🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

اعطای 150000 PSUS به مدیر عامل اجرایی Express Inc

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، Express Inc.، شرکتی که پشت 530 شعبه و برند اکسپرس مانند Bonobos و UpWest در ایالات متحده و پورتوریکو قرار دارد، اعلام کرده است که قصد

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

اعطای 150000 PSUS به مدیر عامل اجرایی Express Inc سهامیـــــــــر

اعطای 150000 PSUS به مدیر عامل اجرایی Express Inc

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، Express Inc.، شرکتی که پشت 530 شعبه و برند اکسپرس مانند Bonobos و UpWest در ایالات متحده و پورتوریکو قرار دارد، اعلام کرده است که قصد دارد در روز یکشنبه، 15 اکتبر 2023، به مدیرعامل خود Stewart Glendinning 150,000 واحد سهم عملکرد (PSUs) اهدا کند. توزیع این واحدها به عملکرد سهام شرکت وابسته است و به حفظ اشتغال گلندینینگ در شرکت تا سال مالی 2026 وابسته است.

ادامه گزارش

این جایزه به عنوان انگیزه ای برای پذیرش نقش مدیر عامل توسط گلندینینگ در نظر گرفته شده است. این حرکت مطابق با بخش 303.08A کتابچه راهنمای شرکت فهرست شده NYSE است. این بخش تصریح می کند که چنین جوایزی می تواند به عنوان مشوقی برای اطمینان از تعهد مدیران اجرایی به نقش خود در شرکت اعطا شود.

این تصمیم استراتژیک توسط شرکت Express نشان دهنده تعهد آن به همسویی پاداش مدیران با عملکرد شرکت است، یک رویه رایج در بین شرکت های سهامی عام برای اطمینان از منافع مشترک بین رهبری و سهامداران.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (اعطای 150000 PSUS به مدیر عامل اجرایی Express Inc)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :