🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

شاخص پیشرفت مالی واقعی BMO نشان می دهد که اضطراب مالی اکثر آمریکایی ها را فرا گرفته است

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، آخرین BMO Real Financial Progress Index که در روز چهارشنبه منتشر شد، نشان داد که 80 درصد از آمریکایی ها به دلیل عواملی مانند تورم و

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

شاخص پیشرفت مالی واقعی BMO نشان می دهد که اضطراب مالی اکثر آمریکایی ها را فرا گرفته است سهامیـــــــــر

شاخص پیشرفت مالی واقعی BMO نشان می دهد که اضطراب مالی اکثر آمریکایی ها را فرا گرفته است

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، آخرین BMO Real Financial Progress Index که در روز چهارشنبه منتشر شد، نشان داد که 80 درصد از آمریکایی ها به دلیل عواملی مانند تورم و افزایش نرخ بهره، اضطراب مالی را تجربه می کنند. علاوه بر این، 82 درصد از این افراد به دنبال مشاوره در مورد اهداف مالی شخصی برای بهبود وضعیت خود هستند.

ادامه گزارش

این نظرسنجی نشان داد که عمده‌ترین حوزه‌هایی که آمریکایی‌ها برای مدیریت امور مالی خود خواهان کمک هستند عبارتند از: سرمایه‌گذاری (43%)، مشکلات جانبی (37%)، پس‌انداز (27%)، بودجه‌بندی (25%) و مدیریت بدهی (25%). عوامل اصلی ایجاد نگرانی های مالی شامل ترس از هزینه های ناشناخته (83٪)، هزینه های مسکن (67٪)، هزینه های مربوط به خانواده (68٪)، هزینه های پزشکی (62٪) و بدهی کارت اعتباری (51٪) است.

در شرایط اقتصادی کنونی، 43 درصد از آمریکایی‌ها اظهار داشتند که پس از پرداخت هزینه‌ها، پول کافی برای پس‌انداز کردن ندارند. همچنین 66 درصد گزارش کردند که برنامه مالی مدون ندارند. در میان این نگرانی‌ها، این نظرسنجی نشان داد که تقریباً نیمی از آمریکایی‌ها به دلیل افزایش مداوم تورم، پیشرفت مالی ندارند.

داده های BMO Economics نشان می دهد که نرخ تورم ایالات متحده در ماه جولای به 3.3 درصد افزایش یافته است و محدوده هدف فدرال رزرو برای نرخ های بهره بین 5.25 تا 5.5 درصد است. قیمت خانه برای 20 شهر بزرگ کشور در ماه ژوئن 0.9 درصد افزایش یافت و چهارمین افزایش ماهانه متوالی را رقم زد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که امروزه بیشتر آمریکایی‌ها در مقایسه با یک سال قبل به بانکداران یا مشاوران مالی خود متکی هستند – 53 درصد در مقایسه با 49 درصد در سال 2022. اپلیکیشن‌های بانکداری دیجیتال نیز با 70 درصد از پاسخ‌دهندگان که بیان کردند نکات و ابزارهای موجود در برنامه بانکداری دیجیتال آنها به آنها کمک می کند تا پیشرفت مالی واقعی داشته باشند.

تحقیقی که در شاخص پیشرفت مالی واقعی BMO به تفصیل آمده است توسط ایپسوس از 27 ژوئن تا 28 ژوئیه 2023 با نمونه ای متشکل از 2500 بزرگسال 18 سال و بالاتر در ایالات متحده انجام شد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (شاخص پیشرفت مالی واقعی BMO نشان می دهد که اضطراب مالی اکثر آمریکایی ها را فرا گرفته است)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :