🔔 اطلاعیه : برگزاری سمینار بین المللی بازارهای مالی با میزبانی سهامیر و حضورکمپانی HELMEN کانادا و مدیر ارشد FINESENCE اتریش

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲۶ تیر ۱۴۰۲

   امتیاز (13502) 4.9/5   
0 / 5

Your page rank:

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲سومین روز کاری هفته را مانند روزهای قبل با فشار عرضه زیاد شروع کرد و به

پایگاه خبری و اطلاعاتی سهامیــــــــــر

SAHAMIR UNIVERSITY

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲۶ تیر ۱۴۰۲ سهامیـــــــــر

بازار بورس امروز دوشنبه – ۲۶ تیر ۱۴۰۲

واحد خبرگزاری سهامیــــــــــــــــــر

به گزارش تیم خبرگزاری سهامیر، بازار بورس و اوراق بهادار امروز مورخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲سومین روز کاری هفته را مانند روزهای قبل با فشار عرضه زیاد شروع کرد و به مرور بر فشار فروش و عرضه های بازار بیشتر شد، البته در انتهای بازار اکثر صف های فروش تکمیل شد و ما نظاره گر تحرکات مثبتی در برخی از سهام شاخص ساز بودیم.

شاخص کل و هم وزن

همچنین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با افت 65 هزار واحدی  به 1 میلیون و 956 هزار واحد رسید.  همچنین شاخص کل هم ‌وزن نیز با افت 21 هزار واحدی به ارتفاع 687 هزار واحدی رسید.

نماد های مهم

سه نماد «فارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «وسپهر» و «کگهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس گذاشتند، همچنین سه نماد «شهر»، «وبملت» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «نیان»، «کتوسعه» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در امروز بودند.

ارزش معاملات خُرد و بازار

در انتها ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 26 تیر ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد 600 میلیون تومان بود و حقیقی‌ ها در امروز حدود 1150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 76 نماد در محدوده مثبت و 318 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 128 نماد در محدوده مثبت و 250 نماد در محدوده منفی خرید و فروش شدند.

منبع خبر: تیم خبرگزاری سهامیر

مقالات علمی و اخبار اقتصادی به گزارش پایگاه خبری سهامیر : (بازار بورس امروز دوشنبه - ۲۶ تیر ۱۴۰۲)
این خبر در پایگاه و ارشیو حقوقی و اقتصادی سهامیر ثبت شد.

آخرین اخبــــــــــــــــــار و مقالات:

جدول محتــــــــــــــوا :