🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

با بازگشت WeWork، سافت‌بانک 5.2 میلیارد دلار ضرر سه ماهه دارد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، گروه SoftBank در روز پنج‌شنبه 5.2 میلیارد دلار زیان سه‌ماهه ثبت کرد که چهارمین سه ماهه متوالی آن با شکست مواجه شد، زیرا غول ژاپنی از

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

با بازگشت WeWork، سافت‌بانک 5.2 میلیارد دلار ضرر سه ماهه دارد سهامیـــــــــر

با بازگشت WeWork، سافت‌بانک 5.2 میلیارد دلار ضرر سه ماهه دارد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، گروه SoftBank در روز پنج‌شنبه 5.2 میلیارد دلار زیان سه‌ماهه ثبت کرد که چهارمین سه ماهه متوالی آن با شکست مواجه شد، زیرا غول ژاپنی از ورشکستگی WeWork که زمانی یکی از پرطرفدارترین سرمایه‌گذاری‌هایش بود، ضربه خورد.

ادامه گزارش

این یک یادآوری تازه از نوسانات ذاتی استراتژی بنیانگذار ماسایوشی سون برای شرط بندی بزرگ روی استارت آپ های اغلب پرخطر بود.

WeWork، استارت‌آپ اشتراک‌گذاری دفاتر که زمانی هدفش برهم زدن اموال تجاری جهانی بود، ارزشی معادل 47 میلیارد دلار برای آن به ارمغان آورد، روز دوشنبه به دنبال حمایت از ورشکستگی ایالات متحده بود و سقوط قابل‌توجهی را تثبیت کرد.

SoftBank (TYO: 9984 ) زیان خالص 789 میلیارد ین (5.2 میلیارد دلار) را برای سه ماه منتهی به پایان سپتامبر گزارش کرد، در حالی که یک سال قبل از آن که بخش بزرگی از سهام خود را در تجارت الکترونیک چین فروخت، 3.0 تریلیون سود داشت. Alibaba غول پیکر (NYSE: BABA ).

این شرکت در نیمه اول سال 234.4 میلیارد ین زیان مربوط به قرار گرفتن در معرض WeWork را ثبت کرد.

یوشیمیتسو گوتو، مدیر ارشد مالی، ورشکستگی WeWork یک “شرم آور بزرگ” بود، و افزود که شرکت باید بداند چه اشتباهی برای کمک به فعالیت های سرمایه گذاری آتی خود رخ داده است.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (با بازگشت WeWork، سافت‌بانک 5.2 میلیارد دلار ضرر سه ماهه دارد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :