🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

واحد Prosperity Life شرکت بیمه National Western را با قراردادی 1.9 میلیارد دلاری خریداری می کند

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، یک واحد از شرکت بیمه Prosperity Life Group با خرید National Western Life Group در معامله ای به ارزش 1.9 میلیارد دلار موافقت کرده است، این

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

واحد Prosperity Life شرکت بیمه National Western را با قراردادی 1.9 میلیارد دلاری خریداری می کند سهامیـــــــــر

واحد Prosperity Life شرکت بیمه National Western را با قراردادی 1.9 میلیارد دلاری خریداری می کند

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، یک واحد از شرکت بیمه Prosperity Life Group با خرید National Western Life Group در معامله ای به ارزش 1.9 میلیارد دلار موافقت کرده است، این شرکت ها روز دوشنبه اعلام کردند که سهام شرکت بیمه عمر مستقر در تگزاس را به بالاترین سطح خود در شش هفته گذشته رساند.

ادامه گزارش

این معامله ماه‌ها پس از آن صورت می‌گیرد که Prosperity رویکرد تصاحب هلدینگ American Equity Investment Life (NYSE: AEL ) همتای National Western را کنار گذاشت.

سهام نشنال وسترن، که طرح های بیمه عمر و همچنین محصولات سالیانه را ارائه می دهد، با 13.6 درصد افزایش به 474.10 دلار رسید.

نیکلاس فون مولتکه، مدیر عامل شرکت Prosperity که دارای بازوی مدیریت دارایی و بیمه اتکایی نیز می باشد، گفت: «خرید National Western نشان دهنده نقطه عطف مهمی در گسترش مداوم تجارت بیمه ما است.

این معامله به سرمایه‌گذاران نشنال وسترن 500 دلار پیشنهاد می‌دهد که نشان‌دهنده حق بیمه بیش از 87 درصدی نسبت به قیمت بی‌تأثیر سهام این شرکت در 16 مه قبل از اعلام اینکه در حال بررسی جایگزین‌های استراتژیک است.

این معامله همچنین تا آخرین بسته شدن سهام در روز جمعه، تقریباً 20 درصد حق بیمه دارد.

شرکت‌ها گفتند که الیوت سرمایه‌گذار، فعال و سرمایه‌گذار، از این معامله با تعهد سرمایه حمایت می‌کند و افزود که Prosperity همچنین از پول نقد و بدهی برای تامین مالی این معامله استفاده خواهد کرد که انتظار می‌رود در نیمه اول سال 2024 بسته شود.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (واحد Prosperity Life شرکت بیمه National Western را با قراردادی 1.9 میلیارد دلاری خریداری می کند)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :