🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز یکشنبه – ۵ شهریور ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۵ شهریور ۱۴۰۲ همانند دیروز سیری صعودی داشت و اکثر شاخص ها سبز رنگ بودند. شاخص ها در پایان

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز یکشنبه – ۵ شهریور ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز یکشنبه – ۵ شهریور ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۵ شهریور ۱۴۰۲ همانند دیروز سیری صعودی داشت و اکثر شاخص ها سبز رنگ بودند.

شاخص ها

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 8 هزار واحدی به 1 میلیون و 946 هزار واحد رسید و به میانه ی کانال 1 میلیون و 950 هزار واحدی نزدیک تر شد. همچنین  شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش 4600 واحدی به ارتفاع 667 هزار واحد رسید.

نماد های مهم

سه نماد «فملی»، «فولاد» و «شستا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «وسپهر» و «صبا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شستا»، «خگستر» و «خودرو» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بمولد»، «فن افزار» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در امروز بودند.

نتیجه بازار

ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 31 مرداد ماه 1402، مبلغ 7 هزار میلیارد و 900 میلیون تومان بود و  حقیقی‌ ها امروز حدود 840 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 368 نماد در محدوده مثبت و 63 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 255 نماد در محدوده مثبت و 79 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

دوره های ویژه آموزش بازار بورس سهامیر

  1. دوره های پیشرفته بورس
  2. دوره های جامع بورس

***برای ثبت نام روی هر کدام کلیک کنید***

منبع خبر: خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز یکشنبه - ۵ شهریور ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :