🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

Sona Comstar عملکرد قوی Q2FY24 را گزارش می دهد، سهام 5٪ افزایش می یابد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، علیرغم بازار ضعیف، سهام سونا کامستار امروز جهش 5 درصدی را در BSE تجربه کرد که به دلیل عملکرد چشمگیر Q2FY24 بود. S&P BSE Sensex ،

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

Sona Comstar عملکرد قوی Q2FY24 را گزارش می دهد، سهام 5٪ افزایش می یابد سهامیـــــــــر

Sona Comstar عملکرد قوی Q2FY24 را گزارش می دهد، سهام 5٪ افزایش می یابد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، علیرغم بازار ضعیف، سهام سونا کامستار امروز جهش 5 درصدی را در BSE تجربه کرد که به دلیل عملکرد چشمگیر Q2FY24 بود. S&P BSE Sensex ، در مقابل، 1.3 درصد کاهش یافت.

ادامه گزارش

گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی 24 این شرکت افزایش 35 درصدی EBITDA را در سال به 223 کرور INR و بهبود حاشیه 300 واحدی در ثانیه در سال به 28.4 درصد نشان داد. درآمد همچنین افزایش قابل توجهی را نشان داد و با 20 درصد افزایش در سال به 788 کرور INR رسید.

فروش خودروهای سبک در بازارهای کلیدی مانند آمریکای شمالی، هند و اروپا 14 درصد افزایش یافت. علاوه بر این، سود پس از مالیات سونا کامستار (PAT) با افزایش قابل توجهی 34 درصدی در سال به 124 کرور روپیه رسید.

به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در سیستم ها و قطعات ضروری برای هر دو بخش پیشرانه برقی و غیر برقی، دفتر سفارش خالص Sona Comstar به 22100 کرور INR افزایش یافته است. این رشد تا حد زیادی به ایمن سازی دو قرارداد برنامه جدید خودروی الکتریکی باتری (BEV) نسبت داده می شود.

اولین قرارداد شامل تامین زیر مجموعه‌های دیفرانسیل تعبیه‌شده در روتور برای یک OEM عصر جدید آمریکای شمالی است که خودروهای برقی سطح بالا تولید می‌کند. دومی شامل ارائه موتورهای کششی برای سه چرخ های برقی تولید شده توسط یکی از بزرگترین OEM های هند است.

اضافه کردن INR 370 کرور به دفتر سفارشات این شرکت، سفارشی از یک OEM هندی از وسایل نقلیه مسافری (PVs)، وسایل نقلیه تجاری (CVs)، وسایل نقلیه خارج از بزرگراه (OHV) و وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) است. این سفارش مربوط به موتورهای کششی میانی برای موتورهای سه چرخ الکتریکی آینده OEM است که تولید آن در Q3FY25 آغاز می شود.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (Sona Comstar عملکرد قوی Q2FY24 را گزارش می دهد، سهام 5٪ افزایش می یابد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :