🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

آیا بیت کوین در مسیر صعودی خود می ماند؟

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، تون ویس، تحلیلگر شناخته شده ارز های دیجیتال عنوان می کند که قیمت بیت ‌کوین افزایش پیدا خواهد کرد. از نظر او تا زمانی که سطح

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

آیا بیت کوین در مسیر صعودی خود می ماند؟ سهامیـــــــــر

آیا بیت کوین در مسیر صعودی خود می ماند؟

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، تون ویس، تحلیلگر شناخته شده ارز های دیجیتال عنوان می کند که قیمت بیت ‌کوین افزایش پیدا خواهد کرد. از نظر او تا زمانی که سطح حمایت ۲۸ هزار دلاری از بین نرود، روند صعودی باقی خواهد ماند.

ادامه مطلب

به باور ویس، قیمت بیت‌ کوین می تواند حدود ۱۷ درصد از سطح فعلی رشد پیدا کند اما برای این رشد باید چند روز بالای ۳۰ هزار دلار باقی بماند.

بیانات ویس

من هنوز نسبت به بازار صعودی هستم. من بر این باور هستم که تا زمانی که سطح ۲۸ هزار دلار باقی بماند، ما بالاتر خواهیم رفت. اگر چند روزی بالای سطح ۳۰ هزار دلار باقی بمانیم، می‌ توان انتظار بیت ‌کوین ۳۴ هزار دلاری داشت.

سخن پایانی

با این حال، این تحلیل ‌گر معروف بیان می دارد که اگر بیت ‌کوین به زیر سطح حمایت در حدود ۲۸/۵۰۰ دلار ریزش کند، احتمال اینکه بیت کوین نظاره گر اصلاحات بیشتر باشد، افزایش خواهد یافت.

دوره های ویژه ارز دیجیتال آکادمی سهامیر

برای ثبت نام روی لینک کلیک کنید

منبع خبر: benzinga

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (آیا بیت کوین در مسیر صعودی خود می ماند؟)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :