🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز یکشنبه – ۱۹ آذر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ رو به رشد بود و اکثر نماد ها رو به رشد بودند. شاخص ها شاخص کل

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز یکشنبه – ۱۹ آذر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز یکشنبه – ۱۹ آذر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ رو به رشد بود و اکثر نماد ها رو به رشد بودند.

شاخص ها

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش جزئی  به 2 میلیون و 161 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش 1800 واحدی به ارتفاع 746 هزار واحد رسید.

نماد ها

سه نماد «حکشتی»، «شپنا» و «وبملت» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «کگهر»، «انتخاب» و «وسپهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «حکشتی»، «ثشاهد» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرومیت»، «فصبا» و «کمرجان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در امروز بودند.

نتیجه بازار

ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 24 مرداد ماه 1402، مبلغ 5 هزار میلیارد  تومان بود و حقیقی ‌ها امروز حدود 150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 218 نماد در محدوده مثبت و 211 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 185 نماد در محدوده مثبت و 139 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

دوره های ویژه آموزش بازار بورس سهامیر

  1. دوره های پیشرفته بورس
  2. دوره های جامع بورس

***برای ثبت نام روی هر کدام کلیک کنید***

منبع خبر: خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز یکشنبه - ۱۹ آذر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :