🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) بصورت کاملا انحصاری سطح بالا توسط مرکز آموزش عالی سهامیر گردآوری و در سال 2023 طی دو نوبت تحت بروزرسانی قرار گرفته است، آخرین نسخه پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) هم اکنون به صورت آفلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این رشته میباشد، شما میتوانید بمنظور تهیه و خرید آخرین آپدیت پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) از طریق همین صفحه اقدام و سفارش خود را ثبت نمایید.

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

آموزش و توسعه علوم سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

جــامع ترین پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

SAHAMIR UNIVERSITY

پیشرفته ترین و حرفه ای ترین پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) سهامیـــــــــر

اشتراک گذاری این محتوا :

نـــــــــــــــام : پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

شرایط آموزش
شرح
توضیحات محضول
نـــــام پکیج
پکیج مدیریت پورتفوی
انحصاری 2023
سطح آموزش
سطح بالا و حرفه ای
عملی و کاربردی

ادامه فرایـــــــــــند ثبت سفارش

مشخصات پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

پکیج آموزش مدیریت پورتفوی و سبد سهام در سال 1402 توسط جمعی از تریدرها و تحلیلگران خبره و اختصاصی در مجموعه سهامیر تحت بروزرسانی قرار گرفته است و هم اکنون آخرین نسخه ان در قالب بسته آموزشی ارائه شده است. پکیج آموزش مدیریت پورتفوی و سبد سهام حاصل بیش از 20 سال تجربه و حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری  میباشد و یکی از قدرتمندترین و موثرترین مباحث آموزشی را در خود جای داده است.

⭕ نــــــــــــام محصول: پکیج مدیریت پورتفوی و سبد سهام
⭕ سال بروزرسانی: پکیج آموزش مدیریت پورتفوی در سال 1402 بروزرسانی شد!
⭕ مدت زمان آموزش: 16 ساعت آموزش مدیریت پورتفوی کاربردی و عملیاتی
⭕ مدرس پکیج: اختصاصی سهامیر (داخلی و خارجی)
⭕ پشتیبانی آموزشی: دارد (360 روز)
⭕ پشتیبانی معاملاتی: دارد (360 روز)
⭕ تاییدیه ها: CRP-640023 اروپا و آسیا
⭕ مدرک بین المللی: صادره از کانادا و آمریکا بهمراه آزمون

قسمتـــــی از ویــــــدیو آموزش مدیریت پورتفوی :

PORTFOLIO

پکیج اموزش پیشرفته مدیریت پورتفوی

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش مدیریت پورتفوی :

مدیریت سبد سهام / پوتفوی بمعنای چیدمان پول در مجاری صحیح سرمایه گذاری میباشد ، در بازار بورس مدیریت پورتفوی بمعنی سبدی متشکل از سهام شرکت های مختلف میباشد ، با توجه به اهمیت این مقوله در حفظ سرمایه و رشد سود آوری در بازار سهام را میتوان بعنوان یکی از روشهای علمی بشدت تاثیر گذار در میزان بازدهی اوراق و سهام نام برد .

پکیج اموزشی مدیریت پرتفلیو یا بعبارتی سبد سهام حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد ، این محصول اموزشی در دی ماه 1399 طی فرایندی تحت بروزرسانی قرار گرفته است و آخرین نسخه آن در قالب پکیج اموزش مدیریت پورتفوی با عنوان مدیریت سبد سهام در اختیار عموم قرار گرفته است. 

کلیه مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای سازمان بورس و استاندارد جهانی مدیریت سرمایه QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده است ،  از طرفی داشتن ویژگی هایی همچون شیوه اموزش انحصاری ، سرفصل های آموزش عملیاتی و … این محصول را در نوع منحصر بفرد نموده است . بطوریکه دوره آموزش مدیریت پرتفلیو را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران را دارند دانست.

- ویژگی های پکیج آموزش پورتفوی :

- مدرسان و اساتید پکیج پورتفوی :

پکیج آموزشی مدیریت پورتفوی بواسطه جمعی از اساتید برتر این مرکز گرداوری شده است … باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث مدیریتی در زمینه پرتفلیو / سبد سهام را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی پکیج آموزشی مدیریت پرتفوی:

[table id=29 /]

- سرفصل پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو :

مناسب برای معامله گران بازار بورس ایران .

سرفصل های پکیج آموزشی مدیریت پرتفلیو ( سبد سهام ) مشتمل بر یک سرفصل پایه و اصلی بوده که درطول  این دوره مجازی بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم.

- اهداف آموزشی پکیج پورتفوی :

در پایان این دوره دانش پذیر توانایی مدیریت و توزیع سرمایه گذاری در سبد سهام را به نحوی اصولی و استاندارد جهت کسب حداکثری بازده فرا خواهد گرفت .

– توانایی چیدمان و توزیع سرمایه در سبد سهام بصورت تخصصی ، توانایی مدیریت ریسک و بازده ، توانایی درک نحوه عملکرد سبد سهام ، توانایی بهینه سازی و بهبود کیفی سبد سهام بطور مستمر ، توانایی تشخیص و تخصیص میزان و حجم تنوع پذیری منابع ، توانایی درک و استفاده از مفاهیم بتا، همبستگی، آلفا و … و ….

- سوالات متداول پکیج پورتفوی :

- ادامه فرایند سفارش پکیج پورتفوی :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزشی مدیریت پرتفلیو اقدام نمایید .

تخصصی ترین پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) در کشور

سهامیـــــــر بعنوان یک مرکز فوق تخصصی فعال در بازارهای مالی و سرمایه گذاری خدمات ویژه ای در زمینه پکیج های آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری به عموم افراد ارائه میدهد ، یکی از این محصولات آموزشی ، پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) میباشد که بصورت تخصصی و سطح بالا توسط این مرکز گردآوری شده است

سال تاسیـــــس: 30 years

میزبان بیش از > 120,000

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) برای چه افرادی مناسب است؟

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) در دو سطح تخصصی و پیشرفته گردآوری شده است و کلیه افراد چه در سطح مبتدی تا حرفه ای میتوانند از این پکیج آموزشی استفاده نمایند.
پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) همچنین مناسب افرادی است که بتازگی قصد فعالیت در این حوزه را داشته اند.
پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) برای حرفه ای های بازار که قصد بروزرسانی اطلاعات خود را دارند یک گزینه مناسب است.

ویژگی های پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) دارای بروزترین محتوای آموزشی بوده
پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) شامل 360 روز پشتیبانی توسط کارشناسان خبره سهامیر است
با تهیه پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) شما میتوانید در آزمون های مربوطه شرکت نموده و مدرک بین المللی و داخلی دریافت نمایید.
جامع ترین و بروزترین مباحث آموزشی سال 1402
پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) دارای تاییدیه آموزش استاندارد و نماد توکن آموزش حرفه ای است

ارائه پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) توسط موسسه سهامیر

معرفی پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) یکی از موثرترین و برترین پکیج های آموشی در کشور بوده که توسط تیم تحلیلی و معاملاتی سهامیر گردآوری و بطور منظم هرساله طی 2 نوبت مباحث آن بروزرسانی و آپدیت میشود. این پکیج آموزشی در 2 سطح گردآوری شده و تمامی متقاضیان با هر سطح علمی و مهارتی میتوانند این پکیج اموزشی را تهیه نمایند.
8604450

مشاوره رایگان تهیه پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

بمنظور ثبت سفارش و تهیه پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شده و در صورت نیاز قبل از خرید پکیج آموزشی توسط کارشناسان خبره سهامیر تعیین سطح شده و سپس نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اموزشی اقدام نمایید.
245450

با خرید پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) مدرک بین المللی دریافت کنید

شما میتوانید پس از تهیه و خرید پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) برای شرکت در آزمون های مربوطه اقدام نمایید و گواهینامه و مدرک معتبر داخلی و خارجی را از این مرکز دریافت کنید. لازم به ذکر است دریافت گواهینامه بین المللی مستلزم کسب نمره قبولی درآزمون مربوطه میباشد.
634563463

سایر ویژگی های پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

از مهمترین ویژگی هایی پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) عبارتند از : آموزش توسط اساتید انحصاری و باتجربه ، آموزش کاربردی و موثر ، سرفصل بندی های منظم و دقیق ، پشتیبانی 12 ماهه ، ثابلیت اخذ مدرک بین المللی و ….
8604450

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام)

SAHAMIR UNIVERSITY

پکیج آموزش مدیریت پرتفوی (سبد سهام) سهامیـــــــــر