیریت پرتفلیو به شیوه نوین خرید و فروش طلا و سکه تسلط پیدا خواهید کرد.

 59. آیا خرید و فروش طلا و سکه هم جزو آموزش سبدگردانی و مدیریت پرتفلیو میشود یا فقط مختص به بورس است؟

 60. سلام
  پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی اموزشگاه سهامیر یکی از جدیدترین مندهای اموزشی است که استاتید آموزش دیده با مدارک بین المللی یکی از پکیج های آموزش مدیریت پرتفلیو و سبدگردانی رو ارئه میدهند

 61. سلام من با مبانی مدیریت پرتفلیو آشنایی دارم آیا پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو سبد سهام شما به کار من میاد؟ میتونم مطالب جدیدتری یادبگیرم؟

 62. سلام و درود
  مباحثی همچون مدیریت صحیح سبدسهام و سبدگردانی کم کردن ریسک در بازار و سوداوری و … را در پکیج آموزشی گنجانده شده است

 63. با توجه به اینکه نوسان قیمت یکی از عوامل اصلی موجود در بورس سهام است و با درنظر گرفتن این نکته که سهام برای سبد با دید میان‌مدت و بلندمدت خریداری می‌شود، لذا در سبدگردانی نمی‌توان درآمد مستمر ماهانه داشت
  اما آموزشگاه سهامیر با بروزترین متدهای سبدگردانی ایران و براساس معاملات الگوریتمی توانسته تمام دانشپذیران را به سود مستمر برساند که تمام نکات دراین پکیج آموزشی گنجانده شده است.

 64. پورتفو، پورتفوی یا Portfolio واژه‌ای است که به یک مفهوم ساده اشاره دارد: مجموعه‌ای از دارایی‌ها و سهامی که یک فرد خریداری کرده است. با تشکیل این سبد، ریسک غیر سیستماتیک کاهش می‌یابد. وقتی چند نوع سهم را خریداری کرده باشید، ریسک ضرر خود را کاهش داده‌اید. در واقع سود یک سهم می‌تواند ضرر یک سهم دیگر را جبران کند. علاوه بر این بهتر است تمام تخم‌مرغ‌هایتان را داخل یک سبد نگذارید، چون بورس واقعا قابل پیش‌بینی نیست! خرید چند سهم عاقلانه‌تر از خرید یک سهم است که خیال می‌کنید بهتر از آن وجود ندارد!
  تمام ریز نکات در پکیج آموزشی مدیریت پورتفلیو قرار داده شده

 65. سلام و درود
  خیر پکیج های آموزشی فقط به صورت فیزیکی در تمام نقاط ایران یا جهان پست خواهد شد لطفا برای اطلاعات بیشتر به یکی از شماره های آموزشگاه سهامیر تماس بگیرید

 66. آیا امکان دانلود پکیج آموزش مدریت پرتفلیو و سبد سهام بورس وجود دارد؟

 67. باسلام
  پس از اینکه معامله را اخذ کردید پیشنهاد می شود حتما از ریسک فری کردن و تکنیک های ریسک تریل ( حرکت دادن حدضرر در پشت قیمت ) استفاده کنید تا به حداکثر بازدهی دست پیدا کنید.
  به طور ساده پیشنهاد می شود زمانی که قیمت به اولین حد سود خود رسید هم پوزیشن را ریسک فری کنید هم مقداری از سود را ذخیره کنید. سپس به ازای لمس کردن هر حد سود، حدضرر را پله ای در جهت حرکت قیمت حرکت دهید.

 68. همواره کسب و کارها و شرکت‌ها با خطرات گوناگونی در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصاد کلان، قانونی، سیاسی و…. درگیر هستند. به منظور پیشگیری از وقوع این خطرات و آسیب به سازمان و کسب و کارها مدیریت ریسک بهترین ابزار است. این دوره شما را در مقام یک کارشناس یا مدیر با مفهوم مدیریت ریسک آشنا ساخته، توانایی تحلیل ریسک در سازمان را در شما ایجاد کرده و شما را توانمند می‌سازد تا گزارش‌های مدیریت ریسک را تهیه کنید.

 69. سلام و درود
  بله تمامی پکیج های آموزشی امکان فروش بدون نیاز به ثبت نام در کلاس های حضوری را دارد .

 70. آیا امکان داره پکیج های اموزشی رو خریداری کرد ولی در کلاس های آموزشی شرکت نکرد؟

 71. پیشنهاد ما این است که زمانی به صورت واقعی معامله کنید که هفت هفته پشت سر هم در پلتفورم آزمايشى سود کرده باشید. و بسیار به پکیج آموزشی مسلط شده باشید

 72. سلام دوست عزیز
  برای پکیج های اموزشی مدرکی اعطا نمیشود و گرفتن مدرک مستلزم حضور شما و حل تمارین هست
  در پاسخ سوال دوم شما باید عرض کنم که بله مدرک سهامیر برای آموزش عالی است و بسیار معتبر است

 73. آیا با تهیه پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو مدرک هم ارایه میشه ؟ و اینکه مدرک مناسب استخدام شدن هست؟

 74. سلام دوست عزیز
  مدیریت پورتفوی یا پوتفلیو یکی از با اهمیت ترین اقدامات بورسی هست که یک معامله گر باید انجام دهد . این که سبد سهام رو باید چطوری چید که دچار زیان نشوید و همیشه در بورس سودآوری کنید و به سود مستمر برسید . دراین پکیج آموزشی به تمام نکات و ریزنکات تشکیل سبد سهام در بورس پرداخته شده که به شما دوست عزیز بعد از ثبت نام ارئه میشود.

 75. سلام دوست عزیز
  تمام استراتژی ها در همه بازارها جواب میده ولی سیستم های معاملاتی الیوت و ایچیموکو روش های مناسبی برای خرید و فروش های بلندمدت هست.

 76. سلام استاد من پکیج رو تهیه کردم و عالی بود ممنون از شما و مجموعه خوبتون فقط یک سوال داشتم میخواستم بدونم بهترین دوره برای خرید و فروش بلند مدت بعداز تشکیل سبد چه دوره ی آموزشی هست و پیشنهادتون چیه؟

 77. سلام و درود
  بله این پکیج کمک خیلی زیادی به شما برای جبران ضررهاتون و جلوگیری از ضررهای احتمالی بعدیتون میکنه

 78. سلام من تو بورس ایران خیلی ضرر کردم آیا این پکیج آموزشی میتونه بمن کمک کنه ضررهامو جبران کنم؟

 79. سلام دوست عزیز
  در بازار فارکس امکان تشکیل سبد وجود نداره اما در این دوره آموزشی به بهترین شکل و باکیفیت بالا برای سبدسهام بورس ایران آموزش داده شده است

 80. سلام و خسته نباشید ممنون از مجموعه خوبتون میخواستم بدونم شما سبد سهام فارکس هم آموزش میدین در این دوره پکیج؟

 81. سلام و درود
  شما بعداز این پکبج بایتسی پکیج آموزشی مدیریت ریسک و روانشناسی و ثبت نام و تهیه فرمائید تا مطالب بصورت دسته بندی شده در ذهن شما هک شود.

 82. سلام میخواستم بعد مدیریت پورتفوی باید چه مطالبی رو یاد بگیرم؟

 83. سلام
  شما باید از تحلیل تکنیکال و مبانی بازار بورس اطلاعات داشته باشید تا بتونید این دوره و پکیج رو به بهترین شکل بیاموزید.

 84. سلام من میخوام این دوره رو تهیه کنم ولی نمیدونم چه پیش نیازی داره لطفا راهنمایی کنید؟ ممنوون از مجموعه خیلی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code