🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

تبلیغ بیت کوین توسط جو بایدن

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، به نظر می ‌رسد که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ویدیوی تبلیغاتی جدید برای کمپین انتخاباتی ‌اش، شاید به صورت اتفاقی به جدید ترین

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

تبلیغ بیت کوین توسط جو بایدن سهامیـــــــــر

تبلیغ بیت کوین توسط جو بایدن

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، به نظر می ‌رسد که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در ویدیوی تبلیغاتی جدید برای کمپین انتخاباتی ‌اش، شاید به صورت اتفاقی به جدید ترین سفیر برند بیت کوین تبدیل شده است.

تبلیغات جو بایدن

در ۳ اوت (۱۲ مرداد)، ویدئویی از بایدن در حال نوشیدن قهوه منتشر شد که چهره او را با چشمان لیزری قرمز نشان می‌ دهد. در حالی که منشأ این کار نا معلوم است، اما چشمان لیزری قرمز بخشی از یک حرکت در شبکه ‌های اجتماعی بود که می ‌خواست قیمت بیت کوین را تا پایان سال ۲۰۲۱ به ۱۰۰٬۰۰۰ دلار برساند.

این میم معمولاً به ‌عنوان نمادی برای نمایش چشم‌ انداز صعودی افراد به بیت ‌کوین و به‌ طور وسیع تر برای ارز های دیجیتال استفاده می ‌شود. به همین دلیل نه ‌چندان دوستانه دولت بایدن نسبت به ارز های دیجیتال، بعید به نظر می ‌رسد که طراحی لیوان قهوه او به بیت کوین اشاره داشته باشد.

دوره های ویژه ارز دیجیتال آکادمی سهامیر

برای ثبت نام روی لینک کلیک کنید

منبع خبر: cointelegraph

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (تبلیغ بیت کوین توسط جو بایدن)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :