RISK-M

آموزش آکادمیک

آموزش کوتاه مدت

آموزش خصوصی

آموزش عمومی

امروز مورخ: ۰۹ /۱۱ /۱۳۹۹ :
پکیج اموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار
پکیج پیشرفته مدیریت ریسک
پکیج اموزش تخصصی مدیریت روان بازار

پکیج آموزش مدیریت ریسک و روانشناسی

لوح ویژه آموزشی

- پکیج آموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار :

تحلیل نوعیت روان بازار از جهت شناسایی احساسات معاملاتی و انتظارات اقشار مختلف جامعه بسیار حائز اهمیت میباشد . پکیج اموزشی مدیریت ریسک و روانشناسی بازار سرمایه بعنوان یکی محصولات اختصاصی سهامیر در امر آموزش مدیریت بحران بشمار می آید ، این محصول در اردیبهشت ماه 1399 تحت فرایند بروز رسانی قرار گرفته و آخرین نسخه آن اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است . 

پکیج اموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار حاصل 30 سال تجربه و فعالیت مدیران و متخصصان سازمان سهامیر در بازار بورس ایران میباشد، کلیه ی مباحث و سرفصل های اموزشی این دوره مطابق با استانداردهای جهانی و QT اروپا برنامه ریزی و تدوین شده بطوریکه دوره آموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار سرمایه را میتوان بعنوان یکی از بهترین دوره های حرفه ای آموزشی برای افرادی که قصد فعالیت حرفه ای در بازار بورس ایران را دارند دانست.

- ویژگی های محصول آموزشی :

- مدرسان و اساتید آموزشی :

تدوین و گردآورسی محتوای آموزشی پکیج مدیریت ریسک و روانشناسی بازار بواسطه جمعی از مدرسان و اساتید برتر مجموعه سهامیر انجام گرفته است …. همچنین باید توجه داشت کلیه محصولات آموزشی که در قالب لوح فشرده در دسترس میباشند بصورت انحصاری توسط مرکز آموزش عالی سهامیر تدوین شده است ، سهامیر اکنون بالغ بر 120 مدرس برتر و بین المللی را در 7 کشور در اختیار دارد ، از طرفی مدرسان و اساتید مرکز که وظیفه آموزش مباحث مدیریت ریسک و روانشناسی بازار سرمایه را بر عهده دارند ، دارای گواهینامه سطح استادی از موسسه جهانی AWQ میباشند ضمن اینکه کلیه انها دارای حداقل 10 سال سابقه و تجربه کاری در صنعت بورس ایران و از تریدرهای بنام جهان هستند. همچنین با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده توسط این مرکز که بصورت مداوم در امر توسعه و تحقیقات در بازار سرمایه انجام میشود ، سیستم آموزشی استاندارد و انحصاری را بوجود آورده است که در نوع خود منحصر بفرد است .

- اطلاعات عمومی محصول :

عنوانشرحسایر
نام محصولمدیریت سرمایهآموزش تخصصی
سال تولیدعرضه 2021بروزترین نسخه
مدرسسهامیراختصاصی
مدت زمان24 ساعت10% تلرانس
مجوز کشوری1384/17033سازمان فنی
تاییدیه جهانیeu193-Iso201اروپا و آسیا

- سرفصل دوره مدیریت ریسک و روانشناسی :

مناسب سرمایه گذاران و معامله گران بازار بورس کشور .

سرفصل های پکیج آموزشی مدیریت ریسک و روانشناسی بازار سرمایه مشتمل بر یک سرفصل پایه و اصلی بوده که در طول این دوره مجازی بطور کامل ظرف مدت 24 ساعت به آموزش آنها می پردازیم .

 • انواع روش های سرمایه گذاری با ریسک صفر
 • آشنایی با بازار های سرمایه گذاری به ویژه بازار بورس
 • آشنایی با انواع ابزار های مالی در بازار سرمایه
 • شناخت مکانیزم عملکرد بازار سهام 
 • نحوه ی مدیریت سرمایه در بازار سهام
 • آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات بازار سرمایه
 • تحلیل نسبت های ارزیابی سرمایه
 • آشنایی با نسبت های محاصباتی سرمایه در بازار بورس
 • سایر اطلاعات تکمیلی
 • فرمول های موفقیت در سرمایه گذاری
 • نظم و انضباط در سرمایه گذاری
 • ارزش گذاری سهام 
 • آشنایی و شناخت انواع ریسک
 • روش های محدود کردن ضرر و زیان و عبور از بحران
 • شناخت شرایت بحران و مدیریت بحران در بورس
 • روش های کاهش ریسک در سرمایه گذاری
 • اصل ریوارد در مدیریت ریسک
 • شناخت اشتباهات مهلک در سرمایه گذاری 
 • شناخت مفاهیم کلیدی ریسک
 • روانشناسی ایجاد سطوح مقاومت و حمایت و بررسی علل آن
 • روانشناسی الگو های هارمونیک، هندسی
 • روانشناسی سطوح فیبوناچی
 • روانشناسی امواج الیوت
 • روانشناسی اندیکاتورها
 • روانشناسی بازار سرمایه 
 • شناسایی کارکرد ذهنی در معاملات
 • تکنیک های کنترل هیجانات و احساسات در معاملات
 • ایجاد خط ذهنی و تاثیر آن در معاملات
 • جلوکیری از کارکرد منفی ذهن در معاملات
 •  

- اهداف آموزشی :

در پایان این دوره دانش پذیر توانایی تجزیه و تحلیل و مدیریت سرمایه را در بازارهای سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار بدست می آورد.

– آشنایی و شناخت مفاهیم اصلی در بازار سرمایه ، توانایی بررسی و درک انواع بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، توانایی درک نحوه عملکرد بازار بورس و اوراق بهادار ، توانایی تجزیه و تحلیل مالی ، آشنایی با انواع روش های تحلیلی بازار سهام ، توانایی انجام محاسبات ارزش گذاری سهام ، صورت های مالی ، یادگیری تکنیک های موفقیت در بازار بورس اوراق بهادار ،  و …

- سوالات متداول :

بله ، با توجه به اینکه فعالیت در صنعت بورس و اوراق بهادار  و بطور کلی بازار سرمایه یک فعالیت کاملا عملیاتی اجرایی میباشد به همین پکیج های اموزشی مرکز فعل گرا بوده که ضمن آموزش مباحث تئوری حدود 80 درصد از زمان آموزش به انجام امور عملیاتی و معاملاتی از قبیل خرید و فروش ، محاسبات ، تحلیل و ... اختصاص داده میشود.

پس از ثبت سفارش و تهیه محصول آموزشی دانشپذیر میتواند بمدت 6 ماه از خدمات پشتیبانی و نظارت مستقیم پشتیبان و مدرس بهره مند شود .

مباحث آموزشی در پکیج اموزش  مدیریت ریسک و روانشناسی بازار بصورت جزء به جزء و از پایه آموزش داده میشود لذا کلیه افراد مبتدی و یا افرادی که تا کنون بصورت آکادمیک آموزش دیده نشده اند میتوانند در این دوره های آموزشی شرکت نمایند .

خیر کلیه افراد با هر سطح علمی میتوانند نسبت به تهیه و خرید پکیج اموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار اقدام کنند .

خیر هیچگونه تحصیلات آکادمیک برای تهیه پکیج آموزشی مدیریت ریسک و روانشناسی بازار و اموزش مباحث آن لازم نمیباشد اما دانش پذیر میبایست از حداقل سواد نوشتاری و محاسباتی برخوردار باشد .

با توجه به اینکه سیستم ثبت ثبت سفارش پکیج های اموزش آفلاین مرکز بصورت یکپارچه و متمرکز برای کلیه استان ها انجام میشود لذا تحت هیچ شرایط امکان کنسلی و عودت مبلغ وجود ندارد .

سرفصل های آموزشی در پکیج اموزش مدیریت ریسک و روانشناسی بازار بصورت کامل و مشابه با سرفصل های اموزشی در کلاس های حضوری میباشد .

برای ثبت سفارش و خرید پکیج های مرکز میتوان بصورت انلاین و از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش و خرید پکیج اقدام نمود.

- ادامه فرایند سفارش :

از طریق گزینه ادامه فرایند ثبت سفارش میتوانید نسبت به خرید محصول آموزشی مدیریت ریسک و روانشناسی بازار سرمایه  اقدام نمایید .

مرکز پاسخگویی
مشاوره سریع

کمتر از 20 دقیقه کارشناسان مرکز بمنظور ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت .

99 پاسخ

 1. سلام معمولا بازار سهام نسبت به سایر بازارها ریسک بیشتری دارد و نوسانات آن نیز شدیدتر است.

 2. سلام ریسک عبارت از احتمال بروز نتایج متفاوت با پیش‌بینی‌ها یا انتظارات است، به عبارتی ریسک به معنی انحراف «نتایج واقعی» از «نتایج مورد انتظار» است.

 3. به طور کلی مدیریت ریسک شامل پنج مرحله است: تعیین اهداف، شناسایی ریسک ها، ارزیابی ‏ریسک ها، تعریف راه حل در برابر ریسک ها و نظارت. البته بسته به زمینه کاری این مراحل میتواند ‏متفاوت باشد.

 4. سلام استراتژی مدیریت نقدینگی شما بایستی به شما کمک کند تعدادی از سهام را برای هر معامله‌ای که می‌خواهید انجام دهید، قرار دهد. این روشی است که سرمایه و ریسک شما را مدیریت می‌کند.

 5. سلام بر شما مدیریت سرمایه Capital Management یا Money Management دو جزء اساسی دارد؛

  مدیریت بازده
  مدیریت ریسک

 6. سلام به اساتید سهامیر خواستم بپرسم اجزای مدیریت ریسک چیا هستش؟

 7. بله مدیریت ریسک خیلی از مواردی که در علم تکنیکال و بنیادی در آن لحاظ نشده را بیان می کند. گرچه دوره های سهامیر بسیار جامع و کامل است و ما سعی میکنیم نیم نگاهی هم به سایر روش ها در هر دوره داشته باشیم تا دانش پذیران به صورت کامل اشنا شوند.

 8. سلام
  مدیران عامل
  مدیران مالی
  کارشناسان سازمانی
  دانشجویان رشته های مرتبط
  کلیه علاقه مندان به این حوزه

 9. سلام مخاطبین پکیج های آموزشی مدیریت ریسک سهامیر چه افرادی هستند؟

 10. روش مدرن پورتفولیو در بازار بورس، به کارا بودن بازار تاکید دارد، و بیان می دارد که اطلاعات بازار فقط در اختیار قشر خاصی نیست، بلکه تمام افراد حاضر در بازار سرمایه به اطلاعات دسترسی دارند.آنچه اهمیت دارد شفافیت و خلوص اطلاعات است که باید در معاملات بازار جاری باشد.

 11. سلام احساس کلی که بازار در یک زمان مشخص تجربه می‌کند، روانشناسی بازار گفته می‌شود. حرص، ترس، انتظارات و شرایط، همه عواملی هستند که بر ذهنیت کلی سرمایه گذاری افراد تأثیر می‌گذارند.

 12. سلام در روانشناسی بازار چه عوامل بر ذهنیت یک معامله گر تاثیر گذار است ؟

 13. سلام، ریسک بر اساس رویکردهای مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود. یکی از دسته‌بندی‌های ریسک، بر اساس عامل ایجاد ریسک است که بعضی از موارد آنها عبارتند از:

  • ریسک قدرت خرید (تورم)
  • ریسک سیاسی
  • ریسک نرخ سود
  • ریسک نرخ ارز

 14. سلام قبل از انجام معاملات باید به پرسش های زیر پاسخ دهید و به پاسخ های خود عمل کنید.
  این امر به شما کمک می کند تا در روانشناسی بازار موفق عمل کنید.
  حد ضرر من تا چه قیمتی است؟ (تا چه قیمتی حاضرم ریسک منفی را در معامله بپذیرم؟)
  حد سود من تا چه قیمتی است؟ (برای یک معامله تا چه حدی باید سود کنم تا حاضر به بیرون آمدن از آن بشوم؟)
  در صورت نوسان های خنثی از معامله خارج می شوم یا خیر؟ (اگر در یک معامله بعد از یک مدت مشخص نوسانات خنثی مشاهده کردم خارج می شوم یا صبر می کنم تا به قیمتی که هدف گذاری کرده ام برسم؟)
  اگر در یک روز از معامله ای خارج شوم آیا در همان روز مجدد وارد این معامله می شوم یا آن را کنار می گذارم؟

  دراین صورت است که شما می دانید کجا وارد معامله شوید و در کجا از معامله خارج شوید و دیگر نیاز به پیوری از عقاید دیگران هم ندارید.
  اگر قادر باشید به این سوالات به درستی پاسخ دهید و به پاسخ های خودعمل کنید بعد از مدتی به یک معامله گر حرفه و موفق تبدیل می شوید.

 15. سلام یک سوال از سهامیر داشتم، چگونه در معاملات خود با برنامه عمل کنیم ؟

 16. سلام بدیهی‌است درجه ریسک‌پذیری در سرمایه‌گذاران مختلف متفاوت بوده و سرمایه‌گذارانی که ریسک بالایی را می‌پذیرند، انتظار بازدهی بالایی را دارند و بالعکس سرمایه‌گذاران ریسک گریز با کاهش مخاطره ریسک کمتری را دریافت می‌کنند. برای جزئیات بیشتر پکیج مدیریت ریسک سهامیر را تهیه نمایید

 17. سلام، بله حتما می توانید، اگر می­ خواهیم جزء ده درصد افراد برنده باشیم باید دیدگاه مثبتی راجع به ریسک داشته باشیم. از ریسک کردن نترسیم. ریسک را دوست خود بدانیم. اجازه ندهیم که ریسک بر ما مسلط شود بلکه آن را تحت کنترل خود درآوریم. در پکیج مدیریت ریسک و روانشناسی سهامیر این موارد به صورت کامل توضیح داده شده است.

 18. سلام من تو معاملات خودم خیلی احساس ترس می کنم، ایا با تهیه پکیج مدیریت ریسک و روانشناسی سهامیر می تونم بر ترس خودم غلبه کنم ؟

 19. سلام از عنوان های مورد علاقه دانش پذیران سهامیر میشه به

  شناسایی کارکرد های ذهن در معاملات
  تکنیک های عملی مقابله با کارکردهای منفی ذهن در سرمایه گذاری
  تکنیک های عملی کنترل هیجان و استرس در معاملات
  شناخت سوگیری های ذهنی و تاثیرات آن بر معاملات
  رواشناسی حرکت نمودار
  دلایل روانشناسی ایجاد سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک
  روانشناسی الگوی هارمونیک و الگوهای هندسی
  و اندیکاتورهای مختلف وجود چه تفکری را در بازار به ما میگویند اشاره کرد

 20. سلام در این پکیج آموزش روانشناسی بازار سهامیر میشه چنتا از عنوان هایی کاربردی که تدریس می کنید رو بفرمایدد؟

 21. مدیریت ریسک، به معنای شناسایی، ارزیابی و برآورد و الویت بندی همه ریسک های حاصل از استفاده از انواع منابع و شیوه های مختلف و به حداقل رساندن و کنترل احتمال تاثیر دیگر وقایع است.

 22. سلام، مدیریت ریسک را میشه یکی از اساتید سهامیر برای من توضیح بده؟

 23. سلام، تاریخچه مدیریت ریسک، به جنگ جهانی دوم برمیگردد. در آن دوره، مدیریت ریسک برای تضمین خرید و ممانعت از ضرر و محافظت در برابر ریسک های حتمی بازار مطرح شد. سپس، در دهه 1359 شمسی، قوانین بین المللی برای انواع ریسک تعیین شده و شرکت های مالی و بازرگانی، به منظور در امان ماندن از ریسک های پیش بینی نشده، شروع به توسعه مدل های مدیریت ریسک کردند. جالب اینجاست که شرکت ها، پیش از در نظر گرفتن سمت و جایگاهی برای عنوان مدیر ریسک، افرادی با این عنوان و شرح وظایف در آنجا کار میکردند.

 24. سلام تاریخچه مدیریت ریسک به چه دورانی برمیگرده، تشکر از اساتید سهامیر

 25. سلام
  یک معامله گر موفق وقتی که با شکست در معالات خود مواجه می شود دراولین قدم این سوال را از خود می پرسد:
  آیا از قوانین خودم پیروی کرده ام یا نه؟؟
  اگر از قوانین خود پیروی کرده باشد آنها را اصلاح می کند.
  چون این قوانین را برای به سود رسیدن تنظیم کرده است نه شکست خوردن.
  اگر از قوانین خود پیروی نکرده باشد دلایل پیروی نکردن از آنها را بررسی می کند.
  در این صورت یک سری قوانین مشخص و مدون برای خو پیدا می کند که همان استراتژی های معاملاتی نام گذاری شده است.
  این استراتژی ها نقش مهمی در روانشناسی بازار سرمایه ایفا می کنند که در دوره روانشناسی بازار آن را به شما آموزش خواهیم داد.

 26. سلام اکثر معامله گران بزرگ دنیا بر این عقیده هستند که اگر شما حتی یک روش معاملاتی ضعیف هم داشته باشید ولی مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گر را سرسختانه رعایت کنید باز هم می توانید در بازارهای مالی موفق باشید. لذا می بینید که تاثیر روانشناسی چقدر پر اهمیت و حیاتی می باشد.

 27. سلام ممنون از اساتید حرفه ای سهامیر میشه در مورد اهمیت دوره روانشناسی سهامیر توضیح دهید؟

 28. سلام عدم اطلاع از این خواسته های نهفته در درون، می تواند باعث شود به سمتی هدایت شویم که خطاهای ویرانگری در سرمایه گذاری مرتکب شویم و هم از لحاظ احساسی و هم از لحاظ مالی ضربه ببینیم.

 29. یکی از رموز اصلی موفقیت تحلیلگر تکنیکال، دانش و شناخت روانشناسی بازار معاملات است که در این پکیج روانشناسی بازار سهامیر در نظر گرفته شده است.

 30. سلام من پکیج تحلیل تکنیکال سهامیر رو تهیه کردم و بسیار عالی بود، یکی از دوستام گفت برای قوی تر و حرفه ای تر شدن باید دوره روانشناسی رو هم بگذرونیم ایا درسته این حرفش؟

 31. سلام برای آنکه یک معامله­ گر بتواند به‌جای اجتناب از ریسک، آن را بپذیرد باید قوانینی را برای خود وضع نماید. مدیریت ریسک و کنترل آن مسأله پیچیده­ ای نیست و با انجام کارهایی ساده می­ توان به‌خوبی بر آن تسلط یافت. تا جایی که با انجام ریسک­ های منطقی موفقیت در زندگی و سودآوری در معامله­ گری نصیبمان خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات می توانید پکیج مدیریت ریسک سهامیر را تهیه نمایید

 32. سلام چه قوانینی برای مدیریت ریسک در بازار سرمایه وجود دارد؟ ممنون میشم اگر اساتید سهامیر یه توضیحی بدهند؟

 33. سلام ببینید هزاران سهام در بازار مورد معامله قرار می گیرند. سرمایه گذاران نمی توانند در مورد همه آنها اطلاعات کسب نموده و آنها را بشناسند. در حقیقت، شناخت واقعی حتی تعدادی از آنها بسیار مشکل است. اما سرمایه گذاران با انبوهی از پیشنهادات و نظرات از طرف کارگزاران، مجلات، سایت های اینترنتی، تلویزیون و سایر منابع روبرو می شوند. بعضی ها بطور اجتناب ناپذیری، فکر می کنند که آخرین پیشنهادات خریدی که شنیده اند نسبت به سهامی که در حال حاضر در اختیار دارند بهتر می باشد، در نتیجه اقدام به خرید و فروش و جایگزینی سهام می کنند.

 34. سلام یکی از دوستان در بالا در مورد کنترل احساسات منفی در بازار صحبت کردن، میشه یه توضیحی بفرمایید یعنی چی؟

 35. سلام بر شما،بهله همین طور است برای پیشرفت در فرآیندهای معامله گری (که چرخه صحیح ماندگاری در بازار و سودآوری است) باید مرحله به مرحله روی ذهن، تفکرات و احساسات خود کار کنید.

 36. سلام در پکیج آموزشی مجازی و غیرحضوری سهامیر در موضوع روانشناسی بازار باید بر فرایندهای ذهنی و آرامش تکیه کنیم؟

 37. سلام بله در این دوره صفر تا صد آموزش مدیریت ریسک سهامیر، در پایان این دوره، معامله گران آموزش های مدیریت ریسک عملی و راهکارهای مدیریت موفق ریسک معاملات را حساب های کوچک شخصی یا حساب پورتفولیو تجاری با سود دهی مستمر و مناسب فرا می گیرند.

 38. سلام در این دوره صفر تا صد آموزش مدیریت ریسک سهامیر، ما میتوانیم حساب های تجاری بزرگ رو هم مدیریت کنیم؟ یا فقط مخصوص مدیریت حساب های کوچک هستش؟

 39. سلام بر شما برادر عزیز، بله همین طور هستش این پکیج ها به عنوان بهترین بسته های آموزشی در ایران شناخته شده هستند، در مورد سرفصل های این پکیج میشه به موارد زیر اشاره کرد:

  شناسایی کارکرد های ذهن در معاملات
  تکنیک های عملی مقابله با کارکردهای منفی ذهن در سرمایه گذاری
  تکنیک های عملی کنترل هیجان و استرس در معاملات
  شناخت سوگیری های ذهنی و تاثیرات آن بر معاملات
  رواشناسی حرکت نمودار
  دلایل روانشناسی ایجاد سطوح حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک
  روانشناسی الگوی هارمونیک و الگوهای هندسی
  اندیکاتورهای مختلف وجود چه تفکری را در بازار به ما میگویند؟

 40. سلام پکیج های شما به عنوان بهترین بسته های آموزشی بورس در ایران معرفی شده است، ایا امکان دارد که برخی سرفصل های مهم این دوره رو ذکر کنید؟

 41. ببنید زمانی که شما علم مدیریت ریسک را داشته باشید، به راحتی می توانید ضررهای خود را کاهش دهید و در زمانی که بازار سود است سودههای کلانی را برای خود به دست آورید.

 42. مدیریست ریسک چه معنایی میده در بازار سرمایه همه چیز بر ریسک بنا شده است

 43. سلام درود بر شما آقای رجبی، ان شا الله که موفقیت های بیشتری رو در این بازار تجربه کنید ما و مجموعه سهامیر نیز از این موضوع بسیار خوشحالیم، به امید دیدار مجدد

 44. سلام من پکیج رو تهیه کردم بسیار بسیار عالی بود.اگر بتونید پشتیبانی آنلاین تو سایتتون هم بگذارید که به سوالات به صورت آنلاین پاسخ بدهند بسیارر عالی تر هم میشود. باسپاس فراوان از مطالب عالیتون

 45. سلام به شما سهامیری، نه نگران نباشید، عرضه و تقاضا دو رکن اصلی هر بازاری هستند و بر قیمت‌ها تاثیر می‌گذارند. در بازار بورس هم همیشه تعدادی خریدار و فروشنده برای هر سهم وجود دارد. گاهی اوضاع تغییر می‌کند و بنا به دلایل مختلف، تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران سهم یک شرکت خاص را برای فروش می‌گذارند و تمایل زیادی برای خرید آن سهم وجود ندارد. در این حالت، صف فروش ایجاد می‌شود. گاهی نیز یک سهم با اقبال عمومی مواجه می‌شود و افراد زیادی افزایش قیمت آن را پیش‌بینی می‌کنند. در این حالت، صف خرید ایجاد می‌شود. یعنی تعداد بسیاری از سرمایه‌گذاران تمایل به خرید دارند و فروشنده زیادی وجود ندارد.

 46. سلام صف خرید و صف فروش یعنی چه؟ من خیلی صبح ها استرس دارم که جا نمونم یا ارزش پولم کم نشه، خواستم پکیج مدیریت ریسک سهامیر رو تهیه کنم

 47. سلام به شما دوست عزیز، ممنون از سوال خوبتون ببینید بازار سهام بازار احتمالات است و عدم قطعیت در تمامی معاملات ما حکم فرما است. این مفهوم اگرچه به ظاهر ساده است اما درک واقعی آن و در نظر گرفتن احتمالات در معاملات چندان راحت نیست. شما در بورس به طور صد در صد از نتیجه هیچ معامله‌ای باخبر نیستید و به‌ هیچ‌ وجه نمی­‌دانید که آینده چه چیزی برایتان رقم خواهد زد. بنابراین بهترین کار برای یک معامله گر یا سرمایه گذار (این دو مقوله کمی با یکدیگر متفاوتند) این است که ریسک یا همان عدم قطعیت را به‌ خوبی شناخته و درک کند و به‌ جای ترسیدن، آن را کنترل نماید. برای آن که بتوانید سرمایه خود را در بورس به درستی مدیریت کنید نیاز به حضور در دوره های آموزشی دارید.

 48. سلام در پکیج آموزشی مدیریت ریسک سهامیر دانش پذیر با چه دغدغه هایی رو برو می شود ایا صرفا ترسیدن در بازار احتیاج به گذراندن دوره دارد؟

 49. سلام دوست و همراه عزیز به‌منظور بالا بردن میزان یادگیری هر قسمت را به دقت مشاهده کنید، نکات مهم را بنویسید زیر قسمت‌های مهم خط بکشید و مفاهیم آموخته‌شده را پس از تمرین در معاملات خود بکار بندید.
  به‌این‌ترتیب به مفاهیم آموخته‌شده تسلط می‌یابید. امیدواریم پکیج آموزشی سهامیر بتواند تا اندازه‌ای نیاز مشتاقان بازارهاي سرمايه را تأمین نماید. در پايان از کلیه دوستانی که با صبر و حوصله کل دوره آموزشی سهامیر را تهیه کردند کمال تشکر و امتنان را داریم.

 50. سلام برای مدیریت ریسک در بازارهای مالی و سرمایه بعد از کلی تحقیق تصمیم گرفتم که پکیج آموزش مدیریت ریسک سهامیر رو تهیه کنم، الان هم هر جلسه دارم پیش می رم و خیلی آموزش های خوبی داره ممنونم ازتون

 51. با سلام و درود فراوان
  امروزه اثبات شده است که ۸۰ درصد از موفقیت در بازارهای مالی نشأت گرفته از تحلیل روانشناختی است. تحلیل روانشناختی مهم ترین عامل موفقیت یا عدم موفقیت معامله گران و یا سرمایه گذاران است. بطوری که با وجود داشتن علم، تحلیل مناسب و انتخاب سهام خوب برای سرمایه گذاری اگر عوامل روانشناختی صورت نپذیرد، نتیجه سرمایه گذاری می تواند ضرر باشد. بنابراین در این دوره دانشپذیران می آموزند که چگونه علم و دانش و تحلیل خود را کاربردی کنند و علم را به عمل تبدیل نموده و فرآیند درآمد زایی ایجاد کنند.

 52. سلام من پکیج مدیریت سهام شما رو تهیه کردم و عالی بود، قصد دارم پکیج اموزش مدیریت ریسک سهامیر رو هم تهیه کنم، به نظر شما ضروری هستش ؟

 53. سلام ، 100 درصد همین طور است. پکیج آموزش مدیریت ریسک و روانشناسی سهامیر یکی از اصلی ترین اهدافش مدیریت احساسات و کنترل آن است که بتوانیم از بحران های تکانشی بازارهای سرمایه موفق خارج شویم.

 54. سلام ایا در این دوره سهامیر تکنیک های خروج از بحران از آموزش داده می شود؟

 55. سلام و درود
  بله در پکیج آموزشی مدیریت ریسک استاد طبق آموزش هایی که به شما داده است معاملات ریل و واقعی را روی حساب خودش انجام میدهد تا مباحث آموزشی برای شما کاملا جا بیفتاد که ببنید که تمام مباحث آموزشی کاملا کاربرذی و سودساز هستند و متوجه شوید که ریسک تمام بازارهای مالی قابل کنترل است.

 56. آیا در پکیج آموزشی مدیریت ریسک استاد معاملات آنلاین در راستای آموزش هایی داده است هم انجام میدهد که مطالب بهتر جا بیفتد و ما ببینیم که ریسک چطوری کنترل میشود؟

 57. بله شما در هرصورت برای خرید و فروش در هر بازار سرمایه ای نیاز به دانش مدیریت ریسک و روانشناسی دارید . خرید و فروش در بازارهای مالی سکه و طلا هم از این قاعده مستثنی نمی باشد
  شما با خرید پکیج اموزش مدیریت ریسک و ر وانشناسی میتوانید ریسک خودتون رو در بازاری پایین بیاورید و قدرت خرید و سود خود را بالا ببرید

 58. آیا میتوان برای خرید و فروش سکه و طلا هم از دوره های مدیریت ریسک و روانشناسی استفاده کرد؟

 59. سلام
  پکیج آموزشی مدیریت سرمایه و روانشناسی اموزشگاه سهامیر یکی از جدیدترین مندهای اموزشی است که استاتید آموزش دیده با مدارک بین المللی یکی از پکیج های آموزش مدیریت سرمایه و روانشناسی رو ارئه میدهند

 60. سلام من با مبانی مدیریت روانشناسی آشنایی دارم آیا پکیج آموزشی مدیریت روانشناسی شما به کار من میاد؟ میتونم مطالب جدیدتری یادبگیرم؟

 61. سلام و درود
  در این پکیج اموزشی مواردی همچون مدیریت صحیح سرمایه در تمامی بازارهای مالی مدیریت ریسک مدیریت خویشتن و روانشاسی بازار آموزش داده میشود و مهمترین عامل موفقیت معامله گران در بازارهای مالی مدیریت ریسک و سرمایه است

 62. این که شما به سود مستمر برسید به پارامترهای زیادی بستگی دارد که مهم ترین انها میتواند مدیریت سرمایه باشد که کلاس های آموزشی مدیریت سرمایه آموزشگاه سهامیر توانسته تا شرایطی رو فراهم کنه که اکثر دانشپذیران خود به سود مستمر برسند

 63. همان گونه که بازار های مالی از جمله بازار بورس تهران می توانند باعث چند برابر کردن سرمایه و افزایش سود آوری باشند، به همان اندازه نیز می تواند باعث از بین رفتن سرمایه و ضرر در مدتی کوتاه بشوند. به همین دلیل روانشناسی بازار بورس و سایر بازارهای مالی و شناخت رفتار سرمایه گذاران از عوامل اصلی موفقیت در این بازارها به حساب می آید. این که شما بتوانید در‌ کنار تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال، تشخیص بدهید که چه زمانی مناسب ورود به بازار بورس یا سهم مورد نظرتان است؟ چه زمانی پول هوشمند به سمت سهم یا صنعتی خاص روانه میشود؟ تشخیص اینکه چه زمانی پولها در بازار های موازی مانند طلا، ارز یا مسکن خارج و به سمت بازار بورس هدایت میشوند؟ و امثال این موارد مربوط به روانشناسی بازار بورس خواهند شد
  شما میتوانید تمامی نکات رو با خریداری پکیج اموزشی مدیریت رسیک و سرمایه و روانشناسی بازار مشاهده کنید

 64. سلام و درود
  خیر پکیج های آموزشی فقط به صورت فیزیکی در تمام نقاط ایران یا جهان پست خواهد شد لطفا برای اطلاعات بیشتر به یکی از شماره های آموزشگاه سهامیر تماس بگیرید

 65. پیشنهاد تحلیل گران وبسایت ما استفاده از حجم 0.01 لات برای هر 500 دلار است. اگر فرد ریسک پذیری هستید می توانید این مقدار را به دلخواه خود تغییر دهید اما توصیه می شود حداکثر به میزان هر 250 دلار از سرمایه، 0.01 لات حجم معاملاتی داشته باشید در غیر اینصورت ریسک معاملات نامناسب خواهد بود.

 66. همواره کسب و کارها و شرکت‌ها با خطرات گوناگونی در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصاد کلان، قانونی، سیاسی و…. درگیر هستند. به منظور پیشگیری از وقوع این خطرات و آسیب به سازمان و کسب و کارها مدیریت ریسک بهترین ابزار است. این دوره شما را در مقام یک کارشناس یا مدیر با مفهوم مدیریت ریسک آشنا ساخته، توانایی تحلیل ریسک در سازمان را در شما ایجاد کرده و شما را توانمند می‌سازد تا گزارش‌های مدیریت ریسک را تهیه کنید.

 67. شما پس از گذراندن دوره ها و همينطور تمرين در پلتفورم آزمايشى ميتوانيد از اين راه درآمدى معادل يك كار تمام وقت كسب كنيد.

 68. آیا بعد از دیدن پکیج های مدیریت سرمایه و روانشاسی میتوانم به صورت تمام وقت در بازار های مالی فعالیت کنم؟

 69. پیشنهاد ما این است که حداقل روزانه یک ساعت برای آموزش و تمرین اختصاص داده شود و این کار به صورت پیوسته ادامه پیدا کند تا شما به پکیج آموزشی مسلط شوید

 70. روزی چندساعت تمرین و مطالعه نیاز هست تا به روانشناسی معامله گری برسم؟

 71. سلام و درود
  تمامی بازارها ریسک متناسب با خود را دارند و نمیتوان گفت که کدام بازار ریسک کمتری دارد
  بازارها به شرطی ریسک کمتری دارند که داخل اون مدیریت ریسک و سرمایه رو رعایت کرده باشید
  برای آموزش مدیریت سرمایه میتوانید پکیج آموزشی مدیریت سرمایه و روانشناسی را انتخاب کنید

 72. سلام و درود فراوان
  اگه بخواهیم از اهمیت مدیریت ریسک و روانشناسی بگیم باید در یک جمله خلاصه کنیم که فرق بین برنده و بازنذه رو در بازار مشخص میکنه . در این پکیج آموزشی هم به مدیریت سرمایه در بازار بورس ایران و هم به مدیریت سروایه و معامله گری بازار جهانی پرداخته شده که باعث میشه شما در بازار جزو افراد برنده باشید

 73. سلام دوست عزیز
  بله کلاس های آنلاین یا غیرحضوری همان پکیج های آموزشی هستند که در اختیار شما دوست عزیز قرار میگیره و هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری نخواهد داشت.اگر دوره های حضوری بخواین شرکت کنید باید در بخش ثبت نام کلاس های حضوری اقدام کنید

 74. سلام منظور از دوره غیرحضوری یا آنلاین همین پکیج ها است یا دوره مجزایی برای این نوع اموزش هست؟

 75. سلام دوست عزیز
  بله تمامی پکبج های آموزشی ما در مجموعه سهامیر بصورت آموزش حضوری هم برگزار میشود

 76. سلام و درود
  بله یکسری قوانین و قواعد در این پکیج آموزش داده میشه که میتوانید برای هر بازاری استفاده کنید تا از ضررهای احتمالی به بهترین شکل جلوگیری کنید

 77. سلام پکیج مدیریت ریسک و سرمایه و روانشناسی شما برای هربازاری قابل استفاده است؟

 78. سلام دوست عزیز
  بله این پکیج مختص به تمامی بازارها و سرمایه گذاری هاست و تمام نکات معامله گری هم داخل این پکیج های آموزشی گنجانده شده

 79. سلام من اگه این دوره تهیه کنم میتوونم مدیریت سرمایه بازار فارکس هم از این پکیچ یاد بگیرم؟

 80. سلام دوست عزیز
  تمام پیکیچ های پیوسته به هم هستند و هیچ کدوم از مطالب مشترک و تکراری ندارند اگه شما این دوره آموزشی و پکیج رو تهیه بکنید میتونه به روند سریع یادگیری کاملتر شدن مطالبتون بهتون کمک کنه.

 81. سلام استاد من پکیج مدیریت پورتفلیوی شمارو تهیه کردم و خیلی عالی بود و میخواستم بدونم اگر مطالب این دوره پکیج غیر حضوری مدیریت ریسک و سرمایه رو تهیه کنم مطالبش جدید و متفاوت خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code