🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز چهارشنبه – ۲۸ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۸ تیر ۱۴۰۲ آخرین روز کاری هفته را طبق روند افزایشی روز گذشته ی خود، مثبت شروع

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز چهارشنبه – ۲۸ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز چهارشنبه – ۲۸ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر ، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۸ تیر ۱۴۰۲ آخرین روز کاری هفته را طبق روند افزایشی روز گذشته ی خود، مثبت شروع کرد اما با انتشار خبری مبنی بر عدم موافقت دولت با تغییر نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها، بر فشار عرضه ها به مرور افزایشی شد و فروشندگان دست برتر را در بازار گرفتند.

شاخص کل و هم وزن

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 16 هزار و 600  واحدی به 2 میلیون و 16 هزار واحد رسید.  همچنین شاخص کل هم ‌وزن نیز با افزایش 9 هزار واحدی به ارتفاع 712 هزار واحدی رسید.

نماد های مهم

سه نماد «شستا»، «تاپیکو» و «حکشتی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «خاور»، «هرمز» و «شگویا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شهر»، «شستا» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نیان»، «کتوسعه» و «زفجر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس امروز بودند.

ارزش معاملات خُرد و بازار

ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 28 تیر ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد  800 میلیون تومان بود. حقیقی ‌ها امروز حدود 50 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 156 نماد در محدوده مثبت و 185 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 147 نماد در محدوده مثبت و 129 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

منبع خبر: تیم خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز چهارشنبه - ۲۸ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :