🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

اپل، نفر اول در فهرست درآمد ها

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، اپل (NASDAQ: AAPL )، بزرگترین شرکت جهان از نظر ارزش بازار ، قرار است درآمدهای خود را بزودی اعلام کند و سرمایه‌گذاران به جزئیات مربوط به

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

اپل، نفر اول در فهرست درآمد ها سهامیـــــــــر

اپل، نفر اول در فهرست درآمد ها

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، اپل (NASDAQ: AAPL )، بزرگترین شرکت جهان از نظر ارزش بازار ، قرار است درآمدهای خود را بزودی اعلام کند و سرمایه‌گذاران به جزئیات مربوط به معرفی محصول جدید و همچنین هرگونه نشانه‌ای که مبنی بر ورود آن به هوش مصنوعی بسیار تبلیغاتی است گوش خواهند داد.

بازار شرکت های اروپایی

در بازگشت به اروپا، BMW (ETR: BMWG ) پس از اینکه غول خودروسازی در نیمه اول سال قوی گزارش داد، دستورالعمل‌های سالانه خود را لغو کرد، در حالی که Merck KGaA آلمان (ETR: MRCG ) نسبت به کاهش شدید درآمد به دلیل افت تقاضا هشدار داد.

سهام آدیداس

فروش آدیداس AG (ETR: ADSGN ) در سه ماهه دوم 5 درصد کاهش یافت، اما عرضه کفش های Yeezy به افزایش حاشیه سود آن کمک کرد و زیان پیش بینی شده را کاهش داد.

بانک فرانسه

Societe Generale SA (EPA: SOGN )، سومین بانک بزرگ فهرست شده فرانسه، درآمدهای فصلی بهتر از انتظار را گزارش کرد، زیرا مدیریت هزینه و رشد قوی بخش لیزینگ خودرو، کاهش شدید حاشیه سود در شعبه خرده فروشی آن را کاهش داد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (اپل، نفر اول در فهرست درآمد ها)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :