🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

یکه تازی همه جانبه سهام علی بابا

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، سهام علی‌ بابا (NYSE: BABA ) روز پنجشنبه پس از آن که غول تجارت الکترونیک مستقر در چین اعلام کرد که درآمد اصلی سه ماهه اول

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

یکه تازی همه جانبه سهام علی بابا سهامیـــــــــر

یکه تازی همه جانبه سهام علی بابا

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، سهام علی‌ بابا (NYSE: BABA ) روز پنجشنبه پس از آن که غول تجارت الکترونیک مستقر در چین اعلام کرد که درآمد اصلی سه ماهه اول مالی را در پنج‌ شنبه تنظیم کرده بود که بالاتر از تخمین‌های تحلیل‌گران بود، افزایش یافت، که با افزایش هزینه‌های مصرف‌کننده در جریان یک رویداد خرید بزرگ در چین در ماه ژوئن افزایش یافت.

داده‌های اقتصادی اخیر

داده‌های اقتصادی اخیر، از جمله اعدادی که در اوایل این هفته نشان می‌دهند انقباض قیمت‌های مصرف‌کننده، نگرانی‌هایی را در مورد بهبود کند پس از همه‌گیری در چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان، برانگیخته است.

اما مجموع درآمدهای پلتفرم‌های خرده‌فروشی علی‌بابا تائوبائو و تیمال همچنان در سه ماهه ژوئن 12 درصد رشد کرد و به 114.95 میلیارد یوان (1 یوان = 0.1387 دلار) رسید که ناشی از افزایش فعالیت خرید در طول جشنواره خرید 618 بود.

بخش ابری علی‌بابا

در همین حال، بخش ابری علی‌بابا تا حدی به لطف تقاضا برای محصولات محاسباتی هوش مصنوعی آن به ۲۵.۱۲ میلیارد یوان افزایش یافت، که این آخرین نشانه‌ای از افزایش علاقه به فناوری نوپا است.

بنچمارک

بنچمارک اضافه کرد که «رویکرد مصرف‌محور محور جدید علی‌بابا زود به ثمر نشسته است» زیرا شرکت دستخوش «تحول اساسی» می‌شود، و گفت که معتقد است «نمایه حاشیه بالاتر پایدار تضمین کننده بازنگری سود به سمت بالا و رتبه‌بندی مجدد سهام» به‌عنوان استراتژیک چندگانه است. دارایی ها “به مسیر رشد بالا بازگشته اند.”

هدف قیمت بنچمارک در BABA 180 دلار است.

سهام بورسی آمریکا

سهام بورسی آمریکا روز پنجشنبه 4.6 درصد افزایش یافت، اما با 2.1 درصد کاهش در هفته به 95.72 دلار رسید.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (یکه تازی همه جانبه سهام علی بابا)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :