🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

TikTok به دلیل استفاده از داده های کودکان در اروپا 345 میلیون یورو جریمه شد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دوبلین (رویترز) – رگولاتور اصلی آن در اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد TikTok به دلیل نقض قوانین حفظ حریم خصوصی در مورد پردازش اطلاعات شخصی

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

TikTok به دلیل استفاده از داده های کودکان در اروپا 345 میلیون یورو جریمه شد سهامیـــــــــر

TikTok به دلیل استفاده از داده های کودکان در اروپا 345 میلیون یورو جریمه شد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دوبلین (رویترز) – رگولاتور اصلی آن در اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد TikTok به دلیل نقض قوانین حفظ حریم خصوصی در مورد پردازش اطلاعات شخصی کودکان در اتحادیه اروپا، 345 میلیون یورو (370 میلیون دلار) جریمه شده است.

ادامه گزارش

کمیسیونر حفاظت از داده های ایرلند (DPC) گفت که پلتفرم ویدیوی کوتاه متعلق به چین که در سال های اخیر به سرعت در بین نوجوانان در سراسر جهان رشد کرده است، تعدادی از قوانین حفظ حریم خصوصی اتحادیه اروپا را بین 31 جولای 2020 تا 31 دسامبر 2020 نقض کرده است. در یک بیانیه.

این اولین بار است که TikTok متعلق به ByteDance توسط DPC، تنظیم‌کننده اصلی اتحادیه اروپا برای بسیاری از شرکت‌های فناوری برتر جهان به دلیل قرار گرفتن مقر منطقه‌ای آنها در ایرلند، توبیخ می‌شود.

سخنگوی TikTok گفت که با این تصمیم، به ویژه اندازه جریمه مخالف است و بیشتر انتقادات به دلیل اقداماتی که قبل از شروع تحقیقات DPC در سپتامبر 2021 ارائه کرده است، دیگر مرتبط نیستند.

DPC گفت نقض‌های TikTok شامل نحوه تنظیم حساب‌های سال 2020 برای کاربران زیر 16 سال به‌طور پیش‌فرض به صورت «عمومی» می‌شود و TikTok تأیید نمی‌کند که آیا کاربر واقعاً والدین یا قیم کاربر کودک بوده است یا خیر. ویژگی.

TikTok کنترل‌های سخت‌تر والدین را در نوامبر 2020 به جفت‌سازی خانواده اضافه کرد و تنظیمات پیش‌فرض را برای همه کاربران ثبت‌شده زیر 16 سال به «خصوصی» در ژانویه 2021 تغییر داد.

TikTok روز جمعه اعلام کرد که قصد دارد مطالب حریم خصوصی خود را بیشتر به روز کند تا تفاوت بین حساب های عمومی و خصوصی واضح تر شود و برای کاربران 16 تا 17 ساله جدید که بعداً در برنامه ثبت نام کنند یک حساب خصوصی از پیش انتخاب می شود. این ماه.

DPC به TikTok سه ماه مهلت داد تا در صورت مشاهده تخلف، تمام پردازش های خود را مطابقت دهد.

این سازمان تحقیقات دومی را در مورد انتقال داده‌های شخصی TikTok به چین و اینکه آیا هنگام انتقال داده‌های شخصی به کشورهای خارج از بلوک با قوانین داده‌های اتحادیه اروپا مطابقت دارد، باز کرده است. در ماه مارس، DPC اعلام کرد که در حال آماده سازی یک پیش نویس تصمیم اولیه برای این تحقیقات است.

بر اساس مقررات عمومی حفاظت از داده های اتحادیه اروپا (GDPR) که در سال 2018 معرفی شد، تنظیم کننده اصلی برای هر شرکت معینی می تواند تا 4 درصد از درآمد جهانی شرکت را جریمه کند.

DPC سایر غول‌های فناوری را با جریمه‌های بزرگی از جمله 2.5 میلیارد یورو از متا (NASDAQ: META ) ضربه زده است.

در پایان سال 2022، 22 پرونده برای شرکت های چندملیتی مستقر در ایرلند باز شد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (TikTok به دلیل استفاده از داده های کودکان در اروپا 345 میلیون یورو جریمه شد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :