🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

فیچ رتبه اعتباری آمریکا را کاهش داد

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، Fitch اواخر روز سه‌شنبه رتبه ایالات متحده را از AAA به AA+ کاهش داد، با اشاره به وخامت احتمالی مالی در سه سال آینده و مکرر

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

فیچ رتبه اعتباری آمریکا را کاهش داد سهامیـــــــــر

فیچ رتبه اعتباری آمریکا را کاهش داد

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، Fitch اواخر روز سه‌شنبه رتبه ایالات متحده را از AAA به AA+ کاهش داد، با اشاره به وخامت احتمالی مالی در سه سال آینده و مکرر مذاکرات سقف بدهی پایین‌تر که توانایی دولت برای پرداخت صورت‌حساب‌هایش را تهدید می‌کند.

آژانس رتبه بندی فیچ

این آژانس رتبه‌بندی برای اولین بار به احتمال کاهش رتبه در ماه مه اشاره کرده بود، اما این اعلام با توجه به حفظ رتبه خود در ژوئن پس از حل بحران سقف بدهی ایالات متحده، غافلگیرکننده بود.

این تصمیم واکنش تند دولت ایالات متحده را به همراه داشت و جانت یلن، وزیر خزانه داری آن را “خودسرانه و بر اساس داده های قدیمی” خواند.

تأثیر بلندمدت این تصمیم قابل بحث است، اما در کوتاه‌مدت بازده اوراق قرضه ایالات متحده کاهش یافت زیرا سرمایه‌گذاران، تا حدی طعنه‌آمیز، به دنبال امنیت بدهی‌های دولتی آمریکا بودند، در حالی که سهام در آسیا عقب‌نشینی کرد و احتمالاً در اروپا نیز همین کار را خواهند کرد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (فیچ رتبه اعتباری آمریکا را کاهش داد)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :