🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

دلاراما پیش بینی فروش سالانه را با رشد تقاضا برای کالاهای ضروری افزایش می دهد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دلاراما روز چهارشنبه پیش بینی فروش سالانه خود را پس از برتری بر برآوردهای فروش سه ماهه افزایش داد، زیرا کانادایی ها در پاسخ به قیمت

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

دلاراما پیش بینی فروش سالانه را با رشد تقاضا برای کالاهای ضروری افزایش می دهد سهامیـــــــــر

دلاراما پیش بینی فروش سالانه را با رشد تقاضا برای کالاهای ضروری افزایش می دهد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دلاراما روز چهارشنبه پیش بینی فروش سالانه خود را پس از برتری بر برآوردهای فروش سه ماهه افزایش داد، زیرا کانادایی ها در پاسخ به قیمت های بالاتر اقلام ضروری، از پیشنهادات ارزان تر خرده فروشان تخفیف استفاده کردند.

ادامه گزارش

مصرف‌کنندگان در کانادا، مانند ایالات متحده، به دنبال معاملات ارزان‌تر برای اقلامی از لوازم نظافت، خواربار و لباس‌ها بوده‌اند، زیرا از هزینه‌های شدیدتر اجاره و سوخت جلوگیری می‌کنند.

در نتیجه، اپراتورهای فروشگاه های تخفیف، حتی در شرایطی که سایر خرده فروشان با فروش کمتری دست و پنجه نرم می کردند، تقاضای ثابتی داشتند.

نیل روسی، مدیرعامل Dollarama گفت: «ما انتظار داریم این تقاضای قوی تا نیمه دوم سال در شرایط کلان اقتصادی فعلی ادامه یابد.

خرده فروشان ارزان قیمت در ایالات متحده مانند TJX (NYSE: TJX ) و راس استورز (NASDAQ: ROST ) نیز پس از انتشار نتایج قوی سه ماهه، پیش بینی های خود را افزایش داده اند، زیرا تقاضا برای کالاهای ارزان تر از خریداران سودجو جمع آوری شده است.

Dollarama همچنین قیمت برخی از محصولات را افزایش داده است تا از هزینه های بالاتر لجستیک و نیروی کار که به دلیل مشکلات زنجیره تامین در کانادا ادامه دارد، کم کند.

داده های Stifel کانادا نشان می دهد که 15٪ از محصولات Dollarama در حال حاضر بالاتر از 4.00 دلار کانادا قیمت دارند، در حالی که این رقم در سپتامبر 2022 7٪ بود.

اپراتور فروشگاه تخفیف گفت که اکنون انتظار دارد رشد قابل مقایسه فروش فروشگاهی بین 10 تا 11 درصد برای سال مالی 2024 در مقایسه با بین 5 تا 6 درصد تخمین زده شده قبلی باشد.

بر اساس داده های LSEG، فروش این شرکت در سه ماهه دوم از 1.22 میلیارد دلار کانادا در سال گذشته به 1.46 میلیارد دلار کانادا (1.08 میلیارد دلار) افزایش یافت.

درآمد خالص Dollarama مستقر در مونترال برای سه ماهه منتهی به 30 جولای به 245.8 میلیون دلار کانادا یا 86 سنت کانادا برای هر سهم افزایش یافت که بالاتر از انتظارات بازار 77 سنت کانادایی بود.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (دلاراما پیش بینی فروش سالانه را با رشد تقاضا برای کالاهای ضروری افزایش می دهد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر