🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

خسارات اقتصادی چین در جولای ناشی از بلایای طبیعی

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، خسارات اقتصادی مستقیم چین در اثر بلایای طبیعی به 41.18 میلیارد یوان (5.74 میلیارد دلار) در ماه ژوئیه افزایش یافت که بیشتر از مجموع ژانویه تا

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

خسارات اقتصادی چین در جولای ناشی از بلایای طبیعی سهامیـــــــــر

خسارات اقتصادی چین در جولای ناشی از بلایای طبیعی

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، خسارات اقتصادی مستقیم چین در اثر بلایای طبیعی به 41.18 میلیارد یوان (5.74 میلیارد دلار) در ماه ژوئیه افزایش یافت که بیشتر از مجموع ژانویه تا ژوئن بود که ناشی از هوای سخت بود زیرا دو طوفان قدرتمند در یک ماه این کشور را درنوردید.

تأثیر سیل

تأثیر سیل، در حالی که در تابستان در چین رایج است، امسال بارزتر شده است و بیش از 7 میلیون نفر را در سراسر کشور در ژوئیه تحت تأثیر قرار داد، زمانی که پکن با بدترین باران های 140 سال گذشته پس از گرم ترین ژوئن پایتخت در تاریخ مواجه شد.

آگوست، زمانی که بارندگی معمولاً به اوج می رسد و دمای تابستان افزایش می یابد، برای تأثیرات اقتصادی بیشتر سیل و موج گرما تنظیم شده است. پیش‌بینی‌کننده ملی چین هشدار داد که بارندگی در استان‌های شمال شرقی چین می‌تواند تا 50 درصد بیشتر از حد نرمال در ماه اوت باشد.

تلفات جولای طوفان تالیم

تلفات جولای طوفان تالیم که در اواسط ماه در جنوب چین فرود آمد، 2.61 میلیارد یوان بود، در حالی که تلفات ناشی از مخرب تر Doksuri، که بقایای آن هنوز در شمال شرق چین احساس می شود، به 14.74 میلیارد یوان رسید. اواخر ژوئیه، وزارت مدیریت اضطراری اواخر روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد.

خسارات کلی، همراه با خسارات ناشی از سیل در جنوب غربی و شمال غربی چین، از 38.23 میلیارد یوان در نیمه اول سال 2023 بسیار فراتر رفت و رشد سه ماهه غیرمنتظره ای را در دومین اقتصاد بزرگ جهان ایجاد کرد که در حال حاضر به دنبال محرک است. .

در استان شمالی هبی، بیش از 1.2 میلیون نفر تا روز چهارشنبه به دلیل سیل ناشی از باران‌های باقی‌مانده از دوکسوری تخلیه شده‌اند.

در شهر بندری تیانجین، که با پکن و هبی مرز مشترک دارد، مقامات محلی حدود 66000 نفر را در حالی که برای سیل از رودخانه های بالادست آماده می شوند، تخلیه کرده اند.

برنامه ریز ارشد اقتصادی چین

برنامه ریز ارشد اقتصادی چین در روز جمعه 100 میلیون یوان اضافی را برای حمایت از بازیابی پس از فاجعه در تیانجین و هبی در کنار 100 میلیون یوان اعلام شده در روز چهارشنبه برای پکن و هبی در نظر گرفت. وزارت‌های دارایی و منابع آب به طور جداگانه در روز جمعه نیز مبلغ 450 میلیون یوان را برای حمایت از تلاش‌های بازیابی کلی پیشنهاد کردند.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (خسارات اقتصادی چین در جولای ناشی از بلایای طبیعی)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :