🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

سهام Spirit Aero به دلیل طرح های جدید افزایش سرمایه سقوط می کند

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، سهام Spirit AeroSystems (NYSE: SPR ) در روز چهارشنبه پس از پرده برداری از عرضه کننده های هوافضای جنگنده با هدف افزایش 400 میلیون دلار برای

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

سهام Spirit Aero به دلیل طرح های جدید افزایش سرمایه سقوط می کند سهامیـــــــــر

سهام Spirit Aero به دلیل طرح های جدید افزایش سرمایه سقوط می کند

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، سهام Spirit AeroSystems (NYSE: SPR ) در روز چهارشنبه پس از پرده برداری از عرضه کننده های هوافضای جنگنده با هدف افزایش 400 میلیون دلار برای تقویت ترازنامه رو به کاهش خود، تقریباً 15 درصد کاهش یافت.

ادامه گزارش

این شرکت پس از زنگ پایانی در روز سه‌شنبه اعلام کرد که Spirit قصد دارد 200 میلیون دلار از طریق فروش سهام عادی کلاس A و همچنین 200 میلیون دلار بدهی قابل تبدیل منتشر کند که قرار است در سال 2028 سررسید شود.

سهام آن در روز چهارشنبه پس از انتشار این خبر به 20.98 دلار سقوط کرد و اکنون بیش از 25 درصد از سال تا به امروز کاهش یافته است. طبق داده های LSEG، هدف قیمت متوسط ​​18 تحلیلگر که Spirit را پوشش می دهند، 29 دلار است، از 26 دلار در ماه اکتبر، و توصیه فعلی آنها “خرید” است.

سخنگوی Spirit بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد

Spirit تامین کننده اصلی قطعات هواپیماهای بزرگ مانند بال و بدنه برای سازندگان از جمله بوئینگ (NYSE: BA ) و ایرباس است. این شرکت با مشکلات کیفیت تولید مداوم دست و پنجه نرم می کند که تحویل هواپیماها را کند کرده است.

هفته گذشته، Spirit پیش‌بینی کرد که میزان سوخت نقدی بیش از حد انتظار برای سال 2023 وجود داشته باشد و آن را مجبور به کاهش تحویل پیش‌بینی‌شده 737 بدنه کند. نقدینگی رایگان برای سال 2023 بین 275 تا 325 میلیون دلار خواهد بود که از محدوده قبلی بین 200 تا 250 میلیون دلار بیشتر است.

موجودی نقدی شرکت به 374.1 میلیون دلار رسید، در حالی که بدهی آن به 3.8 میلیارد دلار در پایان سه ماهه سوم رسید.

در اکتبر، اسپیریت، پاتریک شاناهان، مدیر اجرایی سابق بوئینگ را به عنوان مدیر اجرایی موقت منصوب کرد و جایگزین تام جنتیل شد که به دنبال یک سری مشکلات صنعتی از سمت خود کناره‌گیری کرد. شاناهان معاون سابق وزیر دفاع آمریکا است.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (سهام Spirit Aero به دلیل طرح های جدید افزایش سرمایه سقوط می کند)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :