🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار سهام ایالات متحده افزایش می یابد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، هفته گذشته، بازار سهام ایالات متحده با افزایش 1.2% و 1.7% S&P 500 و Nasdaq 100 بازگشت . این جهش عمدتاً توسط سهام‌های فناوری بزرگ مانند

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار سهام ایالات متحده افزایش می یابد سهامیـــــــــر

بازار سهام ایالات متحده افزایش می یابد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، هفته گذشته، بازار سهام ایالات متحده با افزایش 1.2% و 1.7% S&P 500 و Nasdaq 100 بازگشت . این جهش عمدتاً توسط سهام‌های فناوری بزرگ مانند مایکروسافت (NASDAQ: MSFT )، اپل (NASDAQ: AAPL ) و Nvidia (NASDAQ: NVDA ) هدایت شد. افزایش سهام در پی مذاکرات موفقیت آمیز با اتحادیه کارگران خودرو اتفاق افتاد.

ادامه گزارش

در حالی که بازار سهام در حال بازگشت بود، بازدهی اوراق خزانه 10 ساله و 30 ساله پس از رسیدن به نزدیک به بالاترین سطح 4.9% و 5.1% نشانه هایی از آرامش را نشان داد. این در بحبوحه کاهش اوراق قرضه جهانی که برای پنج هفته متوالی ادامه داشته است، رخ داد.

در اخبار بازار کار، گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی حاکی از افزایش سرعت استخدام با 336000 شغل در ماه سپتامبر است که بیش از دو برابر برآورد اقتصاددانان است. با وجود این تحول مثبت، نرخ بیکاری در 3.8 درصد ثابت باقی ماند.

در میان این سیگنال‌های متناقض از داده‌های نیروی کار ایالات متحده، معامله‌گران روی نوسانات پیش از نشست فدرال رزرو در نوامبر شرط‌بندی می‌کنند.

در اخبار کالاها، نفت بیشترین افت هفتگی خود را از ماه مارس به ثبت رساند در حالی که طلا برای دومین هفته متوالی افت کرد. با این حال، مقداری حرکت مثبت در ارزهای دیجیتال وجود داشت که بیت کوین با 1.8 درصد افزایش به 27977 دلار آمریکا و اتر با 1.9 درصد افزایش به 1647.22 دلار آمریکا رسید. نفت خام وست تگزاس اینترمدیت با 0.6 درصد افزایش به 82.80 دلار در هر بشکه و معاملات آتی طلا 0.7 درصد افزایش یافت و به 1844.30 دلار در هر اونس رسید.

ناظران بازار اکنون توجه خود را به داده های قیمت گذاری مصرف کننده و گزارش های درآمد از بزرگترین بانک های وال استریت معطوف کرده اند. واکنش آنها به این رویدادهای آتی بینش بیشتری در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده و جهت گیری بازارهای مالی ارائه می دهد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار سهام ایالات متحده افزایش می یابد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :