🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲ اَمرداد ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲ اَمرداد ۱۴۰۲ سومین روز کاری هفته را تحت تاثیر اخبار روز قبل متعادل شروع کرد، و به

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲ اَمرداد ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲ اَمرداد ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲ اَمرداد ۱۴۰۲ سومین روز کاری هفته را تحت تاثیر اخبار روز قبل متعادل شروع کرد، و به مرور بر میزان تقاضای بازار اضافه شد به نحوی در نهایت شاخص کل در نزدیکی کانال 2 میلیون واحد قرار گرفت.

شاخص کل و هم وزن

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افت 6 هزار واحدی به 1 میلیون و 998 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌ وزن نیز با افزایش 7 هزار واحدی به ارتفاع 709 هزار واحدی رسید.

نماد های مهم

سه نماد «وبملت»، «فولاد» و «وغدیر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «فغدیر»، «وسپهر» و «آریا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شبندر»، «خساپا» و «غنوش» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نیان»، «کتوسعه» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در امروز بودند.

ارزش معاملات خُرد و ارزش کای بازار

ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 2 مرداد ماه 1402، مبلغ 4 هزار میلیارد و 400 میلیون تومان بود و حقیقی ‌ها امروز حدود 120 میلیارد تومان وارد بازار کردند.

در بازار امروز 287 نماد در محدوده مثبت و 112 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 243 نماد در محدوده مثبت و 133 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

دوره های ویژه آموزش بازار بورس سهامیر

  1. دوره های پیشرفته بورس
  2. دوره های جامع بورس

***برای ثبت نام روی هر کدام کلیک کنید***

منبع خبر: تیم خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز دوشنبه - ۲ اَمرداد ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :