🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

تتر مجوز صدور یک میلیارد دلار استیبل کوین در شبکه ترون را داد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بر اساس خبر های وال ‌الرت، تتر مجوز صدور و عرضه یک میلیارد دلار استیبل کوین از خزانه ‌داری خود را صادر کرده که قرار است

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

تتر مجوز صدور یک میلیارد دلار استیبل کوین در شبکه ترون را داد سهامیـــــــــر

تتر مجوز صدور یک میلیارد دلار استیبل کوین در شبکه ترون را داد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بر اساس خبر های وال ‌الرت، تتر مجوز صدور و عرضه یک میلیارد دلار استیبل کوین از خزانه ‌داری خود را صادر کرده که قرار است نقدینگی مورد نیاز شبکه ترون را در کوتاه ‌مدت تأمین کند.

ادامه گزارش

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، در واکنش به این گزارش اظهار کرد که از این توکن ‌های تتر برای بازسازی موجودی شبکه ترون استفاده خواهد شد.

او اضافه کرد که تا الان صرفاً مجوز صدور این استیبل کوین ‌ها تأیید شده است و این یک میلیارد دلار تخصیص‌ یافته در زمان در خواست صدور تتر در آینده و مبادله ‌های میان ‌زنجیره شبکه به‌ عنوان موجودی مورد نیاز استفاده خواهد شد.

در حالی ‌که الان ۴۲.۸ میلیارد دلار تتر در شبکه ترون در گردش است، ارزش موجودی در گردش این استیبل کوین در شبکه اتریوم به حدود ۳۹ میلیارد دلار می ‌رسد.

دوره های ویژه ارز دیجیتال آکادمی سهامیر

برای ثبت نام روی لینک کلیک کنید

منبع خبر: cointelegraph

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (تتر مجوز صدور یک میلیارد دلار استیبل کوین در شبکه ترون را داد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :