🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

نفت در مسیر رسیدن به بیشترین سود ماهانه در بیش از یک سال گذشته است

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، با توجه به این موضوع که عربستان سعودی کاهش تولید داوطلبانه خود را تا سپتامبر تمدید کند و عرضه جهانی را کاهش دهد، قرار بود

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 1706
2 دهه تجربه

بازارهای مالی و سرمایه گذاری

رشته های منعطف

پوشش بیش از 130 رشته تخصصی

رتبه 1 خدمات حرفه ای

کسب رتبه برتر از PPQ

کادر علمی

تیم متخصص و آزموده

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

نفت در مسیر رسیدن به بیشترین سود ماهانه در بیش از یک سال گذشته است سهامیـــــــــر

نفت در مسیر رسیدن به بیشترین سود ماهانه در بیش از یک سال گذشته است

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، با توجه به این موضوع که عربستان سعودی کاهش تولید داوطلبانه خود را تا سپتامبر تمدید کند و عرضه جهانی را کاهش دهد، قرار بود روز دوشنبه بیشترین افزایش ماهانه خود را در بیش از یک سال گذشته به ثبت برساند.

بهای معاملات نفت

بهای معاملات آتی نفت برنت تا ساعت 0957 به وقت گرینویچ با 34 سنت افزایش به 85.33 دلار در هر بشکه رسید، در حالی که نفت خام وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با 54 سنت افزایش به 81.12 دلار در هر بشکه رسید.

قرارداد سپتامبر برنت روز دوشنبه به پایان می رسد. قرارداد فعال تر اکتبر با 47 سنت افزایش به 84.88 دلار در هر بشکه رسید.

برنت و WTI روز جمعه به بالاترین سطح خود از آوریل رسیدند و برای پنجمین هفته متوالی افزایش یافتند زیرا کاهش عرضه نفت در سطح جهانی و انتظارات برای پایان دادن به افزایش نرخ بهره آمریکا از قیمت‌ها حمایت کرد.

هر دو در مسیر بستن ژوئیه با بزرگترین سود ماهانه خود از ژانویه 2022 هستند.

در همین حال، انتظار می‌رود عربستان کاهش تولید داوطلبانه نفت خود را به میزان یک میلیون بشکه در روز برای یک ماه دیگر و شامل سپتامبر تمدید کند.

جان ایوانز، تحلیلگر PVM

جان ایوانز، تحلیلگر PVM، گفت: نقباضی در آنتن بازار وجود دارد، چیزی که قطعاً عربستان سعودی با کاهش تولید خود به تشدید آن می‌پردازد.

وی افزود: نفت مجدداً از استحکام ابتدای ماه برخوردار خواهد شد که در سه چرخه گذشته قبل از انتشار اخبار اقتصادی جهانی برای کنترل آن انجام داده است.

کاهش های موجود ریاض در حال حاضر عرضه را محدود کرده است و ذخایر نفت در برخی مناطق – به ویژه ایالات متحده – با پیشی گرفتن تقاضا از عرضه شروع به کاهش کرده است.

تحلیلگران گلدمن ساکس

تحلیلگران گلدمن ساکس (NYSE: GS ) در یادداشتی در 30 ژوئیه گفتند: قیمت نفت از اواسط ژوئن 18 درصد افزایش یافته است زیرا تقاضای بالای بی سابقه و کاهش عرضه عربستان باعث کسری بودجه شده است و بازار بدبینانه رشد خود را کنار گذاشته است.

این بانک تخمین زد که تقاضای جهانی نفت در ماه جولای به رکورد 102.8 میلیون بشکه در روز رسید و تقاضای سال 2023 را حدود 550000 بشکه در روز افزایش داد که بر اساس برآوردهای رشد اقتصادی قوی تر در هند و ایالات متحده، کاهش رتبه مصرف چین را جبران کرد.

اطلاعات روز دوشنبه نشان داد که منطقه یورو در سه ماهه دوم سال 2023، پس از اجتناب از رکود فنی در اواخر سال، به روند صعودی افزوده شد.

دوره های آموزشی فارکس آکادمی سهامیر

  1. آموزش پیشرفته فارکس
  2. آموزش بنیادی فارکس
  3. آموزش معامله گری فارکس

***جهت ثبت نام هر کدام بر روی آنها کلیک کنید***

منبع خبر: investing

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (نفت در مسیر رسیدن به بیشترین سود ماهانه در بیش از یک سال گذشته است)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :

پاسخگویــــــــــــــــــــــــــــــی به سوالات متداول

SAHAMIR UNIVERSITY

مرکز آموزش عالی سهامیر سهامیـــــــــر