🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

OCBC سنگاپور تمام خدمات بانکی را پس از قطع شدن کانال بازیابی می کند

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دومین بانک بزرگ سنگاپور، شرکت Oversea-Chinese Banking Corp (OCBC)، پس از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فنی که کانال های بانکی مختلف را مختل

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

OCBC سنگاپور تمام خدمات بانکی را پس از قطع شدن کانال بازیابی می کند سهامیـــــــــر

OCBC سنگاپور تمام خدمات بانکی را پس از قطع شدن کانال بازیابی می کند

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، دومین بانک بزرگ سنگاپور، شرکت Oversea-Chinese Banking Corp (OCBC)، پس از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فنی که کانال های بانکی مختلف را مختل کرد، روز دوشنبه تمامی خدمات بانکی خود را بازیابی کرد.

ادامه گزارش

OCBC که دومین وام دهنده بزرگ آسیای جنوب شرقی از نظر دارایی است، پیش از این در حساب های رسانه های اجتماعی خود در مورد مسائلی که از ساعت 8.33 صبح آغاز شده بود هشدار داده بود.

یکی از سخنگویان OCBC گفت: “ما می خواهیم به آنها اطمینان دهیم که پول آنها ایمن است و اطلاعات مشتریان در سراسر جهان ایمن است.” ما در حال بررسی علت مشکل فنی هستیم و در اسرع وقت به‌روزرسانی را ارائه خواهیم کرد.»

در 5 می، خدمات بانکداری دیجیتال DBS همتای بزرگتر با یک اختلال 6-1/2 ساعته مواجه شد.

ثارمان شانموگاراتنام، وزیر ارشد سابق و وزیر مسئول اداره پول سنگاپور (MAS) در ماه ژوئیه گفت که این حادثه ناشی از خطای انسانی بوده است.

DBS در ماه مارس با یک اختلال نامرتبط مواجه شد و متعاقباً به دنبال هر دو حادثه، بانک با الزامات سرمایه بالاتر توسط MAS مواجه شد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: Investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (OCBC سنگاپور تمام خدمات بانکی را پس از قطع شدن کانال بازیابی می کند)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :