🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

NextEra Energy گاز شهر فلوریدا را به شرکت Chesapeake Utilities به مبلغ 923 میلیون دلار واگذار کرد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، NextEra Energy (NYSE: NEE )، یک شرکت پیشرو در انرژی پاک، اعلام کرده است که گاز شهر فلوریدا (FCG) را به شرکت Chesapeake Utilities (NYSE: CPK

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

NextEra Energy گاز شهر فلوریدا را به شرکت Chesapeake Utilities به مبلغ 923 میلیون دلار واگذار کرد سهامیـــــــــر

NextEra Energy گاز شهر فلوریدا را به شرکت Chesapeake Utilities به مبلغ 923 میلیون دلار واگذار کرد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، NextEra Energy (NYSE: NEE )، یک شرکت پیشرو در انرژی پاک، اعلام کرده است که گاز شهر فلوریدا (FCG) را به شرکت Chesapeake Utilities (NYSE: CPK ) به قیمت 923 میلیون دلار می‌فروشد. این اطلاعیه روز چهارشنبه اعلام شد.

ادامه گزارش

FCG که به عنوان یک برند ابزار قابل اعتماد شناخته شده است، به 120000 مشتری خدمات ارائه می دهد. این تراکنش در حال حاضر تحت بررسی هارت-اسکات-رودینو قرار دارد و انتظار می رود با پیش بینی های مالی NextEra مطابقت داشته باشد. این شامل رشد سود تعدیل شده و افزایش مداوم سود سهام تا سال 2024 است.

این معامله توسط Goldman Sachs & Co (NYSE: GS ) توصیه شده است. LLC و نورتون رز فولبرایت. مدیر عامل NextEra Energy، جان کچام، هدایت این واگذاری را بر عهده دارد.

این حرکت نشان دهنده تغییر قابل توجهی در استراتژی تجاری NextEra است زیرا همچنان به ساده کردن عملیات خود و تمرکز بر شایستگی های اصلی خود ادامه می دهد. فروش FCG به Chesapeake Utilities به تقویت موقعیت مالی شرکت و تامین منابع برای فرصت های سرمایه گذاری آتی کمک می کند.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (NextEra Energy گاز شهر فلوریدا را به شرکت Chesapeake Utilities به مبلغ 923 میلیون دلار واگذار کرد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :