🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بانک آمریکا بهبود اقتصادی ایالات متحده را می بیند و 50 سهم را برجسته می کند

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، به گفته بانک آمریکا، به نظر می رسد رکود اقتصادی در حال پایان است و بهبودی در افق است. ساویتا سوبرامانیان، رئیس بخش سهام و استراتژی

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بانک آمریکا بهبود اقتصادی ایالات متحده را می بیند و 50 سهم را برجسته می کند سهامیـــــــــر

بانک آمریکا بهبود اقتصادی ایالات متحده را می بیند و 50 سهم را برجسته می کند

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، به گفته بانک آمریکا، به نظر می رسد رکود اقتصادی در حال پایان است و بهبودی در افق است. ساویتا سوبرامانیان، رئیس بخش سهام و استراتژی کمی این بانک در ایالات متحده، 50 سهم را که بهترین موقعیت را برای سود بردن از این بازگشت پیش بینی شده دارند، شناسایی کرده است.

ادامه گزارش

برای ماه‌ها، وال استریت نگران بود که سیاست‌های پولی محدودکننده ممکن است منجر به رکود و رکود بازار شود. با این حال، تحلیلگران بانک آمریکا اکنون بر این باورند که اقتصاد به گوشه ای تبدیل شده است و می تواند در حال صعود باشد.

در یادداشت اخیر به مشتریان، سوبرامانیان نوشت که دومین ماه متوالی بهبود شاخص رژیم اقتصادی شرکت به بهبود شرایط برای اقتصاد ایالات متحده اشاره دارد. این شاخص از هشت شاخص کلیدی اقتصاد کلان شامل تورم، پیش‌بینی تولید ناخالص داخلی، بازدهی 10 ساله خزانه‌داری ، ISM PMI و استفاده از ظرفیت تشکیل شده است.

سوبرامانیان خاطرنشان کرد که سهام چرخه‌ای – مالی، صنعتی و مواد – در طول مراحل بهبود عملکرد خوبی دارند. او سهام خاصی را شناسایی کرده است که در دوره های بهبودی قبلی پس از غربالگری سهام در 10 درصد برتر S &P 500 بر اساس عوامل مختلف سرمایه گذاری، عملکرد خوبی داشته اند.

در میان 50 سهام برجسته شده آلاسکا ایر گروه (NYSE:NYSE: ALK )، خطوط هوایی آمریکا (NASDAQ:NASDAQ: AAL )، Assurant (NYSE:NYSE: AIZ )، Bath & Body Works (NYSE:NYSE: BBWI ) و BorgWarner هستند. (NYSE:NYSE: BWA ). از دیگر موارد قابل توجه می توان به شرکت فورد موتور اشاره کرد . (NYSE:NYSE: F )، Fox Corp. (NASDAQ:FOXA)، MGM Resorts International (NYSE:NYSE: MGM )، Southwest Airlines (NYSE:NYSE: LUV ) و Warner Bros. Discovery (NASDAQ:NASDAQ: WBD ) .

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بانک آمریکا بهبود اقتصادی ایالات متحده را می بیند و 50 سهم را برجسته می کند)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :