🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

سینگتل 20 درصد از سهام تجارت مراکز داده را می خرد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، شرکت مخابرات سنگاپور (Singtel)، اپراتور برتر مخابراتی جنوب شرق آسیا، موافقت کرده است که 20 درصد از سهام کسب و کار مرکز داده منطقه ای خود

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

سینگتل 20 درصد از سهام تجارت مراکز داده را می خرد سهامیـــــــــر

سینگتل 20 درصد از سهام تجارت مراکز داده را می خرد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، شرکت مخابرات سنگاپور (Singtel)، اپراتور برتر مخابراتی جنوب شرق آسیا، موافقت کرده است که 20 درصد از سهام کسب و کار مرکز داده منطقه ای خود را به شرکت سهام خصوصی KKR به قیمت 1.1 میلیارد دلار سنگاپور (807 میلیون دلار) در روز دوشنبه بفروشد. این معامله بزرگترین سرمایه گذاری KKR در زیرساخت های مرکز داده جنوب شرقی آسیا و جهانی است و ارزش واحد Singtel را 5.5 میلیارد دلار سنگاپور می کند.

ادامه گزارش

این قرارداد که انتظار می رود تا سه ماهه چهارم نهایی شود، به سینگتل اجازه می دهد تا ارزش نهفته در دارایی های مرکز داده خود را باز کند، حرکتی استراتژیک که دو سال پیش آغاز شد و تاکنون بیش از 6 میلیارد دلار سنگاپور به ارمغان آورده است. Singtel قصد دارد از درآمد حاصله برای گسترش تجارت مراکز داده در جنوب شرقی آسیا، هدف قرار دادن کشورهایی مانند سنگاپور، اندونزی و تایلند و کاوش در بازارهای جدید از جمله مالزی استفاده کند.

KKR همچنین گزینه ای برای افزایش سهم خود در تجارت مراکز داده تا سال 2027 به 25 درصد دارد.

Singtel و KKR هر دو پیش‌بینی می‌کنند که بازار مرکز داده جنوب شرقی آسیا طی پنج سال آینده ۱۷ درصد رشد خواهد کرد و ۹ تا ۱۳ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را در این دوره جذب خواهد کرد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (سینگتل 20 درصد از سهام تجارت مراکز داده را می خرد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :