🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

هم ‌بستگی بیت کوین با شاخص دلار ایالات متحده تقریباً نابود شده است

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، آمار های پلتفرم اینتودبلاک گزارش می ‌دهد که تا به امروز تقریباً هیچ هم ‌بستگی میان قیمت بیت کوین با هیچ یک از شاخص‌ های اصلی

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

هم ‌بستگی بیت کوین با شاخص دلار ایالات متحده تقریباً نابود شده است سهامیـــــــــر

هم ‌بستگی بیت کوین با شاخص دلار ایالات متحده تقریباً نابود شده است

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، آمار های پلتفرم اینتودبلاک گزارش می ‌دهد که تا به امروز تقریباً هیچ هم ‌بستگی میان قیمت بیت کوین با هیچ یک از شاخص‌ های اصلی بازار دیده نمی شود.

ادامه گزارش

بر اساس این گزارش، ضریب هم‌ بستگی بیت کوین با شاخص دلار ایالات متحده به پایین ‌ترین میزان خود یعنی ۰.۰۱- و نسبت به شاخص‌ های اس‌اندپی ۵۰۰ و نزدک ۱۰۰ به‌ ترتیب به ۰.۱۶- و ۰.۲۲- رسیده است.

با این حال، روند قیمت اتریوم درجاتی از هم‌ بستگی را با شاخص دلار آمریکا گزارش می ‌دهد؛ زیرا مقدار این ضریب الان ۰.۶۳- است. نکته مهم این است که هم‌بستگی اتریوم و شاخص وی‌آی‌اکس که نمایانگر انتظارات بازار برای نوسانات در ۳۰ روز آینده است برابر با ۰.۴۹ است.

دوره های ویژه ارز دیجیتال آکادمی سهامیر

برای ثبت نام روی لینک کلیک کنید

منبع خبر: bitcoinist

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (هم ‌بستگی بیت کوین با شاخص دلار ایالات متحده تقریباً نابود شده است)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :