🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

افزایش ارزش بازار سرمایه ‌گذاری‌ های مبتنی بر ارز های دیجیتال

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بر اساس خبر سی‌سی دیتا، ارزش کل بازار سرمایه‌گذارای‌های مبتنی بر ارزهای دیجیتال (دارایی‌ها تحت مدیریت) که در صرافی‌ها و خارج از آن معامله می‌شوند، با

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

افزایش ارزش بازار سرمایه ‌گذاری‌ های مبتنی بر ارز های دیجیتال سهامیـــــــــر

افزایش ارزش بازار سرمایه ‌گذاری‌ های مبتنی بر ارز های دیجیتال

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بر اساس خبر سی‌سی دیتا، ارزش کل بازار سرمایه‌گذارای‌های مبتنی بر ارزهای دیجیتال (دارایی‌ها تحت مدیریت) که در صرافی‌ها و خارج از آن معامله می‌شوند، با جهش ۶.۷۴درصدی در ماه اکتبر (مهر) به ۳۱.۷میلیارد دلار رسیده است.

ادامه گزارش

این رقم نشان گر ارزش کل تمام دارایی ‌هایی است که مؤسسات مالی از طرف مشتریان خود مدیریت می ‌کنند. در این خبر آمده است که صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری مبتنی بر بیت کوین سهم بازار خود را از ۷۰.۵درصد در ماه سپتامبر (شهریور) به ۷۳.۳درصد رشد داده‌اند و ارزش دارایی‌های تحت مدیریت بیت کوین با افزایش ۱۱.۱درصدی به ۲۳.۲میلیارد دلار رسیده است.

همچنین ارزش صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر سولانا با رشد ۷۴.۱درصدی و رسیدن به رقم ۱۴۰میلیون دلاری، بیشترین افزایش را در این ماه تجربه کرده‌اند.

دوره های ویژه ارز دیجیتال آکادمی سهامیر

برای ثبت نام روی لینک کلیک کنید

منبع خبر: coindesk

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (افزایش ارزش بازار سرمایه ‌گذاری‌ های مبتنی بر ارز های دیجیتال)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :