🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

سهام ALD Automotive سقوط کرد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، شرکت فرانسوی لیزینگ خودرو و مدیریت ناوگان، ALD Automotive، به دنبال پیش‌بینی تجدیدنظر شده این شرکت برای نسبت هزینه به درآمد سال 2026، شاهد کاهش شدید

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

سهام ALD Automotive سقوط کرد سهامیـــــــــر

سهام ALD Automotive سقوط کرد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، شرکت فرانسوی لیزینگ خودرو و مدیریت ناوگان، ALD Automotive، به دنبال پیش‌بینی تجدیدنظر شده این شرکت برای نسبت هزینه به درآمد سال 2026، شاهد کاهش شدید قیمت سهام خود در روز دوشنبه بود. این شرکت اکنون پیش‌بینی می‌کند که این نسبت به 52 درصد برسد که افزایش قابل توجهی نسبت به 47 درصد پیش‌بینی‌شده قبلی خود دارد. این تعدیل به افزایش تورم و افزایش هزینه های فناوری اطلاعات نسبت داده می شود.

ادامه گزارش

تاثیر این پیش بینی های اصلاح شده به وضوح در بازار روز دوشنبه قابل مشاهده بود. در ساعت 04:27 ET (08:27 GMT)، سهام ALD Automotive 13.1 درصد کاهش یافت، با 8.57 یورو (1 یورو = 1.0673 دلار) معامله شد.

به طور همزمان، Societe Generale (OTC: SCGLY )، سهامدار عمده ALD Automotive، چشم انداز مالی محافظه کارانه تری را ارائه کرد. غول بانکی فرانسوی هدف رشد درآمد خود را برای دوره 2022-26 کاهش داده است. این بانک اکنون انتظار دارد که رشد اقتصادی بین 0 تا 2 درصد کاهش یابد، که کاهش قابل توجهی نسبت به تخمین قبلی حداقل 3 درصد است.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (سهام ALD Automotive سقوط کرد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :